Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální soutěž 2.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Svojša Petr, Thiel PavelViktoria Radim "A"11191.67%
2.Douša Ivan, Říha VlastimilTJ Klučov "B"10190.91%
3.Svoboda Karel, Laštovička JiříTJ Sokol Velký Osek "C"15288.24%
4.Tvrdík Leoš, Šíma RomanSK Nová Ves I. "B"14287.50%
5.Janich Petr, Homola PetrTJ Sokol Český Brod "A"10566.67%
6.Holler Jan, Malenovský AlešStolní tenis Kolín "C"8466.67%
7.Hanušová Blanka, Novotný KarelTJ Sokol Velký Osek "C"12763.16%
8.Holeček Martin, Řehák Josef ml.SK Nová Ves I. "B"12763.16%
9.Vyšata Pavel, Musil JanTJ Sokol Starý Kolín "B"12763.16%
10.Opršal Tomáš, Kolář Marek st.TJ Sokol Český Brod "A"10758.82%
11.Koudelka Ivan, Ležal JaromírTJ Sokol Plaňany - Jestřábi9756.25%
12.Buriánek Vladislav, Jehlička JanKST Týnec nad Labem "B"9756.25%
13.Melichar Lukáš, Drbohlav TomášTJ Sokol Starý Kolín "B"111052.38%
14.Kubelka Lukáš, Fousek JiříKST Týnec nad Labem "B"4736.36%
15.Šafránek Jaroslav, Voslař JiříSK Nová Ves I. "C"61430.00%
16.Hladík Martin, Kubišta PetrSK Nová Ves I. "C"1137.14%
Dvojice, které odehrály méně než 11 zápasů
1.Prorok Jaroslav, Hovorka TomášViktoria Radim "A"5271.43%
2.Cikán Miloslav, Skývová LenkaSokol Zásmuky "B"6366.67%
3.Krejčí František, Suchý LadislavSokol Zásmuky "B"5455.56%
4.Kašpar Milan, Švec JosefSokol Zásmuky "B"2433.33%
5.Opl Miroslav, Mašín PavelTTC Dobřichovská Pivnice "A"2722.22%
6.Dzurko Josef, Lain LukášStolní tenis Kolín "C"1420.00%
7.Kubelka Lukáš, Novotný RadekKST Týnec nad Labem "B"1516.67%
8.Lakatoš Josef, Kulhavý RomanTJ Sokol Plaňany - Jestřábi050.00%
9.Hladík Martin, Hrouda VladimírSK Nová Ves I. "C"060.00%
10.Švára Petr, Ježek JiříTTC Dobřichovská Pivnice "A"090.00%
11.Lain Lukáš, Kuch TomášStolní tenis Kolín "C"0100.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Trnka Václav, Pospíšil LiborTTC Dobřichovská Pivnice "A"40100.00%
2.Říha Vlastimil, Rozumný KarelTJ Klučov "B"30100.00%
3.Lain Lukáš, Waters Jiří ml.Stolní tenis Kolín "C"20100.00%
4.Klimeš Vladimír, Suchý LadislavSokol Zásmuky "B"20100.00%
5.Prorok Jaroslav, Mašín MiloslavViktoria Radim "A"20100.00%
6.Hovorka Tomáš, Vaníček IvanViktoria Radim "A"10100.00%
7.Říha Vlastimil, Mukařovský AlešTJ Klučov "B"10100.00%
8.Krejčí František, Skývová LenkaSokol Zásmuky "B"10100.00%
9.Kašpar Milan, Krejčí FrantišekSokol Zásmuky "B"10100.00%
10.Douša Ivan, Budský RadekTJ Klučov "B"10100.00%
11.Proroková Eliška, Němeček RobertViktoria Radim "A"10100.00%
12.Douša Ivan, Štábla PeterTJ Klučov "B"10100.00%
13.Waters Jiří ml., Dzurko JosefStolní tenis Kolín "C"10100.00%
14.Laštovička Jiří, Kukal AntonínTJ Sokol Velký Osek "C"10100.00%
15.Trnka Václav, Opl MiroslavTTC Dobřichovská Pivnice "A"10100.00%
16.Budský Radek, Bossanyi MichalTJ Klučov "B"10100.00%
17.Koubek Václav, Čebiš LubošTJ Sokol Velký Osek "C"10100.00%
18.Lambert Zdeněk, Rozumný KarelTJ Klučov "B"10100.00%
19.Suchý Ladislav, Cikán MiloslavSokol Zásmuky "B"10100.00%
20.Homola Petr, Bašta RadekTJ Sokol Český Brod "A"10100.00%
21.Bossanyi Michal, Dvořák VladimírTJ Klučov "B"10100.00%
22.Novotný Karel, Novotný KarelTJ Sokol Velký Osek "C"10100.00%
23.Zápotocký Milan, Holler JanStolní tenis Kolín "C"10100.00%
24.Svojša Petr, Prorok JaroslavViktoria Radim "A"10100.00%
25.Prorok Jaroslav, Doskočil VáclavViktoria Radim "A"10100.00%
26.Kolář Marek st., Linger TomášTJ Sokol Český Brod "A"10100.00%
27.Čebiš Luboš, Novotný KarelTJ Sokol Velký Osek "C"10100.00%
28.Krejčí František, Cikán MiloslavSokol Zásmuky "B"10100.00%
29.Lambert Zdeněk, Dvořák VladimírTJ Klučov "B"10100.00%
30.Čebiš Luboš, Kukal AntonínTJ Sokol Velký Osek "C"10100.00%
31.Opl Miroslav, Pospíšil LiborTTC Dobřichovská Pivnice "A"3175.00%
32.Dvořák Vladimír, Spáčil LadislavTJ Klučov "B"3175.00%
33.Dvořák Vladimír, Douša IvanTJ Klučov "B"3175.00%
34.Opl Miroslav, Slabý JaroslavTTC Dobřichovská Pivnice "A"2166.67%
35.Bašta Radek, Janich PetrTJ Sokol Český Brod "A"2166.67%
36.Douša Ivan, Mukařovský AlešTJ Klučov "B"2166.67%
37.Spáčil Ladislav, Lambert ZdeněkTJ Klučov "B"2166.67%
38.Lain Lukáš, Zápotocký MilanStolní tenis Kolín "C"1150.00%
39.Doskočil Václav, Mašín MiloslavViktoria Radim "A"1150.00%
40.Skývová Lenka, Kašpar MilanSokol Zásmuky "B"1150.00%
41.Bartoš Vladimír, Kulhavý RomanTJ Sokol Plaňany - Jestřábi2250.00%
42.Buriánek Vladislav, Kubelka LukášKST Týnec nad Labem "B"1150.00%
43.Koudelka Ivan, Kulhavý RomanTJ Sokol Plaňany - Jestřábi1150.00%
44.Švec Josef, Skývová LenkaSokol Zásmuky "B"2250.00%
45.Kolář Marek st., Bašta RadekTJ Sokol Český Brod "A"1150.00%
46.Opl Miroslav, Švára PetrTTC Dobřichovská Pivnice "A"1150.00%
47.Štábla Peter, Říha VlastimilTJ Klučov "B"1150.00%
48.Malenovský Aleš, Waters Jiří ml.Stolní tenis Kolín "C"1150.00%
49.Hovorka Tomáš, Thiel PavelViktoria Radim "A"1150.00%
50.Suchý Ladislav, Švec JosefSokol Zásmuky "B"1233.33%
51.Bartoš Vladimír, Lakatoš JosefTJ Sokol Plaňany - Jestřábi1233.33%
52.Fousek Jiří, Novotný RadekKST Týnec nad Labem "B"1233.33%
53.Hovorka Tomáš, Hovorka MarekViktoria Radim "A"1325.00%
54.Opršal Tomáš, Karban Karel st.TJ Sokol Český Brod "A"010.00%
55.Holler Jan, Dzurko JosefStolní tenis Kolín "C"010.00%
56.Bartoš Vladimír, Pros Jaroslav ml.TJ Sokol Plaňany - Jestřábi010.00%
57.Krejčí František, Švec JosefSokol Zásmuky "B"010.00%
58.Kulhavý Roman, Pros Jaroslav ml.TJ Sokol Plaňany - Jestřábi010.00%
59.Koudelka Ivan, Bartoš VladimírTJ Sokol Plaňany - Jestřábi010.00%
60.Mašín Miloslav, Thiel PavelViktoria Radim "A"010.00%
61.Ježek Jiří, Mašín PavelTTC Dobřichovská Pivnice "A"010.00%
62.Šafránek Jaroslav, Hrouda VladimírSK Nová Ves I. "C"010.00%
63.Musil Jan, Pánek DanielTJ Sokol Starý Kolín "B"010.00%
64.Ježek Jiří, Opl MiroslavTTC Dobřichovská Pivnice "A"010.00%
65.Drbohlav Tomáš, Pánek DanielTJ Sokol Starý Kolín "B"010.00%
66.Janich Petr, Gurčík JanTJ Sokol Český Brod "A"010.00%
67.Mašín Miloslav, Němeček RobertViktoria Radim "A"010.00%
68.Bossanyi Michal, Lambert ZdeněkTJ Klučov "B"010.00%
69.Trnka Václav, Souček RadekTTC Dobřichovská Pivnice "A"010.00%
70.Mašín Miloslav, Svojša PetrViktoria Radim "A"010.00%
71.Budský Radek, Cinegr JiříTJ Klučov "B"010.00%
72.Lakatoš Josef, Koudelka IvanTJ Sokol Plaňany - Jestřábi010.00%
73.Proroková Eliška, Vaníček IvanViktoria Radim "A"010.00%
74.Kolář Marek st., Opršal DanTJ Sokol Český Brod "A"010.00%
75.Pánek Daniel, Vyšata PavelTJ Sokol Starý Kolín "B"010.00%
76.Lakatoš Josef, Pros Jaroslav ml.TJ Sokol Plaňany - Jestřábi010.00%
77.Svoboda Karel, Koubek VáclavTJ Sokol Velký Osek "C"010.00%
78.Jetenský Marek, Thiel PavelViktoria Radim "A"010.00%
79.Jehlička Jan, Novotný RadekKST Týnec nad Labem "B"010.00%
80.Gurčík Jan, Bašta RadekTJ Sokol Český Brod "A"010.00%
81.Hladík Martin, Římal LukášSK Nová Ves I. "C"010.00%
82.Lambert Zdeněk, Mukařovský AlešTJ Klučov "B"010.00%
83.Slabý Jaroslav, Malec JanTTC Dobřichovská Pivnice "A"010.00%
84.Lain Lukáš, Holler JanStolní tenis Kolín "C"010.00%
85.Němeček Robert, Vaníček IvanViktoria Radim "A"010.00%
86.Thiel Pavel, Doskočil VáclavViktoria Radim "A"010.00%
87.Hovorka Tomáš, Němeček RobertViktoria Radim "A"010.00%
88.Cikán Miloslav, Kormaňák PavelSokol Zásmuky "B"010.00%
89.Švára Petr, Malec JanTTC Dobřichovská Pivnice "A"020.00%
90.Krejčí František, Klimeš VladimírSokol Zásmuky "B"020.00%
91.Malenovský Aleš, Dzurko JosefStolní tenis Kolín "C"020.00%
92.Kubelka Lukáš, Jehlička JanKST Týnec nad Labem "B"020.00%
93.Komárek Josef, Kulhavý RomanTJ Sokol Plaňany - Jestřábi020.00%
94.Slabý Jaroslav, Švára PetrTTC Dobřichovská Pivnice "A"020.00%
95.Švára Petr, Mašín PavelTTC Dobřichovská Pivnice "A"020.00%
96.Vaníček Ivan, Prorok JaroslavViktoria Radim "A"030.00%
97.Bartoš Vladimír, Komárek JosefTJ Sokol Plaňany - Jestřábi030.00%
98.Komárek Josef, Lakatoš JosefTJ Sokol Plaňany - Jestřábi040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy