Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž 2.třídy sk.A
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Kovanda Milan, Šturc JaroslavSokol Nižbor130100.00%
2.Jedlička Stanislav, Novák PetrTTC Kladno C100100.00%
3.Cacek Tomáš, Hluchý MarekSokol Rudná A12380.00%
4.Frýdl Miloš, Barcal PetrSokol Rudná A12380.00%
5.Lukeš Tomáš, Herink JanTJ Slavoj Obecnice B4180.00%
6.Spiegl Richard, Moravec MilanSokol Lány B8372.73%
7.Rujder David, Rákosník PetrSokol Nižbor7370.00%
8.Herink Jan, Pilecký JiříTJ Slavoj Obecnice B4266.67%
9.Vojna Daniel, Cimrmanová EliškaTSM Kladno3260.00%
10.Jedlička Jaroslav, Žák RomanTJ Sokol Stochov Honice3260.00%
11.Pánek Jan, Vaktor IvanSTC Slaný A4357.14%
12.Šapovalov Jiří, Novák TomášTJ Sokol Hředle6650.00%
13.Velc Tomáš, Jedlička JaroslavTJ Sokol Stochov Honice5550.00%
14.Běloušek David, Hrbek JiříSokol Lány B3442.86%
15.Chaloupka Mikuláš, Krous MartinTSM Kladno3442.86%
16.Krejčí Tomáš, Hnidka MarianTJ Sokol Buštěhrad3442.86%
17.Lukeš Tomáš, Steiner PetrTJ Slavoj Obecnice B2340.00%
18.Lafek Dominik, Krejčí TomášTJ Sokol Buštěhrad2340.00%
19.Janoušek Zdeněk, Fencl PetrTJ Sokol Stochov Honice2340.00%
20.Levenec Alexandr, Lážnovský JiříTTC Kladno C4640.00%
21.Steiner Petr, Steiner FrantišekTJ Slavoj Obecnice B3537.50%
22.Macek Zdeněk ml., Kapoun OndřejKST Rakovník D2433.33%
23.Hájek Miroslav, Mrázek Jindřich st.TJ Sokol Hředle2528.57%
24.Janoušek Zdeněk, Žák RomanTJ Sokol Stochov Honice1420.00%
25.Krous Martin, Vojna DanielTSM Kladno050.00%
26.Lukeš Tomáš, Pilecký JiříTJ Slavoj Obecnice B050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Taller Filip, Zamazal PavelTJ Sokol Mníšek pod Brdy B30100.00%
2.Pánek Jan, Horský JindřichSTC Slaný A20100.00%
3.Cír Radek, Macek Zdeněk ml.KST Rakovník D20100.00%
4.Šapovalov Jiří, Hájek MiroslavTJ Sokol Hředle20100.00%
5.Černý Martin, Vesecký DavidSTC Slaný A10100.00%
6.Lukeš Tomáš, Steiner FrantišekTJ Slavoj Obecnice B10100.00%
7.Vaktor Ivan, Sajdl VladimírSTC Slaný A10100.00%
8.Moravec Petr st., Hrbek JiříSokol Lány B10100.00%
9.Kapoun Ondřej, Hejda Václav ml.KST Rakovník D10100.00%
10.Šmíd Miroslav, Šturc JaroslavSokol Nižbor10100.00%
11.Hejda Václav ml., Adamczuk JanKST Rakovník D10100.00%
12.Rujder David, Dvořák JanSokol Nižbor10100.00%
13.Frýdl Miloš, Plecitý LukášSokol Rudná A10100.00%
14.Kovanda Milan, Rujder DavidSokol Nižbor10100.00%
15.Zýmová Pavla, Štricová NiamhSTC Slaný A10100.00%
16.Rákosník Petr, Pech JanSokol Nižbor10100.00%
17.Kapoun Ondřej, Cír RadekKST Rakovník D10100.00%
18.Vajnar Luboš, Poláček VladimírSTC Slaný A10100.00%
19.Polášek Milan, Martínek JaromírTJ Sokol Hředle10100.00%
20.Kilian Vít, Taller FilipTJ Sokol Mníšek pod Brdy B10100.00%
21.Hakl Petr, Šturc JaroslavSokol Nižbor10100.00%
22.Hakl Petr, Rujder DavidSokol Nižbor10100.00%
23.Tuček Miroslav, Pachman TomášTTC Kladno C10100.00%
24.Poláček Vladimír, Materna GeorgeSTC Slaný A10100.00%
25.Macák Petr, Vajnar LubošSTC Slaný A10100.00%
26.Jedlička Stanislav, Horbaj DušanTTC Kladno C10100.00%
27.Hnidka Marian, Štěpán PavelTJ Sokol Buštěhrad3175.00%
28.Taller Filip, Selement JaroslavTJ Sokol Mníšek pod Brdy B3175.00%
29.Žák Roman, Fencl PetrTJ Sokol Stochov Honice2166.67%
30.Adamczuk Janusz, Hejda Václav ml.KST Rakovník D2166.67%
31.Vajnar Luboš, Černý MartinSTC Slaný A2166.67%
32.Novák Tomáš, Mrázek Jindřich st.TJ Sokol Hředle2166.67%
33.Selement Jaroslav, Zamazal PavelTJ Sokol Mníšek pod Brdy B2166.67%
34.Vaktor Ivan, Macák PetrSTC Slaný A1150.00%
35.Moravec Petr st., Běloušek DavidSokol Lány B1150.00%
36.Hnidka Marian, Řezníček LukášTJ Sokol Buštěhrad2250.00%
37.Adamczuk Janusz, Cír RadekKST Rakovník D1150.00%
38.Kapoun Ondřej, Adamczuk JanuszKST Rakovník D1150.00%
39.Adamczuk Jan, Adamczuk JanuszKST Rakovník D2250.00%
40.Kilian Vít, Selement JaroslavTJ Sokol Mníšek pod Brdy B2250.00%
41.Chaloupka Mikuláš, Archmann JiříTSM Kladno1150.00%
42.Kapoun Ondřej, Froněk PetrKST Rakovník D1150.00%
43.Sajdl Vladimír, Černý MartinSTC Slaný A1150.00%
44.Pánek Jan, Vajnar LubošSTC Slaný A1150.00%
45.Pachman Tomáš, Jedlička StanislavTTC Kladno C2250.00%
46.Pachman Tomáš, Levenec AlexandrTTC Kladno C1150.00%
47.Lafek Dominik, Stolz DanielTJ Sokol Buštěhrad1233.33%
48.Hrbek Jiří, Moravec MilanSokol Lány B1233.33%
49.Stolz Daniel, Krejčí TomášTJ Sokol Buštěhrad1233.33%
50.Skoupil Lukáš, Doležal TomášTJ Sokol Mníšek pod Brdy B1233.33%
51.Běloušek David, Trpák RadekSokol Lány B1325.00%
52.Kilian Vít, Zamazal PavelTJ Sokol Mníšek pod Brdy B1325.00%
53.Cimrmanová Eliška, Chaloupka MikulášTSM Kladno1325.00%
54.Macek Zdeněk ml., Adamczuk JanKST Rakovník D010.00%
55.Stolz Daniel, Řezníček LukášTJ Sokol Buštěhrad010.00%
56.Hudeček Josef, Krob PavelTJ Sokol Stochov Honice010.00%
57.Stolz Daniel, Sláma JanTJ Sokol Buštěhrad010.00%
58.Janoušek Zdeněk, Jedlička JaroslavTJ Sokol Stochov Honice010.00%
59.Zýmová Pavla, Řeháček JiříSTC Slaný A010.00%
60.Plachý Josef, Vojna DanielTSM Kladno010.00%
61.Moravec Milan, Běloušek DavidSokol Lány B010.00%
62.Macák Petr, Sajdl VladimírSTC Slaný A010.00%
63.Trpák Radek, Jirkovský VáclavSokol Lány B010.00%
64.Krous Martin, Plachý JosefTSM Kladno010.00%
65.Lážnovský Jiří, Pachman TomášTTC Kladno C010.00%
66.Rákosník Petr, Šmíd MiroslavSokol Nižbor010.00%
67.Moravec Milan, Trpák RadekSokol Lány B010.00%
68.Chadima Ondřej, Materna GeorgeSTC Slaný A010.00%
69.Chaloupka Mikuláš, Vojna DanielTSM Kladno010.00%
70.Krous Martin, Cimrmanová EliškaTSM Kladno010.00%
71.Levenec Alexandr, Horbaj DušanTTC Kladno C010.00%
72.Mikulík Martin, Archmann JiříTSM Kladno010.00%
73.Brabec Stanislav, Froněk PetrKST Rakovník D010.00%
74.Štricová Niamh, Černý MartinSTC Slaný A010.00%
75.Martínek Jaromír, Mrázek Jindřich st.TJ Sokol Hředle010.00%
76.Krous Martin, Archmann JiříTSM Kladno010.00%
77.Hrbek Jiří, Jirkovský VáclavSokol Lány B010.00%
78.Janoušek Zdeněk, Hudeček JosefTJ Sokol Stochov Honice010.00%
79.Macák Petr, Černý MartinSTC Slaný A010.00%
80.Steiner František, Pilecký JiříTJ Slavoj Obecnice B010.00%
81.Sajdl Vladimír, Zýmová PavlaSTC Slaný A010.00%
82.Horbaj Dušan, Pachman TomášTTC Kladno C010.00%
83.Vitner Radim, Mrázek Jindřich st.TJ Sokol Hředle010.00%
84.Froněk Petr, Adamczuk JanKST Rakovník D010.00%
85.Lafek Dominik, Řezníček LukášTJ Sokol Buštěhrad010.00%
86.Pilecký Jiří, Steiner PetrTJ Slavoj Obecnice B010.00%
87.Jedlička Stanislav, Lážnovský JiříTTC Kladno C010.00%
88.Táborský Oldřich, Lafek DominikTJ Sokol Buštěhrad010.00%
89.Beránek Josef, Novák TomášTJ Sokol Hředle010.00%
90.Kilian Vít, Freisleben ZdeněkTJ Sokol Mníšek pod Brdy B010.00%
91.Hluchý Marek, Jelínek VladimírSokol Rudná A010.00%
92.Adamczuk Jan, Lepka Martin ml.KST Rakovník D010.00%
93.Černý Martin, Zýmová PavlaSTC Slaný A010.00%
94.Štěpán Pavel, Stolz DanielTJ Sokol Buštěhrad020.00%
95.Lepka Martin ml., Kapoun OndřejKST Rakovník D020.00%
96.Freisleben Zdeněk, Zamazal PavelTJ Sokol Mníšek pod Brdy B020.00%
97.Vojna Daniel, Archmann JiříTSM Kladno020.00%
98.Mrázek Jindřich st., Polášek MilanTJ Sokol Hředle020.00%
99.Dvořáček Jaromír, Mrázek Jindřich st.TJ Sokol Hředle020.00%
100.Doležal Tomáš, Zamazal PavelTJ Sokol Mníšek pod Brdy B020.00%
101.Lepka Martin ml., Adamczuk JanuszKST Rakovník D020.00%
102.Kilian Vít, Skoupil LukášTJ Sokol Mníšek pod Brdy B040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS