Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální soutěž 4. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Bernát Jan, Veselý AdamTJ Sokol Kosmonosy D140100.00%
2.Martinec Jaroslav, Doubek MiroslavTJ Slavoj Čistá C16194.12%
3.Vyrtych Martin, Jonáš ZdeněkTJ Plazy C14193.33%
4.Veselý Luděk, Chuvan QuyTJ Slavoj Čistá C15288.24%
5.Macek Jaroslav, Sajdl RadekTJ Sokol Kněžmost9375.00%
6.Jonáš Jaroslav st., Šádek Jaroslav st.SK Dolní Stakory D17673.91%
7.Procházka Zdeněk, Černý JaroslavTJ Sokol Kosmonosy D14573.68%
8.Štujber Martin, Gavura JanTJ Chudíř13572.22%
9.Takács Petr, Vovčák AdamTJ Březovice C9660.00%
10.Holub Vladimír, Kalina JaroslavTJ Sokol Kněžmost10952.63%
11.Vitmajer Vladimír, Kužel JiříST Dolní Bousov C7750.00%
12.Hladký Petr, Soumar MiroslavTJ Sokol Podlázky D8947.06%
Dvojice, které odehrály méně než 12 zápasů
1.Ungr Milan, Hanč MartinST Dolní Bousov C5183.33%
2.Kozák Roman, Šimeček VladimírTJ Sokol Podlázky D5271.43%
3.Richter Jan, May PavelTJ Sokol Otradovice D7370.00%
4.Červinka František, Moc Vladimír st.TJ Sokol Chotětov B4266.67%
5.Vaňousek Miroslav, Mejsnar JanTJ Plazy C5362.50%
6.Doležalová Daniela, May PavelTJ Sokol Otradovice D5455.56%
7.Jonáš Martin, Šámal VladimírSK Dolní Stakory D4450.00%
8.Vejvoda Roman, Pulda RadekTTC HESO Nepřevázka3350.00%
9.Pavlišta Jaroslav, Hanč MartinST Dolní Bousov C3350.00%
10.Červinka František, Tahal JiříTJ Sokol Chotětov B3350.00%
11.Císařovský Petr, Beran AntonínTTC HESO Nepřevázka4450.00%
12.Pavlišta Jaroslav, Pitro AlešST Dolní Bousov C3350.00%
13.Tonar Josef, Černý VladimírTJ Sokol Otradovice D4450.00%
14.Šlapáček Vladimír, Kozák RomanTJ Sokol Podlázky D3442.86%
15.Hercík Jiří st., Šámal VladimírSK Dolní Stakory D3442.86%
16.Jonáš Martin, Hercík Jiří st.SK Dolní Stakory D2433.33%
17.Berky Jozef, Šálený PetrTJ Sokol Březno B3827.27%
18.Sucharda Jiří, Bien LukášTJ Březovice C1516.67%
19.Tonar Josef, Doležalová DanielaTJ Sokol Otradovice D1516.67%
20.Martiak Pavol, Vonášek PavelTJ Sokol Chotětov B1614.29%
21.Vosyka Jiří ml., Vosyka Jiří st.TJ Sokol Chotětov B060.00%
22.Pavlíček Jiří, Hrouda JaroslavTJ Chudíř070.00%
23.Soukup Jiří, Soukupová PavlínaTJ Sokol Březno B070.00%
24.Popovych Andriy, Knížek MilanTJ Sokol Březno B080.00%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Bernát Jan, Veselý MichalTJ Sokol Kosmonosy D40100.00%
2.Magušin Petr, Vaňousek MiroslavTJ Plazy C20100.00%
3.Bernát Jan, Procházka ZdeněkTJ Sokol Kosmonosy D20100.00%
4.Kalina Jaroslav, Sajdl RadekTJ Sokol Kněžmost20100.00%
5.Kužel Jiří, Pavlišta JaroslavST Dolní Bousov C20100.00%
6.Kozák Roman, Soumar MiroslavTJ Sokol Podlázky D20100.00%
7.Macek Jaroslav, Rašín RastislavTJ Sokol Kněžmost20100.00%
8.Beran Antonín, Boháček MiroslavTTC HESO Nepřevázka10100.00%
9.Vitmajer Vladimír, Hanč MartinST Dolní Bousov C10100.00%
10.Moc Vladimír st., Kellner OndřejTJ Sokol Chotětov B10100.00%
11.Rychetský David, Štujber PatrikTJ Chudíř10100.00%
12.Vejvoda Roman, Pulda TomášTTC HESO Nepřevázka10100.00%
13.Vitmajer Vladimír, Ungr MilanST Dolní Bousov C10100.00%
14.Císařovský Petr, Kafluk MiloslavTTC HESO Nepřevázka10100.00%
15.Vyrtych Martin, Vaňousek MiroslavTJ Plazy C10100.00%
16.Brabec Jaroslav, Šámal VladimírSK Dolní Stakory D10100.00%
17.Takács Petr, Vovčák JanTJ Březovice C10100.00%
18.Odnoha Václav, Veselý MichalTJ Sokol Kosmonosy D10100.00%
19.Holub Vladimír, Macek JaroslavTJ Sokol Kněžmost10100.00%
20.Červinka František, Vosyka Jiří st.TJ Sokol Chotětov B10100.00%
21.Jonáš Zdeněk, Magušin PetrTJ Plazy C10100.00%
22.Moc Vladimír st., Tahal JiříTJ Sokol Chotětov B10100.00%
23.Sucharda Jiří, Takács PetrTJ Březovice C10100.00%
24.Pavlišta Jaroslav, Šimon MarekST Dolní Bousov C10100.00%
25.Marek Jiří, Landsinger TomášTJ Plazy C10100.00%
26.Bien Lukáš, Takács PetrTJ Březovice C10100.00%
27.Vaňousek Miroslav, Marek JiříTJ Plazy C4180.00%
28.Vejvoda Roman, Škába PetrTTC HESO Nepřevázka4180.00%
29.Březina Pavel, Sajdl RadekTJ Sokol Kněžmost4180.00%
30.Císařovský Petr, Škába PetrTTC HESO Nepřevázka3175.00%
31.Marek Jiří, Jonáš ZdeněkTJ Plazy C3175.00%
32.Doubek Miroslav, Weber Quan HaiTJ Slavoj Čistá C3175.00%
33.Veselý Luděk, Weber Quan HaiTJ Slavoj Čistá C3175.00%
34.Magušin Petr, Marek JiříTJ Plazy C2166.67%
35.Marek Jiří, Mejsnar JanTJ Plazy C2166.67%
36.Vovčák Adam, Bien LukášTJ Březovice C2166.67%
37.May Pavel, Kopta VladimírTJ Sokol Otradovice D2166.67%
38.Gavura Jan, Pavlíček JiříTJ Chudíř2166.67%
39.Holub Vladimír, Maršálek PetrTJ Sokol Kněžmost1150.00%
40.Vonášek Pavel, Moc Vladimír st.TJ Sokol Chotětov B1150.00%
41.Hanč Martin, Pitro AlešST Dolní Bousov C1150.00%
42.Veselý Adam, Veselý MichalTJ Sokol Kosmonosy D2250.00%
43.Kellner Ondřej, Vosyka Jiří st.TJ Sokol Chotětov B1150.00%
44.Štujber Martin, Hrouda JaroslavTJ Chudíř1150.00%
45.Doležalová Daniela, Kopta VladimírTJ Sokol Otradovice D2250.00%
46.Škába Petr, Kafluk MiloslavTTC HESO Nepřevázka1150.00%
47.Martinec Jaroslav, Chuvan QuyTJ Slavoj Čistá C1150.00%
48.Gavura Jan, Štujber PatrikTJ Chudíř1150.00%
49.Červinka František, Vosyka Jiří ml.TJ Sokol Chotětov B1233.33%
50.Šimeček Vladimír, Šlapáček VladimírTJ Sokol Podlázky D1325.00%
51.Císařovský Petr, Pulda RadekTTC HESO Nepřevázka1420.00%
52.Beran Antonín, Pulda RadekTTC HESO Nepřevázka1420.00%
53.Pavlíček Jiří, Rychetský DavidTJ Chudíř1420.00%
54.Šindelář Petr, Šimeček VladimírTJ Sokol Podlázky D1420.00%
55.Sucharda Jiří, Svoboda PavelTJ Březovice C1420.00%
56.Březina Pavel, Maršálek PetrTJ Sokol Kněžmost010.00%
57.Kalina Jaroslav, Maršálek PetrTJ Sokol Kněžmost010.00%
58.Vosyka Jiří st., Tahal JiříTJ Sokol Chotětov B010.00%
59.Vosyka Jiří ml., Martiak PavolTJ Sokol Chotětov B010.00%
60.Tonar Josef, Kopta VladimírTJ Sokol Otradovice D010.00%
61.Vyrtych Martin, Marek JiříTJ Plazy C010.00%
62.Tahal Jiří, Vonášek PavelTJ Sokol Chotětov B010.00%
63.Kužel Jiří, Kužel Jiří ml.ST Dolní Bousov C010.00%
64.Šlapáček Vladimír, Šindelář PetrTJ Sokol Podlázky D010.00%
65.Pitro Aleš, Kužel Jiří ml.ST Dolní Bousov C010.00%
66.Vyrtych Martin, Mejsnar JanTJ Plazy C010.00%
67.Svoboda Pavel, Vovčák JanTJ Březovice C010.00%
68.Vosyka Jiří ml., Vonášek PavelTJ Sokol Chotětov B010.00%
69.Vosyka Jiří st., Moc Vladimír st.TJ Sokol Chotětov B010.00%
70.Štujber Patrik, Pavlíček JiříTJ Chudíř010.00%
71.Vovčák Adam, Novotný DavidTJ Březovice C010.00%
72.Červinka František, Martiak PavolTJ Sokol Chotětov B010.00%
73.Macek Jaroslav, Březina PavelTJ Sokol Kněžmost010.00%
74.Vosyka Jiří ml., Tahal JiříTJ Sokol Chotětov B010.00%
75.Hladký Petr, Šindelář PetrTJ Sokol Podlázky D010.00%
76.Bien Lukáš, Maršálek ZdeněkTJ Březovice C010.00%
77.Šádek Jaroslav st., Jonáš MartinSK Dolní Stakory D010.00%
78.Štujber Martin, Rychetský DavidTJ Chudíř010.00%
79.Marek Jiří, Zítka MiloslavTJ Plazy C010.00%
80.Vosyka Jiří st., Vonášek PavelTJ Sokol Chotětov B010.00%
81.Beran Josef, Sajdl RadekTJ Sokol Kněžmost010.00%
82.Beran Antonín, Škába PetrTTC HESO Nepřevázka010.00%
83.Vitmajer Vladimír, Pitro AlešST Dolní Bousov C010.00%
84.Sucharda Jiří, Vovčák AdamTJ Březovice C010.00%
85.Richter Jan, Tonar JosefTJ Sokol Otradovice D010.00%
86.Černý Vladimír, Hradecká ŠárkaTJ Sokol Otradovice D010.00%
87.Berky Jozef, Soukup JiříTJ Sokol Březno B010.00%
88.Vitmajer Vladimír, Pavlišta JaroslavST Dolní Bousov C010.00%
89.Svoboda Pavel, Bien LukášTJ Březovice C010.00%
90.Šimeček Vladimír, Soumar MiroslavTJ Sokol Podlázky D010.00%
91.Sucharda Jiří, Vovčák JanTJ Březovice C010.00%
92.Hladký Petr, Šlapáček VladimírTJ Sokol Podlázky D010.00%
93.Císařovský Petr, Franc LukášTTC HESO Nepřevázka010.00%
94.Sajdl Radek, Maršálek PetrTJ Sokol Kněžmost010.00%
95.Císařovský Petr, Vejvoda RomanTTC HESO Nepřevázka020.00%
96.Pulda Tomáš, Pulda RadekTTC HESO Nepřevázka020.00%
97.Soukup Jiří, Knížek MilanTJ Sokol Březno B020.00%
98.Maršálek Zdeněk, Svoboda PavelTJ Březovice C020.00%
99.Kellner Ondřej, Vosyka Jiří ml.TJ Sokol Chotětov B020.00%
100.Doubek Miroslav, Chuvan QuyTJ Slavoj Čistá C020.00%
101.Pulda Radek, Kafluk MiloslavTTC HESO Nepřevázka020.00%
102.Martinec Jaroslav, Veselý LuděkTJ Slavoj Čistá C020.00%
103.May Pavel, Hradecká ŠárkaTJ Sokol Otradovice D020.00%
104.Mejsnar Jan, Zítka MiloslavTJ Plazy C020.00%
105.Sucharda Jiří, Ginzl PetrTJ Březovice C020.00%
106.Kopta Vladimír, Černý VladimírTJ Sokol Otradovice D020.00%
107.Hrouda Jaroslav, Rychetský DavidTJ Chudíř020.00%
108.Šálený Petr, Popovych AndriyTJ Sokol Březno B030.00%
109.Šálený Petr, Soukup JiříTJ Sokol Březno B030.00%
110.Kellner Ondřej, Martiak PavolTJ Sokol Chotětov B030.00%
111.Sucharda Jiří, Maršálek ZdeněkTJ Březovice C040.00%
112.Hrouda Jaroslav, Štujber PatrikTJ Chudíř040.00%
113.Knížek Milan, Berky JozefTJ Sokol Březno B050.00%
114.Pitro Aleš, Kužel JiříST Dolní Bousov C050.00%
115.Knížek Milan, Šálený PetrTJ Sokol Březno B050.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy