Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální soutěž
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Jankovič Štěpán, Brožová AlenaTTC Litvínov D100100.00%
2.Kůrka Radek, Zelenka MilanTTC Litvínov D8188.89%
3.Černuška Josef, Piskáček VáclavSokol Horní Jiřetín B7370.00%
4.Basák Josef, Hleba VladyslavSKST Baník Most F4266.67%
5.Roud Václav, Bohuněk LadislavSKST Baník Most G5362.50%
6.Burš Ivan, Hosták MarcelTJ Baník Meziboří B3350.00%
7.Antalecz Michal, Košťálek TomášSokol Horní Jiřetín C5645.45%
8.Bednář Pavel, Zázvorka JanTJ Sokol Obrnice2528.57%
9.Pech Adam, Kocourek LeošSokol Horní Jiřetín C2722.22%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Hotový Martin, Kubelka JanTJ Sokol Obrnice50100.00%
2.Piskáček Ondřej, Trnka Petr st.Sokol Horní Jiřetín B40100.00%
3.Plzák Jindřich, Glajc MartinTTC Litvínov E40100.00%
4.Karez Jindřich, Růžička JosefST Kopisty B30100.00%
5.Král Erich, Zralý DanielTJ Baník Meziboří B30100.00%
6.Glajc Jaroslav, Brejška RomanTTC Litvínov E20100.00%
7.Král Erich, Burš IvanTJ Baník Meziboří B20100.00%
8.Kovařík Zdeněk, Hrdý ZdeněkSKST Baník Most H10100.00%
9.Mikač Jiří, Piskáček VáclavSokol Horní Jiřetín B10100.00%
10.Hotový Martin, Bednář PavelTJ Sokol Obrnice10100.00%
11.Lála František, Zelenka MilanTTC Litvínov D10100.00%
12.Miškolci Milan, Bohuněk LadislavSKST Baník Most G10100.00%
13.Brožová Alena, Lála FrantišekTTC Litvínov D10100.00%
14.Dvořák Jiří, Karez JindřichST Kopisty B10100.00%
15.Mikač Jiří, Piskáček OndřejSokol Horní Jiřetín B10100.00%
16.Mandík Ladislav, Hrodek ŠimonSKST Baník Most F10100.00%
17.Karez Jindřich, Franc PetrST Kopisty B10100.00%
18.Čmerda Tomáš, Pourová DinaTTC Litvínov F10100.00%
19.Karez Jindřich, Loefner TomášST Kopisty B10100.00%
20.Krejcar Jan, Matějka EduardSKST Baník Most F10100.00%
21.Loefner Tomáš, Feix JiříST Kopisty B10100.00%
22.Brejška Jan, Rytich MilanTTC Litvínov E10100.00%
23.Burš Ivan, Hocelík ViktorTJ Baník Meziboří B10100.00%
24.Hocelík Viktor, Hejna MartinTJ Baník Meziboří B10100.00%
25.Sebránek Jan, Kovařík ZdeněkSKST Baník Most H10100.00%
26.Kovařík Zdeněk, Belancová JitkaSKST Baník Most H10100.00%
27.Brejška Roman, Glajc MartinTTC Litvínov E10100.00%
28.Faltys Zdeněk st., Fiška VáclavSKST Baník Most F10100.00%
29.Trnka Petr st., Mikač JiříSokol Horní Jiřetín B4180.00%
30.Plzák Jindřich, Rytich MilanTTC Litvínov E3175.00%
31.Bambas Jiří, Zázvorka JanTJ Sokol Obrnice3175.00%
32.Dvořák Jiří, Růžička JosefST Kopisty B2166.67%
33.Kubelka Jan, Bambas JiříTJ Sokol Obrnice2166.67%
34.Miškolci Milan, Skopec KarelSKST Baník Most G3260.00%
35.Rytich Milan, Brejška RomanTTC Litvínov E1150.00%
36.Sirotek Zdeněk, Janda PavelOÚ Polerady1150.00%
37.Fiala Václav, Švarcová JanettaOÚ Polerady1150.00%
38.Basák Josef, Hrodek ŠimonSKST Baník Most F1150.00%
39.Fiška Václav, Krejcar JanSKST Baník Most F1150.00%
40.Růžička Josef, Loefner TomášST Kopisty B1150.00%
41.Dvořák Jiří, Loefner TomášST Kopisty B1150.00%
42.Čmerda Ondřej, Čmerda TomášTTC Litvínov F2250.00%
43.Šefl Václav, Janda PavelOÚ Polerady1150.00%
44.Domkář Miroslav, Kocourek LeošSokol Horní Jiřetín C1150.00%
45.Glajc Martin, Glajc JaroslavTTC Litvínov E1150.00%
46.Plzák Jindřich, Brejška RomanTTC Litvínov E1150.00%
47.Franc Petr, Loefner TomášST Kopisty B1150.00%
48.Mandík Ladislav, Hleba VladyslavSKST Baník Most F1150.00%
49.Král Erich, Hejna MartinTJ Baník Meziboří B1150.00%
50.Pourová Dina, Čmerda OndřejTTC Litvínov F1233.33%
51.Fiška Václav, Hrodek ŠimonSKST Baník Most F1233.33%
52.Kovařík Zdeněk, Beneš JanSKST Baník Most H1233.33%
53.Král Erich, Celerin KarelTJ Baník Meziboří B1233.33%
54.Wachtel Antonín, Beneš JanSKST Baník Most H1233.33%
55.Fiala Václav, Šefl VáclavOÚ Polerady1233.33%
56.Kovařík Zdeněk, Wachtel AntonínSKST Baník Most H1325.00%
57.Roud Václav, Klempt OtakarSKST Baník Most G010.00%
58.Pich Jan st., Plzák JindřichTTC Litvínov E010.00%
59.Baňka Jaroslav, Černuška JosefSokol Horní Jiřetín B010.00%
60.Fiala Václav, Fiala OndřejOÚ Polerady010.00%
61.Franc Petr, Kastl RomanST Kopisty B010.00%
62.Hojdar Adam, Kaur RichardTTC Litvínov D010.00%
63.Čmerda Ondřej, Novotný JanTTC Litvínov F010.00%
64.Franc Petr, Dvořák JiříST Kopisty B010.00%
65.Hleba Vladyslav, Faltys Zdeněk st.SKST Baník Most F010.00%
66.Brejška Jan, Glajc JaroslavTTC Litvínov E010.00%
67.Švarcová Janetta, Fiala OndřejOÚ Polerady010.00%
68.Němečková Adéla, Loefner MartinTTC Litvínov F010.00%
69.Bohuněk Ladislav, Pliska DanielSKST Baník Most G010.00%
70.Fiška Václav, Basák JosefSKST Baník Most F010.00%
71.Hleba Vladyslav, Matějka EduardSKST Baník Most F010.00%
72.Loefner Martin, Novotný JanTTC Litvínov F010.00%
73.Pliska Daniel, Klempt OtakarSKST Baník Most G010.00%
74.Bambas Jiří, Struhovský JiříTJ Sokol Obrnice010.00%
75.Franc Petr, Feix JiříST Kopisty B010.00%
76.Čmerda Tomáš, Růžičková BarboraTTC Litvínov F010.00%
77.Faltys Zdeněk st., Hrodek ŠimonSKST Baník Most F010.00%
78.Šefl Václav, Švarcová JanettaOÚ Polerady010.00%
79.Fišková Helena, Beneš JanSKST Baník Most H010.00%
80.Hotový Martin, Struhovský JiříTJ Sokol Obrnice010.00%
81.Čmerda Ondřej, Loefner MartinTTC Litvínov F010.00%
82.Fiala Václav, Janda PavelOÚ Polerady010.00%
83.Růžička Josef, Franc PetrST Kopisty B010.00%
84.Glajc Jaroslav, Pich Jan st.TTC Litvínov E020.00%
85.Růžičková Barbora, Němečková AdélaTTC Litvínov F020.00%
86.Sirotek Zdeněk, Švarcová JanettaOÚ Polerady020.00%
87.Dvořák Jiří, Feix JiříST Kopisty B020.00%
88.Klempt Otakar, Miškolci MilanSKST Baník Most G020.00%
89.Houdková Helena, Miškolci MilanSKST Baník Most G020.00%
90.Burš Ivan, Hejna MarekTJ Baník Meziboří B020.00%
91.Janda Pavel, Janda AdamOÚ Polerady020.00%
92.Belancová Jitka, Beneš JanSKST Baník Most H030.00%
93.Vobrubová Zuzana, Růžičková BarboraTTC Litvínov F030.00%
94.Vobrubová Zuzana, Pourová DinaTTC Litvínov F030.00%
95.Belancová Jitka, Fišková HelenaSKST Baník Most H050.00%
96.Sirotek Zdeněk, Fiala OndřejOÚ Polerady050.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy