Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální soutěž 1. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Zajíček Petr, Soumar VladimírTJ Sokol Kosmonosy B8188.89%
2.Zahrádka Michal, Kříž JakubTJ Sokol Podlázky A6185.71%
3.Černovský Pavel, Mareš JanTJ Sokol Mnichovo Hradiště D9281.82%
4.Šádek Jiří, Brůžek PeterTJ Slavoj Čistá A5271.43%
5.Botka Jan, Havlík VítTJ AŠ Mladá Boleslav C5362.50%
6.Šlambor Oldřich, Stehlík RadekTTC Josefův Důl A5362.50%
7.Balcar Jaromír, Vokoun PetrTTC Bělá pod Bezdězem D5362.50%
8.Oplt Miroslav, Botková MichaelaTJ AŠ Mladá Boleslav C5362.50%
9.Košťál Marek, Trávnický LubošSK Dolní Stakory A5455.56%
10.Šádek Jaroslav ml., Pejta Petr ml.SK Dolní Stakory A5455.56%
11.Šimůnek Čestmír, Charvát JaroslavTJ Sokol Otradovice A4450.00%
12.Ginzlová Eva, Vovčák MichalTJ Březovice A5645.45%
13.Petrus Libor, Veselý JaroslavTTC Josefův Důl A4544.44%
14.Krucký Milan, Postelt VladimírTTC Bělá pod Bezdězem D3442.86%
15.Pazderník Václav, Pazderník RomanTJ Březovice A3633.33%
16.Vtelenský Luděk, Čermák VladimírTJ Sokol Podlázky A2528.57%
17.Žerava Miroslav ml., Fidrant MichalTJ Sokol Otradovice A2625.00%
18.Dlask Ladislav st., Švasta JindřichTJ Sokol Mnichovo Hradiště D1516.67%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Lauber Jakub, Novotný MiroslavSokol Březno ST A40100.00%
2.Čuban Jiří, Potměšil PavelTJ Sokol Kosmonosy B30100.00%
3.Čermák Vladimír, Zahrádka MichalTJ Sokol Podlázky A30100.00%
4.Drahota Václav, Žďánský MilanSokol Březno ST A4180.00%
5.Řehořek Josef, Šádek JiříTJ Slavoj Čistá A3175.00%
6.Sedláček Jan st., Hendrych PetrTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi2166.67%
7.Cihlář Petr, Řehořek JosefTJ Slavoj Čistá A3260.00%
8.Horsák Oldřich, Čuban JiříTJ Sokol Kosmonosy B2250.00%
9.Žďánský Milan, Novotný MiroslavSokol Březno ST A2340.00%
10.Sluka Čeněk, Janoušková JitkaTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi030.00%
11.Ort Marek, Janoušková JitkaTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi030.00%
12.Drahota Václav, Fadrhonc PetrSokol Březno ST A040.00%
Dvojice, které odehrály méně než 3 zápasy
1.Postelt Vladimír, Blecha LubomírTTC Bělá pod Bezdězem D20100.00%
2.Sluka Čeněk, Shmatkov TarasTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi20100.00%
3.Charvát Jaroslav, Žerava Miroslav ml.TJ Sokol Otradovice A20100.00%
4.Havlík Vít, Heilek MiroslavTJ AŠ Mladá Boleslav C10100.00%
5.Zajíček Petr, Horsák OldřichTJ Sokol Kosmonosy B10100.00%
6.Strouhal Jiří, Šádek Jaroslav ml.SK Dolní Stakory A10100.00%
7.Krucký Milan, Balcar JaromírTTC Bělá pod Bezdězem D10100.00%
8.Oplt Miroslav, Oplt PavelTJ AŠ Mladá Boleslav C10100.00%
9.Dlask Ladislav st., Černovský JanTJ Sokol Mnichovo Hradiště D10100.00%
10.Dlask Ladislav st., Knobloch PavelTJ Sokol Mnichovo Hradiště D10100.00%
11.Šlambor Oldřich, Fanta PetrTTC Josefův Důl A1150.00%
12.Vtelenský Luděk, Kříž JakubTJ Sokol Podlázky A1150.00%
13.Fidrant Michal, Šimůnek ČestmírTJ Sokol Otradovice A1150.00%
14.Čuban Jiří, Durdis Petr st.TJ Sokol Kosmonosy B010.00%
15.Volf Petr ml., Sajdl VladimírTJ Slavoj Čistá A010.00%
16.Valenta Zdeněk, Žák KarelTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi010.00%
17.Kupec Petr, Havlíček TomášTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi010.00%
18.Šádek Jaroslav ml., Pejta Petr st.SK Dolní Stakory A010.00%
19.Brůžek Peter, Martinec JaroslavTJ Slavoj Čistá A010.00%
20.Sedláček Jan st., Valenta ZdeněkTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi010.00%
21.Valenta Zdeněk, Jírovec VáclavTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi010.00%
22.Lauber Jakub, Fadrhonc PetrSokol Březno ST A010.00%
23.Pazderník Václav, Vovčák AdamTJ Březovice A010.00%
24.Řehořek Josef, Sajdl VladimírTJ Slavoj Čistá A010.00%
25.Hendrych Petr, Valenta ZdeněkTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi010.00%
26.Takács Petr, Vovčák AdamTJ Březovice A010.00%
27.Drahota Václav, Lauber JakubSokol Březno ST A010.00%
28.Hendrych Petr, Sluka ČeněkTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi010.00%
29.Košťál Marek, Matějů VáclavSK Dolní Stakory A010.00%
30.Balcar Jaromír, Dufek MartinTTC Bělá pod Bezdězem D010.00%
31.Doubek Miroslav, Volf Petr ml.TJ Slavoj Čistá A010.00%
32.Kučera Michal st., Vtelenský LuděkTJ Sokol Podlázky A010.00%
33.Čuban Jiří, Veselý MartinTJ Sokol Kosmonosy B010.00%
34.Petrus Libor, Fanta PetrTTC Josefův Důl A010.00%
35.Sajdl Vladimír, Rampas FrantišekTJ Slavoj Čistá A010.00%
36.Sedláček Jan st., Janoušková JitkaTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi010.00%
37.Valenta Zdeněk, Sluka ČeněkTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi010.00%
38.Vokoun Petr, Postelt VladimírTTC Bělá pod Bezdězem D010.00%
39.Valenta Zdeněk, Janoušková JitkaTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi010.00%
40.Sajdl Vladimír, Brůžek PeterTJ Slavoj Čistá A010.00%
41.Ort Marek, Jírovec VáclavTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi010.00%
42.Fidrant Michal, Charvát JaroslavTJ Sokol Otradovice A010.00%
43.Šimůnek Čestmír, Žerava Miroslav ml.TJ Sokol Otradovice A010.00%
44.Dlask Ladislav st., Kučera JosefTJ Sokol Mnichovo Hradiště D020.00%
45.Novotný Miroslav, Fadrhonc PetrSokol Březno ST A020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS