Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor 1. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Jirásek Zdeněk, Dusil FilipTJ Sokol Kutná Hora C110100.00%
2.Kepka Jaroslav ml., Beňuš PetrTJ Sokol Kutná Hora C90100.00%
3.Liška Josef, Kořínek MiroslavTJ Sokol Močovice A9281.82%
4.Darius Stanislav, Zajíček IvanSKP Olympia Kutná Hora A9375.00%
5.Vrána Miroslav, Chyba JaroslavSKP Olympia Kutná Hora A7463.64%
6.Zikmunda Zdeněk, Kořínek ZdeněkTJ Sokol Čáslav C5362.50%
7.Fuchs Martin, Břečka JosefTJ Sokol Zbraslavice A9756.25%
8.Somberg Petr, Světlík Milan ml.TJ Sokol Zbraslavice A6554.55%
9.Stínil Václav, Šorejs JaroslavTJ Sokol Čáslav D3537.50%
10.Dejnožka Tomáš, Novotný OndřejTJ Sokol Močovice B51033.33%
11.Kristek Ondřej, Dastych JiříTJ Sokol Močovice B3730.00%
12.Hrčka Milan, Hnízdo PetrTJ Sokol Močovice A2625.00%
Dvojice, které odehrály méně než 8 zápasů
1.Cyrus Miroslav, Širák DanielTJ Sokol Čáslav C60100.00%
2.Číž Josef, Čtveráček MartinTJ Sokol Uhlířské Janovice A3175.00%
3.Kořínek Zdeněk, Širák DanielTJ Sokol Čáslav C3175.00%
4.Kepka Jaroslav ml., Kolman LeonTJ Sokol Kutná Hora C3175.00%
5.Jandejsek Zdeněk, Buldra LubomírSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C2250.00%
6.Líska Filip, Líska DavidTJ Sokol Čáslav D3350.00%
7.Váša Jan, Číž JosefTJ Sokol Uhlířské Janovice A2433.33%
8.Čtveráček Martin, Šimek JanTJ Sokol Uhlířské Janovice A1420.00%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Jandejsek Pavel, Němec MarekSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C30100.00%
2.Herout Václav, Němec MarekSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C30100.00%
3.Švarc Petr, Šimek JanTJ Sokol Uhlířské Janovice A30100.00%
4.Lísková Kateřina, Líska DavidTJ Sokol Čáslav D20100.00%
5.Kořínek Miroslav, Schoř LadislavTJ Sokol Močovice A20100.00%
6.Zikmunda Zdeněk, Petržílka OndřejTJ Sokol Čáslav C20100.00%
7.Jandejsek Pavel, Jandejsek ZdeněkSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C20100.00%
8.Bleha Lukáš, Jandejsek PavelSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C10100.00%
9.Bleha Lukáš, Herout VáclavSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C10100.00%
10.Dastych Jiří, Rychetský PavelTJ Sokol Močovice B10100.00%
11.Šimek Jan, Pufler VáclavTJ Sokol Uhlířské Janovice A10100.00%
12.Hrčka Milan, Schoř LadislavTJ Sokol Močovice A10100.00%
13.Chyba Jaroslav, Pekárek PavelSKP Olympia Kutná Hora A10100.00%
14.Sosnovec Bohumil, Dusil FilipTJ Sokol Kutná Hora C10100.00%
15.Zikmunda Zdeněk, Širák DanielTJ Sokol Čáslav C10100.00%
16.Šorejs Jaroslav, Líska FilipTJ Sokol Čáslav D10100.00%
17.Šimek Jan, Váša JanTJ Sokol Uhlířské Janovice A2166.67%
18.Herout Václav, Friš MiroslavSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C2166.67%
19.Zajíček Ivan, Vrána MiroslavSKP Olympia Kutná Hora A1150.00%
20.Dusil Filip, Kolman LeonTJ Sokol Kutná Hora C1150.00%
21.Liška Josef, Schoř LadislavTJ Sokol Močovice A1150.00%
22.Stínil Václav, Líska FilipTJ Sokol Čáslav D1233.33%
23.Širák Daniel, Petržílka OndřejTJ Sokol Čáslav C1233.33%
24.Hnízdo Petr, Kvaček MiloslavTJ Sokol Močovice A010.00%
25.Kořínek Zdeněk, Petržílka OndřejTJ Sokol Čáslav C010.00%
26.Číž Josef, Číž DanielTJ Sokol Uhlířské Janovice A010.00%
27.Váša Jan, Pufler VáclavTJ Sokol Uhlířské Janovice A010.00%
28.Zikmunda Zdeněk, Beran StanislavTJ Sokol Čáslav C010.00%
29.Förster Vojtěch, Nácovský OndřejSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C010.00%
30.Darius Stanislav, Hrčka TomášSKP Olympia Kutná Hora A010.00%
31.Jirásek Zdeněk, Kolman LeonTJ Sokol Kutná Hora C010.00%
32.Kunášek Josef, Chyba JaroslavSKP Olympia Kutná Hora A010.00%
33.Dolejš Ladislav, Baloun JanSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C010.00%
34.Somberg Petr, Fuchs JosefTJ Sokol Zbraslavice A010.00%
35.Vaněk Jiří, Kačírek DavidSKP Olympia Kutná Hora A010.00%
36.Liška Josef, Hnízdo PetrTJ Sokol Močovice A010.00%
37.Förster Vojtěch, Čekal JanSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C010.00%
38.Dastych Jiří, Novotný LubošTJ Sokol Močovice B010.00%
39.Jandejsek Zdeněk, Friš MiroslavSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C010.00%
40.Lísková Kateřina, Líska FilipTJ Sokol Čáslav D010.00%
41.Kořínek Miroslav, Hnízdo PetrTJ Sokol Močovice A010.00%
42.Uhrová Tereza, Sosnovec Martin ml.TJ Sokol Čáslav D010.00%
43.Hatala Peter, Líska DavidTJ Sokol Čáslav D010.00%
44.Líska Jakub, Reimann JakubTJ Sokol Čáslav C010.00%
45.Beran Stanislav, Kotrba JaroslavTJ Sokol Čáslav C010.00%
46.Novotný Ondřej, Rychetský PavelTJ Sokol Močovice B010.00%
47.Herout Václav, Baloun JanSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C010.00%
48.Kořínek Miroslav, Kvaček MiloslavTJ Sokol Močovice A010.00%
49.Hrčka Tomáš, Chyba JaroslavSKP Olympia Kutná Hora A010.00%
50.Friš Miroslav, Dolejš LadislavSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C010.00%
51.Beňuš Petr, Kolman LeonTJ Sokol Kutná Hora C010.00%
52.Petržílka Ondřej, Beran StanislavTJ Sokol Čáslav C010.00%
53.Šimek Jan, Číž JosefTJ Sokol Uhlířské Janovice A010.00%
54.Váša Jan, Král JiříTJ Sokol Uhlířské Janovice A010.00%
55.Kačírek David, Zajíček IvanSKP Olympia Kutná Hora A010.00%
56.Schoř Ladislav, Hnízdo PetrTJ Sokol Močovice A020.00%
57.Čtveráček Martin, Váša JanTJ Sokol Uhlířské Janovice A020.00%
58.Herout Václav, Nácovský OndřejSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C020.00%
59.Král Jiří, Pufler VáclavTJ Sokol Uhlířské Janovice A020.00%
60.Mundil Robert, Líska FilipTJ Sokol Čáslav D020.00%
61.Jandejsek Zdeněk, Dolejš LadislavSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C020.00%
62.Světlík Milan ml., Fuchs JosefTJ Sokol Zbraslavice A030.00%
63.Kristek Ondřej, Novotný LubošTJ Sokol Močovice B030.00%
64.Šorejs Jaroslav, Líska DavidTJ Sokol Čáslav D030.00%
65.Herout Václav, Jandejsek ZdeněkSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C030.00%
66.Šorejs Jaroslav, Mundil RobertTJ Sokol Čáslav D030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS