Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor 2.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Strnad Jiří, Zajbrlík PetrTJ Start Mlékojedy A23292.00%
2.Kolka Daniel, Ducháček MilanTJ Sokol Byšice A12285.71%
3.Vais Jindřich, Horák MilanTJ Sokol Byšice A16576.19%
4.Svatoň Tomáš, Novotný PetrTJ Start Mlékojedy A13572.22%
5.Brauner Josef, Raček JanSokol Dolní Beřkovice C15768.18%
6.Hamák Václav, Kotrč MiloslavTJ Dynamo Nelahozeves C9564.29%
7.Borecká Světluška, Hollein MartinSokol Dolní Beřkovice C12763.16%
8.Horkavý Zdeněk, Ovsenáková AlenaTJ Dynamo Nelahozeves C8561.54%
9.Zelenka Rostislav, Čech MiroslavSokol Mělník - Pšovka B9660.00%
10.Kovařík Tomáš, Kratochvíl LukášTJ Neratovice F8657.14%
11.Novák Jiří, Kovařík PavelTJ Neratovice F7653.85%
12.Týnek Jan, Pelikán LubošTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch8850.00%
13.Gregorová Markéta, Vít MiloslavSK Liběchov9950.00%
14.Pop Petr, Popová KateřinaTJ Dynamo Nelahozeves D7846.67%
15.Dvořák Michal, Dvořák MiroslavSokol Mělník - Pšovka B51131.25%
16.Žára Robert, Žára MichalTJ Sokol Byšice B0140.00%
Dvojice, které odehrály méně než 13 zápasů
1.Tobiášek Martin, Ovsenáková AlenaTJ Dynamo Nelahozeves C70100.00%
2.Štibinger Michal, Polách VojtěchTJ Dynamo Nelahozeves D11191.67%
3.Koloc Milan, Sedlák TomášSK Mšeno10190.91%
4.Stritzko Vojtěch, Hájková MagdalenaSK Mšeno6185.71%
5.Kůtek Jaroslav, Hájková MagdalenaSK Mšeno6275.00%
6.Nikolov Kiril, Grigoriadi RomanTJ Start Mlékojedy B5271.43%
7.Kůtek Jaroslav, Stritzko VojtěchSK Mšeno5271.43%
8.Mikyska Radek, Miženko MilanSK Liběchov5455.56%
9.Lhotský Miroslav, Kundera MartinTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch3442.86%
10.Píša Martin, Kolka DanielTJ Sokol Byšice A4736.36%
11.Mróz Roman, Škaloud MartinTJ Sokol Libiš3827.27%
12.Pour Svatopluk, Šebek EduardTJ Sokol Libiš1516.67%
13.Lhotský Miroslav, Štěpán StanislavTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch1614.29%
14.Pleticha Robert, Šály VladimírTJ Sokol Dřínov B1811.11%
15.Kubánek Kamil, Hájek JaroslavTJ Sokol Byšice B070.00%
16.Chvojková Štěpánka, Dvořáková LucieTJ Sokol Dřínov B080.00%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Horák Milan, Píša MartinTJ Sokol Byšice A50100.00%
2.Koloc Milan, Kůtek JaroslavSK Mšeno50100.00%
3.Nikolov Kiril, Kostelecký ZdeněkTJ Start Mlékojedy B40100.00%
4.Kovaříková Marcela, Novák JiříTJ Neratovice F40100.00%
5.Grigoriadi Roman, Dvořák Zdeněk ml.TJ Start Mlékojedy B40100.00%
6.Štibinger Michal, Kebrle JindřichTJ Dynamo Nelahozeves D30100.00%
7.Kůtek Jaroslav, Vaněk JindřichSK Mšeno30100.00%
8.Dvořák Zdeněk ml., Krojidlo JanTJ Start Mlékojedy B20100.00%
9.Týnek Jan, Šebek PetrTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch20100.00%
10.Pleticha Robert, Plocková KláraTJ Sokol Dřínov B20100.00%
11.Zelenka Petr, Zelenka RostislavSokol Mělník - Pšovka B20100.00%
12.Košatý Jan, Kovařík TomášTJ Neratovice F20100.00%
13.Sauer Jan, Kovařík PavelTJ Neratovice F20100.00%
14.Točík David, Štibinger MichalTJ Dynamo Nelahozeves D20100.00%
15.Koloc Milan, Hájková MagdalenaSK Mšeno20100.00%
16.Točík David, Novotný PetrTJ Dynamo Nelahozeves D10100.00%
17.Sauer Jan, Novák JiříTJ Neratovice F10100.00%
18.Borecká Světluška, Raček JanSokol Dolní Beřkovice C10100.00%
19.Mikysková Karolína, Dvořáková LucieTJ Sokol Dřínov B10100.00%
20.Vaněk Jindřich, Hájková MagdalenaSK Mšeno10100.00%
21.Koloc Milan, Vysloužil JaroslavSK Mšeno10100.00%
22.Točík David, Popová KateřinaTJ Dynamo Nelahozeves D10100.00%
23.Dvořák Michal, Carva PavelSokol Mělník - Pšovka B10100.00%
24.Kostelecký Zdeněk, Salajka PetrTJ Start Mlékojedy B10100.00%
25.Vedral Pavel, Karas JiříTJ Dynamo Nelahozeves C10100.00%
26.Koloc Milan, Stritzko VojtěchSK Mšeno10100.00%
27.Zelenka Petr, Carva PavelSokol Mělník - Pšovka B10100.00%
28.Borecká Světluška, Danaj MilanSokol Dolní Beřkovice C10100.00%
29.Kůtek Jaroslav, Sedlák TomášSK Mšeno10100.00%
30.Pilinský Michal, Beneš PavelTJ Start Mlékojedy B10100.00%
31.Košatý Jan, Kratochvíl LukášTJ Neratovice F10100.00%
32.Kovařík Pavel, Kratochvíl LukášTJ Neratovice F10100.00%
33.Kovařík Pavel, Košatý JanTJ Neratovice F10100.00%
34.Pleticha Robert, Feriová Marie RozálieTJ Sokol Dřínov B10100.00%
35.Kovařík Tomáš, Vítek AdamTJ Neratovice F10100.00%
36.Mikyska Radek, Pokorný DominikSK Liběchov10100.00%
37.Kostelecký Zdeněk, Pilinský MichalTJ Start Mlékojedy B10100.00%
38.Káš Pavel ml., Feriová Marie RozálieTJ Sokol Dřínov B10100.00%
39.Koudelka Patrik, Ovsenáková AlenaTJ Dynamo Nelahozeves C10100.00%
40.Kratochvíl Lukáš, Vítek AdamTJ Neratovice F4180.00%
41.Zelenka Rostislav, Carva PavelSokol Mělník - Pšovka B3175.00%
42.Stritzko Vojtěch, Sedlák TomášSK Mšeno2166.67%
43.Novotný Petr, Polách VojtěchTJ Dynamo Nelahozeves D2166.67%
44.Nikolov Kiril, Dvořák Zdeněk ml.TJ Start Mlékojedy B2166.67%
45.Pleticha Robert, Káš Pavel ml.TJ Sokol Dřínov B3260.00%
46.Nikolov Kiril, Pilinský TomášTJ Start Mlékojedy B1150.00%
47.Hamák Václav, Karas JiříTJ Dynamo Nelahozeves C2250.00%
48.Mikyska Radek, Vítová JohanaSK Liběchov1150.00%
49.Týnek Jan, Čáp KamilTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch1150.00%
50.Carva Pavel, Dvořák MiroslavSokol Mělník - Pšovka B1150.00%
51.Nikolov Kiril, Pilinský MichalTJ Start Mlékojedy B1150.00%
52.Kostelecký Zdeněk, Krojidlo JanTJ Start Mlékojedy B1150.00%
53.Grigoriadi Roman, Kostelecký ZdeněkTJ Start Mlékojedy B1150.00%
54.Kotrč Miloslav, Karas JiříTJ Dynamo Nelahozeves C1150.00%
55.Týnek Jan, Kundera MartinTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch1150.00%
56.Pop Petr, Novotný PetrTJ Dynamo Nelahozeves D1150.00%
57.Lhotský Miroslav, Šebek PetrTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch2250.00%
58.Raček Jan, Krejčová EliškaSokol Dolní Beřkovice C1150.00%
59.Borecká Světluška, Krejčová EliškaSokol Dolní Beřkovice C2340.00%
60.Hamák Václav, Horkavý ZdeněkTJ Dynamo Nelahozeves C2340.00%
61.Lhotský Miroslav, Pelikán LubošTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch1233.33%
62.Homola Marek, Ryslavý MarekTJ Sokol Libiš1233.33%
63.Kovařík Pavel, Kovaříková MarcelaTJ Neratovice F1233.33%
64.Čech Miroslav, Carva PavelSokol Mělník - Pšovka B1233.33%
65.Loudín Přemysl, Kubánek KamilTJ Sokol Byšice B1233.33%
66.Krejčí František, Loudín PřemyslTJ Sokol Byšice B1325.00%
67.Žára Robert, Loudín PřemyslTJ Sokol Byšice B1325.00%
68.Krumlová Lucie, Chvojková ŠtěpánkaTJ Sokol Dřínov B010.00%
69.Kostelecký Zdeněk, Dvořák Zdeněk ml.TJ Start Mlékojedy B010.00%
70.Lhotský Miroslav, Havel JiříTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch010.00%
71.Šály Vladimír, Krumlová LucieTJ Sokol Dřínov B010.00%
72.Gregorová Markéta, Pokorný DominikSK Liběchov010.00%
73.Vítová Johana, Ryšavý JiříSK Liběchov010.00%
74.Pilinský Tomáš, Krojidlo JanTJ Start Mlékojedy B010.00%
75.Škaloud Martin, Pour SvatoplukTJ Sokol Libiš010.00%
76.Šebek Petr, Havel JiříTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch010.00%
77.Káš Pavel ml., Mikysková KarolínaTJ Sokol Dřínov B010.00%
78.Homola Marek, Šebek EduardTJ Sokol Libiš010.00%
79.Šebek Petr, Štěpán StanislavTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch010.00%
80.Homolová Martina, Pour SvatoplukTJ Sokol Libiš010.00%
81.Zelenka Petr, Čech MiroslavSokol Mělník - Pšovka B010.00%
82.Popová Kateřina, Novotný PetrTJ Dynamo Nelahozeves D010.00%
83.Kotrč Miloslav, Tobiášek MartinTJ Dynamo Nelahozeves C010.00%
84.Hnátek Lukáš, Kostelecký ZdeněkTJ Start Mlékojedy B010.00%
85.Kostelecký Zdeněk, Pilinský TomášTJ Start Mlékojedy B010.00%
86.Horkavý Zdeněk, Vedral PavelTJ Dynamo Nelahozeves C010.00%
87.Pilinský Tomáš, Lindr FilipTJ Start Mlékojedy B010.00%
88.Kubánek Kamil, Krejčí FrantišekTJ Sokol Byšice B010.00%
89.Petržílka Ivan, Čáp KamilTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch010.00%
90.Vedral Pavel, Ovsenáková AlenaTJ Dynamo Nelahozeves C010.00%
91.Hamák Václav, Tobiášek MartinTJ Dynamo Nelahozeves C010.00%
92.Káš Pavel ml., Tyle TomášTJ Sokol Dřínov B010.00%
93.Beneš Pavel, Hnátek LukášTJ Start Mlékojedy B010.00%
94.Štěpán Stanislav, Kundera MartinTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch010.00%
95.Homola Marek, Homolová MartinaTJ Sokol Libiš010.00%
96.Salajka Petr, Pilinský TomášTJ Start Mlékojedy B010.00%
97.Točík David, Kuchta AdamTJ Dynamo Nelahozeves D010.00%
98.Beneš Pavel, Kostelecký ZdeněkTJ Start Mlékojedy B010.00%
99.Šebek Eduard, Ryšlavá PavlaTJ Sokol Libiš010.00%
100.Vondruška Vladimír, Salajka PetrTJ Start Mlékojedy B010.00%
101.Holub Petr, Mróz RomanTJ Sokol Libiš010.00%
102.Brauner Josef, Krejčová EliškaSokol Dolní Beřkovice C010.00%
103.Krumlová Lucie, Dvořáková LucieTJ Sokol Dřínov B010.00%
104.Pelikán Luboš, Šebek PetrTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch010.00%
105.Mikyska Radek, Gregorová MarkétaSK Liběchov010.00%
106.Pokorný Dominik, Vítová JohanaSK Liběchov010.00%
107.Chvojková Štěpánka, Tyle TomášTJ Sokol Dřínov B010.00%
108.Hájek Jaroslav, Loudín PřemyslTJ Sokol Byšice B010.00%
109.Štěpán Stanislav, Havel JiříTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch010.00%
110.Kebrle Jindřich, Polách VojtěchTJ Dynamo Nelahozeves D010.00%
111.Pokorný Dominik, Ryšavý JiříSK Liběchov010.00%
112.Nikolov Kiril, Žitník SamuelTJ Start Mlékojedy B010.00%
113.Miženko Milan, Vít MiloslavSK Liběchov010.00%
114.Žára Michal, Hájek JaroslavTJ Sokol Byšice B010.00%
115.Pour Svatopluk, Ryslavý MarekTJ Sokol Libiš010.00%
116.Pour Svatopluk, Ryšlavá PavlaTJ Sokol Libiš010.00%
117.Štibinger Michal, Popová KateřinaTJ Dynamo Nelahozeves D010.00%
118.Mróz Roman, Mrózová MartinaTJ Sokol Libiš010.00%
119.Homolová Martina, Ryšlavá PavlaTJ Sokol Libiš010.00%
120.Kubánek Kamil, Žára MichalTJ Sokol Byšice B010.00%
121.Miženko Milan, Ryšavý JiříSK Liběchov010.00%
122.Pilinský Michal, Salajka PetrTJ Start Mlékojedy B010.00%
123.Tobiášek Martin, Horkavý ZdeněkTJ Dynamo Nelahozeves C010.00%
124.Feriová Marie Rozálie, Krumlová LucieTJ Sokol Dřínov B010.00%
125.Nikolov Kiril, Beneš PavelTJ Start Mlékojedy B010.00%
126.Šály Vladimír, Káš Pavel ml.TJ Sokol Dřínov B020.00%
127.Mikyska Radek, Ryšavý JiříSK Liběchov020.00%
128.Hájek Jaroslav, Krejčí FrantišekTJ Sokol Byšice B020.00%
129.Vít Miloslav, Vítová JohanaSK Liběchov020.00%
130.Šály Vladimír, Dvořáková LucieTJ Sokol Dřínov B020.00%
131.Homola Marek, Pour SvatoplukTJ Sokol Libiš020.00%
132.Žára Robert, Krejčí FrantišekTJ Sokol Byšice B020.00%
133.Grigoriadi Roman, Pilinský MichalTJ Start Mlékojedy B020.00%
134.Loudín Přemysl, Hora MartinTJ Sokol Byšice B020.00%
135.Novotný Petr, Kebrle JindřichTJ Dynamo Nelahozeves D020.00%
136.Myška Radek, Kubánek KamilTJ Sokol Byšice B020.00%
137.Šály Vladimír, Feriová Marie RozálieTJ Sokol Dřínov B020.00%
138.Mróz Roman, Pour SvatoplukTJ Sokol Libiš020.00%
139.Holub Petr, Škaloud MartinTJ Sokol Libiš020.00%
140.Točík David, Polách VojtěchTJ Dynamo Nelahozeves D020.00%
141.Holub Petr, Homola MarekTJ Sokol Libiš030.00%
142.Mikyska Radek, Strnadová KateřinaSK Liběchov030.00%
143.Pilinský Michal, Pilinský TomášTJ Start Mlékojedy B030.00%
144.Šebek Eduard, Škaloud MartinTJ Sokol Libiš030.00%
145.Hájek Jaroslav, Žára RobertTJ Sokol Byšice B030.00%
146.Homola Marek, Škaloud MartinTJ Sokol Libiš030.00%
147.Chvojková Štěpánka, Šály VladimírTJ Sokol Dřínov B030.00%
148.Holub Petr, Pour SvatoplukTJ Sokol Libiš040.00%
149.Chvojková Štěpánka, Feriová Marie RozálieTJ Sokol Dřínov B050.00%
150.Strnadová Kateřina, Pokorný DominikSK Liběchov050.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy