Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - RP II.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Voženílková Alena, Vitvar OndřejTJ Tesla Pardubice E60100.00%
2.Frolík Tomáš, Málek Jiří nejml.TJ Jiskra Holice D40100.00%
3.Floner Václav, Haas JanTJ Sokol Přelouč B5183.33%
4.Vojtěch Petr, Weber JanTJ Tesla Pardubice E4180.00%
5.Košťál Jiří, Kněžour RomanTJ Jiskra Holice D3175.00%
6.Votruba Lukáš, Vich RudolfKostěnice4266.67%
7.Sůra Jiří, Ashfield DavidTJ Sokol Dolní Ředice B3260.00%
8.Žďárek Milan, Hloušek RobertTJ Sokol Dolní Ředice B3442.86%
9.Kadlec Vladimír, Kára PetrTJ Sokol Rosice nad Labem A2340.00%
10.Čapek Lukáš, Hořenovský RadekKostěnice1325.00%
11.Wagner Robin Mark, Jirout VojtěchSK Starý Mateřov080.00%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Velechová Adéla, Heřmánková AndreaUSK Pardubice B30100.00%
2.Málek Jiří nejml., Košťál JiříTJ Jiskra Holice D20100.00%
3.Heřmánková Andrea, Němcová DanaUSK Pardubice B20100.00%
4.Nadrchal Ladislav, Nadrchal JaroslavTJ Tesla Pardubice F2166.67%
5.Brunclík Jan, Šebánek JosefTJ Sokol Přelouč B2166.67%
6.Obršál Daniel, Bayerová Anežka ml.TJ Tesla Pardubice F2166.67%
7.Kára Petr, Suchý DavidTJ Sokol Rosice nad Labem A2166.67%
8.Firich Ladislav, Firich LuděkSK Starý Mateřov2166.67%
9.Chvojka Jan, Chvojková OlgaUSK Pardubice B1150.00%
10.Hořenovský Radek, Votruba VojtěchKostěnice1150.00%
11.Brunclík Jan, Černý VítTJ Sokol Přelouč B1150.00%
12.Firich Ladislav, Vodehnal JanSK Starý Mateřov1233.33%
13.Nadrchal Ladislav, Bogapov MartinTJ Tesla Pardubice F1233.33%
14.Němcová Dana, Chvojková OlgaUSK Pardubice B1233.33%
15.Kadlec Vladimír, Zámečník ČestmírTJ Sokol Rosice nad Labem A1233.33%
16.Kněžour Roman, Krejza JosefTJ Jiskra Holice D020.00%
17.Suchý David, Mrštík OldřichTJ Sokol Rosice nad Labem A020.00%
18.Firich Luděk, Vodehnal JanSK Starý Mateřov020.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Vich Rudolf, Votruba VojtěchKostěnice10100.00%
2.Miřejovský Jan, Nadrchal JaroslavTJ Tesla Pardubice F10100.00%
3.Sůra Jiří, Košťál JiříTJ Sokol Dolní Ředice B10100.00%
4.Miřejovský Jan, Karcol JaroslavTJ Tesla Pardubice F10100.00%
5.Kněžour Roman, Pečinka VítězslavTJ Jiskra Holice D10100.00%
6.Velechová Adéla, Návesník JakubUSK Pardubice B10100.00%
7.Votruba Vojtěch, Votruba LukášKostěnice10100.00%
8.Brunclík Jan, Havrda VladimírTJ Sokol Přelouč B010.00%
9.Novák Petr, Čapek LukášKostěnice010.00%
10.Onofrej Adam, Vojtěch PetrTJ Tesla Pardubice E010.00%
11.Zámečník Čestmír, Mrštík OldřichTJ Sokol Rosice nad Labem A010.00%
12.Jelínek Milan, Vojtěch JaroslavTJ Tesla Pardubice F010.00%
13.Obršál Daniel, Miřejovský JanTJ Tesla Pardubice F010.00%
14.Nadrchal Jaroslav, Obršál DanielTJ Tesla Pardubice F010.00%
15.Weber Jan, Záleský MartinTJ Tesla Pardubice E010.00%
16.Chvojka Jan, Vlček MiroslavUSK Pardubice B010.00%
17.Čečotka Ladislav, Heřmánková AndreaUSK Pardubice B010.00%
18.Chvojková Olga, Vlček MiroslavUSK Pardubice B010.00%
19.Sůra Jiří, Sůra PavelTJ Sokol Dolní Ředice B010.00%
20.Čapek Lukáš, Votruba VojtěchKostěnice010.00%
21.Zámečník Čestmír, Suchý DavidTJ Sokol Rosice nad Labem A010.00%
22.Tošovský Jaroslav, Málek Jiří nejml.TJ Jiskra Holice D010.00%
23.Vitvar Ondřej, Onofrej AdamTJ Tesla Pardubice E010.00%
24.Novák Milan, Kalhous VlastimilTJ Tesla Pardubice F010.00%
25.Bayerová Anežka ml., Karcol JaroslavTJ Tesla Pardubice F010.00%
26.Černý Vít, Šebánek JosefTJ Sokol Přelouč B010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS