Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální soutěž 1. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Zajíček Petr, Soumar VladimírTJ Sokol Kosmonosy B16384.21%
2.Havlík Vít, Botka JanTJ AŠ Mladá Boleslav C14477.78%
3.Černovský Pavel, Mareš JanTJ Sokol Mnichovo Hradiště D17577.27%
4.Ginzlová Eva, Vovčák MichalTJ Březovice A15768.18%
5.Lauber Jakub, Novotný MiroslavSokol Březno ST A8466.67%
6.Trávnický Luboš, Košťál MarekSK Dolní Stakory A8561.54%
7.Šimůnek Čestmír, Charvát JaroslavTJ Sokol Otradovice A7558.33%
8.Postelt Vladimír, Krucký MilanTTC Bělá pod Bezdězem D9756.25%
9.Vokoun Petr, Balcar JaromírTTC Bělá pod Bezdězem D9756.25%
10.Oplt Miroslav, Botková MichaelaTJ AŠ Mladá Boleslav C5645.45%
11.Šádek Jaroslav ml., Pejta Petr ml.SK Dolní Stakory A7943.75%
12.Veselý Jaroslav, Petrus LiborTTC Josefův Důl A91242.86%
13.Pazderník Václav, Pazderník RomanTJ Březovice A81142.11%
14.Šlambor Oldřich, Stehlík RadekTTC Josefův Důl A71138.89%
Dvojice, které odehrály méně než 11 zápasů
1.Zahrádka Michal, Kříž JakubTJ Sokol Podlázky A6185.71%
2.Čuban Jiří, Potměšil PavelTJ Sokol Kosmonosy B5183.33%
3.Sluka Čeněk, Shmatkov TarasTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi8280.00%
4.Šádek Jiří, Brůžek PeterTJ Slavoj Čistá A5271.43%
5.Vtelenský Luděk, Zahrádka MichalTJ Sokol Podlázky A6366.67%
6.Řehořek Josef, Cihlář PetrTJ Slavoj Čistá A4266.67%
7.Sedláček Jan st., Hendrych PetrTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi4266.67%
8.Oplt Miroslav, Oplt PavelTJ AŠ Mladá Boleslav C6460.00%
9.Horsák Oldřich, Čuban JiříTJ Sokol Kosmonosy B4357.14%
10.Drahota Václav, Žďánský MilanSokol Březno ST A5550.00%
11.Šimůnek Čestmír, Žerava Miroslav ml.TJ Sokol Otradovice A3350.00%
12.Čermák Vladimír, Kříž JakubTJ Sokol Podlázky A5550.00%
13.Sedláček Jan st., Janoušková JitkaTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi3442.86%
14.Vtelenský Luděk, Čermák VladimírTJ Sokol Podlázky A2528.57%
15.Žerava Miroslav ml., Fidrant MichalTJ Sokol Otradovice A2722.22%
16.Dlask Ladislav st., Švasta JindřichTJ Sokol Mnichovo Hradiště D1811.11%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Zahrádka Michal, Čermák VladimírTJ Sokol Podlázky A50100.00%
2.Žďánský Milan, Just MiloslavSokol Březno ST A20100.00%
3.Zajíček Petr, Horsák OldřichTJ Sokol Kosmonosy B20100.00%
4.Dlask Ladislav st., Knobloch PavelTJ Sokol Mnichovo Hradiště D10100.00%
5.Zajíček Petr, Čuban JiříTJ Sokol Kosmonosy B10100.00%
6.Vtelenský Luděk, Marján MarcelTJ Sokol Podlázky A10100.00%
7.Rampas František, Brůžek PeterTJ Slavoj Čistá A10100.00%
8.Krucký Milan, Balcar JaromírTTC Bělá pod Bezdězem D10100.00%
9.Havlík Vít, Školník LubošTJ AŠ Mladá Boleslav C10100.00%
10.Dlask Ladislav st., Černovský JanTJ Sokol Mnichovo Hradiště D10100.00%
11.Strouhal Jiří, Šádek Jaroslav ml.SK Dolní Stakory A10100.00%
12.Žerava Miroslav ml., Klimeš DrahomírTJ Sokol Otradovice A10100.00%
13.Havlík Vít, Heilek MiroslavTJ AŠ Mladá Boleslav C10100.00%
14.Řehořek Josef, Šádek JiříTJ Slavoj Čistá A4180.00%
15.Horsák Oldřich, Potměšil PavelTJ Sokol Kosmonosy B3175.00%
16.Blecha Lubomír, Postelt VladimírTTC Bělá pod Bezdězem D3175.00%
17.Žerava Miroslav ml., Charvát JaroslavTJ Sokol Otradovice A2166.67%
18.Šimůnek Čestmír, Fidrant MichalTJ Sokol Otradovice A2166.67%
19.Šádek Jaroslav ml., Trávnický LubošSK Dolní Stakory A1150.00%
20.Dlask Ladislav st., Kraušner MiroslavTJ Sokol Mnichovo Hradiště D2250.00%
21.Novotný Miroslav, Klíma MiroslavSokol Březno ST A1150.00%
22.Doubek Miroslav, Volf Petr ml.TJ Slavoj Čistá A1150.00%
23.Řehořek Josef, Volf Petr ml.TJ Slavoj Čistá A2250.00%
24.Řehořek Josef, Sajdl VladimírTJ Slavoj Čistá A2340.00%
25.Žďánský Milan, Novotný MiroslavSokol Březno ST A2340.00%
26.Klimeš Drahomír, Charvát JaroslavTJ Sokol Otradovice A1233.33%
27.Fanta Petr, Šlambor OldřichTTC Josefův Důl A1233.33%
28.Vokoun Petr, Blecha LubomírTTC Bělá pod Bezdězem D1233.33%
29.Fadrhonc Petr, Novotný MiroslavSokol Březno ST A1233.33%
30.Ort Marek, Janoušková JitkaTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi1325.00%
31.Košťál Marek, Matějů VáclavSK Dolní Stakory A1325.00%
32.Vtelenský Luděk, Kříž JakubTJ Sokol Podlázky A1325.00%
33.Brůžek Peter, Sajdl VladimírTJ Slavoj Čistá A1420.00%
34.Klimeš Drahomír, Fidrant RadekTJ Sokol Otradovice A010.00%
35.Vokoun Petr, Postelt VladimírTTC Bělá pod Bezdězem D010.00%
36.Hendrych Petr, Sluka ČeněkTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi010.00%
37.Kupec Petr, Janoušková JitkaTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi010.00%
38.Balcar Jaromír, Dufek MartinTTC Bělá pod Bezdězem D010.00%
39.Čuban Jiří, Veselý MartinTJ Sokol Kosmonosy B010.00%
40.Oplt Pavel, Kargl TomášTJ AŠ Mladá Boleslav C010.00%
41.Valenta Zdeněk, Sluka ČeněkTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi010.00%
42.Drahota Václav, Lauber JakubSokol Březno ST A010.00%
43.Kučera Michal st., Vtelenský LuděkTJ Sokol Podlázky A010.00%
44.Heilek Miroslav, Oplt MiroslavTJ AŠ Mladá Boleslav C010.00%
45.Takács Petr, Vovčák AdamTJ Březovice A010.00%
46.Botka Jan, Oplt PavelTJ AŠ Mladá Boleslav C010.00%
47.Hendrych Petr, Valenta ZdeněkTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi010.00%
48.Kupec Petr, Havlíček TomášTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi010.00%
49.Lauber Jakub, Fadrhonc PetrSokol Březno ST A010.00%
50.Valenta Zdeněk, Jírovec VáclavTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi010.00%
51.Sedláček Jan st., Valenta ZdeněkTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi010.00%
52.Valenta Zdeněk, Žák KarelTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi010.00%
53.Šádek Jaroslav ml., Pejta Petr st.SK Dolní Stakory A010.00%
54.Petrus Libor, Fanta PetrTTC Josefův Důl A010.00%
55.Sajdl Vladimír, Rampas FrantišekTJ Slavoj Čistá A010.00%
56.Fidrant Michal, Charvát JaroslavTJ Sokol Otradovice A010.00%
57.Řehořek Josef, Doubek MiroslavTJ Slavoj Čistá A010.00%
58.Doubek Miroslav, Martinec JaroslavTJ Slavoj Čistá A010.00%
59.Drahota Václav, Vedral JanSokol Březno ST A010.00%
60.Košťál Marek, Strouhal JiříSK Dolní Stakory A010.00%
61.Valenta Zdeněk, Havlíček TomášTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi010.00%
62.Košťál Marek, Šaněk PavelSK Dolní Stakory A010.00%
63.Žďánský Milan, Urban JiříSokol Březno ST A010.00%
64.Krucký Milan, Vokoun PetrTTC Bělá pod Bezdězem D010.00%
65.Čuban Jiří, Durdis Petr st.TJ Sokol Kosmonosy B010.00%
66.Brůžek Peter, Martinec JaroslavTJ Slavoj Čistá A010.00%
67.Volf Petr ml., Sajdl VladimírTJ Slavoj Čistá A010.00%
68.Šádek Jiří, Sajdl VladimírTJ Slavoj Čistá A010.00%
69.Bernát Jan, Veselý MartinTJ Sokol Kosmonosy B010.00%
70.Fanta Petr, Stehlík RadekTTC Josefův Důl A010.00%
71.Ort Marek, Jírovec VáclavTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi010.00%
72.Kraušner Miroslav, Kučera JosefTJ Sokol Mnichovo Hradiště D010.00%
73.Šimůnek Čestmír, Klimeš DrahomírTJ Sokol Otradovice A010.00%
74.Rampas František, Šádek JiříTJ Slavoj Čistá A010.00%
75.Košťál Marek, Pejta Petr ml.SK Dolní Stakory A020.00%
76.Volf Petr ml., Brůžek PeterTJ Slavoj Čistá A020.00%
77.Pazderník Václav, Vovčák AdamTJ Březovice A020.00%
78.Žďánský Milan, Klíma MiroslavSokol Březno ST A020.00%
79.Valenta Zdeněk, Janoušková JitkaTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi020.00%
80.Matějů Václav, Šádek Jaroslav ml.SK Dolní Stakory A020.00%
81.Charvát Jaroslav, Fidrant RadekTJ Sokol Otradovice A030.00%
82.Sluka Čeněk, Janoušková JitkaTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi030.00%
83.Drahota Václav, Fadrhonc PetrSokol Březno ST A040.00%
84.Dlask Ladislav st., Kučera JosefTJ Sokol Mnichovo Hradiště D050.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS