Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor 1. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Konečný Josef, Tomíček EvženTJ Viktoria Dětřichov A13192.86%
2.Vlček Milan, Havlík Jaroslav st.TTC Preciosa Jablonné v Pod. A13381.25%
3.Fáček Petr, Hruda KamilSlavia Liberec9375.00%
4.Potenský Jan, Krošlak EduardST Frýdlant A6554.55%
5.Bohuněk Bohumil, Hejduk AlexanderTJ Viktoria Dětřichov A4640.00%
6.Boháč Miloš, Záleský VlastimilTTC Liberec71138.89%
7.Nohejl Martin, Nohejl VáclavST Frýdlant B41028.57%
Dvojice, které odehrály méně než 9 zápasů
1.Jarkovský Otto, Svoboda JanTTC Preciosa Jablonné v Pod. A70100.00%
2.Široký Jiří, Hyršl JiříST Frýdlant A60100.00%
3.Tauchman Denis, Vogel MatějSKST Liberec N40100.00%
4.Berger Jan, Vojkovič Karel st.SKST Liberec M40100.00%
5.Rýgl Lukáš, Plíšek JanKST Victory Liberec B40100.00%
6.Vojkovič Karel st., Knot JanSKST Liberec M30100.00%
7.Fáček Petr, Lanková MartinaSlavia Liberec20100.00%
8.Hauer Marek, Hyršl JiříST Frýdlant A20100.00%
9.Jarkovský Otto, Havlík Jaroslav ml.TTC Preciosa Jablonné v Pod. A20100.00%
10.Kriegelstein Petr, Vojkovič Karel st.SKST Liberec M10100.00%
11.Rýgl Lukáš, Janoušek MilanKST Victory Liberec B10100.00%
12.Perný Matěj, Vogel MatějSKST Liberec N10100.00%
13.Čermák Felix, Tauchman DenisSKST Liberec N10100.00%
14.Bohuněk Bohumil, Chmelař MilanTJ Viktoria Dětřichov A10100.00%
15.Tauchman Denis, Perný MatějSKST Liberec N10100.00%
16.Berger Jan, Knot JanSKST Liberec M3175.00%
17.Vogel Matěj, Čermák FelixSKST Liberec N3175.00%
18.Šedina František ml., Hromník MojmírTTC Hrádek nad Nisou A3175.00%
19.Anton Petr, Plíšek JanKST Victory Liberec B5271.43%
20.Hromník Mojmír, Novotný JaroslavTTC Hrádek nad Nisou A5271.43%
21.Nohejl Martin ml., Nohejl Václav ml.ST Frýdlant B2166.67%
22.Nohejl Tomáš, Nohejl Martin ml.ST Frýdlant B2166.67%
23.Tauchman Denis, Čermák BohuslavSKST Liberec N2166.67%
24.Kriegelstein Petr, Zacharová KateřinaSKST Liberec M2166.67%
25.Nohejl Tomáš, Nohejl Václav ml.ST Frýdlant B2166.67%
26.Šedina František ml., Novotný JaroslavTTC Hrádek nad Nisou A2166.67%
27.Lanková Martina, Pažout DanielSlavia Liberec4357.14%
28.Plíšek Jan, Smutný ŠtěpánKST Victory Liberec B1150.00%
29.Nohejl Václav, Nohejl TomášST Frýdlant B1150.00%
30.Fáček Petr, Buzek JosefSlavia Liberec1150.00%
31.Potenský Jan, Hauer MarekST Frýdlant A1150.00%
32.Široký Jiří, Halík JiříST Frýdlant A1150.00%
33.Říčař Rudolf, Flégl PavelTTC Preciosa Jablonné v Pod. A1150.00%
34.Nohejl Martin, Starý Jiří st.ST Frýdlant B1150.00%
35.Tacinec Martin, Novotný JaroslavTTC Hrádek nad Nisou A3350.00%
36.Rýgl Lukáš, Cmunt MartinKST Victory Liberec B2250.00%
37.Kačírek Miloslav, Engerer JiříTTC Liberec4450.00%
38.Halík Jiří, Hyršl JiříST Frýdlant A1150.00%
39.Jarkovský Otto, Říčař RudolfTTC Preciosa Jablonné v Pod. A2340.00%
40.Janoušek Milan, Andrle TomášKST Victory Liberec B2340.00%
41.Richter Pavel, Zacharová KateřinaSKST Liberec M1233.33%
42.Rýgl Lukáš, Smutný ŠtěpánKST Victory Liberec B1233.33%
43.Berger Jan, Kriegelstein PetrSKST Liberec M1233.33%
44.Čermák Bohuslav, Vejvoda ViktorSKST Liberec N1325.00%
45.Buzek Josef, Pažout DanielSlavia Liberec1420.00%
46.Nohejl Matěj, Nohejl Václav ml.ST Frýdlant B1420.00%
47.Tauchman Denis, Procházka JaroslavSKST Liberec N010.00%
48.Vogel Jakub, Jandák JanSKST Liberec N010.00%
49.Pažout Daniel, Fáček PetrSlavia Liberec010.00%
50.Krošlak Eduard, Hauer MarekST Frýdlant A010.00%
51.Havlík Jaroslav st., Pavlů JosefTTC Preciosa Jablonné v Pod. A010.00%
52.Kriegelstein Petr, Knot JanSKST Liberec M010.00%
53.Link Martin, Vojkovič Karel st.SKST Liberec M010.00%
54.Široký Jiří, Gittler VladislavST Frýdlant A010.00%
55.Ďurík Vojtěch, Jandák JanSKST Liberec N010.00%
56.Vogel Matěj, Procházka JaroslavSKST Liberec N010.00%
57.Smutný Štěpán, Janoušek MilanKST Victory Liberec B010.00%
58.Hauer Marek, Gittler VladislavST Frýdlant A010.00%
59.Andrle Tomáš, Rýgl LukášKST Victory Liberec B010.00%
60.Veselka Jiří ml., Donát OndřejSKST Liberec M010.00%
61.Čermák Felix, Vejvoda ViktorSKST Liberec N010.00%
62.Nohejl Tomáš, Nohejl MatějST Frýdlant B010.00%
63.Janoušek Milan, Plíšek JanKST Victory Liberec B010.00%
64.Hyršl Jiří, Krošlak EduardST Frýdlant A010.00%
65.Bohuněk Bohumil, Štiťáková LucieTJ Viktoria Dětřichov A010.00%
66.Najman Mariusz Seweryn, Vele OndřejTTC Hrádek nad Nisou A010.00%
67.Anton Petr, Rýgl LukášKST Victory Liberec B010.00%
68.Buzek Josef, Lanková MartinaSlavia Liberec010.00%
69.Vejvoda Viktor, Ďurík VojtěchSKST Liberec N010.00%
70.Janoušek Milan, Cmunt MartinKST Victory Liberec B010.00%
71.Vele Ondřej, Doležalová MonikaTTC Hrádek nad Nisou A010.00%
72.Anton Petr, Janoušek MilanKST Victory Liberec B010.00%
73.Nohejl Martin ml., Nohejl MatějST Frýdlant B010.00%
74.Nohejl Martin ml., Starý Jiří st.ST Frýdlant B010.00%
75.Vojkovič Karel st., Zacharová KateřinaSKST Liberec M010.00%
76.Tauchman Denis, Vogel JakubSKST Liberec N010.00%
77.Richter Pavel, Veselka Jiří ml.SKST Liberec M010.00%
78.Ďurík Vojtěch, Wolf FilipSKST Liberec N010.00%
79.Vele Ondřej, Brigantová BeataTTC Hrádek nad Nisou A010.00%
80.Čermák Felix, Ďurík VojtěchSKST Liberec N010.00%
81.Richter Pavel, Donát OndřejSKST Liberec M010.00%
82.Konečný Josef, Vacek StanislavTJ Viktoria Dětřichov A010.00%
83.Halík Jiří, Gittler VladislavST Frýdlant A010.00%
84.Jarkovský Otto, Flégl PavelTTC Preciosa Jablonné v Pod. A010.00%
85.Ďurík Vojtěch, Perný MatějSKST Liberec N020.00%
86.Tacinec Martin, Vele OndřejTTC Hrádek nad Nisou A020.00%
87.Richter Pavel, Link MartinSKST Liberec M020.00%
88.Bohuněk Bohumil, Vacek StanislavTJ Viktoria Dětřichov A020.00%
89.Čermák Felix, Vogel JakubSKST Liberec N020.00%
90.Vogel Jakub, Ďurík VojtěchSKST Liberec N020.00%
91.Richter Pavel, Kriegelstein PetrSKST Liberec M060.00%
92.Tacinec Martin, Najman Mariusz SewerynTTC Hrádek nad Nisou A070.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy