Úspěšnost čtyřher - Regionální soutěž 1.tř žactvo
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Flídr Adam, Šplíchal DavidKST SK US Steinerová Choceň z.s7277.78%
2.Gregor Jan, Studený PetrTJ Sokol Česká Třebová11473.33%
3.Dušek Jakub, Dušek RostislavSokol Tisová11664.71%
4.Liebich David, Liebich FrantišekOrel Orlice7846.67%
5.Hyláková Lucie, Fajfrová MichaelaTJ Sokol Sudslava7943.75%
6.Mrkosová Kateřina, Hynek LukášOrel Vysoké Mýto2820.00%
Dvojice, které odehrály méně než 9 zápasů
1.Kaplan Jakub, Krupová SoňaTTC Ústí nad Orlicí "B"80100.00%
2.Dušek Rostislav, Kurka MichalSokol Tisová30100.00%
3.Flídr Adam, Mikeska MartinKST SK US Steinerová Choceň z.s20100.00%
4.Najmanová Markéta, Přichystal AdamTJ Lanškroun B20100.00%
5.Šilarová Lucie, Přichystal AdamTJ Lanškroun B10100.00%
6.Kalousek Jiří, Kvičera AdamOrel Orlice10100.00%
7.Najmanová Markéta, Pavlíček MartinTJ Lanškroun B10100.00%
8.Šilarová Lucie, Marek LukášTJ Lanškroun B10100.00%
9.Liebich František, Pulc OndřejOrel Orlice10100.00%
10.Šplíchal David, Mikeska MartinKST SK US Steinerová Choceň z.s10100.00%
11.Ševčík Albert, Hylmar ZdeněkTJ Sokol Žamberk10100.00%
12.Marek Lukáš, Chládek David ml.TJ Lanškroun B10100.00%
13.Pohl Pavel ml., Šplíchal DavidKST SK US Steinerová Choceň z.s10100.00%
14.Flídr Adam, Pohl Pavel ml.KST SK US Steinerová Choceň z.s6185.71%
15.Přichystal Adam, Marek LukášTJ Lanškroun B3175.00%
16.Krupová Soňa, Šedová NatálieTTC Ústí nad Orlicí "B"5271.43%
17.Šilarová Lucie, Najmanová MarkétaTJ Lanškroun B2166.67%
18.Puchmeltr Michal, Faltus VítTJ Sokol Žamberk2166.67%
19.Pavlíček Martin, Přichystal AdamTJ Lanškroun B3260.00%
20.Kaplan Jakub, Šedová NatálieTTC Ústí nad Orlicí "B"2250.00%
21.Mrkosová Kateřina, Škoda JakubOrel Vysoké Mýto1150.00%
22.Cviková Veronika, Ševčík AlbertTJ Sokol Žamberk1150.00%
23.Gregor Jan, Vomáčková MarieTJ Sokol Česká Třebová2250.00%
24.Fajfrová Michaela, Peňáz TomášTJ Sokol Sudslava1150.00%
25.Lexa Matyáš, Talácko BenOrel Vysoké Mýto1150.00%
26.Kovářová Pavla, Sychrová HanaTJ Sokol Řetová2340.00%
27.Hladil Jan, Kovářová PavlaTJ Sokol Řetová1233.33%
28.Kalousek Jiří, Liebich DavidOrel Orlice1233.33%
29.Veselý Ondřej, Hylmar ZdeněkTJ Sokol Žamberk1233.33%
30.Faltus Vít, Hylmar ZdeněkTJ Sokol Žamberk2433.33%
31.Macák Matěj, Peterka PetrTJ Zálší2433.33%
32.Hladil Jan, Kazda KryštofTJ Sokol Řetová1516.67%
33.Macák Matěj, Majzner AlešTJ Zálší010.00%
34.Pavlíček Martin, Marek FilipTJ Lanškroun B010.00%
35.Pavlíček Martin, Chládek David ml.TJ Lanškroun B010.00%
36.Kazda Kryštof, Sychrová HanaTJ Sokol Řetová010.00%
37.Macák Matěj, Lásko Martin II.TJ Zálší010.00%
38.Faltus Vít, Ševčík AlbertTJ Sokol Žamberk010.00%
39.Vomáčková Marie, Studený PetrTJ Sokol Česká Třebová010.00%
40.Lexa Matyáš, Sys TobiášOrel Vysoké Mýto010.00%
41.Hladil Jan, Sychrová HanaTJ Sokol Řetová010.00%
42.Faltus Vít, Cviková VeronikaTJ Sokol Žamberk010.00%
43.Peterka Josef, Peterka PetrTJ Zálší010.00%
44.Majzner Aleš, Peterka JosefTJ Zálší020.00%
45.Lásko Martin II., Peterka PetrTJ Zálší020.00%
46.Majzner Aleš, Peterka PetrTJ Zálší020.00%
47.Macák Matěj, Peterka JosefTJ Zálší020.00%
48.Kazda Kryštof, Kovářová PavlaTJ Sokol Řetová030.00%
49.Lásko Martin II., Peterka JosefTJ Zálší030.00%
50.Cviková Veronika, Faltus VojtěchTJ Sokol Žamberk030.00%
51.Hynek Lukáš, Škoda JakubOrel Vysoké Mýto050.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy