Úspěšnost čtyřher - městská soutěž IV.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Pelánek Martin, Pelánek OndřejTJ Brno-Bystrc F70100.00%
2.Kovařík Petr, Kristen JanSKST Nový Lískovec E6185.71%
3.Hofman Milan, Zetka RomanTJ Brno-Bystrc F5183.33%
4.Janeček Martin, Škňouřilová TerezaSKST Nový Lískovec E7277.78%
5.Auda Antonín, Auda JanASS Brno D6366.67%
6.Sedlář Jaroslav, Chmel RomanTJ Sokol Brno-Židenice D7558.33%
7.Nečas Igor, Kusák IvoTJ Sokol Brno-Židenice D3537.50%
8.Wolk Roland, Wolková MagdaSKST Nový Lískovec F1516.67%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Vítkovič Martin, Kristen JanSKST Nový Lískovec E40100.00%
2.Hudeček Patrik, Šmerda ZdeněkOrel Šlapanice D30100.00%
3.Kysela Štěpán, Pecka KarelTTC Moravská Slavia Brno H30100.00%
4.Wolk Roland, Búřil JiříSKST Nový Lískovec F4180.00%
5.Hofman Milan, Géci JiříTJ Brno-Bystrc F3175.00%
6.Havránek Ondřej, Haluza TomášTTC Moravská Slavia Brno H3175.00%
7.Nesveda David, Maiolino Eduardo CarlosTJ Sokol Brno I H2166.67%
8.Zetka Roman, Kadlic ŠimonTJ Brno-Bystrc F2166.67%
9.Janeček Martin, Kristen JanSKST Nový Lískovec E2166.67%
10.Zedník Petr, Křivánková DanaTJ Sokol Brno I H2166.67%
11.Auda Antonín, Uherčík MarošASS Brno D2250.00%
12.Kadlec Petr, Koudelka LukášTJ Sokol Brno I H2250.00%
13.Julínek Petr, Hudeček PatrikOrel Šlapanice D2250.00%
14.Trungel Martin, Jeřábek JakubSalesko Líšeň B1233.33%
15.Hudeček Patrik, Sedláček JanOrel Šlapanice D1325.00%
16.Kopecký Dominik, Novák TomášSalesko Líšeň B1325.00%
17.Julínek Petr, Sedláček JanOrel Šlapanice D1325.00%
18.Milichovský Josef, Kusák IvoTJ Sokol Brno-Židenice D1420.00%
19.Vojáček Patrik, Wolková MagdaSKST Nový Lískovec F030.00%
20.Búřil Jiří, Černý ZdeněkSKST Nový Lískovec F030.00%
21.Fojt Marek, Koudelka LukášTJ Sokol Brno I H030.00%
22.Jirsa Václav, Lapiš ViktorASS Brno D050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 3 zápasy
1.Krbálek Libor, Kusák IvoTJ Sokol Brno-Židenice D20100.00%
2.Zetka Roman, Ohaňka ZdeněkTJ Brno-Bystrc F20100.00%
3.Lukjanov Vojtěch, Kysela ŠtěpánTTC Moravská Slavia Brno H20100.00%
4.Chalúpek Filip, Baur ZdeněkTTC Moravská Slavia Brno H20100.00%
5.Julínek Petr, Remešová AlžbětaOrel Šlapanice D20100.00%
6.Vítkovič Martin, Vítkovičová MarieSKST Nový Lískovec E10100.00%
7.Daněk Miroslav, Nesveda DavidTJ Sokol Brno I H10100.00%
8.Ilčík Teodor, Streit PetrSalesko Líšeň B10100.00%
9.Janeček Martin, Žaloudek LubomírSKST Nový Lískovec E10100.00%
10.Chalúpek Filip, Handlar Jiří st.TTC Moravská Slavia Brno H10100.00%
11.Hudeček Patrik, Remešová AlžbětaOrel Šlapanice D10100.00%
12.Horníček Lukáš, Chalúpek FilipTTC Moravská Slavia Brno H10100.00%
13.Búřil Lukáš, Wolková MagdaSKST Nový Lískovec F10100.00%
14.Auda Antonín, Šíp JosefASS Brno D10100.00%
15.Haluza Tomáš, Handlar Jiří st.TTC Moravská Slavia Brno H10100.00%
16.Kysela Štěpán, Haluza TomášTTC Moravská Slavia Brno H10100.00%
17.Baur Zdeněk, Handlar Jiří st.TTC Moravská Slavia Brno H10100.00%
18.Řepa František, Horníček LukášTTC Moravská Slavia Brno H10100.00%
19.Křivánková Dana, Kadlec PetrTJ Sokol Brno I H10100.00%
20.Baur Zdeněk, Žaža MartinTTC Moravská Slavia Brno H10100.00%
21.Hofman Milan, Hofman Marek ml.TJ Brno-Bystrc F10100.00%
22.Milichovský Josef, Chmel RomanTJ Sokol Brno-Židenice D10100.00%
23.Novák Tomáš, Kocman TomášSalesko Líšeň B10100.00%
24.Sobotíková Monika, Buttinger MichaelSalesko Líšeň B10100.00%
25.Černý Zdeněk, Ovísek PavelSKST Nový Lískovec F10100.00%
26.Pelánek Martin, Géci JiříTJ Brno-Bystrc F10100.00%
27.Zetka Roman, Pelánek MartinTJ Brno-Bystrc F10100.00%
28.Marek Matyáš, Trungel MartinSalesko Líšeň B10100.00%
29.Jeřábek Jakub, Novák TomášSalesko Líšeň B1150.00%
30.Sobotíková Monika, Kopecký DominikSalesko Líšeň B1150.00%
31.Pál Richard, Uherčík MarošASS Brno D1150.00%
32.Janda Roman, Koudelka LukášTJ Sokol Brno I H1150.00%
33.Chalúpek Filip, Řepa FrantišekTTC Moravská Slavia Brno H1150.00%
34.Sedlář Jaroslav, Milichovský JosefTJ Sokol Brno-Židenice D1150.00%
35.Žaža Martin, Řepa FrantišekTTC Moravská Slavia Brno H1150.00%
36.Ilčík Teodor, Trungel MartinSalesko Líšeň B1150.00%
37.Maiolino Eduardo Carlos, Kadlec PetrTJ Sokol Brno I H1150.00%
38.Vítkovič Martin, Janeček MartinSKST Nový Lískovec E1150.00%
39.Uherčík Maroš, Jirsa VáclavASS Brno D1150.00%
40.Koudelka Lukáš, Maiolino Eduardo CarlosTJ Sokol Brno I H010.00%
41.Wolková Magda, Búřil JiříSKST Nový Lískovec F010.00%
42.Kysela Štěpán, Havránek OndřejTTC Moravská Slavia Brno H010.00%
43.Búřil Lukáš, Krejčí DavidSKST Nový Lískovec F010.00%
44.Haluza Tomáš, Žaža MartinTTC Moravská Slavia Brno H010.00%
45.Fojt Marek, Kadlec PetrTJ Sokol Brno I H010.00%
46.Kocman Tomáš, Buttinger MichaelSalesko Líšeň B010.00%
47.Trungel Martin, Buttinger MichaelSalesko Líšeň B010.00%
48.Buttinger Michael, Jeřábek JakubSalesko Líšeň B010.00%
49.Auda Antonín, Jirsa VáclavASS Brno D010.00%
50.Lapiš Viktor, Uherčík MarošASS Brno D010.00%
51.Sobotíková Monika, Trungel MartinSalesko Líšeň B010.00%
52.Marek Matyáš, Sobotíková MonikaSalesko Líšeň B010.00%
53.Dostál Adam, Kovařík PetrSKST Nový Lískovec E010.00%
54.Janda Roman, Maiolino Eduardo CarlosTJ Sokol Brno I H010.00%
55.Daněk Miroslav, Fojt MarekTJ Sokol Brno I H010.00%
56.Kristen Jan, Žaloudek LubomírSKST Nový Lískovec E010.00%
57.Wolk Roland, Búřil LukášSKST Nový Lískovec F010.00%
58.Pál Richard, Jirsa VáclavASS Brno D010.00%
59.Búřil Jiří, Melkus Ivo SKST Nový Lískovec F010.00%
60.Fojt Marek, Zedník PetrTJ Sokol Brno I H010.00%
61.Koudelka Lukáš, Daněk MiroslavTJ Sokol Brno I H010.00%
62.Nespěšný Hynek, Řepa FrantišekTTC Moravská Slavia Brno H010.00%
63.Daněk Miroslav, Kadlec PetrTJ Sokol Brno I H010.00%
64.Wolková Magda, Černý ZdeněkSKST Nový Lískovec F010.00%
65.Kadlec Petr, Janda RomanTJ Sokol Brno I H010.00%
66.Sedláček Jan, Remešová AlžbětaOrel Šlapanice D010.00%
67.Zetka Roman, Géci JiříTJ Brno-Bystrc F010.00%
68.Haluza Tomáš, Řepa FrantišekTTC Moravská Slavia Brno H010.00%
69.Auda Antonín, Lapiš ViktorASS Brno D010.00%
70.Fojt Marek, Maiolino Eduardo CarlosTJ Sokol Brno I H010.00%
71.Daněk Miroslav, Maiolino Eduardo CarlosTJ Sokol Brno I H010.00%
72.Trungel Martin, Kocman TomášSalesko Líšeň B020.00%
73.Baur Zdeněk, Haluza TomášTTC Moravská Slavia Brno H020.00%
74.Šmerda Zdeněk, Julínek PetrOrel Šlapanice D020.00%
75.Búřil Jiří, Ovísek PavelSKST Nový Lískovec F020.00%
76.Ilčík Teodor, Marušinec OndřejSalesko Líšeň B020.00%
77.Kadlic Šimon, Pelánek MartinTJ Brno-Bystrc F020.00%
78.Kocman Tomáš, Jeřábek JakubSalesko Líšeň B020.00%
79.Búřil Jiří, Búřil LukášSKST Nový Lískovec F020.00%
80.Jeřábek Jakub, Sobotíková MonikaSalesko Líšeň B020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy