Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor 1.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Poláček Petr, Tichý JiříSokol Přezletice B70100.00%
2.Přichystal Jiří, Bodlák JanTJ Spartak Čelákovice B60100.00%
3.Dvořák Jan, Poláček PetrSokol Přezletice B7187.50%
4.Brzybohatý Aleš, Václavík PavelTJ Sokol Líbeznice A6185.71%
5.Strnadová Karolína, Semrád PetrTJ Sokol Velké Popovice B11284.62%
6.Topol Martin, Valenta PetrTJ Aero Odolena Voda B11284.62%
7.Přichystal Jiří, Pavlišák JanTJ Spartak Čelákovice B5183.33%
8.Berný Jan, Hudečková VěraTJ Aero Odolena Voda C4180.00%
9.Míka Petr, Pígl TomášTTC Říčany C7277.78%
10.Dvořák Jan, Kail RomanSokol Přezletice B3175.00%
11.Dvořák Martin, Strnad MartinTJ Sokol Velké Popovice B5271.43%
12.Míchal Jiří, Duška DanielTJ Spartak Čelákovice B7370.00%
13.Kotrbáček Petr, Kolesnikov NikitaTJ Sokol Líbeznice A4266.67%
14.Čmuhař Daniel, Drlička JanTJ Jizera Káraný A6460.00%
15.Hataš Martin, Kail RomanSokol Přezletice B3260.00%
16.Vitvar Milan, Stárek MartinTTC Říčany C3260.00%
17.Vošahlík Radek, Ivan MilanTTC Brandýs nad Labem E3260.00%
18.Michalec Ondřej, Pokorná BáraTJ Jizera Káraný A4357.14%
19.Stárek Martin, Riedl MartinTTC Říčany C2250.00%
20.Vyvial Pavel, Kuchynka PavelTJ Aero Odolena Voda C2250.00%
21.Váňa Martin, Šochman KarelSKST Úvaly A3350.00%
22.Hendrych Jan, Tkáč JanTJ Aero Odolena Voda B5741.67%
23.Jandovský Petr, Bříza VlastislavSKST Úvaly A2433.33%
24.Laštůvka Petr, Kotrbáček PetrTJ Sokol Líbeznice A2433.33%
25.Pelant Jiří, Semián RichardTTC Brandýs nad Labem E3633.33%
26.Duška Rudolf, Duška DanielTJ Spartak Čelákovice B1325.00%
27.Hudečková Věra, David JanTJ Aero Odolena Voda C21016.67%
28.Jandovský Petr, Váňa MartinSKST Úvaly A1614.29%
29.Leistner Jan ml., Michalec OndřejTJ Jizera Káraný A1614.29%
30.Berný Jan, Vyvial PavelTJ Aero Odolena Voda C1614.29%
31.Vyvial Pavel, David JanTJ Aero Odolena Voda C040.00%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Pígl Tomáš, Erlich LubošTTC Říčany C30100.00%
2.Topol Martin, Hendrych JanTJ Aero Odolena Voda B30100.00%
3.Brzybohatý Aleš, Laštůvka PetrTJ Sokol Líbeznice A20100.00%
4.Riedl Martin, Stárek Karel ml.TTC Říčany C20100.00%
5.Srbek Jan, Trgiňa RomanTJ Sokol Líbeznice A20100.00%
6.Stárek Martin, Stárek Karel ml.TTC Říčany C10100.00%
7.Kuchynka Pavel, Vaňásek MilošTJ Aero Odolena Voda C10100.00%
8.Václavík Pavel, Trgiňa RomanTJ Sokol Líbeznice A10100.00%
9.Hataš Martin, Tichý JiříSokol Přezletice B10100.00%
10.Kukla Oldřich ml., Kocurek MartinSKST Úvaly A10100.00%
11.Hejda Karel, Šiler JiříTJ Sokol Velké Popovice B10100.00%
12.Doule Josef, Semrád PetrTJ Sokol Velké Popovice B10100.00%
13.Brzybohatý Aleš, Kotrbáček MatyášTJ Sokol Líbeznice A10100.00%
14.Pígl Tomáš, Stárek Karel ml.TTC Říčany C10100.00%
15.Copák Juraj, Pelant JiříTTC Brandýs nad Labem E10100.00%
16.Kukla Oldřich ml., Bříza VlastislavSKST Úvaly A10100.00%
17.Laštůvka Petr, Flusser JanTJ Sokol Líbeznice A10100.00%
18.Míka Petr, Riedl MartinTTC Říčany C10100.00%
19.Kotrbáček Petr, Ptáček JosefTJ Sokol Líbeznice A10100.00%
20.Bodlák Jan, Duška RudolfTJ Spartak Čelákovice B10100.00%
21.Brzybohatý Aleš, Kolesnikov NikitaTJ Sokol Líbeznice A10100.00%
22.Stárek Karel ml., Míka PetrTTC Říčany C10100.00%
23.Čmuhař Daniel, Michalec OndřejTJ Jizera Káraný A10100.00%
24.Kotrbáček Petr, Václavík PavelTJ Sokol Líbeznice A10100.00%
25.Tichý Jiří, Horálek JiříSokol Přezletice B10100.00%
26.Poláček Petr, Ondráček EvženSokol Přezletice B10100.00%
27.Váňa Martin, Bříza VlastislavSKST Úvaly A10100.00%
28.Doule Josef, Strnad MartinTJ Sokol Velké Popovice B10100.00%
29.Míka Petr, Černý RomanTTC Říčany C10100.00%
30.Jandovský Petr, Kukla Oldřich st.SKST Úvaly A10100.00%
31.Copák Juraj, Ivan MilanTTC Brandýs nad Labem E10100.00%
32.Strnad Martin, Kaválek RadimTJ Sokol Velké Popovice B2166.67%
33.Semián Richard, Ivan MilanTTC Brandýs nad Labem E2166.67%
34.Topol Martin, Topol Filip nejml.TJ Aero Odolena Voda B1150.00%
35.Dvořák Jan, Hataš MartinSokol Přezletice B1150.00%
36.Strnad Martin, Jančiga RomanTJ Sokol Velké Popovice B1150.00%
37.Pilát Radek, Bříza VlastislavSKST Úvaly A1150.00%
38.Míka Petr, Stárek MartinTTC Říčany C1150.00%
39.Jarý Jan, Čmuhař DanielTJ Jizera Káraný A1150.00%
40.Ivan Milan, Pelant JiříTTC Brandýs nad Labem E1150.00%
41.Pilát Radek, Kukla Oldřich ml.SKST Úvaly A1233.33%
42.Hendrych Jan, Topol Filip nejml.TJ Aero Odolena Voda B010.00%
43.Kotrbáček Petr, Pavlík ZbyšekTJ Sokol Líbeznice A010.00%
44.Přichystal Jiří, Duška DanielTJ Spartak Čelákovice B010.00%
45.Kaválek Radim, Jančiga RomanTJ Sokol Velké Popovice B010.00%
46.David Jan, Berný JanTJ Aero Odolena Voda C010.00%
47.Pokorný Tomáš, Bessenyey VaszilTTC Brandýs nad Labem E010.00%
48.Ouda Pavel, Dvořák MartinTJ Sokol Velké Popovice B010.00%
49.Semrád Petr, Kaválek RadimTJ Sokol Velké Popovice B010.00%
50.Trgiňa Roman, Flusser JanTJ Sokol Líbeznice A010.00%
51.Váňa Martin, Kukla Oldřich ml.SKST Úvaly A010.00%
52.Jančiga Roman, Strnadová KarolínaTJ Sokol Velké Popovice B010.00%
53.Poláček Petr, Teplý Stanislav st.Sokol Přezletice B010.00%
54.Přichystal Jiří, Duška RudolfTJ Spartak Čelákovice B010.00%
55.Burša Martin, Nováková IvanaSokol Přezletice B010.00%
56.Pelant Jiří, Lang PetrTTC Brandýs nad Labem E010.00%
57.Kuchynka Pavel, David JanTJ Aero Odolena Voda C010.00%
58.Čmuhař Daniel, Pokorná BáraTJ Jizera Káraný A010.00%
59.Hošek Petr, Doucha MladošSKST Úvaly A010.00%
60.Václavík Pavel, Laštůvka PetrTJ Sokol Líbeznice A010.00%
61.Jirásek Zdeněk, Rubeš JanSKST Úvaly A010.00%
62.Pelant Jiří, Pokorný TomášTTC Brandýs nad Labem E010.00%
63.Nekola Tomáš st., Ivan MilanTTC Brandýs nad Labem E010.00%
64.Pavlík Zbyšek, Procházka VladimírTJ Sokol Líbeznice A010.00%
65.Procházka Petr ml., Procházka MichalTJ Aero Odolena Voda B010.00%
66.Mohyla Jiří, Kotrbáček MatyášTJ Sokol Líbeznice A010.00%
67.Votruba Pavel, Stárek MartinTTC Říčany C010.00%
68.Riedl Martin, Kamenář JanTTC Říčany C010.00%
69.Strnadová Karolína, Kaválek RadimTJ Sokol Velké Popovice B010.00%
70.Váňa Martin, Pilát RadekSKST Úvaly A010.00%
71.Hejda Karel, Dvořák MartinTJ Sokol Velké Popovice B010.00%
72.Michalcová Martina, Moucha JaroslavSKST Úvaly A010.00%
73.Vošahlík Marek, Semián RichardTTC Brandýs nad Labem E010.00%
74.Hataš Martin, Teplý Stanislav st.Sokol Přezletice B010.00%
75.Bodlák Jan, Duška DanielTJ Spartak Čelákovice B010.00%
76.Hendrych Jan, Fišmistr JosefTJ Aero Odolena Voda B010.00%
77.Pelant Jiří, Svoboda MilanTTC Brandýs nad Labem E010.00%
78.Vošahlík Radek, Vošahlík MarekTTC Brandýs nad Labem E010.00%
79.Čmuhař Daniel, Notek DenisTJ Jizera Káraný A010.00%
80.Šochman Karel, Kocurek MartinSKST Úvaly A010.00%
81.Fišmistr Josef, Čejka MichalTJ Aero Odolena Voda B010.00%
82.Šochman Karel, Kukla Oldřich ml.SKST Úvaly A010.00%
83.Pilát Radek, Michalcová MartinaSKST Úvaly A010.00%
84.Michalec Ondřej, Jarý JanTJ Jizera Káraný A020.00%
85.Topol Filip nejml., Fišmistr JosefTJ Aero Odolena Voda B020.00%
86.Kolesnikov Nikita, Laštůvka PetrTJ Sokol Líbeznice A020.00%
87.Vošahlík Radek, Lang PetrTTC Brandýs nad Labem E020.00%
88.Leistner Jan ml., Pokorná BáraTJ Jizera Káraný A020.00%
89.Duška Rudolf, Míchal JiříTJ Spartak Čelákovice B020.00%
90.Leistner Jan ml., Čmuhař DanielTJ Jizera Káraný A020.00%
91.Dvořák Martin, Kaválek RadimTJ Sokol Velké Popovice B020.00%
92.Dvořák Jan, Ondráček EvženSokol Přezletice B020.00%
93.Pavlišák Jan, Duška RudolfTJ Spartak Čelákovice B030.00%
94.Vošahlík Radek, Semián RichardTTC Brandýs nad Labem E030.00%
95.Pelant Jiří, Vošahlík MarekTTC Brandýs nad Labem E030.00%
96.Riedl Martin, Vitvar MilanTTC Říčany C030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy