Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor 2. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Jiříček Jan, Novotný PavelObec Jesenný A21195.45%
2.Novák Luboš, Mizera PetrSokol STAR Turnov A16194.12%
3.Ježek Pavel, Jíra JiříTJ Sokol Vesec B13192.86%
4.Flajšr Antonín, Škaloud MiroslavTJ Sokol Košťálov B13286.67%
5.Mráz Luboš, Hyková ŠárkaTJ Sokol Tatobity A9281.82%
6.Pleštil Luděk, Souček JosefTJ Sokol Vesec B13381.25%
7.Pěnička Michal, Šteffan JanTJ Sokol Tatobity A12570.59%
8.Kratochvíl Jaromír, Hudský LiborObec Jesenný A7558.33%
9.Václavík Miroslav, Boháč MartinObec Jesenný B121054.55%
10.Brož Kryštof, Vondrák MichalSokol STAR Turnov B7653.85%
11.Samko Štefan, Brandejs JanObec Jesenný B111052.38%
12.Kosař Václav, Vondráčková LucieTJ Sokol Turnov E8850.00%
13.Návesník Stanislav, Hrubec ZbyněkSokol Víchová nad Jizerou B5645.45%
14.Klikar Miloš, Strnad JanSokol Benešov u Semil5741.67%
15.Tauchman Jiří, Adamíra Jiří ml.TJ Sokol Tatobity B0110.00%
Dvojice, které odehrály méně než 11 zápasů
1.Nejedlo Josef, Vele MartinTJ Sokol Vesec B40100.00%
2.Pařízek Jan, Zítko MartinSokol STAR Turnov A30100.00%
3.Ježek Pavel, Vele MartinTJ Sokol Vesec B30100.00%
4.Varcl Jan st., Ouvín JosefTJ Sokol Turnov E30100.00%
5.Pleštil Luděk, Jiroš AdamTJ Sokol Vesec B30100.00%
6.Móro Jaroslav, Prášková VlastaTJ Sokol Košťálov B20100.00%
7.Adamíra Jiří, Adamíra Jiří ml.TJ Sokol Tatobity B20100.00%
8.Brumlich Ladislav st., Hrubec ZbyněkSokol Víchová nad Jizerou B20100.00%
9.Prášková Vlasta, Flajšr AntonínTJ Sokol Košťálov B20100.00%
10.Móro Jaroslav, Ouhrabka PetrTJ Sokol Košťálov B20100.00%
11.Tobiáš Vladimír, Návesník StanislavSokol Víchová nad Jizerou B10100.00%
12.Varcl Jan st., Fanta VilémTJ Sokol Turnov E10100.00%
13.Souček Josef, Jiroš AdamTJ Sokol Vesec B10100.00%
14.Brumlich Ladislav st., Tobiáš ZdeněkSokol Víchová nad Jizerou B10100.00%
15.Pařízek Jan, Mizera PetrSokol STAR Turnov A10100.00%
16.Nejedlo Josef, Ježek PavelTJ Sokol Vesec B10100.00%
17.Kobrle Jaroslav, Morávek MichalTJ Sokol Košťálov B10100.00%
18.Šteffan Jan, Mráz LubošTJ Sokol Tatobity A10100.00%
19.Novák Luboš, Novák LubošSokol STAR Turnov A10100.00%
20.Marcinčik Michal, Mráz LubošTJ Sokol Tatobity A10100.00%
21.Varcl Jakub, Ouvín JosefTJ Sokol Turnov E10100.00%
22.Najbr Jiří, Kobrle JaroslavTJ Sokol Košťálov B10100.00%
23.Hrubec Zbyněk, Vejnar JosefSokol Víchová nad Jizerou B10100.00%
24.Ježek Pavel, Pleštil LuděkTJ Sokol Vesec B10100.00%
25.Prášková Vlasta, Najbr JiříTJ Sokol Košťálov B4180.00%
26.Brumlich Ladislav st., Tobiáš VladimírSokol Víchová nad Jizerou B3175.00%
27.Louda Václav, Fanta VilémTJ Sokol Turnov E2166.67%
28.Prášková Vlasta, Hochmal ZdeněkTJ Sokol Košťálov B2166.67%
29.Najbr Jiří, Flajšr AntonínTJ Sokol Košťálov B2166.67%
30.Vejnar Josef, Tobiáš VladimírSokol Víchová nad Jizerou B4357.14%
31.Kratochvíl Jaromír, Holina AntonínObec Jesenný A5455.56%
32.Pařízek Jan, Hovorková NaďaSokol STAR Turnov A3350.00%
33.Augustin Filip, Franců MatyášSokol STAR Turnov B1150.00%
34.Pěnička Michal, Mráz LubošTJ Sokol Tatobity A2250.00%
35.Varcl Jan st., Vondráčková LucieTJ Sokol Turnov E1150.00%
36.Kobrle Jaroslav, Prášková VlastaTJ Sokol Košťálov B1150.00%
37.Pařízek Jan, Novák LubošSokol STAR Turnov A1150.00%
38.Strnad Pavel, Vaníček MartinSdružení rodičů a přátel ZŠ Semily1150.00%
39.Martinec Jan, Strnad JanSokol Benešov u Semil1150.00%
40.Mráz Luboš, Hyka KarelTJ Sokol Tatobity A1150.00%
41.Varcl Jan st., Louda VáclavTJ Sokol Turnov E1150.00%
42.Hyka Karel, Hyková ŠárkaTJ Sokol Tatobity A3350.00%
43.Tobiáš Zdeněk, Kosina VlastimilSokol Víchová nad Jizerou B1150.00%
44.Varcl Jan st., Nechvíl RichardTJ Sokol Turnov E3350.00%
45.Pokorný Martin, Brož KryštofSokol STAR Turnov B1150.00%
46.Móro Jaroslav, Najbr JiříTJ Sokol Košťálov B3350.00%
47.Brenner Radek, Vondrák MichalSokol STAR Turnov B1150.00%
48.Pařízek Jan, Pitelová VladimíraSokol STAR Turnov A2340.00%
49.Martinec Jan, Seidl JanSokol Benešov u Semil2340.00%
50.Adamíra Jiří ml., Kořínková LucieTJ Sokol Tatobity B1233.33%
51.Vondrák Michal, Franců MatyášSokol STAR Turnov B1233.33%
52.Adamíra Jiří, Adamíra ŠimonTJ Sokol Tatobity B2528.57%
53.Klikar Miloš, Seidl JanSokol Benešov u Semil1325.00%
54.Drahný Stanislav, Tomeš RomanSokol Benešov u Semil1325.00%
55.Návesník Stanislav, Vejnar JosefSokol Víchová nad Jizerou B1325.00%
56.Tomeš Roman, Martinec JanSokol Benešov u Semil1325.00%
57.Kosina Vlastimil, Tobiáš VladimírSokol Víchová nad Jizerou B1325.00%
58.Klikar Miloš, Martinec JanSokol Benešov u Semil1420.00%
59.Adamíra Šimon, Kořínková LucieTJ Sokol Tatobity B1420.00%
60.Varcl Jan st., Bříza JakubTJ Sokol Turnov E1420.00%
61.Martinec Jan, Drahný StanislavSokol Benešov u Semil1420.00%
62.Bém Jan, Vaníček MartinSdružení rodičů a přátel ZŠ Semily1420.00%
63.Strnad Pavel, Bém JanSdružení rodičů a přátel ZŠ Semily1516.67%
64.Pokorný Martin, Brenner RadekSokol STAR Turnov B1516.67%
65.Pařízek Jan, Novák AlanSokol STAR Turnov A010.00%
66.Adamíra Jiří ml., Adamíra ŠimonTJ Sokol Tatobity B010.00%
67.Pokorný Martin, Vondrák MichalSokol STAR Turnov B010.00%
68.Seidl Jan, Tomeš RomanSokol Benešov u Semil010.00%
69.Hýsek Jakub, Hajný OndřejSdružení rodičů a přátel ZŠ Semily010.00%
70.Strnad Jan, Tomeš RomanSokol Benešov u Semil010.00%
71.Hýsek Jakub, Vaníček MartinSdružení rodičů a přátel ZŠ Semily010.00%
72.Adamíra Jiří ml., Hoření RadekTJ Sokol Tatobity B010.00%
73.Ježek Pavel, Souček JosefTJ Sokol Vesec B010.00%
74.Brenner Radek, Franců MatyášSokol STAR Turnov B010.00%
75.Dědková Jitka, Hovorková NaďaSokol STAR Turnov A010.00%
76.Samko Štefan, Holina MarekObec Jesenný B010.00%
77.Fanta Vilém, Nechvíl RichardTJ Sokol Turnov E010.00%
78.Drahný Stanislav, Klikar MilošSokol Benešov u Semil010.00%
79.Kašík Tadeáš, Brykner MilanSdružení rodičů a přátel ZŠ Semily010.00%
80.Strnad Pavel, Hýsek JakubSdružení rodičů a přátel ZŠ Semily010.00%
81.Bém Jan, Hýsek JakubSdružení rodičů a přátel ZŠ Semily010.00%
82.Novák Luboš, Dědková JitkaSokol STAR Turnov A010.00%
83.Vaníček Martin, Maťátko LukášSdružení rodičů a přátel ZŠ Semily010.00%
84.Návesník Stanislav, Brumlich Ladislav st.Sokol Víchová nad Jizerou B010.00%
85.Brumlich Ladislav st., Kosina VlastimilSokol Víchová nad Jizerou B010.00%
86.Šteffan Jan, Hyka KarelTJ Sokol Tatobity A010.00%
87.Adamíra Jiří, Kořínková LucieTJ Sokol Tatobity B020.00%
88.Hoření Radek, Adamíra JiříTJ Sokol Tatobity B020.00%
89.Tobiáš Vladimír, Tobiáš ZdeněkSokol Víchová nad Jizerou B020.00%
90.Kašík Tadeáš, Bém JanSdružení rodičů a přátel ZŠ Semily020.00%
91.Brenner Radek, Housa AlešSokol STAR Turnov B020.00%
92.Dědková Jitka, Novák AlanSokol STAR Turnov A020.00%
93.Adamíra Šimon, Buriánek JanTJ Sokol Tatobity B020.00%
94.Vondrák Michal, Housa AlešSokol STAR Turnov B020.00%
95.Housa Aleš, Pokorný MartinSokol STAR Turnov B020.00%
96.Ouhrabka Petr, Škaloud MiroslavTJ Sokol Košťálov B020.00%
97.Kašík Tadeáš, Maťátko LukášSdružení rodičů a přátel ZŠ Semily030.00%
98.Návesník Stanislav, Kosina VlastimilSokol Víchová nad Jizerou B030.00%
99.Adamíra Jiří, Tauchman JiříTJ Sokol Tatobity B030.00%
100.Tauchman Jiří, Kořínková LucieTJ Sokol Tatobity B030.00%
101.Brykner Milan, Strnad PavelSdružení rodičů a přátel ZŠ Semily030.00%
102.Pařízek Jan, Dědková JitkaSokol STAR Turnov A030.00%
103.Zajíček Jan st., Brenner RadekSokol STAR Turnov B040.00%
104.Kosař Václav, Nechvíl RichardTJ Sokol Turnov E040.00%
105.Hýsek Jakub, Brykner MilanSdružení rodičů a přátel ZŠ Semily040.00%
106.Kašík Tadeáš, Hýsek JakubSdružení rodičů a přátel ZŠ Semily050.00%
107.Vaníček Martin, Brykner MilanSdružení rodičů a přátel ZŠ Semily070.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy