Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor 1.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Dvořák Vít, Surýnek TomášTJ Slavia Kroměříž B100100.00%
2.Dvořák Vít, Matula JaroslavTJ Slavia Kroměříž B60100.00%
3.Štěpán Radim, Surýnek TomášTJ Slavia Kroměříž B60100.00%
4.Zrůbek Marek, Dědič MichalTJ Holešov E6185.71%
5.Ježdík Radek, Musil DrahomírTJ Sokol Morkovice B6185.71%
6.Fečko Libor, Štěpán RadimTJ Slavia Kroměříž B6185.71%
7.Hilšer Vladislav, Foltýn VlastimilOÚ Lubná A5183.33%
8.Musil Drahomír, Mišurec TomášTJ Sokol Morkovice B5183.33%
9.Šabík Vladimír, Plhal PetrKST Količín12475.00%
10.Hilšer Vladislav, Trnčík PavelOÚ Lubná A6275.00%
11.Mišurec Tomáš, Ježdík RadekTJ Sokol Morkovice B5271.43%
12.Mozga Lukáš, Hlaváč JaroslavKst Cetechovice13668.42%
13.Skácel Dalibor, Jablunka PavelTJ Sokol Morkovice B4266.67%
14.Chvátal Petr st., Chlápek JaroslavTJ Holešov D9564.29%
15.Konečný Vojtěch, Bureš MiroslavTJ Slavia Kroměříž C10662.50%
16.Šošolík Pavel, Nesvadba PavelSK Spartak Hulín B5362.50%
17.Trnčík Pavel, Klásek JiříOÚ Lubná A5362.50%
18.Bakalík Miloslav, Pidrman JosefTJ Holešov D10855.56%
19.Skácel Dalibor, Ježdík RadekTJ Sokol Morkovice B3350.00%
20.Krejčí Pavel, Rys RudolfTJ Holešov E8850.00%
21.Vašík Jan, Matela MilanTJ Bystřice pod Hostýnem D7846.67%
22.Plšek Pavel, Novák JiříKst Cetechovice5645.45%
23.Dundálek Pavel, Novák JiříKst Cetechovice2433.33%
24.Blažek Miroslav, Jurka PetrTJ Osíčko3633.33%
25.Fojtík Vojtěch, Bartoník FilipTJ Slavia Kroměříž C3730.00%
26.Hlobílková Leona, Petřivalský FrantišekTJ Holešov E2722.22%
27.Gremlica Jakub, Gremlica VáclavSK Spartak Hulín C1516.67%
28.Janečka Pavel, Slovák JosefSK Spartak Hulín C070.00%
29.Jakoubková Alena, Benda VladimírTJ Osíčko090.00%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Ondruch Marek, Topič AdamSK Spartak Hulín C40100.00%
2.Bureš Miroslav, Fojtík VojtěchTJ Slavia Kroměříž C30100.00%
3.Mišurcová Ivana, Skácel DaliborTJ Sokol Morkovice B20100.00%
4.Škarpa Ondřej, Bartoník FilipTJ Slavia Kroměříž C20100.00%
5.Kvapilík Břetislav, Kolomár DanielSK Spartak Hulín C20100.00%
6.Klusák Tomáš, Mrhálek OndřejSK Spartak Hulín B20100.00%
7.Liška Libor, Chlápek JaroslavTJ Holešov D20100.00%
8.Dohnal Vojtěch, Štěpán RadimTJ Slavia Kroměříž B20100.00%
9.Polách Libor, Foltýn VlastimilOÚ Lubná A20100.00%
10.Topič Adam, Kvapilík BřetislavSK Spartak Hulín C10100.00%
11.Říha Jaroslav, Klusák TomášSK Spartak Hulín B10100.00%
12.Klusák Tomáš, Matuška MartinSK Spartak Hulín B10100.00%
13.Říha Jaroslav, Matuška MartinSK Spartak Hulín B10100.00%
14.Moráček Jakub, Vaculík VincencTJ Bystřice pod Hostýnem D10100.00%
15.Liška Libor, Bakalík MiloslavTJ Holešov D10100.00%
16.Škarpa Ondřej, Bureš MiroslavTJ Slavia Kroměříž C10100.00%
17.Kratochvíla Libor, Lochman RadekTJ Holešov D10100.00%
18.Bakalík Miloslav, Chvátal Petr st.TJ Holešov D10100.00%
19.Žídek Michal, Zajíc PatrikTJ Bystřice pod Hostýnem D10100.00%
20.Nesvadba Pavel, Říha JaroslavSK Spartak Hulín B10100.00%
21.Matela Milan, Ostatek Stanislav ml.TJ Bystřice pod Hostýnem D10100.00%
22.Hlaváč Jaroslav, Novák JiříKst Cetechovice10100.00%
23.Trnčík Pavel, Škrabal OtaOÚ Lubná A10100.00%
24.Matula Jaroslav, Surýnek TomášTJ Slavia Kroměříž B10100.00%
25.Dratva Marek, Bareš AloisTJ Bystřice pod Hostýnem D10100.00%
26.Zrůbek Marek, Petřivalský FrantišekTJ Holešov E10100.00%
27.Mozga Lukáš, Plšek PavelKst Cetechovice10100.00%
28.Matela Milan, Moráček JakubTJ Bystřice pod Hostýnem D10100.00%
29.Škrabal Ota, Vaculík JaroslavOÚ Lubná A10100.00%
30.Hlaváč Jaroslav, Plšek PavelKst Cetechovice10100.00%
31.Málek Michal, Nesvadba PavelSK Spartak Hulín B3175.00%
32.Šošolík Pavel, Matuška MartinSK Spartak Hulín B2166.67%
33.Šabík Vladimír, Szeif LadislavKST Količín2166.67%
34.Skácel Jakub, Dvořák VítTJ Slavia Kroměříž B2166.67%
35.Říha Jaroslav, Šošolík PavelSK Spartak Hulín B2166.67%
36.Liška Libor, Chvátal Petr st.TJ Holešov D2166.67%
37.Szeif Ladislav, Grygar MartinKST Količín3260.00%
38.Říha Jaroslav, Mrhálek OndřejSK Spartak Hulín B1150.00%
39.Dědič Michal, Rys RudolfTJ Holešov E1150.00%
40.Žídek Michal, Kubíček JanTJ Bystřice pod Hostýnem D1150.00%
41.Gremlica Václav, Slovák JosefSK Spartak Hulín C1150.00%
42.Šošolík Pavel, Málek MichalSK Spartak Hulín B1150.00%
43.Gremlica Jakub, Janečka PavelSK Spartak Hulín C1150.00%
44.Hilšer Vladislav, Klásek JiříOÚ Lubná A1150.00%
45.Žídek Michal, Dratva MarekTJ Bystřice pod Hostýnem D2250.00%
46.Grygar Martin, Měrka JosefKST Količín1150.00%
47.Kvapilík Břetislav, Gremlica JakubSK Spartak Hulín C2250.00%
48.Fečko Libor, Surýnek TomášTJ Slavia Kroměříž B1150.00%
49.Plšek Pavel, Dundálek PavelKst Cetechovice2250.00%
50.Vašík Jan, Vrbecký TomášTJ Bystřice pod Hostýnem D1150.00%
51.Došlík Libor, Grygar MartinKST Količín2340.00%
52.Klásek Jiří, Polách LiborOÚ Lubná A2340.00%
53.Jurka Petr, Fabián Vladimír st.TJ Osíčko2340.00%
54.Grygar Martin, Plhal PetrKST Količín1233.33%
55.Klásek Jiří, Vaculík JaroslavOÚ Lubná A1233.33%
56.Petřivalský František, Rys RudolfTJ Holešov E1233.33%
57.Mrhálek Ondřej, Matuška MartinSK Spartak Hulín B1233.33%
58.Mišurec Tomáš, Skácel DaliborTJ Sokol Morkovice B1233.33%
59.Vrbecký Tomáš, Moráček JakubTJ Bystřice pod Hostýnem D1233.33%
60.Grygar Martin, Syřena JiříKST Količín1325.00%
61.Matuška Martin, Málek MichalSK Spartak Hulín B1420.00%
62.Škarpa Ondřej, Fojtík VojtěchTJ Slavia Kroměříž C010.00%
63.Daněk Filip, Klásek JiříOÚ Lubná A010.00%
64.Kolomár Daniel, Slovák JosefSK Spartak Hulín C010.00%
65.Bartoník Filip, Čížek MatějTJ Slavia Kroměříž C010.00%
66.Plhal Petr, Došlík LiborKST Količín010.00%
67.Kristýnek Boris ml., Gremlica JakubSK Spartak Hulín C010.00%
68.Hrabčík Květoslav, Skácel DaliborTJ Sokol Morkovice B010.00%
69.Zajíc Patrik, Ostatek Stanislav ml.TJ Bystřice pod Hostýnem D010.00%
70.Janečka Pavel, Gremlica VáclavSK Spartak Hulín C010.00%
71.Grygar Martin, Talaš JanKST Količín010.00%
72.Slovák Josef, Gremlica JakubSK Spartak Hulín C010.00%
73.Foltýn Vlastimil, Vaculík JaroslavOÚ Lubná A010.00%
74.Vašík Jan, Zajíc MichalTJ Bystřice pod Hostýnem D010.00%
75.Málek Michal, Mrhálek OndřejSK Spartak Hulín B010.00%
76.Mišurec Tomáš, Jablunka PavelTJ Sokol Morkovice B010.00%
77.Škrabal Ota, Polách LiborOÚ Lubná A010.00%
78.Ostatek Stanislav ml., Žídek MichalTJ Bystřice pod Hostýnem D010.00%
79.Plhal Petr, Syřena JiříKST Količín010.00%
80.Vašík Jan, Dratva MarekTJ Bystřice pod Hostýnem D010.00%
81.Štolfa Petr, Skácel DaliborTJ Sokol Morkovice B010.00%
82.Málek Michal, Říha JaroslavSK Spartak Hulín B010.00%
83.Kristýnek Bohumil, Nesvadba PavelSK Spartak Hulín B010.00%
84.Vašík Jan, Ostatek Stanislav ml.TJ Bystřice pod Hostýnem D010.00%
85.Daněk Filip, Gabrhelík LukášOÚ Lubná A010.00%
86.Mišurec Tomáš, Štolfa PetrTJ Sokol Morkovice B010.00%
87.Šabík Vladimír, Měrka MarekKST Količín010.00%
88.Petřivalský František, Krejčí JakubTJ Holešov E010.00%
89.Hlobílková Leona, Rys RudolfTJ Holešov E010.00%
90.Gremlica Václav, Kvapilík BřetislavSK Spartak Hulín C010.00%
91.Vaculík Jaroslav, Polášek RomanOÚ Lubná A010.00%
92.Kristýnek Boris st., Mrhálek OndřejSK Spartak Hulín B010.00%
93.Kolomár Daniel, Gremlica VáclavSK Spartak Hulín C010.00%
94.Bareš Alois, Berčíková DenisaTJ Bystřice pod Hostýnem D010.00%
95.Čížek Matěj, Svak AdamTJ Slavia Kroměříž C010.00%
96.Dědič Michal, Krejčí PavelTJ Holešov E020.00%
97.Ostatek Stanislav ml., Dratva MarekTJ Bystřice pod Hostýnem D020.00%
98.Jakoubková Alena, Blažek MiroslavTJ Osíčko020.00%
99.Jurka Petr, Jakoubková AlenaTJ Osíčko020.00%
100.Ježdík Radek, Mišurcová IvanaTJ Sokol Morkovice B020.00%
101.Dědič Michal, Petřivalský FrantišekTJ Holešov E020.00%
102.Blažek Miroslav, Fabián Vladimír st.TJ Osíčko020.00%
103.Klásek Jiří, Škrabal OtaOÚ Lubná A020.00%
104.Bareš Alois, Ostatek Stanislav ml.TJ Bystřice pod Hostýnem D020.00%
105.Benda Vladimír, Jurka PetrTJ Osíčko020.00%
106.Ostatek Filip ml., Ostatek Stanislav ml.TJ Bystřice pod Hostýnem D020.00%
107.Kolomár Daniel, Kolomár TomášSK Spartak Hulín C020.00%
108.Kolomár Daniel, Gremlica JakubSK Spartak Hulín C030.00%
109.Fabián Vladimír st., Benda VladimírTJ Osíčko030.00%
110.Kristýnek Bohumil, Mrhálek OndřejSK Spartak Hulín B030.00%
111.Bartoník Filip, Svak AdamTJ Slavia Kroměříž C030.00%
112.Jakoubková Alena, Fabián Vladimír st.TJ Osíčko040.00%
113.Bátrla Tomáš, Benda VladimírTJ Osíčko040.00%
114.Janečka Pavel, Kolomár DanielSK Spartak Hulín C050.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy