Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor 2.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Možiš Roman, Fuit FrantišekTJ Sokol Kostelec u Holešova A40100.00%
2.Jablunka Pavel, Hanáček LubomírTJ Sokol Morkovice C11191.67%
3.Lochman Radek, Kratochvíla LiborTJ Holešov F9375.00%
4.Šůstal Ondřej, Němec DavidTJ Sokol Kostelec u Holešova B9375.00%
5.Packo Ondřej, Zámečník PetrTJ Sokol Kostelec u Holešova A3175.00%
6.Hlobílek Jaromír, Prášil MilanTJ Holešov F8466.67%
7.Bělunek Radek, Zámečník PetrTJ Sokol Kostelec u Holešova A3260.00%
8.Vaculík Jaroslav, Škrabal OtaOÚ Lubná B3260.00%
9.Ostatek Stanislav ml., Ostatek Filip ml.TJ Bystřice pod Hostýnem E4357.14%
10.Svak Adam, Majtner JanTJ Slavia Kroměříž D3350.00%
11.Mišurcová Ivana, Hrabčík KvětoslavTJ Sokol Morkovice C4450.00%
12.Varaďa Marcel, Doležal RudolfTJ Holešov G3350.00%
13.Varaďa Marcel, Hošťálek IvanTJ Holešov G2528.57%
14.Polášek Roman, Škrabal OtaOÚ Lubná B1325.00%
15.Topič Alois, Bleša VojtěchTJ Sokol Kostelec u Holešova B1325.00%
16.Doležal Rudolf, Krejčí JakubTJ Holešov G1614.29%
17.Bleša Vojtěch, Václavek OndřejTJ Sokol Kostelec u Holešova B040.00%
18.Čížek Matěj, Zuzaňák TomášTJ Slavia Kroměříž D040.00%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Fuit František, Odložilík MarcelTJ Sokol Kostelec u Holešova A30100.00%
2.Bělunek Radek, Odložilík MarcelTJ Sokol Kostelec u Holešova A20100.00%
3.Packo Ondřej, Možiš RomanTJ Sokol Kostelec u Holešova A20100.00%
4.Odložilík Marcel, Možiš RomanTJ Sokol Kostelec u Holešova A20100.00%
5.Prášil Milan, Hlobílková LeonaTJ Holešov F10100.00%
6.Kapounek Jaroslav, Tichý MiroslavTJ Sokol Morkovice C10100.00%
7.Foltýn Vlastimil, Škrabal OtaOÚ Lubná B10100.00%
8.Šůstal Ondřej, Nový ZdeněkTJ Sokol Kostelec u Holešova B10100.00%
9.Foltýn Vlastimil, Kozelský DavidOÚ Lubná B10100.00%
10.Gelatka Petr, Daněk FilipOÚ Lubná B10100.00%
11.Vaculík Jaroslav, Foltýn VlastimilOÚ Lubná B10100.00%
12.Nový Zdeněk, Topič AloisTJ Sokol Kostelec u Holešova B10100.00%
13.Varaďa Marcel, Krejčí JakubTJ Holešov G10100.00%
14.Čížek Matěj, Skácel JakubTJ Slavia Kroměříž D10100.00%
15.Bareš Alois, Zajíc PatrikTJ Bystřice pod Hostýnem E10100.00%
16.Zuzaňák Tomáš, Skácel JakubTJ Slavia Kroměříž D10100.00%
17.Packo Ondřej, Bělunek RadekTJ Sokol Kostelec u Holešova A2166.67%
18.Daněk Filip, Gabrhelík LukášOÚ Lubná B2166.67%
19.Zajíc Patrik, Ostatek Filip ml.TJ Bystřice pod Hostýnem E2166.67%
20.Nový Zdeněk, Václavek OndřejTJ Sokol Kostelec u Holešova B2166.67%
21.Mišurcová Ivana, Kapounek JaroslavTJ Sokol Morkovice C1150.00%
22.Ostatek Filip ml., Žákovský BořivojTJ Bystřice pod Hostýnem E1150.00%
23.Kratochvíla Libor, Hlobílková LeonaTJ Holešov F1150.00%
24.Bareš Alois, Berčíková DenisaTJ Bystřice pod Hostýnem E1150.00%
25.Zuzaňák Tomáš, Štěpán RadimTJ Slavia Kroměříž D1150.00%
26.Ostatek Stanislav ml., Zajíc PatrikTJ Bystřice pod Hostýnem E1150.00%
27.Gelatka Petr, Kozelský DavidOÚ Lubná B010.00%
28.Drábek Tomáš, Holík LukášTJ Holešov G010.00%
29.Ostatek Stanislav ml., Ostatek Stanislav st.TJ Bystřice pod Hostýnem E010.00%
30.Kozelský David, Hilšer MartinOÚ Lubná B010.00%
31.Gabrhelík Lukáš, Foltýn VlastimilOÚ Lubná B010.00%
32.Hrabčík Květoslav, Kapounek JaroslavTJ Sokol Morkovice C010.00%
33.Škrabal Ota, Gelatka PetrOÚ Lubná B010.00%
34.Packo Ondřej, Odložilík MarcelTJ Sokol Kostelec u Holešova A010.00%
35.Šůstal Ondřej, Václavek OndřejTJ Sokol Kostelec u Holešova B010.00%
36.Zajíc Patrik, Burda MartinTJ Bystřice pod Hostýnem E010.00%
37.Holík Lukáš, Krejčí JakubTJ Holešov G010.00%
38.Bareš Alois, Zajíc MichalTJ Bystřice pod Hostýnem E010.00%
39.Berčíková Denisa, Žákovský BořivojTJ Bystřice pod Hostýnem E010.00%
40.Gabrhelík Lukáš, Gelatka PetrOÚ Lubná B010.00%
41.Zajíc Michal, Ostatek Filip ml.TJ Bystřice pod Hostýnem E010.00%
42.Malá Lenka, Kapounek JaroslavTJ Sokol Morkovice C010.00%
43.Krejčí Jakub, Drábek TomášTJ Holešov G010.00%
44.Polášek Roman, Gelatka PetrOÚ Lubná B010.00%
45.Zuzaňák Lukáš, Čížek MatějTJ Slavia Kroměříž D010.00%
46.Polášek Roman, Gabrhelík LukášOÚ Lubná B010.00%
47.Vaculík Jaroslav, Gabrhelík LukášOÚ Lubná B010.00%
48.Svak Adam, Čížek MatějTJ Slavia Kroměříž D010.00%
49.Bareš Alois, Žákovský BořivojTJ Bystřice pod Hostýnem E010.00%
50.Zajíc Patrik, Ostatek Stanislav st.TJ Bystřice pod Hostýnem E010.00%
51.Václavek Ondřej, Topič AloisTJ Sokol Kostelec u Holešova B020.00%
52.Žákovský Bořivoj, Ostatek Stanislav st.TJ Bystřice pod Hostýnem E020.00%
53.Polášek Roman, Daněk FilipOÚ Lubná B020.00%
54.Čížek Matěj, Matušínský DavidTJ Slavia Kroměříž D020.00%
55.Kozelský David, Daněk FilipOÚ Lubná B020.00%
56.Zuzaňák Tomáš, Svak AdamTJ Slavia Kroměříž D030.00%
57.Krejčí Jakub, Hošťálek IvanTJ Holešov G030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy