Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor 2.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Horák Milan, Vais JindřichTJ Sokol Byšice A50100.00%
2.Kummer Václav, Kůtek JaroslavSK Mšeno B30100.00%
3.Stritzko Vojtěch, Hájková MagdalenaSK Mšeno B30100.00%
4.Tobiášek Martin, Ovsenáková AlenaTJ Dynamo Nelahozeves C30100.00%
5.Horkavý Zdeněk, Kotrč MiloslavTJ Dynamo Nelahozeves C30100.00%
6.Bjalončík Emil, Sobota MiroslavTJ KRALUPY C4180.00%
7.Slapnička Karel, Procházka StanislavTJ KRALUPY C3175.00%
8.Dvořák Michal, Dvořák MiroslavSokol Mělník - Pšovka B2166.67%
9.Gregorová Markéta, Vít MiloslavSK Liběchov, z.s.2166.67%
10.Týnek Jan, Pelikán LubošTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch2250.00%
11.Čech Miroslav, Zelenka RostislavSokol Mělník - Pšovka B2250.00%
12.Hollein Martin, Borecká SvětluškaSokol Dolní Beřkovice C2250.00%
13.Mikyska Radek, Miženko MilanSK Liběchov, z.s.1233.33%
14.Kostelecký Zdeněk, Nikolov KirilTJ Start Mlékojedy B1233.33%
15.Pour Svatopluk, Šebek EduardTJ Sokol Libiš030.00%
16.Žára Robert, Loudín PřemyslTJ Sokol Byšice B030.00%
17.Krojidlo Jan, Žitník SamuelTJ Neratovice G040.00%
18.Šály Vladimír, Dvořáková LucieTJ Sokol Dřínov B040.00%
19.Škaloud Martin, Douša PavelTJ Sokol Libiš040.00%
Dvojice, které odehrály méně než 3 zápasy
1.Novotný Petr, Dvořák Zdeněk ml.TJ Start Mlékojedy B20100.00%
2.Koloc Milan, Kůtek JaroslavSK Mšeno B20100.00%
3.Točík David, Motl LudvíkTJ Dynamo Nelahozeves D20100.00%
4.Pop Petr, Kloda JiříTJ Dynamo Nelahozeves D20100.00%
5.Kloda Jiří, Polách VojtěchTJ Dynamo Nelahozeves D10100.00%
6.Mekiš Milan, Kovařík PavelTJ Neratovice G10100.00%
7.Pařízek Miloslav, Píša MartinTJ Sokol Byšice A10100.00%
8.Kundera Martin, Čáp KamilTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch10100.00%
9.Kolka Daniel, Ducháček MilanTJ Sokol Byšice A10100.00%
10.Mekiš Milan, Hurdálek PavelTJ Neratovice G10100.00%
11.Prokeš Filip, Štros JanSokol Mělník - Pšovka B10100.00%
12.Kloda Stanislav, Popová KateřinaTJ Dynamo Nelahozeves D10100.00%
13.Procházka Stanislav, Babák JosefTJ KRALUPY C10100.00%
14.Novotný Petr, Jablončík TomášTJ Start Mlékojedy B10100.00%
15.Popová Kateřina, Štibinger MichalTJ Dynamo Nelahozeves D10100.00%
16.Kolka Daniel, Pařízek MiloslavTJ Sokol Byšice A10100.00%
17.Kloda Stanislav, Polách VojtěchTJ Dynamo Nelahozeves D10100.00%
18.Dvořák Miroslav, Carva PavelSokol Mělník - Pšovka B10100.00%
19.Novák Jiří, Kovaříková MarcelaTJ Neratovice G10100.00%
20.Kovařík Pavel, Hurdálek PavelTJ Neratovice G10100.00%
21.Vaněk Jindřich, Hájková MagdalenaSK Mšeno B10100.00%
22.Dvořák Zdeněk ml., Nikolov KirilTJ Start Mlékojedy B10100.00%
23.Kloda Jiří, Točík DavidTJ Dynamo Nelahozeves D10100.00%
24.Štibinger Michal, Polách VojtěchTJ Dynamo Nelahozeves D10100.00%
25.Tobiášek Martin, Kebrle JindřichTJ Dynamo Nelahozeves C10100.00%
26.Stritzko Vojtěch, Vaněk JindřichSK Mšeno B10100.00%
27.Píša Martin, Ducháček MilanTJ Sokol Byšice A1150.00%
28.Kundera Martin, Lhotský MiroslavTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch1150.00%
29.Olmer Vladimír, Feriová Marie RozálieTJ Sokol Dřínov B1150.00%
30.Pokorný Dominik, Strnadová KateřinaSK Liběchov, z.s.010.00%
31.Šály Vladimír, Pleticha RobertTJ Sokol Dřínov B010.00%
32.Šebek Eduard, Douša PavelTJ Sokol Libiš010.00%
33.Hamák Václav, Kotrč MiloslavTJ Dynamo Nelahozeves C010.00%
34.Žára Robert, Hájek JaroslavTJ Sokol Byšice B010.00%
35.Loudín Přemysl, Kubánek KamilTJ Sokol Byšice B010.00%
36.Novák Jiří, Mekiš MilanTJ Neratovice G010.00%
37.Pelikán Luboš, Čáp KamilTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch010.00%
38.Mróz Roman, Škaloud MartinTJ Sokol Libiš010.00%
39.Krejčová Eliška, Šimon VladimírSokol Dolní Beřkovice C010.00%
40.Žára Michal, Hora MartinTJ Sokol Byšice B010.00%
41.Žára Michal, Hájek JaroslavTJ Sokol Byšice B010.00%
42.Hurdálek Pavel, Novák JiříTJ Neratovice G010.00%
43.Krejčí František, Loudín PřemyslTJ Sokol Byšice B010.00%
44.Žára Michal, Kubánek KamilTJ Sokol Byšice B010.00%
45.Kebrle Jindřich, Koudelka PatrikTJ Dynamo Nelahozeves C010.00%
46.Brauner Josef, Šimon VladimírSokol Dolní Beřkovice C010.00%
47.Pour Svatopluk, Homola MarekTJ Sokol Libiš010.00%
48.Jablončík Tomáš, Kopecký VáclavTJ Start Mlékojedy B010.00%
49.Nikolov Kiril, Novotný PetrTJ Start Mlékojedy B010.00%
50.Žára Robert, Kubánek KamilTJ Sokol Byšice B010.00%
51.Dvořák Zdeněk ml., Salajka PetrTJ Start Mlékojedy B010.00%
52.Feriová Marie Rozálie, Pleticha RobertTJ Sokol Dřínov B010.00%
53.Kebrle Jindřich, Ovsenáková AlenaTJ Dynamo Nelahozeves C010.00%
54.Mikyska Radek, Pokorný DominikSK Liběchov, z.s.010.00%
55.Vít Miloslav, Vítová JohanaSK Liběchov, z.s.010.00%
56.Olmer Vladimír, Chvojková ŠtěpánkaTJ Sokol Dřínov B020.00%
57.Štěpán Stanislav, Lhotský MiroslavTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch020.00%
58.Brauner Josef, Krejčová EliškaSokol Dolní Beřkovice C020.00%
59.Krejčová Eliška, Holina JosefSokol Dolní Beřkovice C020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy