Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - nadstavba RS - třída A
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Jankovič Štěpán, Brožová AlenaTTC Litvínov D8188.89%
2.Kůrka Radek, Zelenka MilanTTC Litvínov D6275.00%
3.Černuška Josef, Piskáček VáclavSokol Horní Jiřetín B5362.50%
4.Basák Josef, Hleba VladyslavSKST Baník Most F3633.33%
5.Bambas Jiří, Zázvorka JanTJ Sokol Obrnice1420.00%
6.Bednář Pavel, Heissler LadislavTJ Sokol Obrnice1516.67%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Fiška Václav, Faltys Zdeněk st.SKST Baník Most F40100.00%
2.Král Erich, Hejna MartinTJ Baník Meziboří B20100.00%
3.Piskáček Ondřej, Piskáček VáclavSokol Horní Jiřetín B10100.00%
4.Kůrka Radek, Hojdar AdamTTC Litvínov D10100.00%
5.Král Erich, Hejna MarekTJ Baník Meziboří B10100.00%
6.Zelenka Milan, Hojdar AdamTTC Litvínov D10100.00%
7.Piskáček Václav, Trnka Petr st.Sokol Horní Jiřetín B10100.00%
8.Zelenka Milan, Mužík FilipTTC Litvínov D10100.00%
9.Král Erich, Burš IvanTJ Baník Meziboří B10100.00%
10.Celerin Karel, Hosták MarcelTJ Baník Meziboří B10100.00%
11.Krejcar Jan, Basák JosefSKST Baník Most F10100.00%
12.Fiška Václav, Krejcar JanSKST Baník Most F10100.00%
13.Plzák Jindřich, Glajc MartinTTC Litvínov E3175.00%
14.Král Erich, Zralý DanielTJ Baník Meziboří B2166.67%
15.Mikač Jiří, Piskáček OndřejSokol Horní Jiřetín B2166.67%
16.Mikač Jiří, Trnka Petr st.Sokol Horní Jiřetín B2166.67%
17.Hotový Martin, Zázvorka JanTJ Sokol Obrnice1150.00%
18.Fiška Václav, Čapský MiroslavSKST Baník Most F1150.00%
19.Celerin Karel, Burš IvanTJ Baník Meziboří B1150.00%
20.Glajc Martin, Glajc JaroslavTTC Litvínov E1150.00%
21.Čapský Miroslav, Faltys Zdeněk st.SKST Baník Most F1150.00%
22.Brejška Roman, Plzák JindřichTTC Litvínov E1150.00%
23.Hocelík Viktor, Hejna MartinTJ Baník Meziboří B1150.00%
24.Heissler Ladislav, Hotový MartinTJ Sokol Obrnice1150.00%
25.Rytich Milan, Plzák JindřichTTC Litvínov E1233.33%
26.Trnka Petr st., Piskáček OndřejSokol Horní Jiřetín B1325.00%
27.Bednář Pavel, Struhovský JiříTJ Sokol Obrnice010.00%
28.Hubová Soňa, Král ErichTJ Baník Meziboří B010.00%
29.Hejna Martin, Hejna MarekTJ Baník Meziboří B010.00%
30.Burš Ivan, Hosták MarcelTJ Baník Meziboří B010.00%
31.Zozulák Petr, Hubová SoňaTJ Baník Meziboří B010.00%
32.Čapský Miroslav, Krejcar JanSKST Baník Most F010.00%
33.Hotový Martin, Struhovský JiříTJ Sokol Obrnice010.00%
34.Hejna Martin, Zralý DanielTJ Baník Meziboří B010.00%
35.Hocelík Viktor, Slivoň MilošTJ Baník Meziboří B010.00%
36.Slivoň Miloš, Hubová SoňaTJ Baník Meziboří B010.00%
37.Slivoň Miloš, Hejna MarekTJ Baník Meziboří B010.00%
38.Rytich Milan, Pich Jan st.TTC Litvínov E010.00%
39.Bednář Pavel, Zázvorka JanTJ Sokol Obrnice020.00%
40.Pich Jan st., Glajc JaroslavTTC Litvínov E020.00%
41.Glajc Jaroslav, Brejška RomanTTC Litvínov E020.00%
42.Rytich Milan, Brejška RomanTTC Litvínov E030.00%
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy