Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor 1.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Točík Radek, Brož PetrTJ Dynamo Nelahozeves A110100.00%
2.Braunšveig Aleš, Bízek ZdeněkSokol Mělník - Pšovka A16384.21%
3.Vaněk Antonín, Papež MiloslavSokol Dolní Beřkovice B12475.00%
4.Švesták Petr, Zelenka PetrSokol Mělník - Pšovka A13572.22%
5.Čubová Jana, Klouček MilanTJ Neratovice E7370.00%
6.Kruml Jan, Káš PavelTJ Sokol Dřínov A13668.42%
7.Týc Petr, Bulíček MichaelTJ KRALUPY A6460.00%
8.Němeček Vladimír, Ježek FrantišekTJ Sokol Horní Počaply7653.85%
9.Polák Karel, Primáč VojtěchTJ Sokol Všetaty B5645.45%
10.Holan Josef, Holeček JiříTJ KRALUPY B6842.86%
11.Salmon Ivan, Hampejs TomášTJ Neratovice E3730.00%
12.Danaj Milan, Šimon VladimírSokol Dolní Beřkovice B31220.00%
13.Hančl Jaroslav, Coufal MartinTJ Sokol Horní Počaply31516.67%
Dvojice, které odehrály méně než 10 zápasů
1.Vízner Pavel, Němeček VladimírTJ Sokol Horní Počaply60100.00%
2.Košatý Jan, Brodský MiroslavTJ Neratovice D8188.89%
3.Košatý Jan, Němeček JakubTJ Neratovice D7187.50%
4.Fabián Jiří, Němeček JakubTJ Neratovice D6185.71%
5.Bulíček Michael, Votava MartinTJ KRALUPY A7277.78%
6.Fabián Jiří, Weisser PetrTJ Neratovice D6275.00%
7.Urban Milan, Bíba JaroslavTJ Sokol Všetaty B4266.67%
8.Urban Milan, Chalupa JosefTJ Sokol Všetaty B5362.50%
9.Polák Jiří, Poláková LucieTJ Sokol Dřínov A5455.56%
10.Růžička Petr, Procházka StanislavTJ KRALUPY A4544.44%
11.Tkačuk Roman, Točík OndřejTJ KRALUPY B3442.86%
12.Kubíček David, Pokorný AntonínTJ Sokol Všetaty C3442.86%
13.Kubíček David, Novák AlešTJ Sokol Všetaty C3537.50%
14.Holan Josef, Schweizer TomášTJ KRALUPY B2433.33%
15.Hanák Jan, Hampejs TomášTJ Neratovice E2433.33%
16.Kloda Jiří, Kebrle JanTJ Dynamo Nelahozeves B3633.33%
17.Poláková Lucie, Plocková KláraTJ Sokol Dřínov A1614.29%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Bízek Zdeněk, Kasáček MartinSokol Mělník - Pšovka A30100.00%
2.Vízner Pavel, Ježek FrantišekTJ Sokol Horní Počaply20100.00%
3.Gecašek Marek, Vedral PavelTJ Dynamo Nelahozeves A20100.00%
4.Vaněk Antonín, Šimon VladimírSokol Dolní Beřkovice B20100.00%
5.Holeček Jiří, Točík OndřejTJ KRALUPY B20100.00%
6.Brodský Miroslav, Němeček JakubTJ Neratovice D20100.00%
7.Braunšveig Aleš, Zelenka PetrSokol Mělník - Pšovka A20100.00%
8.Štipák Roman, Motlová MichaelaTJ Dynamo Nelahozeves A20100.00%
9.Motlová Michaela, Gecašek MarekTJ Dynamo Nelahozeves A20100.00%
10.Gecašek Marek, Karas JiříTJ Dynamo Nelahozeves A10100.00%
11.Tkačuk Roman, Hrdlička PavelTJ KRALUPY B10100.00%
12.Klouček Milan, Hampejs TomášTJ Neratovice E10100.00%
13.Tkačuk Roman, Holan JosefTJ KRALUPY B10100.00%
14.Brodský Miroslav, Kovařík TomášTJ Neratovice D10100.00%
15.Točík Radek, Štipák RomanTJ Dynamo Nelahozeves A10100.00%
16.Fabián Jiří, Košatý JanTJ Neratovice D10100.00%
17.Kočiš Ludovít, Němeček JakubTJ Neratovice D10100.00%
18.Kočiš Ludovít, Weisser PetrTJ Neratovice D10100.00%
19.Kruml Jan, Plocková KláraTJ Sokol Dřínov A10100.00%
20.Gecašek Marek, Ovsenáková AlenaTJ Dynamo Nelahozeves A10100.00%
21.Motlová Michaela, Karas JiříTJ Dynamo Nelahozeves A10100.00%
22.Kratochvíl Lukáš, Sauer JanTJ Neratovice E10100.00%
23.Kruml Jan, Pleticha RobertTJ Sokol Dřínov A10100.00%
24.Karas Jiří, Štipák RomanTJ Dynamo Nelahozeves A10100.00%
25.Primáč Vojtěch, Chalupa JosefTJ Sokol Všetaty B10100.00%
26.Kloda Jiří, Kloda StanislavTJ Dynamo Nelahozeves B10100.00%
27.Holeček Jiří, Tkačuk RomanTJ KRALUPY B10100.00%
28.Košatý Jan, Weisser PetrTJ Neratovice D10100.00%
29.Weisser Petr, Brodský MiroslavTJ Neratovice D10100.00%
30.Babák Josef, Procházka StanislavTJ KRALUPY A10100.00%
31.Točík Radek, Novotný JosefTJ Dynamo Nelahozeves A2166.67%
32.Babák Josef, Růžička PetrTJ KRALUPY A2166.67%
33.Štipák Roman, Vedral PavelTJ Dynamo Nelahozeves A2166.67%
34.Bíba Jaroslav, Primáč VojtěchTJ Sokol Všetaty B2250.00%
35.Brož Petr, Gecašek MarekTJ Dynamo Nelahozeves A1150.00%
36.Gecašek Marek, Točík RadekTJ Dynamo Nelahozeves A1150.00%
37.Čubová Jana, Salmon IvanTJ Neratovice E1150.00%
38.Novotný Josef, Štipák RomanTJ Dynamo Nelahozeves A1150.00%
39.Novotný Josef, Vedral PavelTJ Dynamo Nelahozeves A1150.00%
40.Polák Jiří, Plocková KláraTJ Sokol Dřínov A2250.00%
41.Primáč Vojtěch, Urban MilanTJ Sokol Všetaty B1150.00%
42.Procházka Stanislav, Slapnička KarelTJ KRALUPY A2250.00%
43.Kloda Stanislav, Kebrle JanTJ Dynamo Nelahozeves B1150.00%
44.Kebrle Jakub, Točík DavidTJ Dynamo Nelahozeves B1150.00%
45.Polák Karel, Bíba JaroslavTJ Sokol Všetaty B2250.00%
46.Kloda Jiří, Polách VojtěchTJ Dynamo Nelahozeves B1233.33%
47.Holeček Jiří, Hrdlička PavelTJ KRALUPY B1233.33%
48.Gecašek Marek, Štipák RomanTJ Dynamo Nelahozeves A1233.33%
49.Hrdlička Pavel, Točík OndřejTJ KRALUPY B1233.33%
50.Točík David, Polách VojtěchTJ Dynamo Nelahozeves B1233.33%
51.Šimon Vladimír, Papež MiloslavSokol Dolní Beřkovice B1233.33%
52.Franěk David, Pešl DominikTJ Sokol Všetaty C1325.00%
53.Kebrle Jan, Kebrle JakubTJ Dynamo Nelahozeves B1325.00%
54.Pokorný Antonín, Pešl DominikTJ Sokol Všetaty C010.00%
55.Štibinger Michal, Kebrle JakubTJ Dynamo Nelahozeves B010.00%
56.Franěk David, Lukeš MilanTJ Sokol Všetaty C010.00%
57.Kubíček David, Ducháčková LucieTJ Sokol Všetaty C010.00%
58.Hanák Jan, Novák JiříTJ Neratovice E010.00%
59.Točík David, Štibinger MichalTJ Dynamo Nelahozeves B010.00%
60.Novotný Josef, Brož PetrTJ Dynamo Nelahozeves A010.00%
61.Kloda Stanislav, Štibinger MichalTJ Dynamo Nelahozeves B010.00%
62.Týc Petr, Růžička PetrTJ KRALUPY A010.00%
63.Kubíček David, Franěk DavidTJ Sokol Všetaty C010.00%
64.Salmon Ivan, Urban JaroslavTJ Neratovice E010.00%
65.Babák Josef, Bulíček MichaelTJ KRALUPY A010.00%
66.Štibinger Michal, Polách VojtěchTJ Dynamo Nelahozeves B010.00%
67.Motl Ludvík, Štipák RomanTJ Dynamo Nelahozeves A010.00%
68.Ježek František, Petera JaroslavTJ Sokol Horní Počaply010.00%
69.Babák Josef, Slapnička KarelTJ KRALUPY A010.00%
70.Franěk David, Müller VáclavTJ Sokol Všetaty C010.00%
71.Hanák Jan, Salmon IvanTJ Neratovice E010.00%
72.Klouček Milan, Sauer JanTJ Neratovice E010.00%
73.Chalupa Josef, Bíba JaroslavTJ Sokol Všetaty B010.00%
74.Točík Ondřej, Bagal Zdeněk ml.TJ KRALUPY B010.00%
75.Plocková Klára, Feriová Marie RozálieTJ Sokol Dřínov A010.00%
76.Eliáš Jakub, Točík DavidTJ Dynamo Nelahozeves B010.00%
77.Vaněk Antonín, Danaj MilanSokol Dolní Beřkovice B010.00%
78.Točík Ondřej, Schweizer TomášTJ KRALUPY B010.00%
79.Holan Josef, Točík OndřejTJ KRALUPY B010.00%
80.Pop Petr, Kebrle JanTJ Dynamo Nelahozeves B010.00%
81.Klouček Milan, Novák JiříTJ Neratovice E010.00%
82.Pešl Dominik, Müller VáclavTJ Sokol Všetaty C010.00%
83.Karas Ivan, Schweizer TomášTJ KRALUPY B010.00%
84.Müller Václav, Pokorný AntonínTJ Sokol Všetaty C010.00%
85.Kloda Jiří, Kebrle JakubTJ Dynamo Nelahozeves B010.00%
86.Lukeš Milan, Müller VáclavTJ Sokol Všetaty C010.00%
87.Bulíček Michael, Procházka StanislavTJ KRALUPY A010.00%
88.Ovsenáková Alena, Štipák RomanTJ Dynamo Nelahozeves A010.00%
89.Novák Aleš, Pešl DominikTJ Sokol Všetaty C010.00%
90.Kasáček Martin, Švesták PetrSokol Mělník - Pšovka A010.00%
91.Ducháčková Lucie, Lukeš MilanTJ Sokol Všetaty C010.00%
92.Danaj Milan, Raček JanSokol Dolní Beřkovice B010.00%
93.Bagal Zdeněk ml., Tkačuk RomanTJ KRALUPY B010.00%
94.Káš Pavel ml., Feriová Marie RozálieTJ Sokol Dřínov A010.00%
95.Coufal Martin, Ježek FrantišekTJ Sokol Horní Počaply010.00%
96.Hančl Jaroslav, Ježek FrantišekTJ Sokol Horní Počaply010.00%
97.Hrdlička Pavel, Schweizer TomášTJ KRALUPY B010.00%
98.Danaj Milan, Papež MiloslavSokol Dolní Beřkovice B010.00%
99.Novotný Josef, Gecašek MarekTJ Dynamo Nelahozeves A010.00%
100.Kebrle Jan, Polách VojtěchTJ Dynamo Nelahozeves B010.00%
101.Polách Vojtěch, Pop PetrTJ Dynamo Nelahozeves B010.00%
102.Urban Jaroslav, Guth MichaelTJ Neratovice E020.00%
103.Salmon Ivan, Sauer JanTJ Neratovice E020.00%
104.Hampejs Tomáš, Sauer JanTJ Neratovice E020.00%
105.Ducháčková Lucie, Müller VáclavTJ Sokol Všetaty C020.00%
106.Danaj Milan, Hollein MartinSokol Dolní Beřkovice B020.00%
107.Slapnička Karel, Růžička PetrTJ KRALUPY A020.00%
108.Točík David, Kebrle JanTJ Dynamo Nelahozeves B020.00%
109.Weisser Petr, Kovařík PavelTJ Neratovice D020.00%
110.Pešl Dominik, Lukeš MilanTJ Sokol Všetaty C030.00%
111.Pokorný Antonín, Ducháčková LucieTJ Sokol Všetaty C030.00%
112.Kloda Jiří, Točík DavidTJ Dynamo Nelahozeves B030.00%
113.Kloda Stanislav, Kebrle JakubTJ Dynamo Nelahozeves B030.00%
114.Ducháčková Lucie, Pešl DominikTJ Sokol Všetaty C040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy