Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor 2.stupně
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Pauliš František, Kosinka JosefTJ Sokol HK 2 G90100.00%
2.Hrubý Michal, Hanus RenéTJ Jiskra N.Bydžov B9281.82%
3.Zima Jiří st., Černík JaromírTJ Kosice11473.33%
4.Obermajer Pavel, Petrovický JosefSK Převýšov9564.29%
5.Kraus Adam, Vlášek TomášTJ Jiskra N.Bydžov B7463.64%
6.Koníček Jan, Maňhalová KristýnaTJ Sokol Chlumec n.C. D3260.00%
7.Zajíc Jiří, Hitka DanielTJ Sokol HK 2 H7558.33%
8.Tměj Milan, Flejberk JiříTJ Sokol HK 2 H6650.00%
9.Sauer Miroslav, Šula PetrTJ Jiskra N.Bydžov C3350.00%
10.Tichý Václav, Hepner LukášTJ Sokol Stěžery E5645.45%
11.Pilař Petr, Vaněk PetrSK Převýšov2340.00%
12.Vaněk Petr, Panocha JanSK Převýšov2340.00%
13.Kašpar David, Jeřábek PetrTJ Sokol Stěžery E2340.00%
14.Koníček Jan, Leden MichalTJ Sokol Chlumec n.C. D3633.33%
15.Šulitka Milan, Holman JosefTJ Kosice1614.29%
16.Kycelt Martin, Šíchová TerezaTJ Sokol Chlumec n.C. D050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Kosinka Josef, Peregrin JaroslavTJ Sokol HK 2 G40100.00%
2.Riedl Josef, Peregrin JaroslavTJ Sokol HK 2 G40100.00%
3.Dostálová Kristýna, Jeřábek PetrTJ Sokol Stěžery E30100.00%
4.Drábek Zbyněk, Kačer RadekTJ Sokol HK 2 G30100.00%
5.Riedl Josef, Zika ZbyněkTJ Sokol HK 2 G20100.00%
6.Dosedělová Marcela, Kycelt MartinTJ Sokol Chlumec n.C. D20100.00%
7.Kraus Adam, Hanus RenéTJ Jiskra N.Bydžov B20100.00%
8.Pauliš František, Zika ZbyněkTJ Sokol HK 2 G20100.00%
9.Macák Lukáš, Fuit JanTJ Jiskra N.Bydžov C10100.00%
10.Kraus Adam, Hrubý MichalTJ Jiskra N.Bydžov B10100.00%
11.Kycelt Martin, Koníček JanTJ Sokol Chlumec n.C. D10100.00%
12.Francová Lucie, Bažant MatějSK Integra HK10100.00%
13.Drábek Zbyněk, Riedl JosefTJ Sokol HK 2 G10100.00%
14.Veinfurter Karel, Macák LukášTJ Jiskra N.Bydžov C10100.00%
15.Šedivý Martin, Macák LukášTJ Jiskra N.Bydžov C10100.00%
16.Hepner Lukáš, Kašpar DavidTJ Sokol Stěžery E10100.00%
17.Francová Lucie, Khol RudolfSK Integra HK10100.00%
18.Hitka Daniel, Drábková LucieTJ Sokol HK 2 H10100.00%
19.Drábek Zbyněk, Chládek MartinTJ Sokol HK 2 G10100.00%
20.Peregrin Jaroslav, Drábek ZbyněkTJ Sokol HK 2 G10100.00%
21.Francová Lucie, Čížek PavelSK Integra HK10100.00%
22.Sauer Miroslav, Wagner FilipTJ Jiskra N.Bydžov C10100.00%
23.Pilař Petr, Studnička RadimSK Převýšov10100.00%
24.Chládek Martin, Kačer RadekTJ Sokol HK 2 G10100.00%
25.Drábek Zbyněk, Kosinka JosefTJ Sokol HK 2 G10100.00%
26.Zahálka Pavel, Francová LucieSK Integra HK3175.00%
27.Kycelt Martin, Maňhalová KristýnaTJ Sokol Chlumec n.C. D2250.00%
28.Šedivý Martin, Sauer MiroslavTJ Jiskra N.Bydžov C2250.00%
29.Macák Lukáš, Wagner FilipTJ Jiskra N.Bydžov C1150.00%
30.Šula Petr, Fuit JanTJ Jiskra N.Bydžov C2250.00%
31.Pilař Petr, Panocha JanSK Převýšov2250.00%
32.Wagner Filip, Veinfurter KarelTJ Jiskra N.Bydžov C2250.00%
33.Hepner Lukáš, Částka DavidTJ Sokol Stěžery E1150.00%
34.Francová Lucie, Kratochvíl MartinSK Integra HK1150.00%
35.Holman Josef, Obešlo LiborTJ Kosice1233.33%
36.Šíchová Tereza, Maňhalová KristýnaTJ Sokol Chlumec n.C. D1233.33%
37.Pilař Petr, Vaníček LukášSK Převýšov010.00%
38.Zahálka Pavel, Jošková LenkaSK Integra HK010.00%
39.Fuit Jan, Sauer MiroslavTJ Jiskra N.Bydžov C010.00%
40.Vaníček Jaroslav, Hrubý MichalTJ Jiskra N.Bydžov B010.00%
41.Khol Roman, Čížek PavelSK Integra HK010.00%
42.Petrovický Josef, Pilař PetrSK Převýšov010.00%
43.Šanc Vojtěch, Částka DavidTJ Sokol Stěžery E010.00%
44.Zahálka Pavel, Bažant MatějSK Integra HK010.00%
45.Tichý Václav, Částka DavidTJ Sokol Stěžery E010.00%
46.Bém Milan, Tměj MilanTJ Sokol HK 2 H010.00%
47.Zima Jiří st., Obešlo LiborTJ Kosice010.00%
48.Koníček Jan, Petrovický AlešTJ Sokol Chlumec n.C. D010.00%
49.Bém Milan, Hitka DanielTJ Sokol HK 2 H010.00%
50.Francová Lucie, Jošková LenkaSK Integra HK010.00%
51.Zahálka Pavel, Vodička IvanSK Integra HK010.00%
52.Khol Rudolf, Jošková LenkaSK Integra HK010.00%
53.Veinfurter Karel, Sauer MiroslavTJ Jiskra N.Bydžov C010.00%
54.Dospělová Michaela, Dostálová KristýnaTJ Sokol Stěžery E010.00%
55.Leden Michal, Maňhalová KristýnaTJ Sokol Chlumec n.C. D010.00%
56.Khol Rudolf, Khol RomanSK Integra HK010.00%
57.Šedivý Martin, Šula PetrTJ Jiskra N.Bydžov C010.00%
58.Šeda Martin, Kratochvíl MartinSK Integra HK010.00%
59.Jakubský Filip, Hitka DanielTJ Sokol HK 2 H010.00%
60.Holman Josef, Leden LadislavTJ Kosice020.00%
61.Obešlo Libor, Šulitka MilanTJ Kosice020.00%
62.Zahálka Pavel, Šeda MartinSK Integra HK020.00%
63.Veinfurter Karel, Šedivý MartinTJ Jiskra N.Bydžov C020.00%
64.Částka David, Jeřábek PetrTJ Sokol Stěžery E020.00%
65.Khol Rudolf, Čížek PavelSK Integra HK020.00%
66.Čížek Pavel, Vodička IvanSK Integra HK020.00%
67.Tměj Milan, Drábková LucieTJ Sokol HK 2 H020.00%
68.Zahálka Pavel, Zahálka FilipSK Integra HK030.00%
69.Zahálka Pavel, Čížek PavelSK Integra HK030.00%
70.Vlášek Tomáš, Vaníček JaroslavTJ Jiskra N.Bydžov B030.00%
71.Veinfurter Karel, Fuit JanTJ Jiskra N.Bydžov C030.00%
72.Kašpar David, Částka DavidTJ Sokol Stěžery E040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline