Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální soutěž 3. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Soumar Vladimír, Durdis Petr st.TJ Sokol Kosmonosy C12192.31%
2.Čuban Zdeněk, Magušin PetrTJ Plazy B10283.33%
3.Veselý Martin, Bernát JanTJ Sokol Kosmonosy C14382.35%
4.Rampas František, Sajdl VladimírTJ Slavoj Čistá B9281.82%
5.Pejta Petr st., Šaněk PavelSK Dolní Stakory C12380.00%
6.Vyrtych Jiří, Stejskal JindřichTJ Plazy B13476.47%
7.Doubek Miroslav, Nitray JozefST Dolní Bousov B9564.29%
8.Fanta Petr, Blažek LubomírTTC Josefův Důl B10662.50%
9.Grundman Pavel st., Kudrnáč JaroslavTTC Bělá pod Bezdězem E11857.89%
10.Kopal Jaroslav, Strouhal JiříSK Dolní Stakory C9756.25%
11.Venera Petr, Mlčoch PetrTJ Sokol Podlázky C5550.00%
12.Ráb Martin, Volf Petr ml.TJ Slavoj Čistá B5550.00%
13.Klaus Tomáš, Trlida MichalTJ Březovice B5838.46%
14.Honzák Jakub, Honzák MilošTJ Sokol Otradovice C5935.71%
15.Samler David, Kudrnáč JiříTTC Bělá pod Bezdězem E3730.00%
16.Najman Jiří, Šlambor Oldřich st.TTC Josefův Důl B51525.00%
Dvojice, které odehrály méně než 10 zápasů
1.Ungr Milan, Novotný KarelST Dolní Bousov B5271.43%
2.Blecha Lubomír, Kudrnáč JiříTTC Bělá pod Bezdězem E5362.50%
3.Volák Martin, Trlida MichalTJ Březovice B3260.00%
4.Švachová Lenka, Čamrová EliškaTJ AŠ Mladá Boleslav F3260.00%
5.Oplt Pavel, Kargl TomášTJ AŠ Mladá Boleslav F3260.00%
6.Venera Petr, Žďánský KarelTJ Sokol Podlázky C3260.00%
7.Žák Karel, Švachová LenkaTJ AŠ Mladá Boleslav F4357.14%
8.Novotný Karel, Pavlišta JaroslavST Dolní Bousov B3350.00%
9.Jírovec Václav, Kargl TomášTJ AŠ Mladá Boleslav F3350.00%
10.Michal Jaroslav, Žďánský KarelTJ Sokol Podlázky C4544.44%
11.Mlčoch Petr, Soumar MiroslavTJ Sokol Podlázky C3537.50%
12.Magušin Petr, Vaňousek MiroslavTJ Plazy B2433.33%
13.Hradecká Šárka, Kačírková KvětaTJ Sokol Otradovice C2625.00%
14.Růžička Tomáš, Takács PetrTJ Březovice B050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Durdis Petr st., Reiter JiříTJ Sokol Kosmonosy C40100.00%
2.Nitray Jozef, Ungr MilanST Dolní Bousov B20100.00%
3.Volák Martin, Takács PetrTJ Březovice B20100.00%
4.Pejta Petr st., Šádek Jaroslav st.SK Dolní Stakory C20100.00%
5.Venera Petr, Kozák RomanTJ Sokol Podlázky C10100.00%
6.Šádek Jaroslav st., Šaněk PavelSK Dolní Stakory C10100.00%
7.Havlíček Tomáš, Jírovec VáclavTJ AŠ Mladá Boleslav F10100.00%
8.Michal Jaroslav, Soumar MiroslavTJ Sokol Podlázky C10100.00%
9.Mlčoch Petr, Michal JaroslavTJ Sokol Podlázky C10100.00%
10.Doubek Miroslav, Ungr MilanST Dolní Bousov B10100.00%
11.Pejta Petr st., Kopal JaroslavSK Dolní Stakory C10100.00%
12.Soumar Vladimír, Reiter JiříTJ Sokol Kosmonosy C10100.00%
13.Jírovec Václav, Ort MarekTJ AŠ Mladá Boleslav F10100.00%
14.Marek Jiří, Magušin PetrTJ Plazy B10100.00%
15.Šádek Jaroslav st., Strouhal JiříSK Dolní Stakory C10100.00%
16.Durdis Petr st., Procházka ZdeněkTJ Sokol Kosmonosy C10100.00%
17.Heilek Miroslav, Žák KarelTJ AŠ Mladá Boleslav F10100.00%
18.Kačírková Květa, May PavelTJ Sokol Otradovice C10100.00%
19.Strouhal Jiří, Šaněk PavelSK Dolní Stakory C10100.00%
20.Sajdl Vladimír, Ďurfina KarelTJ Slavoj Čistá B3175.00%
21.Volák Martin, Bien LukášTJ Březovice B2166.67%
22.Doubek Miroslav, Novotný KarelST Dolní Bousov B1150.00%
23.Kozák Roman, Žďánský KarelTJ Sokol Podlázky C1150.00%
24.Reiter Jiří, Bernát JanTJ Sokol Kosmonosy C1150.00%
25.Rampas František, Ďurfina KarelTJ Slavoj Čistá B1150.00%
26.Kačírková Květa, Honzák JakubTJ Sokol Otradovice C1150.00%
27.Ráb Martin, Doubek MiroslavTJ Slavoj Čistá B1150.00%
28.Jírovec Václav, Čamrová EliškaTJ AŠ Mladá Boleslav F1233.33%
29.Volák Martin, Růžička TomášTJ Březovice B1325.00%
30.Skála Jiří, May PavelTJ Sokol Otradovice C1325.00%
31.Fanta Petr, Ďurfina LukášTTC Josefův Důl B010.00%
32.Doubek Miroslav, Ďurfina KarelTJ Slavoj Čistá B010.00%
33.Kargl Tomáš, Čamrová EliškaTJ AŠ Mladá Boleslav F010.00%
34.Jírovec Václav, Švachová LenkaTJ AŠ Mladá Boleslav F010.00%
35.Vyrtych Jiří, Mejsnar JanTJ Plazy B010.00%
36.Maršálek Zdeněk, Bien LukášTJ Březovice B010.00%
37.Švachová Lenka, Ort MarekTJ AŠ Mladá Boleslav F010.00%
38.Kozák Roman, Michal JaroslavTJ Sokol Podlázky C010.00%
39.Stejskal Jindřich, Mejsnar JanTJ Plazy B010.00%
40.Fanta Petr, Barva JaroslavTTC Josefův Důl B010.00%
41.Volák Martin, Sucharda JiříTJ Březovice B010.00%
42.Růžička Tomáš, Maršálek ZdeněkTJ Březovice B010.00%
43.Volf Petr ml., Ďurfina KarelTJ Slavoj Čistá B010.00%
44.Doubek Miroslav, Martinec JaroslavTJ Slavoj Čistá B010.00%
45.Oplt Pavel, Heilek MiroslavTJ AŠ Mladá Boleslav F010.00%
46.Vyrtych Jiří, Landsinger TomášTJ Plazy B010.00%
47.Sajdl Vladimír, Ráb MartinTJ Slavoj Čistá B010.00%
48.Heilek Miroslav, Švachová LenkaTJ AŠ Mladá Boleslav F010.00%
49.Durdis Petr st., Veselý MartinTJ Sokol Kosmonosy C010.00%
50.Vitmajer Vladimír, Ungr MilanST Dolní Bousov B010.00%
51.Volák Martin, Maršálek ZdeněkTJ Březovice B010.00%
52.Dvořák Karel, Kudrnáč JaroslavTTC Bělá pod Bezdězem E010.00%
53.Ungr Milan, Hanč MartinST Dolní Bousov B010.00%
54.Šámal Vladimír, Jonáš MartinSK Dolní Stakory C010.00%
55.Kopal Jaroslav, Jonáš Jaroslav st.SK Dolní Stakory C010.00%
56.Ungr Milan, Pavlišta JaroslavST Dolní Bousov B010.00%
57.Žák Karel, Kargl TomášTJ AŠ Mladá Boleslav F010.00%
58.Skála Jiří, Doležalová DanielaTJ Sokol Otradovice C010.00%
59.May Pavel, Tonar JosefTJ Sokol Otradovice C010.00%
60.Klaus Tomáš, Takács PetrTJ Březovice B010.00%
61.Skála Jiří, Richter JanTJ Sokol Otradovice C010.00%
62.Hradecká Šárka, Doležalová DanielaTJ Sokol Otradovice C010.00%
63.Veselý Martin, Reiter JiříTJ Sokol Kosmonosy C010.00%
64.Kargl Tomáš, Ort MarekTJ AŠ Mladá Boleslav F010.00%
65.May Pavel, Doležalová DanielaTJ Sokol Otradovice C010.00%
66.Vyrtych Martin, Stejskal JindřichTJ Plazy B010.00%
67.Martinec Jaroslav, Rampas FrantišekTJ Slavoj Čistá B010.00%
68.Novotný Karel, Vitmajer VladimírST Dolní Bousov B010.00%
69.Doubek Miroslav, Kužel JiříST Dolní Bousov B010.00%
70.Hradecká Šárka, Skála JiříTJ Sokol Otradovice C020.00%
71.Kačírková Květa, Skála JiříTJ Sokol Otradovice C020.00%
72.Barva Jaroslav, Blažek LubomírTTC Josefův Důl B020.00%
73.Kargl Tomáš, Švachová LenkaTJ AŠ Mladá Boleslav F020.00%
74.Kudrnáč Jiří, Dvořák KarelTTC Bělá pod Bezdězem E020.00%
75.Honzák Jakub, Skála JiříTJ Sokol Otradovice C020.00%
76.Doubek Miroslav, Volf Petr ml.TJ Slavoj Čistá B020.00%
77.Švachová Lenka, Oplt PavelTJ AŠ Mladá Boleslav F020.00%
78.Soumar Miroslav, Žďánský KarelTJ Sokol Podlázky C020.00%
79.Doubek Miroslav, Chuvan QuyTJ Slavoj Čistá B030.00%
80.Nitray Jozef, Pavlišta JaroslavST Dolní Bousov B030.00%
81.Růžička Tomáš, Bien LukášTJ Březovice B030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS