Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - RS 3. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Nahodil Jan, Fojtů DaliborTJ Sokol Valašské Klobouky "B"9281.82%
2.Vavrys Ondřej, Veselka DavidOrel Zlín "E"8280.00%
3.Žálek René, Křek PavelSK Rokytnice8280.00%
4.Škrabala Jaroslav, Čevela SlavomírFS Napajedla "B"10376.92%
5.Jelínek Petr, Mareš LukášTJ Jiskra Otrokovice "F"9375.00%
6.Petrů František, Maryáš JaroslavTJ Štítná "B"9375.00%
7.Dvořák Jakub, Šerý OndřejTJ Sokol Kostelec "E"7370.00%
8.Kyjanka Petr, Juřica PetrTJ Sokol Valašské Klobouky "B"8466.67%
9.Surý Patrik, Škarek LadislavSK Slopné "B"6366.67%
10.Kolařík Jakub, Trunkát JosefSK Slopné "B"9564.29%
11.Jestříbek Martin, Zatloukal DarekFS Napajedla "B"8657.14%
12.Vaněk Bronislav ml., Jaroš Vladislav st.SK Bohuslavice nad Vláří10855.56%
13.Volf Jiří, Pišín MiroslavKPST - SK Louky "B"4544.44%
14.Tomášek Ivan, Žmolík PavelSlovan Luhačovice "B"5741.67%
15.Vaněk Bronislav st., Tomeček JosefSK Bohuslavice nad Vláří5935.71%
16.Šustrová Zuzana, Mareček IvoKPST - SK Louky "B"2722.22%
Dvojice, které odehrály méně než 9 zápasů
1.Bureš Zdeněk, Petrů IvoSK Rokytnice80100.00%
2.Prchlík Pavel, Pekárek AntonínSlovan Luhačovice "B"3260.00%
3.Hanák Jaromír, Pekárek AntonínSlovan Luhačovice "B"3260.00%
4.Šustrová Zuzana, Pišín MiroslavKPST - SK Louky "B"3260.00%
5.Pinďák Miroslav, Faldík FrantišekTJ Štítná "B"3442.86%
6.Vlček Jan, Ovesný VratislavTJ Sokol Kostelec "E"2433.33%
7.Výmola Patrik, Slouka BřetislavOrel Zlín "E"1420.00%
8.Mareček Ivo, Volf JiříKPST - SK Louky "B"050.00%
9.Pinďák Miroslav, Hnaníček JosefTJ Štítná "B"070.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Utinek Miroslav, Gazda ZdeněkTJ Sokol Mysločovice "B"30100.00%
2.Maryáš Jaroslav, Strnad FilipTJ Štítná "B"20100.00%
3.Ovesný Vratislav, Dvořák JakubTJ Sokol Kostelec "E"20100.00%
4.Křek Pavel, Ščuglík Jiří st.SK Rokytnice20100.00%
5.Pinďák Miroslav, Strnad FilipTJ Štítná "B"20100.00%
6.Výmola Patrik, Vavrys OndřejOrel Zlín "E"20100.00%
7.Búbela Pavel, Černohous JanTJ Jiskra Otrokovice "F"20100.00%
8.Surý Patrik, Šůstek BohuslavSK Slopné "B"20100.00%
9.Gazda Zdeněk, Dovrtěl JaroslavTJ Sokol Mysločovice "B"20100.00%
10.Zámečníková Iveta, Veselka DavidOrel Zlín "E"20100.00%
11.Petrů Ivo, Žálek RenéSK Rokytnice20100.00%
12.Kolařík Jakub, Milis LadislavSK Slopné "B"20100.00%
13.Navrátil Miroslav, Silný LiborTJ Jiskra Otrokovice "F"10100.00%
14.Kyjanka Petr, Raška MartinTJ Sokol Valašské Klobouky "B"10100.00%
15.Jelínek Petr, Krčma LukášTJ Jiskra Otrokovice "F"10100.00%
16.Vlček Jan, Dočkal VojtěchTJ Sokol Kostelec "E"10100.00%
17.Zámečníková Iveta, Výmola PatrikOrel Zlín "E"10100.00%
18.Kopečný Zdeněk st., Ovesný VratislavTJ Sokol Kostelec "E"10100.00%
19.Vlček Jan, Výmola AntonínTJ Sokol Kostelec "E"10100.00%
20.Pekárek Antonín, Žmolík PavelSlovan Luhačovice "B"10100.00%
21.Pekárek Antonín, Tomášek IvanSlovan Luhačovice "B"10100.00%
22.Petrů Ivo, Ščuglík Jiří st.SK Rokytnice10100.00%
23.Šebesta Petr, Žmolík PavelSlovan Luhačovice "B"10100.00%
24.Nahodil Jan, Juřica PetrTJ Sokol Valašské Klobouky "B"10100.00%
25.Petrů František, Strnad FilipTJ Štítná "B"10100.00%
26.Šebesta Petr, Hanák JaromírSlovan Luhačovice "B"10100.00%
27.Kopečný Zdeněk st., Dvořák JakubTJ Sokol Kostelec "E"10100.00%
28.Krčma Lukáš, Zeman OndřejTJ Jiskra Otrokovice "F"10100.00%
29.Jelínek Petr, Búbela PavelTJ Jiskra Otrokovice "F"10100.00%
30.Fojtů Dalibor, Kyjanka PetrTJ Sokol Valašské Klobouky "B"10100.00%
31.Vavrys Ondřej, Slouka BřetislavOrel Zlín "E"10100.00%
32.Výmola Patrik, Karbus DominikOrel Zlín "E"10100.00%
33.Mokrý Filip, Rašík DavidTJ Sokol Mysločovice "B"3175.00%
34.Surý Patrik, Trunkát JosefSK Slopné "B"2166.67%
35.Výmola Patrik, Slouka LukášOrel Zlín "E"2166.67%
36.Nahodil Jan, Raška MartinTJ Sokol Valašské Klobouky "B"2166.67%
37.Vlček Jan, Šerý OndřejTJ Sokol Kostelec "E"2166.67%
38.Šustrová Zuzana, Volf JiříKPST - SK Louky "B"1150.00%
39.Bureš Zdeněk, Bureš DanielSK Rokytnice1150.00%
40.Urban Roman, Černohous JanTJ Jiskra Otrokovice "F"1150.00%
41.Petrů Ivo, Bureš DanielSK Rokytnice1150.00%
42.Dvořák Jakub, Vlček JanTJ Sokol Kostelec "E"1150.00%
43.Hastík Petr, Jestříbek MartinFS Napajedla "B"2250.00%
44.Gazdoš Jaroslav ml., Gazda ZdeněkTJ Sokol Mysločovice "B"1150.00%
45.Ščuglík Jiří st., Šuráň ZbyněkSK Rokytnice1150.00%
46.Čevela Slavomír, Hastík PetrFS Napajedla "B"1150.00%
47.Ovesný Vratislav, Dočkal VojtěchTJ Sokol Kostelec "E"1150.00%
48.Hanák Jaromír, Heinrich LadislavSlovan Luhačovice "B"1150.00%
49.Maryáš Jaroslav, Pinďák MiroslavTJ Štítná "B"1150.00%
50.Vaněk Bronislav st., Maček LiborSK Bohuslavice nad Vláří1150.00%
51.Vavrys Ondřej, Karbus DominikOrel Zlín "E"1150.00%
52.Urban Roman, Búbela PavelTJ Jiskra Otrokovice "F"1150.00%
53.Rašík David, Malota FilipTJ Sokol Mysločovice "B"1150.00%
54.Kyjanka Petr, Ďulík FrantišekTJ Sokol Valašské Klobouky "B"1150.00%
55.Gottwald Michal, Pišín MiroslavKPST - SK Louky "B"1150.00%
56.Zámečníková Iveta, Karbus DominikOrel Zlín "E"1150.00%
57.Tomášek Ivan, Šebesta PetrSlovan Luhačovice "B"1233.33%
58.Křek Pavel, Bureš DanielSK Rokytnice1233.33%
59.Šerý Ondřej, Ovesný VratislavTJ Sokol Kostelec "E"1325.00%
60.Rašík David, Utinek MiroslavTJ Sokol Mysločovice "B"1325.00%
61.Utinek Miroslav, Podola MilanTJ Sokol Mysločovice "B"1325.00%
62.Rašík David, Podola MilanTJ Sokol Mysločovice "B"1325.00%
63.Maryáš Jaroslav, Faldík FrantišekTJ Štítná "B"010.00%
64.Šebesta Petr, Prchlík PavelSlovan Luhačovice "B"010.00%
65.Mysliveček Jan, Dočkal VojtěchTJ Sokol Kostelec "E"010.00%
66.Juřica Petr, Ďulík FrantišekTJ Sokol Valašské Klobouky "B"010.00%
67.Čevela Slavomír, Vlček LubomírFS Napajedla "B"010.00%
68.Nahodil Jan, Ďulík FrantišekTJ Sokol Valašské Klobouky "B"010.00%
69.Faldík František, Hnaníček JosefTJ Štítná "B"010.00%
70.Kadlečík Martin, Vyvlečka FilipTJ Jiskra Otrokovice "F"010.00%
71.Šůstek Bohuslav, Váňa VáclavSK Slopné "B"010.00%
72.Krčma Lukáš, Černohous JanTJ Jiskra Otrokovice "F"010.00%
73.Marišler Daniel, Holman LukášTJ Jiskra Otrokovice "F"010.00%
74.Kolařík Jakub, Trunkát EvženSK Slopné "B"010.00%
75.Silný Libor, Holman DavidTJ Jiskra Otrokovice "F"010.00%
76.Dvořák Jakub, Výmola AntonínTJ Sokol Kostelec "E"010.00%
77.Černohous Jan, Kadlečík MartinTJ Jiskra Otrokovice "F"010.00%
78.Strnad Filip, Hnaníček JosefTJ Štítná "B"010.00%
79.Petrů František, Pinďák MiroslavTJ Štítná "B"010.00%
80.Volf Jiří, Gottwald MichalKPST - SK Louky "B"010.00%
81.Malota Filip, Podola MilanTJ Sokol Mysločovice "B"010.00%
82.Karbus Dominik, Slouka LukášOrel Zlín "E"010.00%
83.Bureš Zdeněk, Ščuglík Jiří st.SK Rokytnice010.00%
84.Zeman Ondřej, Kadlečík MartinTJ Jiskra Otrokovice "F"010.00%
85.Silný Libor, Černohous RadkoTJ Jiskra Otrokovice "F"010.00%
86.Navrátil Miroslav, Ševčíková HanaTJ Jiskra Otrokovice "F"010.00%
87.Žálek René, Černý MichalSK Rokytnice010.00%
88.Mareček Ivo, Krajčovič MichalKPST - SK Louky "B"010.00%
89.Bureš Zdeněk, Šuráň ZbyněkSK Rokytnice010.00%
90.Škrabala Jaroslav, Vlček LubomírFS Napajedla "B"010.00%
91.Juřica Petr, Mikulčík TomášTJ Sokol Valašské Klobouky "B"010.00%
92.Šebesta Petr, Novosad PetrSlovan Luhačovice "B"010.00%
93.Utinek Miroslav, Gazdoš Jaroslav ml.TJ Sokol Mysločovice "B"010.00%
94.Petrů Ivo, Šuráň ZbyněkSK Rokytnice010.00%
95.Novosad Petr, Prchlík PavelSlovan Luhačovice "B"010.00%
96.Pekárek Antonín, Šebesta PetrSlovan Luhačovice "B"010.00%
97.Jelínek Petr, Kadlečík MartinTJ Jiskra Otrokovice "F"010.00%
98.Mokrý Filip, Podola MilanTJ Sokol Mysločovice "B"010.00%
99.Kolařík Jakub, Šůstek BohuslavSK Slopné "B"010.00%
100.Škarek Ladislav, Surá KateřinaSK Slopné "B"010.00%
101.Raška Martin, Fojtů DaliborTJ Sokol Valašské Klobouky "B"010.00%
102.Karbus Dominik, Slouka BřetislavOrel Zlín "E"010.00%
103.Šuráň Zbyněk, Žálek RenéSK Rokytnice010.00%
104.Gazdoš Jaroslav ml., Malota FilipTJ Sokol Mysločovice "B"010.00%
105.Pišín Miroslav, Mareček IvoKPST - SK Louky "B"010.00%
106.Ševčíková Hana, Krčma LukášTJ Jiskra Otrokovice "F"010.00%
107.Šůstek Bohuslav, Škarek LadislavSK Slopné "B"010.00%
108.Žmolík Pavel, Prchlík PavelSlovan Luhačovice "B"010.00%
109.Silný Libor, Urban RomanTJ Jiskra Otrokovice "F"010.00%
110.Raška Martin, Juřica PetrTJ Sokol Valašské Klobouky "B"010.00%
111.Tkadlecová Tereza, Váňa JakubSK Slopné "B"010.00%
112.Černohous Radko, Kadlečík MartinTJ Jiskra Otrokovice "F"010.00%
113.Vendula Ovesná, Podhajský JakubTJ Sokol Kostelec "E"010.00%
114.Juřica Petr, Šulc MilanTJ Sokol Valašské Klobouky "B"010.00%
115.Fojtů Dalibor, Ďulík FrantišekTJ Sokol Valašské Klobouky "B"010.00%
116.Zatloukal Darek, Vlček LubomírFS Napajedla "B"010.00%
117.Hastík Petr, Škrabala JaroslavFS Napajedla "B"020.00%
118.Búbela Pavel, Navrátil MiroslavTJ Jiskra Otrokovice "F"020.00%
119.Volf Jiří, Kolomazník AntonínKPST - SK Louky "B"020.00%
120.Prchlík Pavel, Hanák JaromírSlovan Luhačovice "B"020.00%
121.Surý Patrik, Váňa JakubSK Slopné "B"020.00%
122.Podola Milan, Dovrtěl JaroslavTJ Sokol Mysločovice "B"020.00%
123.Podola Milan, Gazda ZdeněkTJ Sokol Mysločovice "B"020.00%
124.Vaněk Bronislav st., Šebák Miroslav st.SK Bohuslavice nad Vláří020.00%
125.Jonák František, Vlček JanTJ Sokol Kostelec "E"020.00%
126.Utinek Miroslav, Malota FilipTJ Sokol Mysločovice "B"030.00%
127.Slouka Lukáš, Slouka BřetislavOrel Zlín "E"040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS