Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - KS I (MS)
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Gembala Jan, Heuman IvanSK Slavia Orlová13286.67%
2.Vitásek Adam, Dzida MartinKST Slezan Opava B13381.25%
3.Ribka Jakub, Střílka JakubTJ Sokol Kateřinky12475.00%
4.Vícha Radomír, Wallik LukášKST Slezan Opava B9469.23%
5.Rucki Sylwester, Niedoba RomanSlavoj Český Těšín8466.67%
6.Solanský Petr, Cabiš MichalTTC Poruba Ostrava B9564.29%
7.Vojtek Lukáš, Poloch RomanOrel Paskov9756.25%
8.Bereiter Marek, Horná PetraTTC Bolatice B9852.94%
9.Przeczek Kamil, Przybyla JanTJ Sokol Ropice6650.00%
10.Roleder Ondřej, Kašpar TomášTJ Sokol Kateřinky101050.00%
11.Musiol Kamil, Laburda FrantišekTTC Bolatice B8947.06%
12.Volný Marek, Chudík JiříTJ Sokol Ropice6842.86%
13.Skácelík Richard, Urbanczyk JakubSlavoj Český Těšín5741.67%
Dvojice, které odehrály méně než 10 zápasů
1.Przybyla Michal, Palát PetrSK - Svinov7187.50%
2.Urbaniec Radim, Cieslar RadekTJ TŽ Třinec B7277.78%
3.Foldyna Radek, Palát PetrSK - Svinov4266.67%
4.Przybyla Michal, Martinák LukášSK - Svinov4266.67%
5.Danko Petr, Pařenica VladimírTTC Poruba Ostrava B5455.56%
6.Novák Michal, Válek FilipOrel Paskov3350.00%
7.Lisztwan Jan, Bajger MartinSC Smilovice3350.00%
8.Skácelík Richard, Lupinski MilanSlavoj Český Těšín3350.00%
9.Foldyna Radek, Skulina DavidSK - Svinov3350.00%
10.Lisztwan Jan, Macurák MichalSC Smilovice3350.00%
11.Martinák Lukáš, Skulina DavidSK - Svinov2340.00%
12.Sionkala Eduard, Musil MilanTTC Siko Orlová D2528.57%
13.Valenta Daniel, Novák MichalOrel Paskov1420.00%
14.Wilk Adam, Blucha TomášTTC Siko Orlová D050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Sargánek David, Branný TomášTTC Siko Orlová D40100.00%
2.Foldyna Radek, Theodor FilipSK - Svinov30100.00%
3.Kleprlík Kamil, Kupec RostislavSK Slavia Orlová30100.00%
4.Wallik Lukáš, Schwan JaroslavKST Slezan Opava B30100.00%
5.Kupec Rostislav, Jarkovský TomášSK Slavia Orlová20100.00%
6.Macurák Michal, Košťál DanielSC Smilovice20100.00%
7.Laburda František, Polák JanTTC Bolatice B20100.00%
8.Vícha Radomír, Schwan JaroslavKST Slezan Opava B20100.00%
9.Danko Petr, Mikeska JakubTTC Poruba Ostrava B20100.00%
10.Posker Jan, Heuman IvanSK Slavia Orlová20100.00%
11.Valenta Daniel, Michna PetrOrel Paskov10100.00%
12.Volný Marek, Przeczek KamilTJ Sokol Ropice10100.00%
13.Niedoba Roman, Urbanczyk JakubSlavoj Český Těšín10100.00%
14.Henžel Michal, Martinák LukášSK - Svinov10100.00%
15.Literáková Taťána, Schmiedl HostimilTJ Sokol Ropice10100.00%
16.Sargánek David, Sionkala EduardTTC Siko Orlová D10100.00%
17.Lisztwan Jan, Bezděčíková LenkaSC Smilovice10100.00%
18.Skácelík Richard, Siuda TomášSlavoj Český Těšín10100.00%
19.Bereiter Marek, Polák JanTTC Bolatice B10100.00%
20.Przeczek Kamil, Literáková TaťánaTJ Sokol Ropice10100.00%
21.Branný Tomáš, Sionkala EduardTTC Siko Orlová D10100.00%
22.Ribka Jakub, Kozelský MartinTJ Sokol Kateřinky10100.00%
23.Bajger Martin, Malík DavidSC Smilovice10100.00%
24.Vícha Radomír, Bednařík MiroslavKST Slezan Opava B10100.00%
25.Urbanczyk Jakub, Lupinski MilanSlavoj Český Těšín10100.00%
26.Urbaniec Radim, Weber MilanTJ TŽ Třinec B10100.00%
27.Rucki Sylwester, Skácelík RichardSlavoj Český Těšín10100.00%
28.Heuman Ivan, Zářický PetrSK Slavia Orlová10100.00%
29.Przybyla Michal, Foldyna RadekSK - Svinov10100.00%
30.Branný Tomáš, Sikora RobertTTC Siko Orlová D10100.00%
31.Zářický Petr, Gembala JanSK Slavia Orlová10100.00%
32.Vitásek Adam, Schwan JaroslavKST Slezan Opava B10100.00%
33.Kleprlík Kamil, Posker JanSK Slavia Orlová10100.00%
34.Mikeska Jakub, Pařenica VladimírTTC Poruba Ostrava B10100.00%
35.Pustka Matouš, Musil MilanTTC Siko Orlová D10100.00%
36.Jarkovský Tomáš, Kleprlík KamilSK Slavia Orlová2166.67%
37.Bajger Martin, Tichavský FilipSC Smilovice2166.67%
38.Malík David, Lisztwan JanSC Smilovice2166.67%
39.Milkov Tomáš, Malík DavidSC Smilovice2166.67%
40.Laburda František, Horná PetraTTC Bolatice B1150.00%
41.Jurga Filip ml., Makara NicoTJ TŽ Třinec B2250.00%
42.Eschner Martin, Tichavský FilipSC Smilovice1150.00%
43.Wilk Adam, Sionkala EduardTTC Siko Orlová D1150.00%
44.Branný Tomáš, Musil MilanTTC Siko Orlová D2250.00%
45.Kolář Martin, Danko PetrTTC Poruba Ostrava B2250.00%
46.Kozelský Martin, Střílka JakubTJ Sokol Kateřinky1150.00%
47.Foldyna Radek, Henžel MichalSK - Svinov1150.00%
48.Zářický Petr, Jarkovský TomášSK Slavia Orlová2250.00%
49.Przybyla Jan, Benesz RadomírTJ Sokol Ropice1150.00%
50.Urbaniec Radim, Makara NicoTJ TŽ Třinec B1150.00%
51.Němčík Pavel, Novák MichalOrel Paskov1150.00%
52.Cabiš Michal, Kolář MartinTTC Poruba Ostrava B1150.00%
53.Kolář Martin, Pařenica VladimírTTC Poruba Ostrava B1233.33%
54.Sikora Ladislav, Branný TomášTTC Siko Orlová D1233.33%
55.Rucki Sylwester, Urbanczyk JakubSlavoj Český Těšín1233.33%
56.Musil Milan, Sikora RobertTTC Siko Orlová D1233.33%
57.Kleprlík Kamil, Zářický PetrSK Slavia Orlová1233.33%
58.Schwan Jaroslav, Dzida MartinKST Slezan Opava B1325.00%
59.Rucki Sylwester, Lupinski MilanSlavoj Český Těšín1325.00%
60.Dzida Martin, Dzida LukášKST Slezan Opava B010.00%
61.Bereiter Marek, Vitásek DanielTTC Bolatice B010.00%
62.Mička Petr, Michna IvoOrel Paskov010.00%
63., TJ TŽ Třinec B010.00%
64.Chodura Václav, Ogrocki TomášTJ Sokol Ropice010.00%
65.Solanský Petr, Pařenica VladimírTTC Poruba Ostrava B010.00%
66.Makara Nico, Lasota LaurentTJ TŽ Třinec B010.00%
67.Mička Petr, Válek PetrOrel Paskov010.00%
68.Krmaschková Gabriela, Eschnerová IvanaSC Smilovice010.00%
69.Volný Marek, Benesz RadomírTJ Sokol Ropice010.00%
70.Válek Filip, Válek PetrOrel Paskov010.00%
71.Kleprlík Kamil, Heuman IvanSK Slavia Orlová010.00%
72.Lisztwan Jan, Milkov TomášSC Smilovice010.00%
73.Poloch Roman, Řeha AdamOrel Paskov010.00%
74.Kleprlík Kamil, Škerko MilanSK Slavia Orlová010.00%
75.Bezděčíková Lenka, Milkov TomášSC Smilovice010.00%
76.Solanský Petr, Vilč MartinTTC Poruba Ostrava B010.00%
77.Blucha Tomáš, Kubíček Pavel st.TTC Siko Orlová D010.00%
78.Branný Tomáš, Wilk AdamTTC Siko Orlová D010.00%
79.Ribka Filip, Kašpar TomášTJ Sokol Kateřinky010.00%
80.Tichavský Filip, Malík DavidSC Smilovice010.00%
81.Ogrocki Tomáš, Volný MarekTJ Sokol Ropice010.00%
82.Weber Milan, Galuszka WeronikaTJ TŽ Třinec B010.00%
83.Henžel Michal, Theodor FilipSK - Svinov010.00%
84.Mitrenga Josef, Dudys DominikTJ TŽ Třinec B010.00%
85.Eschner Martin, Milkov TomášSC Smilovice010.00%
86.Wilk Adam, Musil MilanTTC Siko Orlová D010.00%
87.Niedoba Roman, Lupinski MilanSlavoj Český Těšín010.00%
88.Kupec Rostislav, Zářický PetrSK Slavia Orlová010.00%
89.Makara Nico, Dudys DominikTJ TŽ Třinec B010.00%
90.Rucki Sylwester, Heczko KazimierzSlavoj Český Těšín010.00%
91.Bereiter Marek, Schimetzek TomášTTC Bolatice B010.00%
92.Mička Petr, Valenta DanielOrel Paskov010.00%
93.Urbaniec Radim, Jurga Filip ml.TJ TŽ Třinec B010.00%
94.Miškolci Ivo, Kleprlík KamilSK Slavia Orlová010.00%
95.Chodura Václav, Literáková TaťánaTJ Sokol Ropice010.00%
96.Macura Roman, Eschner MartinSC Smilovice010.00%
97.Lisztwan Jan, Tichavský FilipSC Smilovice010.00%
98.Musiol Kamil, Vitásek DanielTTC Bolatice B010.00%
99.Milkov Tomáš, Tichavský FilipSC Smilovice010.00%
100.Mitrenga Josef, Urbaniec RadimTJ TŽ Třinec B010.00%
101.Vilč Martin, Muroň PetrTTC Poruba Ostrava B010.00%
102.Valenta Daniel, Řeha AdamOrel Paskov010.00%
103.Bereiter Marek, Musiol KamilTTC Bolatice B020.00%
104.Ogrocki Tomáš, Przeczek KamilTJ Sokol Ropice020.00%
105.Taichman Ivo, Novák MichalOrel Paskov020.00%
106.Volný Marek, Rusnáková MarkétaTJ Sokol Ropice020.00%
107.Przybyla Michal, Skulina DavidSK - Svinov020.00%
108.Jurga Filip ml., Lasota LaurentTJ TŽ Třinec B020.00%
109.Macurák Michal, Bajger MartinSC Smilovice020.00%
110.Mitrenga Josef, Jurga Filip ml.TJ TŽ Třinec B020.00%
111.Danko Petr, Solanský PetrTTC Poruba Ostrava B020.00%
112.Urbaniec Radim, Galuszka WeronikaTJ TŽ Třinec B020.00%
113.Bajger Martin, Milkov TomášSC Smilovice020.00%
114.Kozelský Martin, Bala ZdeněkTJ Sokol Kateřinky020.00%
115.Makara Nico, Galuszka WeronikaTJ TŽ Třinec B020.00%
116.Kolář Martin, Kolář Martin ml.TTC Poruba Ostrava B020.00%
117.Przybyla Jan, Volný MarekTJ Sokol Ropice020.00%
118.Mitrenga Josef, Galuszka WeronikaTJ TŽ Třinec B020.00%
119.Cieslar Radek, Makara NicoTJ TŽ Třinec B020.00%
120.Dudys Dominik, Lasota LaurentTJ TŽ Třinec B020.00%
121.Valenta Daniel, Válek FilipOrel Paskov030.00%
122.Przybyla Jan, Ogrocki TomášTJ Sokol Ropice030.00%
123.Makara Nico, Mitrenga JosefTJ TŽ Třinec B040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS