Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor dorostu
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Dostál Dominik, Pospíšil Tomáš ml.TJ Jiskra Králíky A12380.00%
2.Rybka Tomáš ml., Hajný MiroslavTJ Sokol Česká Třebová A5645.45%
3.Ryšálek Tomáš, Preisler JanTJ Sokol Česká Třebová B080.00%
Dvojice, které odehrály méně než 8 zápasů
1.Nečas Lukáš, Podzemský TomášTJ Lanškroun B40100.00%
2.Pinkas Matyáš, Doležal TomášTTC Ústí nad Orlicí4180.00%
3.Kapalčík Šimon, Čada MarekTJ Sokol Mistrovice A5271.43%
4.Fogl Lukáš, Vychytil VojtěchOrel Orlice A2250.00%
5.Kvapil Martin, Vychytil VojtěchOrel Orlice A2340.00%
6.Bělohlávek Lukáš, Kaňka TomášUS Steinerová Choceň A2528.57%
7.Bubnová Kateřína, Drábková VeronikaTJ Sokol Sudslava B1325.00%
8.Pavelka Dominik, Marek JakubTJ Sokol Sudslava B040.00%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Langr Lukáš ml., Chládek KarelTJ Lanškroun B30100.00%
2.Kaňka Tomáš, Kaňka OndřejUS Steinerová Choceň A30100.00%
3.Doležal Tomáš, Moravec OldřichTTC Ústí nad Orlicí20100.00%
4.Kvapil Martin, Fogl LukášOrel Orlice A20100.00%
5.Langr Lukáš ml., Doležel DanielTJ Lanškroun B20100.00%
6.Nečas Lukáš, Zechovský JanTJ Lanškroun B20100.00%
7.Beneš Václav ml., Ulrych MilanUS Steinerová Choceň A20100.00%
8.Langr Lukáš ml., Cacková TerezaTJ Lanškroun B10100.00%
9.Kaňka Tomáš, Ulrych MilanUS Steinerová Choceň A10100.00%
10.Marek Jakub, Drábková TerezaTJ Sokol Sudslava B10100.00%
11.Dostál Dominik, Opravil JiříTJ Jiskra Králíky A10100.00%
12.Doležel Daniel, Bako AdamTJ Lanškroun B10100.00%
13.Chládek Karel, Cacková TerezaTJ Lanškroun B10100.00%
14.Krejčí Robin, Čada MarekTJ Sokol Mistrovice A2166.67%
15.Motlová Monika, Pinkas MatyášTTC Ústí nad Orlicí2166.67%
16.Moravec Oldřich, John JiříTTC Ústí nad Orlicí1150.00%
17.Adamec Lukáš, Fogl LukášOrel Orlice A1150.00%
18.Kalousek Ondřej, Čada MarekTJ Sokol Mistrovice A1150.00%
19.Drábková Veronika, Pavelka DominikTJ Sokol Sudslava B1150.00%
20.Hajný Miroslav, Valenta AlešTJ Sokol Česká Třebová A1150.00%
21.Verešpej Josef, Preisler JanTJ Sokol Česká Třebová B1150.00%
22.Pinkas Matyáš, John JiříTTC Ústí nad Orlicí1233.33%
23.Drábková Tereza, Drábková TerezaTJ Sokol Sudslava B010.00%
24.Kapalčík Šimon, Krejčí RobinTJ Sokol Mistrovice A010.00%
25.Doležal Tomáš, John JiříTTC Ústí nad Orlicí010.00%
26.Verešpej Josef, Bělka VítTJ Sokol Česká Třebová B010.00%
27.Fogl Lukáš, Slavíček MartinOrel Orlice A010.00%
28.Langr Lukáš ml., Bako RadimTJ Lanškroun B010.00%
29.Preisler Jan, Bělka VítTJ Sokol Česká Třebová B010.00%
30.Hustý Lukáš, Verešpej JosefTJ Sokol Česká Třebová B010.00%
31.Rybka Tomáš ml., Valenta AlešTJ Sokol Česká Třebová A010.00%
32.Hajný Miroslav, Kolář MatějTJ Sokol Česká Třebová A010.00%
33.Krejčí Robin, Kalousek OndřejTJ Sokol Mistrovice A010.00%
34.Drábková Tereza, Bubnová KateřínaTJ Sokol Sudslava B010.00%
35.Kapalčík Šimon, Kalousek OndřejTJ Sokol Mistrovice A010.00%
36.Ulrych Milan, Šejnoha JiříUS Steinerová Choceň A010.00%
37.Kvapil Martin, Adamec LukášOrel Orlice A020.00%
38.Kaňka Tomáš, Šejnoha JiříUS Steinerová Choceň A020.00%
39.Drábková Tereza, Drábková VeronikaTJ Sokol Sudslava B020.00%
40.Bělka Vít, Hustý LukášTJ Sokol Česká Třebová B030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS