Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor III.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Picek Petr, Mudra OldřichTJ Sokol Lysá nad Labem D10190.91%
2.Musil Tomáš, Hotovec VlastimilSTC Opočnice A8188.89%
3.Košnerová Alena, Soukup TomášTTC Žehuň C11284.62%
4.Trpálek Vlastimil, Chocholáč JanTJ Sokol Poříčany A14382.35%
5.Vyšohlíd Jaroslav, Stibor MartinTJ Sokol Hořátev9281.82%
6.Pešek Jan Ing., Vršovský PetrTTC Poděbrady B7277.78%
7.Zach Tomáš, Holešovský PetrTJ Spartak Pečky B7277.78%
8.Melichová Barbora, Král JaroslavTJ Sokol Poříčany A9375.00%
9.Staněk Milan, Kozák KarelTJ Spartak Pečky B8372.73%
10.Pivný Aleš, Pivný LukášTTC Žehuň C6366.67%
11.Plachý Pavel, Rufer DavidTJ Lokomotiva Nymburk E9660.00%
12.Novák Miloslav, Novák LukášTJ Seletice B9756.25%
13.Hrdlička Jiří, Jech JosefTJ Sokol Hořátev8753.33%
14.Král Jaroslav, Strnad JiříTJ Sokol Poříčany A3350.00%
15.Nejedlý Jiří, Rieger FrantišekTJ Lokomotiva Nymburk E7846.67%
16.Fekete Zdeněk, Konvalina MilošSTC Opočnice B5645.45%
17.Vyšohlíd Jaroslav, Friedel JiříTJ Sokol Hořátev3442.86%
18.Suchánek Ondřej, Hotovec VlastimilSTC Opočnice A3442.86%
19.Najbrt Jaroslav, Konvalina MilošSTC Opočnice B2340.00%
20.Suchánek Ondřej, Ešner ZbyněkSTC Opočnice A2340.00%
21.Kotek Jiří, Bartošík JiříSTC Opočnice B2340.00%
22.Holešovský Petr, Abrle JiříTJ Spartak Pečky B3537.50%
23.Baladrán František, Báča KarelTJ Sokol Lysá nad Labem D61037.50%
24.Lokša Petr, Řídký MiloslavTJ Seletice B51033.33%
25.Horáková Michaela, Urban MartinTJ Sokol Loučeň B1420.00%
26.Falber Michal, Pařez MilošTJ Lokomotiva Nymburk F1420.00%
27.Falber Martin, Novotný PavelTJ Lokomotiva Nymburk F31417.65%
28.Falber Michal, Vrba OndřejTJ Lokomotiva Nymburk F21016.67%
29.Mäsiarik Miroslav, Koch JiříTJ Sokol Loučeň B1137.14%
30.Mareš Jan, Černý ŠtěpánTTC Poděbrady B050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Vondruška Libor, Pivný AlešTTC Žehuň C30100.00%
2.Vlček Martin, Picek PetrTJ Sokol Lysá nad Labem D20100.00%
3.Mengr Miroslav ml., Vršovský PetrTTC Poděbrady B20100.00%
4.Kocner Petr, Kvasnička Daniel st.TTC Žehuň C20100.00%
5.Horáková Michaela, Martínek JaroslavTJ Sokol Loučeň B20100.00%
6.Jech Josef, Vyšohlíd JaroslavTJ Sokol Hořátev10100.00%
7.Zach Jiří, Zach TomášTJ Spartak Pečky B10100.00%
8.Lokša Petr, Zemanec OndřejTJ Seletice B10100.00%
9.Staněk Milan, Holešovský PetrTJ Spartak Pečky B10100.00%
10.Pivný Aleš, Fiala AlexanderTTC Žehuň C10100.00%
11.Pešek Jan Ing., Černý ŠtěpánTTC Poděbrady B10100.00%
12.Pařez Miloš, Vrba OndřejTJ Lokomotiva Nymburk F10100.00%
13.Trpálek Vlastimil, Strnad JiříTJ Sokol Poříčany A10100.00%
14.Falber Martin, Pařez MilošTJ Lokomotiva Nymburk F10100.00%
15.Urban Martin, Martínek JaroslavTJ Sokol Loučeň B10100.00%
16.Gebauer Ludvík, Pekárek FrantišekTTC Poděbrady B10100.00%
17.Plachý Pavel, Veselý LadislavTJ Lokomotiva Nymburk E10100.00%
18.Hingar Vladimír, Strnad JiříTJ Sokol Poříčany A10100.00%
19.Kvasnička Daniel st., Soukup TomášTTC Žehuň C10100.00%
20.Mengr Miroslav ml., Černý ŠtěpánTTC Poděbrady B10100.00%
21.Janišš Pavel, Maršon VojtěchTTC Poděbrady B10100.00%
22.Pivný Aleš, Pivný AlešTTC Žehuň C10100.00%
23.Novák Miloslav, Šmelhaus JosefTJ Seletice B10100.00%
24.Žoha Libor, Janišš PavelTTC Poděbrady B10100.00%
25.Najbrt Jaroslav, Kotek JiříSTC Opočnice B10100.00%
26.Plachý Pavel, Heršálek JakubTJ Lokomotiva Nymburk E10100.00%
27.Novák Miloslav, Zemanec OndřejTJ Seletice B10100.00%
28.Žoha Libor, Mengr Miroslav ml.TTC Poděbrady B10100.00%
29.Hrdlička Jiří, Stibor MartinTJ Sokol Hořátev10100.00%
30.Najbrt Jaroslav, Fekete ZdeněkSTC Opočnice B10100.00%
31.Konvalina Miloš, Šanda RomanSTC Opočnice B10100.00%
32.Vondruška Libor, Kocner PetrTTC Žehuň C10100.00%
33.Žoha Libor, Pekárek FrantišekTTC Poděbrady B10100.00%
34.Soukup Tomáš, Konvalina ZdeněkTTC Žehuň C10100.00%
35.Friedel Jiří, Stibor MartinTJ Sokol Hořátev10100.00%
36.Suchánek Ondřej, Hotovec Zdeněk st.STC Opočnice A10100.00%
37.Mudra Oldřich, Vlček MartinTJ Sokol Lysá nad Labem D3175.00%
38.Fekete Zdeněk, Bartošík JiříSTC Opočnice B2166.67%
39.Suchánek Ondřej, Lounek MiroslavSTC Opočnice A2166.67%
40.Fekete Zdeněk, Kotek JiříSTC Opočnice B2166.67%
41.Ešner Zbyněk, Hotovec Zdeněk st.STC Opočnice A2166.67%
42.Plachý Pavel, Rieger FrantišekTJ Lokomotiva Nymburk E2166.67%
43.Horáková Michaela, Mäsiarik MiroslavTJ Sokol Loučeň B2166.67%
44.Blažek František, Mudra OldřichTJ Sokol Lysá nad Labem D1150.00%
45.Strnad Jiří, Chocholáč JanTJ Sokol Poříčany A1150.00%
46.Staněk Milan, Zach TomášTJ Spartak Pečky B1150.00%
47.Král Jaroslav, Šmejkal TomášTJ Sokol Poříčany A1150.00%
48.Lokša Petr, Koutník JanTJ Seletice B1150.00%
49.Pivný Aleš, Kvasnička Daniel st.TTC Žehuň C1150.00%
50.Černý Štěpán, Vršovský PetrTTC Poděbrady B1150.00%
51.Nejedlý Jiří, Rufer DavidTJ Lokomotiva Nymburk E2250.00%
52.Konvalina Josef, Vondruška LiborTTC Žehuň C1150.00%
53.Janišš Pavel, Gebauer LubomírTTC Poděbrady B1150.00%
54.Zemanec Ondřej, Koutník JanTJ Seletice B1150.00%
55.Pekárek František, Gebauer LubomírTTC Poděbrady B1233.33%
56.Gebauer Lubomír, Černý ŠtěpánTTC Poděbrady B1233.33%
57.Kozák Karel, Zach TomášTJ Spartak Pečky B1233.33%
58.Picek Petr, Baladrán FrantišekTJ Sokol Lysá nad Labem D010.00%
59.Vršovský Petr, Gebauer LubomírTTC Poděbrady B010.00%
60.Šmelhaus Josef, Řídký MiloslavTJ Seletice B010.00%
61.Rufer David, Veselý FrantišekTJ Lokomotiva Nymburk E010.00%
62.Novák Lukáš, Zemanec OndřejTJ Seletice B010.00%
63.Košnerová Alena, Pivný AlešTTC Žehuň C010.00%
64.Urban Martin, Koch JiříTJ Sokol Loučeň B010.00%
65.Mareš Jan, Pešek JakubTTC Poděbrady B010.00%
66.Šanda Roman, Bartošík JiříSTC Opočnice B010.00%
67.Gebauer Ludvík, Žoha LiborTTC Poděbrady B010.00%
68.Hotovec Vlastimil, Hotovec Zdeněk st.STC Opočnice A010.00%
69.Fekete Zdeněk, Borovička VlastimilSTC Opočnice B010.00%
70.Novák Lukáš, Koutník JanTJ Seletice B010.00%
71.Mäsiarik Miroslav, Podoláková EliškaTJ Sokol Loučeň B010.00%
72.Šanda Roman, Kotek JiříSTC Opočnice B010.00%
73.Fiedler Jiří, Hotovec Zdeněk st.STC Opočnice A010.00%
74.Martínek Jaroslav, Mäsiarik MiroslavTJ Sokol Loučeň B010.00%
75.Zach Jiří, Holešovský PetrTJ Spartak Pečky B010.00%
76.Pekárek František, Mareš JanTTC Poděbrady B010.00%
77.Podoláková Eliška, Horáková MichaelaTJ Sokol Loučeň B010.00%
78.Nejedlý Jiří, Veselý LadislavTJ Lokomotiva Nymburk E010.00%
79.Prisčák Tomáš, Špoutil RomanTJ Sokol Loučeň B010.00%
80.Heršálek Jakub, Rieger FrantišekTJ Lokomotiva Nymburk E010.00%
81.Plachý Pavel, Nejedlý JiříTJ Lokomotiva Nymburk E010.00%
82.Novák Miloslav, Koutník JanTJ Seletice B010.00%
83.Zelenka Pavel, Báča KarelTJ Sokol Lysá nad Labem D010.00%
84.Vlček Martin, Báča KarelTJ Sokol Lysá nad Labem D010.00%
85.Šanda Roman, Borovička VlastimilSTC Opočnice B010.00%
86.Kocner Petr, Soukup TomášTTC Žehuň C010.00%
87.Kozák Karel, Abrle JiříTJ Spartak Pečky B010.00%
88.Koch Jiří, Fišer MarekTJ Sokol Loučeň B010.00%
89.Martínek Jaroslav, Špoutil RomanTJ Sokol Loučeň B010.00%
90.Mengr Miroslav ml., Gebauer LubomírTTC Poděbrady B010.00%
91.Staněk Milan, Abrle JiříTJ Spartak Pečky B020.00%
92.Maršon Vojtěch, Mareš JanTTC Poděbrady B020.00%
93.Konvalina Miloš, Kotek JiříSTC Opočnice B020.00%
94.Špoutil Roman, Urban MartinTJ Sokol Loučeň B020.00%
95.Špoutil Roman, Mäsiarik MiroslavTJ Sokol Loučeň B020.00%
96.Špoutil Roman, Koch JiříTJ Sokol Loučeň B030.00%
97.Ešner Zbyněk, Fiedler JiříSTC Opočnice A030.00%
98.Hotovec Vlastimil, Ešner ZbyněkSTC Opočnice A030.00%
99.Suchánek Ondřej, Fiedler JiříSTC Opočnice A040.00%
100.Špoutil Roman, Horáková MichaelaTJ Sokol Loučeň B040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS