Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní liga
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Kalod Radek st., Hering RomanSKST Čeložnice A8188.89%
2.Juras Pavel, Juras MartinTJ Sokol Bzenec A7187.50%
3.Mikulčík Libor, Novák RadekSK Vacenovice A13286.67%
4.Kůřil Pavel ml., Kůřil RadimTJ Vlast Ježov A19386.36%
5.Dohnálek Petr, Urban MarekSK Vacenovice A6185.71%
6.Jakubíček Vlastimil, Kalod Radek st.SKST Čeložnice A11284.62%
7.Dočekal Pavel, Kovář DušanTJ Sokol Kyjov A10283.33%
8.Jelínek Zdeněk ml., Kotásková PetraSKST Dubňany A12380.00%
9.Vašek Štefan, Oláh EduardTJ Sokol Lužice A8280.00%
10.Nešpor Rostislav st., Kůřilová JanaTělovýchovná jednota Mikulčice B7277.78%
11.Ingr David, Kůřil Pavel st.TJ Vlast Ježov A12475.00%
12.Hrbáček Milan, Charvát Vít st.SK Baník Ratíškovice B13668.42%
13.Rybecký Marek, Valuch MichalSKST Rohatec B5362.50%
14.Pinda Dušan, Okénková MartinaTělovýchovná jednota Mikulčice B5455.56%
15.Škoula Rudolf, Krakovič PetrTJ Sokol Kyjov A7653.85%
16.Křižka Zdeněk, Charvát PetrSK Vacenovice B5645.45%
17.Valuch Michal, Chvátal AntonínSKST Rohatec B4544.44%
18.Juras Martin, Látal RomanTJ Sokol Bzenec A3442.86%
19.Chvátal Antonín, Zelinka PavelSKST Rohatec B4640.00%
20.Budiš Tomáš, Mlynár RadoslavSKST Dubňany A4930.77%
21.Kojecký Jaroslav, Tihlařík OndřejSKST Čeložnice A2722.22%
22.Hradil Kryštof, Kordula PetrSK Baník Ratíškovice B1614.29%
23.Fišman Jan, Kreml PavelSK Vacenovice B080.00%
Dvojice, které odehrály méně než 7 zápasů
1.Rybecký Marek, Drábek MilanSKST Rohatec B40100.00%
2.Martinek Tomáš, Černý ZdeněkTJ Jiskra Strážnice D30100.00%
3.Dohnálek Petr, Mikulčík LiborSK Vacenovice A30100.00%
4.Novák Miroslav ml., Kreml PavelSK Vacenovice B30100.00%
5.Bařák Václav, Křižka ZdeněkSK Vacenovice B20100.00%
6.Staněk Michal, Valuch DavidTělovýchovná jednota Mikulčice B20100.00%
7.Kůřil Pavel st., Pantlík LadislavTJ Vlast Ježov A10100.00%
8.Kordula Petr, Šrédl PavelSK Baník Ratíškovice B10100.00%
9.Kostelanský Stanislav, Hojač PavelTJ Vlast Ježov A10100.00%
10.Oláh Eduard, Hrubý PetrTJ Sokol Lužice A10100.00%
11.Sedlák Roman, Okénková MartinaTělovýchovná jednota Mikulčice B10100.00%
12.Šrédl Pavel, Kuchařič Jiří ml.SK Baník Ratíškovice B10100.00%
13.Konečný Miroslav, Mikula JánTJ Sokol Lužice A10100.00%
14.Mlynár Radoslav, Kotásková MichaelaSKST Dubňany A10100.00%
15.Chvátal Antonín, Příkaský LiborSKST Rohatec B10100.00%
16.Hradil Kryštof, Kuchařič Jiří ml.SK Baník Ratíškovice B10100.00%
17.Grabovský Jaroslav ml., Černý ZdeněkTJ Jiskra Strážnice D10100.00%
18.Valuch Michal, Rybecký JakubSKST Rohatec B10100.00%
19.Grabovský Jaroslav ml., Orel EduardTJ Jiskra Strážnice D10100.00%
20.Drábek Milan, Zelinka PavelSKST Rohatec B10100.00%
21.Pukl Ondřej, Bureš MartinTJ Jiskra Strážnice D10100.00%
22.Jamný Pavel, Bureš MartinTJ Jiskra Strážnice D10100.00%
23.Černý Zdeněk, Bureš MartinTJ Jiskra Strážnice D10100.00%
24.Pozděch Josef, Vavřínek DominikTJ Sokol Kyjov A10100.00%
25.Horák Pavel, Kotásková PetraSKST Dubňany A10100.00%
26.Chludil Radek, Jelínek Zdeněk ml.SKST Dubňany A4180.00%
27.Hradil Kryštof, Hrubý OttoSK Baník Ratíškovice B4180.00%
28.Urban Marek, Novák Miroslav st.SK Vacenovice A3175.00%
29.Žajdlík Ludvík, Martinek TomášTJ Jiskra Strážnice D4266.67%
30.Juras Pavel, Látal RomanTJ Sokol Bzenec A2166.67%
31.Pukl Ondřej, Orel EduardTJ Jiskra Strážnice D2166.67%
32.Nešpor Rostislav st., Okénková MartinaTělovýchovná jednota Mikulčice B3260.00%
33.Dohnálek Petr, Chvátal PetrSK Vacenovice A1150.00%
34.Nešpor Rostislav st., Pinda DušanTělovýchovná jednota Mikulčice B2250.00%
35.Teturová Barbora, Martinek TomášTJ Jiskra Strážnice D1150.00%
36.Škoula Rudolf, Pozděch JosefTJ Sokol Kyjov A1150.00%
37.Dočekal Pavel, Škoula RudolfTJ Sokol Kyjov A2250.00%
38.Křižka Zdeněk, Kreml PavelSK Vacenovice B1150.00%
39.Kotásková Petra, Budiš TomášSKST Dubňany A1150.00%
40.Jakubíček Vlastimil, Tihlařík OndřejSKST Čeložnice A1150.00%
41.Teturová Barbora, Grabovský Jaroslav ml.TJ Jiskra Strážnice D1150.00%
42.Dohnálek Petr, Novák Miroslav st.SK Vacenovice A1150.00%
43.Komosný Miloslav, Konečný MiroslavTJ Sokol Lužice A1150.00%
44.Látal Roman, Juras AntonínTJ Sokol Bzenec A1233.33%
45.Bureš Martin, Orel EduardTJ Jiskra Strážnice D1233.33%
46.Juras Martin, Kopčil MiloslavTJ Sokol Bzenec A1233.33%
47.Dohnálek Petr, Novák RadekSK Vacenovice A1233.33%
48.Fišman Jan, Bařák VáclavSK Vacenovice B1233.33%
49.Teturová Barbora, Žajdlík LudvíkTJ Jiskra Strážnice D1233.33%
50.Juras Antonín, Vašík MiroslavTJ Sokol Bzenec A1233.33%
51.Juras Pavel, Růčka PavelTJ Sokol Bzenec A1233.33%
52.Jakubíček Vlastimil, Kojecký JaroslavSKST Čeložnice A2433.33%
53.Staněk Michal, Pinda DušanTělovýchovná jednota Mikulčice B1325.00%
54.Hubáček Vojtěch, Valuch DavidTělovýchovná jednota Mikulčice B1325.00%
55.Grabovský Jaroslav ml., Bureš MartinTJ Jiskra Strážnice D1325.00%
56.Konečný Miroslav, Hrubý PetrTJ Sokol Lužice A1420.00%
57.Charvát Petr, Bařák VáclavSK Vacenovice B1516.67%
58.Dočekal Pavel, Moudrý RostislavTJ Sokol Kyjov A010.00%
59.Kůřilová Jana, Sedlák RomanTělovýchovná jednota Mikulčice B010.00%
60.Vavřínek Dominik, Šikuta MichalTJ Sokol Kyjov A010.00%
61.Moudrý Rostislav, Pozděch JosefTJ Sokol Kyjov A010.00%
62.Pinda Dušan, Zelinka VlastimilTělovýchovná jednota Mikulčice B010.00%
63.Novák Radek, Chvátal PetrSK Vacenovice A010.00%
64.Gablas Kamil, Vašík MiroslavTJ Sokol Bzenec A010.00%
65.Chvátal Petr, Novák Miroslav st.SK Vacenovice A010.00%
66.Novák Miroslav st., Mikulčík LiborSK Vacenovice A010.00%
67.Rybecký Marek, Rybecký JakubSKST Rohatec B010.00%
68.Zelinka Pavel, Rybecký JakubSKST Rohatec B010.00%
69.Marek Jakub, Svoboda JakubTJ Jiskra Strážnice D010.00%
70.Parák Lukáš, Valoušek JindřichTJ Sokol Lužice A010.00%
71.Urban Marek, Chvátal PetrSK Vacenovice A010.00%
72.Hrbáček Milan, Hradil KryštofSK Baník Ratíškovice B010.00%
73.Chvátal Antonín, Drábek MilanSKST Rohatec B010.00%
74.Mikeska Jaroslav st., Werner JanTJ Sokol Kyjov A010.00%
75.Kalod Radek ml., Kojecký JaroslavSKST Čeložnice A010.00%
76.Komosný Miloslav, Polachová JanaTJ Sokol Lužice A010.00%
77.Charvát Petr, Novák Miroslav ml.SK Vacenovice B010.00%
78.Ingr David, Libor HradilTJ Vlast Ježov A010.00%
79.Hradil Kryštof, Kladňák MartinSK Baník Ratíškovice B010.00%
80.Juras Antonín, Gablas KamilTJ Sokol Bzenec A010.00%
81.Hřebíček Miroslav, Oláh EduardTJ Sokol Lužice A010.00%
82.Gablas Kamil, Růčka PavelTJ Sokol Bzenec A010.00%
83.Pozděch Josef, Werner JanTJ Sokol Kyjov A010.00%
84.Jamný Pavel, Žajdlík LudvíkTJ Jiskra Strážnice D010.00%
85.Kojecký Jaroslav, Kojecký DaliborSKST Čeložnice A010.00%
86.Kojecký Jaroslav, Hering RomanSKST Čeložnice A010.00%
87.Zelinka Pavel, Příkaský LiborSKST Rohatec B010.00%
88.Hrbáček Milan, Hrubý OttoSK Baník Ratíškovice B010.00%
89.Charvát Vít st., Hradil KryštofSK Baník Ratíškovice B010.00%
90.Moudrý Rostislav, Vavřínek DominikTJ Sokol Kyjov A010.00%
91.Ingr David, Kostelanský StanislavTJ Vlast Ježov A010.00%
92.Ondruš Milan, Konečný MiroslavTJ Sokol Lužice A010.00%
93.Dočekal Pavel, Vavřínek ZdeněkTJ Sokol Kyjov A010.00%
94.Mlynár Radoslav, Cuták JaroslavSKST Dubňany A010.00%
95.Hradil Kryštof, Zemánková GabrielaSK Baník Ratíškovice B010.00%
96.Kreml Pavel, Bařák VáclavSK Vacenovice B010.00%
97.Novák Miroslav ml., Bařák VáclavSK Vacenovice B010.00%
98.Rybecký Marek, Vymyslický Stanislav st.SKST Rohatec B010.00%
99.Šibal Denis, Pozděch JosefTJ Sokol Kyjov A010.00%
100.Křižka Zdeněk, Fišman JanSK Vacenovice B010.00%
101.Kotásková Petra, Kotásková MichaelaSKST Dubňany A010.00%
102.Bureš Martin, Žajdlík LudvíkTJ Jiskra Strážnice D020.00%
103.Žajdlík Ludvík, Svoboda JakubTJ Jiskra Strážnice D020.00%
104.Gablas Kamil, Látal RomanTJ Sokol Bzenec A020.00%
105.Hradil Kryštof, Šrédl PavelSK Baník Ratíškovice B020.00%
106.Polachová Jana, Hrubý PetrTJ Sokol Lužice A020.00%
107.Orel Eduard, Žajdlík LudvíkTJ Jiskra Strážnice D020.00%
108.Horák Pavel, Mlynár RadoslavSKST Dubňany A020.00%
109.Pinda Dušan, Hubáček VojtěchTělovýchovná jednota Mikulčice B020.00%
110.Budiš Tomáš, Horák PavelSKST Dubňany A020.00%
111.Fišman Jan, Novák Miroslav ml.SK Vacenovice B020.00%
112.Dočekal Pavel, Pozděch JosefTJ Sokol Kyjov A020.00%
113.Oláh Eduard, Komosný MiloslavTJ Sokol Lužice A030.00%
114.Růčka Pavel, Juras AntonínTJ Sokol Bzenec A030.00%
115.Žajdlík Ludvík, Grabovský Jaroslav ml.TJ Jiskra Strážnice D030.00%
116.Látal Roman, Kopčil MiloslavTJ Sokol Bzenec A040.00%
117.Polachová Jana, Konečný MiroslavTJ Sokol Lužice A040.00%
118.Komosný Miloslav, Hrubý PetrTJ Sokol Lužice A050.00%
119.Zelinka Pavel, Rybecký MarekSKST Rohatec B050.00%
120.Oláh Eduard, Konečný MiroslavTJ Sokol Lužice A060.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy