Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální soutěž 2. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Vraník Jan, Vraník PavelTJ Sokol Kochánky8188.89%
2.Běloubek Roman, Hodboď MartinTJ Plazy A8188.89%
3.Štolovský Miloslav, Kohout JaroslavST Dolní Bousov A6185.71%
4.Charvát Milan, Stejskal ZdeněkTJ Sokol Březno A6185.71%
5.Novotný Josef, Sekelský Jan st.TJ Sokol Chotětov A5183.33%
6.Vaňousek Milan, Ježek JosefTJ Sokol Kochánky6366.67%
7.Štolovský Josef, Folprecht JanTJ Plazy A3350.00%
8.Kučera Josef, Švasta JindřichTJ Sokol Mnichovo Hradiště E3350.00%
9.Maděra Zdeněk, Kracman HorstTJ Sokol Mnichovo Hradiště E3350.00%
10.Jihlavec Jan, Noha JanST Dolní Bousov A4450.00%
11.Janoušek Vladimír, Vinklář JanTJ Sokol Chotětov A4450.00%
12.Muras David, Marján MarcelTJ Sokol Podlázky B3350.00%
13.Jonáš Jaroslav ml., Drapák Jaroslav st.SK Dolní Stakory B3537.50%
14.Klimeš Drahomír, Macura ZdeněkTJ Sokol Otradovice B2625.00%
15.Kopal Miroslav, Matějů VáclavSK Dolní Stakory B1420.00%
16.Matějů Václav, Pejta Petr st.SK Dolní Stakory B1420.00%
17.Mareš Pavel, Fidrant RadekTJ Sokol Otradovice B1516.67%
18.Duška Jan, Berky JozefTJ Sokol Březno A1614.29%
19.Kučera Michal st., Kučera KryštofTJ Sokol Podlázky B050.00%
20.Klíma Miroslav, Vedral JanSokol Březno ST B060.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Sluka Čeněk, Shmatkov TarasTJ AŠ Mladá Boleslav E40100.00%
2.Shmatkov Taras, Ort MarekTJ AŠ Mladá Boleslav E30100.00%
3.Štolovský Josef, Vyrtych JiříTJ Plazy A20100.00%
4.Lauber Jakub, Veselý MartinSokol Březno ST B3175.00%
5.Kracman Martin, Kracman HorstTJ Sokol Mnichovo Hradiště E2250.00%
6.Heilek Miroslav, Oplt MiroslavTJ AŠ Mladá Boleslav E1150.00%
7.Just Miloslav, Lauber JakubSokol Březno ST B1150.00%
8.Marján Marcel, Živný JosefTJ Sokol Podlázky B1150.00%
9.Štolovský Miloslav, Doubek MiroslavST Dolní Bousov A020.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Oplt Miroslav, Havlíček TomášTJ AŠ Mladá Boleslav E10100.00%
2.Ort Marek, Oplt PavelTJ AŠ Mladá Boleslav E10100.00%
3.Sluka Čeněk, Kargl TomášTJ AŠ Mladá Boleslav E10100.00%
4.Kučera Michal st., Marján MarcelTJ Sokol Podlázky B10100.00%
5.Lauber Jakub, Urban JiříSokol Březno ST B10100.00%
6.Heilek Miroslav, Havlíček TomášTJ AŠ Mladá Boleslav E10100.00%
7.Venera Petr, Mlčoch PetrTJ Sokol Podlázky B10100.00%
8.Novotný Karel, Noha JanST Dolní Bousov A10100.00%
9.Kučera Kryštof, Mlčoch PetrTJ Sokol Podlázky B10100.00%
10.Klimeš Drahomír, Mareš PavelTJ Sokol Otradovice B10100.00%
11.Strouhal Jiří, Drapák Jaroslav st.SK Dolní Stakory B10100.00%
12.Žďánský Karel, Kučera KryštofTJ Sokol Podlázky B10100.00%
13.Běloubek Roman, Stejskal JindřichTJ Plazy A10100.00%
14.Michal Jaroslav, Žďánský KarelTJ Sokol Podlázky B010.00%
15.Sekelský Jan st., Tahal JiříTJ Sokol Chotětov A010.00%
16.Stejskal Jindřich, Marek JiříTJ Plazy A010.00%
17.Klimeš Drahomír, Fidrant RadekTJ Sokol Otradovice B010.00%
18.Oplt Pavel, Oplt MiroslavTJ AŠ Mladá Boleslav E010.00%
19.Soumar Miroslav, Muras DavidTJ Sokol Podlázky B010.00%
20.Skála Jiří, Honzák JakubTJ Sokol Otradovice B010.00%
21.Stránský Matyáš, Kučera JosefTJ Sokol Mnichovo Hradiště E010.00%
22.Doubek Miroslav, Vitmajer VladimírST Dolní Bousov A010.00%
23.Sluka Čeněk, Žák KarelTJ AŠ Mladá Boleslav E010.00%
24.Žďánský Karel, Mlčoch PetrTJ Sokol Podlázky B010.00%
25.Charvát Milan, Berky JozefTJ Sokol Březno A010.00%
26.Stejskal Zdeněk, Duška JanTJ Sokol Březno A010.00%
27.Lauber Jakub, Vedral JanSokol Březno ST B010.00%
28.Drapák Jaroslav st., Pejta Petr st.SK Dolní Stakory B010.00%
29.Janeček Marek, Kasal JanTJ Sokol Mnichovo Hradiště E010.00%
30.Kupec Petr, Sluka ČeněkTJ AŠ Mladá Boleslav E010.00%
31.Urban Jiří, Vedral JanSokol Březno ST B010.00%
32.Charvát Milan, Duška JanTJ Sokol Březno A010.00%
33.Berky Jozef, Šálený PetrTJ Sokol Březno A010.00%
34.Novotný Josef, Tahal JiříTJ Sokol Chotětov A010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS