Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor 1. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Suchopár Miroslav, Petrovic PavelSK Březnice C160100.00%
2.Zajíček Michal, Eisenreich Jindřich st.TJ Spartak Rožmitál B10190.91%
3.Zvelebil Miloš ml., Eisenreich LukášTJ Spartak Rožmitál B11284.62%
4.Chmelař Miroslav, Selucký DavidTJ Sokol Voznice A15383.33%
5.Samek Jaroslav, Šutek JosefTJ Sokol Drahlín A15383.33%
6.Krejčí Roman, Vopat LuborSK Chraštice A14382.35%
7.Plecitý Ondřej, Plecitý TomášTJ Sokol Hluboš-Paseky A4180.00%
8.Kunc Zdeněk, Poslední PavelTJ Tatran Sedlčany D4180.00%
9.Zajíček Michal, Hořejší MiroslavTJ Spartak Rožmitál B7277.78%
10.Šíp Martin, Bárta RadekTJ Tatran Sedlčany C10566.67%
11.Váňa Miroslav, Máša JanTJ Sokol Příbram C6366.67%
12.Soukup Michal, Müller VáclavTJ Sokol Voznice A3260.00%
13.Němec Václav, Voska LukášSK Chraštice A3260.00%
14.Králíčková Jana, Zelenka JiříTJ Klučenice3260.00%
15.Málek Miloš, Černý PavelTJ Tatran Sedlčany C4357.14%
16.Říha Bohumil, Medvecký JanSK Březnice C10855.56%
17.Štverák Štěpán, Kovalčík VladimírTJ Sokol Hluboš-Paseky A7653.85%
18.Málek Miloš, Kadlec LukášTJ Tatran Sedlčany C3350.00%
19.Vlasák Jan, Plecitý OndřejTJ Sokol Hluboš-Paseky A3350.00%
20.Macoun Jakub, Voska LukášSK Chraštice A3350.00%
21.Kovalčík Vladimír, Čajan KarelTJ Sokol Hluboš-Paseky A3350.00%
22.Procházka Michal, Poslední PavelTJ Tatran Sedlčany D3350.00%
23.Vinš Karel, Čížek RadekTJ Spartak Čenkov B4544.44%
24.Zelenka Jiří, Šarközy TiborTJ Klučenice5741.67%
25.Drozd Aleš, Pistulka MiloslavTJ Sokol Příbram C2340.00%
26.Ječmen Jaroslav, Ondráček OldřichTJ Spartak Čenkov B3537.50%
27.Strnad Vladimír, Procházka MichalTJ Tatran Sedlčany D4736.36%
28.Šprysl Josef, Drozd AlešTJ Sokol Příbram C2528.57%
29.Chvojka Ivan, Sláma Stanislav ml.TJ Sokol Drahlín A2625.00%
30.Hovorka Karel, Skopec MartinTTC Příbram A3925.00%
31.Pinkava Pavel, Říha VladislavTTC Příbram A1420.00%
32.Mazanec Petr, Skopec MartinTTC Příbram A1516.67%
33.Strnad Vladimír, Jarolímek MiroslavTJ Tatran Sedlčany D1516.67%
34.Müller Jan, Chvojka IvanTJ Sokol Drahlín A1614.29%
35.Trachta Zdeněk, Kulas JosefTJ Klučenice050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Vinš Petr, Švec LadislavTJ Spartak Čenkov B20100.00%
2.Řehoř Radek, Váňa MiroslavTJ Sokol Příbram C20100.00%
3.Čajan Karel, Plecitý TomášTJ Sokol Hluboš-Paseky A10100.00%
4.Čajan Karel, Plecitý OndřejTJ Sokol Hluboš-Paseky A10100.00%
5.Hušek Antonín, Čížková SylvaTJ Sokol Voznice A10100.00%
6.Medvecký Jan, Bubeníček OndřejSK Březnice C10100.00%
7.Eisenreich Lukáš, Dropa MilošTJ Spartak Rožmitál B10100.00%
8.Ondráček Oldřich, Čepelák MiroslavTJ Spartak Čenkov B10100.00%
9.Eisenreich Lukáš, Hykl VáclavTJ Spartak Rožmitál B10100.00%
10.Kunc Zdeněk, Lesák JakubTJ Tatran Sedlčany D10100.00%
11.Peták Zdeněk, Červenka TomášTJ Sokol Voznice A10100.00%
12.Hušek Antonín, Beneš RadimTJ Sokol Voznice A10100.00%
13.Málek Miloš, Bárta RadekTJ Tatran Sedlčany C10100.00%
14.Samek Jaroslav, Jaroš AntonínTJ Sokol Drahlín A10100.00%
15.Müller Václav, Viktora MichalTJ Sokol Voznice A10100.00%
16.Krýsl Roman, Štverák ŠtěpánTJ Sokol Hluboš-Paseky A10100.00%
17.Lesák Jakub, Poslední PavelTJ Tatran Sedlčany D10100.00%
18.Müller Jan, Samek JaroslavTJ Sokol Drahlín A10100.00%
19.Hořejší Miroslav, Eisenreich LukášTJ Spartak Rožmitál B10100.00%
20.Štverák Štěpán, Plecitý OndřejTJ Sokol Hluboš-Paseky A10100.00%
21.Lesák Jakub, Strnad VladimírTJ Tatran Sedlčany D10100.00%
22.Jaroš Antonín, Müller JanTJ Sokol Drahlín A10100.00%
23.Drozd Aleš, Váňa MiroslavTJ Sokol Příbram C2166.67%
24.Jarolímek Miroslav, Kunc ZdeněkTJ Tatran Sedlčany D2166.67%
25.Ječmen Jaroslav, Vinš KarelTJ Spartak Čenkov B1150.00%
26.Málek Miloš, Palátka DanielTJ Tatran Sedlčany C1150.00%
27.Čížková Sylva, Müller VáclavTJ Sokol Voznice A1150.00%
28.Kulas Josef, Králíčková JanaTJ Klučenice1150.00%
29.Ženíšek Jakub, Kulas JosefTJ Klučenice1150.00%
30.Pistulka Miloslav, Máša JanTJ Sokol Příbram C1150.00%
31.Kunc Zdeněk, Kunc Zdeněk ml.TJ Tatran Sedlčany D1150.00%
32.Moravec Patrik, Čepelák MiroslavTJ Spartak Čenkov B1150.00%
33.Procházka Michal, Jarolímek MiroslavTJ Tatran Sedlčany D1150.00%
34.Ondráček Oldřich, Čížek RadekTJ Spartak Čenkov B1150.00%
35.Moravec Patrik, Vinš KarelTJ Spartak Čenkov B1150.00%
36.Šíp Martin, Málek MilošTJ Tatran Sedlčany C1233.33%
37.Moravec Patrik, Čížek RadekTJ Spartak Čenkov B1233.33%
38.Müller Jan, Sláma Stanislav ml.TJ Sokol Drahlín A1233.33%
39.Zloch Petr, Krejčí RomanSK Chraštice A1233.33%
40.Šprysl Josef, Váňa MiroslavTJ Sokol Příbram C1233.33%
41.Soukup Michal, Čížková SylvaTJ Sokol Voznice A1325.00%
42.Zloch Petr, Macoun JakubSK Chraštice A010.00%
43.Šarközy Tibor, Macke MichalTJ Klučenice010.00%
44.Soukup Michal, Kubeček PavelTJ Sokol Voznice A010.00%
45.Hovorka Karel, Mazanec PetrTTC Příbram A010.00%
46.Selucký Jakub, Kubeček PavelTJ Sokol Voznice A010.00%
47.Chvojka Ivan, Pech MilanTJ Sokol Drahlín A010.00%
48.Bubeníček Ondřej, Michal TomášSK Březnice C010.00%
49.Drozd Aleš, Máša JanTJ Sokol Příbram C010.00%
50.Suchopár Miroslav, Říha BohumilSK Březnice C010.00%
51.Bárta Radek, Kadlec LukášTJ Tatran Sedlčany C010.00%
52.Skopec Martin, Kadeřábek OndřejTTC Příbram A010.00%
53.Říha Vladislav, Skopec MartinTTC Příbram A010.00%
54.Málek Miloš, Lískovec IvanTJ Tatran Sedlčany C010.00%
55.Vacek Pavel, Müller VáclavTJ Sokol Voznice A010.00%
56.Selucký Jakub, Palan JosefTJ Sokol Voznice A010.00%
57.Hušek Antonín, Vacek PavelTJ Sokol Voznice A010.00%
58.Plecitý Tomáš, Štverák Josef ml.TJ Sokol Hluboš-Paseky A010.00%
59.Kočí Jiří, Říha VladislavTTC Příbram A010.00%
60.Čepelák Miroslav, Vinš KarelTJ Spartak Čenkov B010.00%
61.Čepelák Miroslav, Švec LadislavTJ Spartak Čenkov B010.00%
62.Vopat Lubor, Macoun JakubSK Chraštice A010.00%
63.Kočí Jiří, Pinkava PavelTTC Příbram A010.00%
64.Zvelebil Miloš ml., Hořejší MiroslavTJ Spartak Rožmitál B010.00%
65.Beran Vladislav, Drozd AlešTJ Sokol Příbram C010.00%
66.Suchopár Miroslav, Bubeníček OndřejSK Březnice C010.00%
67.Krýsl Roman, Stočes FrantišekTJ Sokol Hluboš-Paseky A020.00%
68.Šmejkal Pavel, Kosová MagdalenaTJ Spartak Čenkov B020.00%
69.Kadlec Lukáš, Csanyi DanielTJ Tatran Sedlčany C020.00%
70.Štverák Štěpán, Štverák Josef ml.TJ Sokol Hluboš-Paseky A020.00%
71.Kunc Zdeněk, Homolka LiborTJ Tatran Sedlčany D020.00%
72.Hušek Antonín, Kubeček PavelTJ Sokol Voznice A020.00%
73.Šarközy Tibor, Trachta ZdeněkTJ Klučenice020.00%
74.Ženíšek Jakub, Macke MichalTJ Klučenice020.00%
75.Říha Vladislav, Silavecká EmaTTC Příbram A020.00%
76.Trachta Zdeněk, Macke MichalTJ Klučenice020.00%
77.Moravec Patrik, Ječmen JaroslavTJ Spartak Čenkov B020.00%
78.Váňa Miroslav, Pistulka MiloslavTJ Sokol Příbram C020.00%
79.Němec Václav, Zloch PetrSK Chraštice A020.00%
80.Králíčková Jana, Ženíšek JakubTJ Klučenice020.00%
81.Pinkava Pavel, Bláha JiříTTC Příbram A020.00%
82.Říha Vladislav, Mazanec PetrTTC Příbram A030.00%
83.Šprysl Josef, Pistulka MiloslavTJ Sokol Příbram C030.00%
84.Čepelák Miroslav, Kosová MagdalenaTJ Spartak Čenkov B030.00%
85.Ženíšek Jakub, Trachta ZdeněkTJ Klučenice030.00%
86.Němec Václav, Mezek JosefSK Chraštice A040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS