Úspěšnost čtyřher - Divize
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Vaniš Marek, Pivoňka JaromírTJ Krupka A15193.75%
2.Zedník Josef, Luňák RadekSKP Sever Ústí nad Labem A10283.33%
3.Růžička Jiří, Rúža DavidSKST Teplice A15575.00%
4.Reichl Jaroslav ml., Fencl PavelTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A11568.75%
5.Franěk Tomáš, Neumann JanTJ Sokol Filipov A13668.42%
6.Šmucr Jiří, Hrnčál MiroslavKST Jirkov A TECHNOLINE12763.16%
7.Držálek Jan, Görner DarinTJ Spartak Lubenec A12763.16%
8.Chrvala Radovan, Pospíšil VáclavTTC Litoměřice C6460.00%
9.Sýkora Martin, Stehlík PetrSKST Teplice A8657.14%
10.Holovčák Jiří, Žielinský TomášSKST Baník Most C10952.63%
11.Brožek Miroslav, Ajdini TerezaTJ Krupka A7750.00%
12.Bartes Petr, Klouček Luboš ml.SKST Baník Most B6746.15%
13.Bencs Ladislav, Fencl JakubTTC Litvínov A5645.45%
14.Gono Milan, Vukliševič Zdeněk st.TJ Spartak Lubenec A51033.33%
15.Vízner Jiří, Kadlec MatějTJ Sever Žatec A51229.41%
Dvojice, které odehrály méně než 10 zápasů
1.Držálek Jan, Gono MilanTJ Spartak Lubenec A30100.00%
2.Bencs Ladislav, Kadlec MichalTTC Litvínov A30100.00%
3.Zlatohlávek Jaroslav, Ledvina VilémTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A20100.00%
4.Kopecký Filip, Pospíšil VáclavTTC Litoměřice C20100.00%
5.Klouček Luboš ml., Rovner AntonínSKST Baník Most B20100.00%
6.Franěk Tomáš, Phanthe DungTJ Sokol Filipov A20100.00%
7.Zlatohlávek Jaroslav, Reichl Jaroslav ml.TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A10100.00%
8.Beránek Miroslav, Kastner MilanTTC Litvínov A10100.00%
9.Koželuh Jindřich, Ledvina VilémTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A10100.00%
10.Šmucr Jiří, Průša VojtěchKST Jirkov A TECHNOLINE10100.00%
11.Broum Pavel, Vízner JiříTJ Sever Žatec A10100.00%
12.Smíšková Martina, Zedník JosefSKP Sever Ústí nad Labem A10100.00%
13.Ajdini Tereza, Švarc VojtěchTJ Krupka A10100.00%
14.Hejč Antonín st., Srp PavelSKST Baník Most C10100.00%
15.Holovčák Jiří, Hejč Antonín st.SKST Baník Most C10100.00%
16.Černý Tomáš, Hrivňák PetrSKST Teplice A10100.00%
17.Pivoňka Jaromír, Vlasák RadekTJ Krupka A10100.00%
18.Bencs Ladislav, Fencl LukášTTC Litvínov A10100.00%
19.Fencl Pavel, Zlatohlávek JaroslavTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A10100.00%
20.Čejka Vratislav, Fencl LukášTTC Litvínov A10100.00%
21.Krejčí Ladislav, Šimonek MilanKST Jirkov A TECHNOLINE10100.00%
22.Hofreiter Zdeněk, Průša DominikTJ Sever Žatec A10100.00%
23.Broum Pavel, Průša DominikTJ Sever Žatec A10100.00%
24.Vondráček Filip, Hejč Antonín st.SKST Baník Most C6275.00%
25.Beneš Jiří, Zedník JosefSKP Sever Ústí nad Labem A3175.00%
26.Pivoňka Jaromír, Šnajdr AntonínTJ Krupka A3175.00%
27.Beránek Miroslav, David JaroslavTTC Litvínov A3175.00%
28.Beránek Miroslav, Čejka VratislavTTC Litvínov A5271.43%
29.Feifrlík Marcel, Malý MichalKST Jirkov A TECHNOLINE4266.67%
30.Hejč Antonín st., Skružný VratislavSKST Baník Most C4266.67%
31.Luňák Radek, Nováková MartinaSKP Sever Ústí nad Labem A2166.67%
32.Štěpnička Michal, Keller FilipTJ Sever Žatec A2166.67%
33.Vaník Jiří ml., Městka PetrSKST Baník Most B2166.67%
34.Beránek Miroslav, Kadlec MichalTTC Litvínov A2166.67%
35.Koželuh Jindřich, Fiala DušanTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A2166.67%
36.Jindřich Vít, Kopecký FilipTTC Litoměřice C2166.67%
37.Rovner Antonín, Mandinec JanSKST Baník Most B4357.14%
38.David Jaroslav, Fencl LukášTTC Litvínov A2250.00%
39.Keller Filip, Průša DominikTJ Sever Žatec A2250.00%
40.Schmoranz Pavel, Hejč Antonín st.SKST Baník Most C2250.00%
41.Průša Dominik, Kadlec MatějTJ Sever Žatec A1150.00%
42.Pavlík Petr, Barták KarelSKP Sever Ústí nad Labem A1150.00%
43.Beránek Miroslav, Fencl LukášTTC Litvínov A1150.00%
44.Feifrlík Marcel, Průša VojtěchKST Jirkov A TECHNOLINE2250.00%
45.Průša Vojtěch, Krejčí LadislavKST Jirkov A TECHNOLINE1150.00%
46.Pospíšil Václav, Jindřich VítTTC Litoměřice C1150.00%
47.Špička Zbyněk, Pavlík PetrSKP Sever Ústí nad Labem A1150.00%
48.Luňák Radek, Smíšková MartinaSKP Sever Ústí nad Labem A1150.00%
49.Gono Milan, Vukliševič Zdeněk ml.TJ Spartak Lubenec A2250.00%
50.Černý Tomáš, Stehlík PetrSKST Teplice A2340.00%
51.Šťovíček Petr, Rovner AntonínSKST Baník Most B3537.50%
52.Koželuh Jindřich, Zlatohlávek JaroslavTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A3537.50%
53.Kopecký Filip, Boháč DominikTTC Litoměřice C1233.33%
54.Beránek Miroslav, Bencs LadislavTTC Litvínov A1233.33%
55.Vaník Jiří ml., Rovner AntonínSKST Baník Most B1233.33%
56.Keller Filip, Hofreiter ZdeněkTJ Sever Žatec A1233.33%
57.Koželuh Jindřich, Filín JanTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A2433.33%
58.Matušek Petr, Rambousek Jiří ml.TJ Sokol Filipov A3633.33%
59.Nováková Martina, Smíšková MartinaSKP Sever Ústí nad Labem A2528.57%
60.Krejčí Ladislav, Feifrlík MarcelKST Jirkov A TECHNOLINE1325.00%
61.Neumann Martin, Kopecký KarelTJ Sokol Filipov A1325.00%
62.Kopecký Filip, Líska Tomáš ml.TTC Litoměřice C1420.00%
63.Vondráček Filip, Žielinský TomášSKST Baník Most C010.00%
64.Rambousek Jiří ml., Phanthe DungTJ Sokol Filipov A010.00%
65.Krupka Martin, Jančička PetrTTC Litoměřice C010.00%
66.Marousek Jan, Jančička PetrTTC Litoměřice C010.00%
67.Demeter Jan, Švarc VojtěchTJ Krupka A010.00%
68.Drbohlav Michal, Marousek JanTTC Litoměřice C010.00%
69.Holovčák Jiří, Srp PavelSKST Baník Most C010.00%
70.Skružný Vratislav, Srp PavelSKST Baník Most C010.00%
71.Vaník Jiří ml., Šťovíček PetrSKST Baník Most B010.00%
72.Broum Pavel, Keller FilipTJ Sever Žatec A010.00%
73.Voda Milan, Skružný VratislavSKST Baník Most C010.00%
74.Krupka Martin, Chrvala RadovanTTC Litoměřice C010.00%
75.Boehm Přemysl, Demeter JanTJ Krupka A010.00%
76.Pivoňka Jaromír, Blažek JanTJ Krupka A010.00%
77.Hrnčál Miroslav, Průša VojtěchKST Jirkov A TECHNOLINE010.00%
78.Kadlec Matěj, Keller FilipTJ Sever Žatec A010.00%
79.Běhounek Marcel, Pavlík PetrSKP Sever Ústí nad Labem A010.00%
80.Kopecký Filip, Krupka MartinTTC Litoměřice C010.00%
81.Švarc Vojtěch, Boehm PřemyslTJ Krupka A010.00%
82.Kopecký Karel, Matušek PetrTJ Sokol Filipov A010.00%
83.Drbohlav Michal, Líska Tomáš ml.TTC Litoměřice C010.00%
84.Špička Zbyněk, Smíšková MartinaSKP Sever Ústí nad Labem A010.00%
85.Bartes Petr, Šťovíček PetrSKST Baník Most B010.00%
86.Špička Zbyněk, Nováková MartinaSKP Sever Ústí nad Labem A010.00%
87.Vukliševič Zdeněk st., Kieswetter Vojtěch st.TJ Spartak Lubenec A010.00%
88.Brožek Miroslav, Šnajdr AntonínTJ Krupka A010.00%
89.Pospíšil Václav, Boháč DominikTTC Litoměřice C010.00%
90.Vajgl Lukáš, Krupka MartinTTC Litoměřice C010.00%
91.Krejčí Ladislav, Dänner MichalKST Jirkov A TECHNOLINE010.00%
92.Bencs Ladislav, Bláha PetrTTC Litvínov A010.00%
93.Boehm Přemysl, Šnajdr AntonínTJ Krupka A010.00%
94.Kadlec Michal, Fencl LukášTTC Litvínov A010.00%
95.Phanthe Dung, Neumann MartinTJ Sokol Filipov A020.00%
96.Reichl Jaroslav ml., Fiala DušanTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A020.00%
97.Smíšková Martina, Vysoudil JanSKP Sever Ústí nad Labem A020.00%
98.Hofreiter Zdeněk, Kopenec VáclavTJ Sever Žatec A020.00%
99.Krupka Martin, Drbohlav MichalTTC Litoměřice C020.00%
100.Šnajdr Antonín, Demeter JanTJ Krupka A020.00%
101.Fiala Dušan, Filín JanTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A020.00%
102.Růžička Jiří, Stehlík PetrSKST Teplice A020.00%
103.Vízner Jiří, Štěpnička MichalTJ Sever Žatec A020.00%
104.Koželuh Jindřich, Fencl PavelTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A020.00%
105.Soukup Karel, Hrivňák PetrSKST Teplice A020.00%
106.Hofreiter Zdeněk, Štěpnička MichalTJ Sever Žatec A020.00%
107.Nováková Martina, Vysoudil JanSKP Sever Ústí nad Labem A020.00%
108.Kopecký Karel, Phanthe DungTJ Sokol Filipov A020.00%
109.Phanthe Dung, Matušek PetrTJ Sokol Filipov A020.00%
110.Vízner Jiří, Hofreiter ZdeněkTJ Sever Žatec A020.00%
111.Krejčí Ladislav, Malý MichalKST Jirkov A TECHNOLINE040.00%
112.Marousek Jan, Balcar FrantišekTTC Litoměřice C040.00%
113.Klouček Luboš ml., Šťovíček PetrSKST Baník Most B050.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS