Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž B
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Šeda Václav, Šedová EliškaTTC Ústí nad Orlicí D12285.71%
2.Kaplan Vojtěch, Sourada MilanTJ Sokol Žamberk A5183.33%
3.Absolon Martin, Příhoda TomášKST SK US Steinerová Choceň z.s. C12380.00%
4.Hájek Ladislav, Hortlík TomášTTC Ústí nad Orlicí C8372.73%
5.Sourada Milan, Brökl Jan ml.TJ Sokol Žamberk A10471.43%
6.Jányš Ondřej, Kobza ŠtěpánTJ Lanškroun A12570.59%
7.Adamec Václav, Hubálek ZdeněkOrel Orlice A14670.00%
8.Krejčí Robin, Nastoupil PetrTJ Sokol Mistrovice A9469.23%
9.Syrový Vojtěch, Syrový KarelTJ Sokol Sudslava A14766.67%
10.Kalandra Miloslav ml., Mrva MilanTJ Slovan Moravská Třebová11664.71%
11.Šťastný Daniel, Beneš VáclavKST SK US Steinerová Choceň z.s. C7463.64%
12.Dvořák Martin, Vojnar JiříOrel Vysoké Mýto A12763.16%
13.Bako Adam, Langr Lukáš ml.TJ Lanškroun A8561.54%
14.Fišer Lukáš, Synek MartinOrel Vysoké Mýto A3350.00%
15.Dostálek Jaroslav, Dostálek MartinTJ Sokol Sudslava A8850.00%
16.Adamec Miroslav ml., Adamec LukášOrel Orlice A5550.00%
17.Krejčí Filip, Krejsa DanielTJ Sokol Mistrovice A5550.00%
18.Trnka Jakub, Češka RomanTJ Spartak Polička A91145.00%
19.Jedlička Richard, Lamač MartinTTC Ústí nad Orlicí C6940.00%
20.Novák Aleš, Hrdina LukášTTC Ústí nad Orlicí D71138.89%
21.Baláš Josef, Ševčík LeošTJ Spartak Polička A61037.50%
22.Adamec Lukáš, Kolomý TomášOrel Orlice A4736.36%
23.Syrová Lucie, Pokorný LukášTJ Jiskra Litomyšl B2433.33%
24.Kleiner Marek, Bako AdamTJ Lanškroun A2433.33%
25.Maděra Jaroslav, Smetana JaroslavTJ Slovan Moravská Třebová3633.33%
26.Suchomel Michael, Schreiber MichalTJ Sokol Žamberk A51426.32%
27.Maděra Jaroslav, Palatka EdwardTJ Slovan Moravská Třebová1614.29%
28.Beneš Jiří, Pokorný LukášTJ Jiskra Litomyšl B1712.50%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Maděra Jaroslav, Mrva MilanTJ Slovan Moravská Třebová40100.00%
2.Hortlík Tomáš, Motl DanielTTC Ústí nad Orlicí C30100.00%
3.Hrdina Lukáš, Pražák ZdeněkTTC Ústí nad Orlicí D20100.00%
4.Kaplan Vojtěch, Brökl Jan ml.TJ Sokol Žamberk A20100.00%
5.Vojnar Jiří, Kučera MartinOrel Vysoké Mýto A20100.00%
6.Sychra Václav, Vojnar JiříOrel Vysoké Mýto A10100.00%
7.Nastoupil Petr, Krejsa DanielTJ Sokol Mistrovice A10100.00%
8.Pražák Zdeněk, Šedaj JakubTTC Ústí nad Orlicí D10100.00%
9.Oliva Vladimír, Trkal JaroslavKST SK US Steinerová Choceň z.s. C10100.00%
10.Bako Adam, Dokoupil MarekTJ Lanškroun A10100.00%
11.Hubálek Zdeněk, Kolomý TomášOrel Orlice A10100.00%
12.Příhoda Tomáš, Beneš VáclavKST SK US Steinerová Choceň z.s. C10100.00%
13.Kössler Pavel, Ševčík LeošTJ Spartak Polička A10100.00%
14.Kapalčík Šimon, Krejčí RobinTJ Sokol Mistrovice A10100.00%
15.Adamec Miroslav ml., Adamec VáclavOrel Orlice A10100.00%
16.Kučera Martin, Sychra VáclavOrel Vysoké Mýto A10100.00%
17.Vašatová Eliška, Krejsa DanielTJ Sokol Mistrovice A4180.00%
18.Fišer Lukáš, Sychra VáclavOrel Vysoké Mýto A3175.00%
19.Hájek Ladislav, Jedlička RichardTTC Ústí nad Orlicí C3260.00%
20.Oliva Vladimír, Beneš VáclavKST SK US Steinerová Choceň z.s. C3260.00%
21.Fišer Lukáš, Kučera MartinOrel Vysoké Mýto A2250.00%
22.Krejčí Robin, Dvořáček MichalTJ Sokol Mistrovice A1150.00%
23.Příhoda Tomáš, Oliva VladimírKST SK US Steinerová Choceň z.s. C1150.00%
24.Marešová Marie, Dostálek JaroslavTJ Sokol Sudslava A1150.00%
25.Nastoupil Petr, Krejčí FilipTJ Sokol Mistrovice A1150.00%
26.Muselík Miroslav, Smetana JaroslavTJ Slovan Moravská Třebová1150.00%
27.Dostálek Jaroslav, Pavelka DominikTJ Sokol Sudslava A1150.00%
28.Příhoda Tomáš, Trkal JaroslavKST SK US Steinerová Choceň z.s. C2250.00%
29.Schreiber Michal, Kaplan VojtěchTJ Sokol Žamberk A1150.00%
30.Syrová Lucie, Balský KarelTJ Jiskra Litomyšl B2340.00%
31.Ševčík Leoš, Ulrich OndřejTJ Spartak Polička A1233.33%
32.Sychra Václav, Herel MiroslavOrel Vysoké Mýto A1233.33%
33.Lamač Martin, Bezdíčková LenkaTTC Ústí nad Orlicí C1420.00%
34.Valdhans Rudolf, Syrová LucieTJ Jiskra Litomyšl B010.00%
35.Krejčí Robin, Krejčí Lukáš st.TJ Sokol Mistrovice A010.00%
36.Jányš Ondřej, Kleiner MarekTJ Lanškroun A010.00%
37.Herel Miroslav, Dvořák MartinOrel Vysoké Mýto A010.00%
38.Zemánek Petr, Beneš VáclavKST SK US Steinerová Choceň z.s. C010.00%
39.Fišer Lukáš, Herel MiroslavOrel Vysoké Mýto A010.00%
40.Syrová Lucie, Štarman KarelTJ Jiskra Litomyšl B010.00%
41.Beneš Václav, Průcha VladimírKST SK US Steinerová Choceň z.s. C010.00%
42.Hortlík Tomáš, Krupa MichalTTC Ústí nad Orlicí C010.00%
43.Syrová Lucie, Svatoš PetrTJ Jiskra Litomyšl B010.00%
44.Hájek Ladislav, Motl DanielTTC Ústí nad Orlicí C010.00%
45.Pražák Zdeněk, Šedová EliškaTTC Ústí nad Orlicí D010.00%
46.Češka Roman, Andrlík JindřichTJ Spartak Polička A010.00%
47.Ševčík Leoš, Trnka JakubTJ Spartak Polička A010.00%
48.Dostál Ondřej, Ševčík LeošTJ Spartak Polička A010.00%
49.Pražák Zdeněk, Hlavsa AlexanderTTC Ústí nad Orlicí D010.00%
50.Hrdina Lukáš, Motlová MonikaTTC Ústí nad Orlicí D010.00%
51.Krejčí Robin, Krejčí FilipTJ Sokol Mistrovice A010.00%
52.Svatoš Petr, Balský KarelTJ Jiskra Litomyšl B010.00%
53.Doležal Tomáš, Pražák ZdeněkTTC Ústí nad Orlicí D010.00%
54.Beneš Václav, Trkal JaroslavKST SK US Steinerová Choceň z.s. C010.00%
55.Svatoš Petr, Štarman KarelTJ Jiskra Litomyšl B010.00%
56.Syrový Vojtěch, Valach PřemyslTJ Sokol Sudslava A010.00%
57.Šeda Václav, Pražák ZdeněkTTC Ústí nad Orlicí D010.00%
58.Brökl Jan ml., Suchomel MichaelTJ Sokol Žamberk A010.00%
59.Češka Roman, Kössler PavelTJ Spartak Polička A010.00%
60.Vašatová Eliška, Valenta JakubTJ Sokol Mistrovice A020.00%
61.Jedlička Richard, Bezdíčková LenkaTTC Ústí nad Orlicí C020.00%
62.Syrová Vlasta, Plch MiroslavTJ Jiskra Litomyšl B020.00%
63.Krejčí Robin, Valenta JakubTJ Sokol Mistrovice A020.00%
64.Beneš Jiří, Svatoš PetrTJ Jiskra Litomyšl B020.00%
65.Smetana Jaroslav, Vykydal RichardTJ Slovan Moravská Třebová020.00%
66.Maděra Jaroslav, Vykydal RichardTJ Slovan Moravská Třebová020.00%
67.Pokorný Lukáš, Štarman KarelTJ Jiskra Litomyšl B020.00%
68.Jányš Ondřej, Chládek PavelTJ Lanškroun A020.00%
69.Kučera Martin, Synek MartinOrel Vysoké Mýto A020.00%
70.Štarman Karel, Valdhans RudolfTJ Jiskra Litomyšl B030.00%
71.Beneš Jiří, Štarman KarelTJ Jiskra Litomyšl B030.00%
72.Balský Karel, Štarman KarelTJ Jiskra Litomyšl B030.00%
73.Krejsa Daniel, Valenta JakubTJ Sokol Mistrovice A040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS