Úspěšnost čtyřher - Krajský přebor II.tř. sk.C
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Eisnerová Heda, Prášilová PetraKST Kalich Litoměřice A18290.00%
2.Cinibulk Miloš, Brhovský VáclavTTC Roudnice C11284.62%
3.Ullman Miloslav, Líska VladislavSK Štětí B10283.33%
4.Vízek Martin, Nedoma JiříSK Štětí B12380.00%
5.Spurný Antonín ml., Bláha VlastimilTTC Roudnice B10376.92%
6.Oliva Michal, Dvořák MartinSK Štětí C10376.92%
7.Skrbek Zdeněk, Pizur MiroslavTJ Sokol Terezín A11473.33%
8.Svrček Petr, Zápotocký MilanTJ Chemička Ústí nad Labem A8372.73%
9.Hanuš Jiří, Štípek MartinGPD Benešov nad Ploučnicí A12666.67%
10.Mrázek Michal, Honzík StanislavTJ Sokol Filipov B9660.00%
11.Kindl Zdeněk, Komárek JaroslavTJ Chemička Ústí nad Labem A6554.55%
12.Sklenička Jan ml., Líska Tomáš ml.TTC Roudnice C6842.86%
13.Žatečka Ladislav, Bušek JiříTJ Slovan Varnsdorf A5741.67%
14.Charouzek Martin, Peleška JiříTJ Slovan Varnsdorf A5935.71%
15.Kmínek Martin, Hájek PetrTJ Dolní Zálezly A71531.82%
16.Kopal Petr, Rutar Jiří ml.TJ Dolní Zálezly A51131.25%
17.Novotný Petr, Dvořák Milan st.SK Štětí C41225.00%
18.Málek Josef, Jonáš StanislavKST Kalich Litoměřice A31615.79%
Dvojice, které odehrály méně než 11 zápasů
1.Neumann Martin, Kopecký KarelTJ Sokol Filipov B70100.00%
2.Ullman Miloslav, Vízek MartinSK Štětí B30100.00%
3.Dvořák Martin, Dvořák Milan st.SK Štětí C20100.00%
4.Schneider Lubor, Brázda ZdeněkTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A20100.00%
5.Cinibulk Miloš, Sklenička Jan ml.TTC Roudnice C20100.00%
6.Zach Vladimír, Schneider LuborTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A20100.00%
7.Mrázek Michal, Neumann MartinTJ Sokol Filipov B20100.00%
8.Kysilka Miroslav, Medáček JaroslavTTC Roudnice B20100.00%
9.Brdlík František, Pavelková LenkaTJ Sokol Terezín A10100.00%
10.Líska Vladislav, Pilař LiborSK Štětí B10100.00%
11.Komárek Jaroslav, Barták TomášTJ Chemička Ústí nad Labem A10100.00%
12.Skrbek Zdeněk, Hájková JanaTJ Sokol Terezín A10100.00%
13.Novák Jaroslav, Laube RobertTTC Roudnice B10100.00%
14.Bušek Jiří, Žítek LadislavTJ Slovan Varnsdorf A10100.00%
15.Dvořák Martin, Jurista JosefSK Štětí C10100.00%
16.Futera Vratislav, Skrbek ZdeněkTJ Sokol Terezín A10100.00%
17.Nedoma Jiří, Líska VladislavSK Štětí B10100.00%
18.Brhovský Václav, Mejzr RadekTTC Roudnice C10100.00%
19.Málek Josef, Eisnerová HedaKST Kalich Litoměřice A10100.00%
20.Bláha Vlastimil, Kysilka MiroslavTTC Roudnice B10100.00%
21.Vízek Martin, Líska VladislavSK Štětí B10100.00%
22.Babička Michal st., Nebohý FrantišekGPD Benešov nad Ploučnicí A10100.00%
23.Ullman Miloslav, Nedoma JiříSK Štětí B10100.00%
24.Novotný Petr, Havran MichalSK Štětí C10100.00%
25.Myslivec Miroslav, Hanuš JiříGPD Benešov nad Ploučnicí A10100.00%
26.Oliva Michal, Jurista JosefSK Štětí C10100.00%
27.Komárek Jaroslav, Nechyba Zdeněk st.TJ Chemička Ústí nad Labem A10100.00%
28.Líska Tomáš ml., Brhovský VáclavTTC Roudnice C10100.00%
29.Navarra Mirko, Karásek JiříTJ Chemička Ústí nad Labem A10100.00%
30.Cinibulk Miloš, Hrádek TomášTTC Roudnice C10100.00%
31.Brdlík František, Hájková JanaTJ Sokol Terezín A10100.00%
32.Svrček Petr, Komárek JaroslavTJ Chemička Ústí nad Labem A10100.00%
33.Ullman Miloslav, Vaňha JiříSK Štětí B10100.00%
34.Oliva Michal, Novotný PetrSK Štětí C10100.00%
35.Žatečka Ladislav, Gola OndraTJ Slovan Varnsdorf A3175.00%
36.Weichart Martin, Mašek LubomírTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A5271.43%
37.Mašek Lubomír, Schneider LuborTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A5271.43%
38.Laube Robert, Zimák MichalTTC Roudnice B2166.67%
39.Kopal Petr, Riedel PavelTJ Dolní Zálezly A2166.67%
40.Weichart Martin, Schneider LuborTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A2166.67%
41.Mašek Lubomír, Zach VladimírTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A2166.67%
42.Brdlík František, Pizur MiroslavTJ Sokol Terezín A3260.00%
43.Mejzr Radek, Jaroš VáclavTTC Roudnice C1150.00%
44.Kotrba Petr, Laube RobertTTC Roudnice B4450.00%
45.Karásek Jiří, Duplinský MilanTJ Chemička Ústí nad Labem A1150.00%
46.Havran Michal, Balogová AndreaSK Štětí C1150.00%
47.Weichart Martin, Brázda ZdeněkTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A1150.00%
48.Bušek Jiří, Peleška JiříTJ Slovan Varnsdorf A1150.00%
49.Gola Ondra, Peleška JiříTJ Slovan Varnsdorf A1150.00%
50.Navarra Mirko, Pospíšil PavelTJ Chemička Ústí nad Labem A1150.00%
51.Charouzek Martin, Žítek LadislavTJ Slovan Varnsdorf A1150.00%
52.Weichart Martin, Plutnar StanislavTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A1150.00%
53.Slavík Petr, Pavelková LenkaTJ Sokol Terezín A2250.00%
54.Kopecký Karel, Fučík ZdeněkTJ Sokol Filipov B1150.00%
55.Kotrba Petr, Zimák MichalTTC Roudnice B1150.00%
56.Brdlík František, Futera VratislavTJ Sokol Terezín A1150.00%
57.Kotrba Petr, Novák JaroslavTTC Roudnice B1150.00%
58.Plutnar Stanislav, Zach VladimírTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A2250.00%
59.Kopecký Karel, Honzík StanislavTJ Sokol Filipov B3442.86%
60.Babička Michal st., Babička LukášGPD Benešov nad Ploučnicí A2340.00%
61.Skrbek Zdeněk, Slavík PetrTJ Sokol Terezín A1233.33%
62.Dvořák Martin, Havran MichalSK Štětí C1233.33%
63.Nedoma Jiří, Pilař LiborSK Štětí B1233.33%
64.Svrček Petr, Karásek JiříTJ Chemička Ústí nad Labem A1233.33%
65.Kysilka Miroslav, Kotrba PetrTTC Roudnice B1233.33%
66.Neumann Martin, Fučík ZdeněkTJ Sokol Filipov B1420.00%
67.Sklenička Jan ml., Jaroš VáclavTTC Roudnice C010.00%
68.Rutar Jiří ml., Riedel PavelTJ Dolní Zálezly A010.00%
69.Cinibulk Miloš, Jaroš VáclavTTC Roudnice C010.00%
70.Mejzr Radek, Sklenička Jan ml.TTC Roudnice C010.00%
71.Kotrba Petr, Spurný Antonín ml.TTC Roudnice B010.00%
72.Sedláček Jiří ml., Sklenička Jan ml.TTC Roudnice C010.00%
73.Dvořák Milan st., Burda PetrSK Štětí C010.00%
74.Babička Lukáš, Nebohý FrantišekGPD Benešov nad Ploučnicí A010.00%
75.Sedláček Jiří ml., Červenka MarekTTC Roudnice C010.00%
76.Novotný Petr, Burda PetrSK Štětí C010.00%
77.Pavelková Lenka, Pospíšil PetrTJ Sokol Terezín A010.00%
78.Plutnar Jaroslav, Zach VladimírTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A010.00%
79.Brázda Zdeněk, Pucherna LubomírTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A010.00%
80.Brabencová Pavlína, Nebohý FrantišekGPD Benešov nad Ploučnicí A010.00%
81.Novotný Petr, Dvořák MartinSK Štětí C010.00%
82.Zach Vladimír, Weichart MartinTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A010.00%
83.Svrček Petr, Barták TomášTJ Chemička Ústí nad Labem A010.00%
84.Bláha Vlastimil, Medáček JaroslavTTC Roudnice B010.00%
85.Peleška Jiří, Charouzek JaroslavTJ Slovan Varnsdorf A010.00%
86.Duplinský Milan, Barták TomášTJ Chemička Ústí nad Labem A010.00%
87.Holubec Jiří, Peleška JiříTJ Slovan Varnsdorf A010.00%
88.Vízek Martin, Pilař LiborSK Štětí B010.00%
89.Laube Robert, Kysilka MiroslavTTC Roudnice B010.00%
90.Kotrba Petr, Medáček JaroslavTTC Roudnice B010.00%
91.Kopal Petr, Říha JaroslavTJ Dolní Zálezly A010.00%
92.Nechyba Zdeněk st., Barták TomášTJ Chemička Ústí nad Labem A010.00%
93.Kindl Zdeněk, Pospíšil PavelTJ Chemička Ústí nad Labem A010.00%
94.Horejsek Jakub, Medáček JaroslavTTC Roudnice B010.00%
95.Štípek Martin, Babička LukášGPD Benešov nad Ploučnicí A010.00%
96.Jonáš Stanislav, Borecký VlastimilKST Kalich Litoměřice A010.00%
97.Krampera Stanislav, Riedel PavelTJ Dolní Zálezly A010.00%
98.Dvořák Milan st., Balogová AndreaSK Štětí C010.00%
99.Peleška Jiří, Žatečka LadislavTJ Slovan Varnsdorf A010.00%
100.Komárek Jaroslav, Karásek JiříTJ Chemička Ústí nad Labem A010.00%
101.Brázda Zdeněk, Zach VladimírTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A010.00%
102.Plutnar Stanislav, Pucherna LubomírTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A010.00%
103.Jonáš Stanislav, Friedl RudolfKST Kalich Litoměřice A010.00%
104.Štípek Martin, Brabencová PavlínaGPD Benešov nad Ploučnicí A010.00%
105.Mejzr Radek, Cinibulk MilošTTC Roudnice C010.00%
106.Friedrich Bohuslav, Brdlík FrantišekTJ Sokol Terezín A010.00%
107.Pavelková Lenka, Futera VratislavTJ Sokol Terezín A020.00%
108.Sedláček Jiří ml., Jaroš VáclavTTC Roudnice C020.00%
109.Kotrba Petr, Horejsek JakubTTC Roudnice B020.00%
110.Myslivec Miroslav, Nebohý FrantišekGPD Benešov nad Ploučnicí A020.00%
111.Bušek Jiří, Charouzek MartinTJ Slovan Varnsdorf A020.00%
112.Žatečka Ladislav, Charouzek MartinTJ Slovan Varnsdorf A020.00%
113.Futera Vratislav, Slavík PetrTJ Sokol Terezín A020.00%
114.Brhovský Václav, Jaroš VáclavTTC Roudnice C020.00%
115.Brdlík František, Slavík PetrTJ Sokol Terezín A020.00%
116.Hanek Tomáš st., Svrček PetrTJ Chemička Ústí nad Labem A020.00%
117.Komárek Jaroslav, Hanek Tomáš st.TJ Chemička Ústí nad Labem A030.00%
118.Hájková Jana, Futera VratislavTJ Sokol Terezín A030.00%
119.Myslivec Miroslav, Babička LukášGPD Benešov nad Ploučnicí A040.00%
120.Myslivec Miroslav, Babička Michal st.GPD Benešov nad Ploučnicí A050.00%
121.Mrázek Michal, Fučík ZdeněkTJ Sokol Filipov B050.00%
122.Plutnar Stanislav, Schneider LuborTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A060.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy