Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž 1.třídy sk.B
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Pilner Jaroslav, Jindra JosefST EUROMASTER Kolín C60100.00%
2.Čech Jiří, Veselý PavelTJ Sokol Kosmonosy12192.31%
3.Pokorný Roman, Bříza Josef ml.TTC Říčany A7187.50%
4.Matějka Martin, Kaipr PetrTJ Sokol Libice nad Cidlinou13286.67%
5.Mifka Alexius, Zatřepálek PetrTTC Brandýs nad Labem C6185.71%
6.Antoš Petr, Kastner PatrikTJ Sokol Mnichovo Hradiště B6185.71%
7.Uksa Tomáš, Pokorný RomanTTC Říčany A5183.33%
8.Kapras Karel, Balcar MiroslavTTC Bělá pod Bezdězem B11378.57%
9.Zaplatílek Ctibor, Lhoták JakubST EUROMASTER Kolín C7277.78%
10.Wagner Jaroslav st., Suchomel TomášTJ Sadská B7277.78%
11.Beran Martin, Vojáček JiříTJ Sadská B9375.00%
12.Slavík Radek, Hameta OldřichSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B8466.67%
13.Bittner Miloslav, Kučera PavelTJ Sokol Krchleby A9564.29%
14.Stupavský Milan, Klimek TomášTJ Sokol Velké Popovice7463.64%
15.Paroulek Milan, Pekárek František st.TJ Sokol Libice nad Cidlinou9660.00%
16.Sysel Vojtěch, Zatřepálek PetrTTC Brandýs nad Labem C4357.14%
17.Sauer Ondřej, Dvořák ZdeněkTJ Neratovice B5455.56%
18.Plíhal Martin, Jícha DavidTTC Říčany A6554.55%
19.Dvořák Jan ml., Michal JiříTJ Neratovice B3350.00%
20.Trávníček Luboš, Beniš OndřejTJ Sokol Mnichovo Hradiště B9950.00%
21.Herout Tomáš, Jandejsek PavelSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B3350.00%
22.Mühlfeit Luboš, Zatřepálek PavelTTC Brandýs nad Labem C91047.37%
23.Lhoták Jakub, Doležal MartinST EUROMASTER Kolín C4544.44%
24.Boháč Milan, Sádlo JosefTJ Sokol Krchleby A3537.50%
25.Postelt Vladimír, Malý PetrTTC Bělá pod Bezdězem B3537.50%
26.Michal Jiří, Šlechta JaroslavTJ Neratovice B3827.27%
27.Durdis Petr ml., Veselý PavelTJ Sokol Kosmonosy2722.22%
28.Malý Petr, Blecha DavidTTC Bělá pod Bezdězem B1614.29%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Balcar Miroslav, Kaňka Luděk st.TTC Bělá pod Bezdězem B30100.00%
2.Ivan Milan, Zatřepálek PetrTTC Brandýs nad Labem C20100.00%
3.Beran Martin, Špinar RostislavTJ Sadská B20100.00%
4.Mazurkiewicz Ivo, Holman MartinST EUROMASTER Kolín C20100.00%
5.Martin Petr, Kurel DavidTJ Sadská B10100.00%
6.Beran Martin, Vydra MilanTJ Sadská B10100.00%
7.Záboj Matěj, Jindra JosefST EUROMASTER Kolín C10100.00%
8.Wagner Jaroslav st., Motl MilanTJ Sadská B10100.00%
9.Zatřepálek Petr, Mühlfeit LubošTTC Brandýs nad Labem C10100.00%
10.Sádlo Josef, Břetenář PetrTJ Sokol Krchleby A10100.00%
11.Wagner Jaroslav st., Vydra MilanTJ Sadská B10100.00%
12.Jícha David, Uksa TomášTTC Říčany A10100.00%
13.Malý Petr, Slobodzian JakubTTC Bělá pod Bezdězem B10100.00%
14.Hameta Oldřich, Polívková BarboraSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10100.00%
15.Kamarýt Jiří, Polívková BarboraSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10100.00%
16.Kaipr Petr, Paroulek MilanTJ Sokol Libice nad Cidlinou10100.00%
17.Paroulek Milan, Heřmanský MiroslavTJ Sokol Libice nad Cidlinou10100.00%
18.Jindra Josef, Lhoták JakubST EUROMASTER Kolín C10100.00%
19.Jícha David, Pavlíček MartinTTC Říčany A4180.00%
20.Zaplatílek Ctibor, Jindra JosefST EUROMASTER Kolín C4180.00%
21.Dvořák Zdeněk, Šlechta JaroslavTJ Neratovice B4180.00%
22.Wagner Jaroslav st., Beran MartinTJ Sadská B3175.00%
23.Klimek Tomáš, Randák AdamTJ Sokol Velké Popovice2166.67%
24.Malý Petr, Šlapáček MartinTTC Bělá pod Bezdězem B1150.00%
25.Břetenář Petr, Bittner MiloslavTJ Sokol Krchleby A1150.00%
26.Břetenář Petr, Kučera PavelTJ Sokol Krchleby A1150.00%
27.Špinar Rostislav, Wagner Jaroslav st.TJ Sadská B1150.00%
28.Hendrych Ladislav, Ivan MilanTTC Brandýs nad Labem C1150.00%
29.Plíhal Martin, Pavlíček MartinTTC Říčany A1150.00%
30.Herout Tomáš, Polívková BarboraSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B2250.00%
31.Pokorný Roman, Pavlíček MartinTTC Říčany A2250.00%
32.Randák Adam, Jančiga RomanTJ Sokol Velké Popovice2250.00%
33.Suchomel Tomáš, Dvořák JaroslavTJ Sadská B2250.00%
34.Kapras Karel, Postelt VladimírTTC Bělá pod Bezdězem B1150.00%
35.Šiler Jiří, Strnad MartinTJ Sokol Velké Popovice1150.00%
36.Dvořák Zdeněk, Jelínek PavelTJ Neratovice B1150.00%
37.Bříška Jan, Durdis Petr ml.TJ Sokol Kosmonosy2340.00%
38.Kastner Patrik, Pleticha VladimírTJ Sokol Mnichovo Hradiště B1233.33%
39.Antoš Petr, Dusil PetrTJ Sokol Mnichovo Hradiště B1233.33%
40.Kapras Karel, Malý PetrTTC Bělá pod Bezdězem B1233.33%
41.Jindra Josef, Doležal MartinST EUROMASTER Kolín C1233.33%
42.Bříška Jan, Zajíček PetrTJ Sokol Kosmonosy1233.33%
43.Dusil Petr, Pleticha VladimírTJ Sokol Mnichovo Hradiště B1233.33%
44.Kamarýt Jiří, Herout TomášSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B1325.00%
45.Čech Jiří, Bříška JanTJ Sokol Kosmonosy1420.00%
46.Jančiga Roman, Lambert ZbyněkTJ Sokol Velké Popovice1420.00%
47.Herout Václav, Kamarýt JiříSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B010.00%
48.Antoš Petr, Pleticha VladimírTJ Sokol Mnichovo Hradiště B010.00%
49.Černý Roman, Voráč JiříTTC Říčany A010.00%
50.Herout Tomáš, Němec MarekSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B010.00%
51.Počarovský Pavel, Wagner Jaroslav st.TJ Sadská B010.00%
52.Vojáček Jiří, Vydra MilanTJ Sadská B010.00%
53.Dvořák Zdeněk, Hampejs TomášTJ Neratovice B010.00%
54.Jícha David, Stárek Karel ml.TTC Říčany A010.00%
55.Michal Jiří, Jelínek PavelTJ Neratovice B010.00%
56.Paroulek Milan, Matějka MartinTJ Sokol Libice nad Cidlinou010.00%
57.Hameta Oldřich, Jandejsek ZdeněkSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B010.00%
58.Stupavský Milan, Lambert ZbyněkTJ Sokol Velké Popovice010.00%
59.Strnadová Karolína, Strnad MartinTJ Sokol Velké Popovice010.00%
60.Boháč Milan, Kučera PavelTJ Sokol Krchleby A010.00%
61.Sádlo Josef, Jaroň DanielTJ Sokol Krchleby A010.00%
62.Dvořák Zdeněk, Michal JiříTJ Neratovice B010.00%
63.Válek Zdeněk, Sauer OndřejTJ Neratovice B010.00%
64.Ivan Milan, Mühlfeit LubošTTC Brandýs nad Labem C010.00%
65.Randák Adam, Strnadová KarolínaTJ Sokol Velké Popovice010.00%
66.Dvořák Jan ml., Šlechta JaroslavTJ Neratovice B010.00%
67.Pekárek František st., Pekárek FrantišekTJ Sokol Libice nad Cidlinou010.00%
68.Paroulek Milan, Pekárek FrantišekTJ Sokol Libice nad Cidlinou010.00%
69.Pekárek František, Matějka MartinTJ Sokol Libice nad Cidlinou010.00%
70.Motl Milan, Špinar RostislavTJ Sadská B010.00%
71.Hameta Oldřich, Bleha LukášSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B010.00%
72.Bittner Miloslav, Jaroň DanielTJ Sokol Krchleby A010.00%
73.Procházka Miroslav ml., Boháč MilanTJ Sokol Krchleby A010.00%
74.Kastner Patrik, Knobloch PavelTJ Sokol Mnichovo Hradiště B010.00%
75.Jelínek Pavel, Kočiš LudovítTJ Neratovice B010.00%
76.Sauer Ondřej, Šlechta JaroslavTJ Neratovice B010.00%
77.Boháč Milan, Špitálský LadislavTJ Sokol Krchleby A010.00%
78.Pavlíček Martin, Stárek Karel ml.TTC Říčany A010.00%
79.Boháč Milan, Jaroň DanielTJ Sokol Krchleby A010.00%
80.Procházka Miroslav ml., Jaroň DanielTJ Sokol Krchleby A010.00%
81.Bittner Miloslav, Boháč MilanTJ Sokol Krchleby A010.00%
82.Herout Tomáš, Bleha LukášSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B010.00%
83.Bittner Miloslav, Sádlo JosefTJ Sokol Krchleby A010.00%
84.Matějka Martin, Pekárek František st.TJ Sokol Libice nad Cidlinou010.00%
85.Antoš Petr, Knobloch PavelTJ Sokol Mnichovo Hradiště B010.00%
86.Maršál Petr, Strnad MartinTJ Sokol Velké Popovice010.00%
87.Paclt Milan, Janda MartinTJ Sokol Krchleby A010.00%
88.Němeček Jakub, Jelínek PavelTJ Neratovice B010.00%
89.Durdis Petr ml., Zajíček PetrTJ Sokol Kosmonosy010.00%
90.Wagner Jaroslav st., Martin PetrTJ Sadská B010.00%
91.Horsák Oldřich, Durdis Petr ml.TJ Sokol Kosmonosy010.00%
92.Balcar Miroslav, Blecha DavidTTC Bělá pod Bezdězem B010.00%
93.Němec Marek, Förster VojtěchSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B010.00%
94.Zatřepálková Lenka, Zatřepálek PetrTTC Brandýs nad Labem C010.00%
95.Knobloch Pavel, Mareš JanTJ Sokol Mnichovo Hradiště B010.00%
96.Mifka Alexius, Sysel VojtěchTTC Brandýs nad Labem C010.00%
97.Sauer Ondřej, Jelínek PavelTJ Neratovice B010.00%
98.Strnadová Karolína, Jančiga RomanTJ Sokol Velké Popovice010.00%
99.Sádlo Josef, Špitálský LadislavTJ Sokol Krchleby A010.00%
100.Jaroň Daniel, Břetenář PetrTJ Sokol Krchleby A010.00%
101.Jandejsek Zdeněk, Dolejš LadislavSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B010.00%
102.Martin Petr, Sláčal PavelTJ Sadská B010.00%
103.Lhoták Jakub, Šembera KarelST EUROMASTER Kolín C010.00%
104.Jandejsek Pavel, Bleha LukášSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B010.00%
105.Uksa Tomáš, Pavlíček MartinTTC Říčany A010.00%
106.Herout Tomáš, Jandejsek ZdeněkSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B010.00%
107.Stupavský Milan, Randák AdamTJ Sokol Velké Popovice020.00%
108.Lambert Zbyněk, Strnad MartinTJ Sokol Velké Popovice020.00%
109.Mazurkiewicz Ivo, Doležal MartinST EUROMASTER Kolín C020.00%
110.Bříška Jan, Veselý MartinTJ Sokol Kosmonosy020.00%
111.Boháč Milan, Paclt MilanTJ Sokol Krchleby A020.00%
112.Boháč Milan, Břetenář PetrTJ Sokol Krchleby A030.00%
113.Lambert Zbyněk, Randák AdamTJ Sokol Velké Popovice030.00%
114.Hameta Oldřich, Němec MarekSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B030.00%
115.Lambert Zbyněk, Strnadová KarolínaTJ Sokol Velké Popovice040.00%
116.Bříška Jan, Horsák OldřichTJ Sokol Kosmonosy050.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS