Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - OP III. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Goliáš Petr, Mrkvica AlešTJ Sokol Vranovice C15288.24%
2.Zajíc René, Švejda AloisTJ Jevišovka A14287.50%
3.Blažek Jiří, Pleskač JanTJ Agrotec Hustopeče E13286.67%
4.Pluháček Radek, Průdek DanielTJ Sokol Rakvice C12380.00%
5.Hruška Jaroslav st., Mrhal ZdeněkTJ Sokol Velké Němčice C10376.92%
6.Ševela František, Halm JosefTJ Sokol Brumovice B15671.43%
7.Ebach Petr, Pleskač PavelTJ Agrotec Hustopeče E11568.75%
8.Šalášek Jiří, Sláma AdamTJ Sokol Němčičky C14766.67%
9.Novotný Pavel, Knöttig OndřejTJ Sokol Křepice C8466.67%
10.Hoch Vítek, Kubík JosefTJ Sokol Kobylí D11664.71%
11.Blaško Květoslav, Stávek JosefTJ Sokol Němčičky C14863.64%
12.Vala Jaroslav, Straka VlastimilTJ Sokol Rakvice B6554.55%
13.Novák Jiří st., Soukal Jiří ml.TJ Sokol Kobylí D6650.00%
14.Straka Dominik, Polášek PatrikTJ Sokol Rakvice C8850.00%
15.Lossel Martin, Krátký MilanTJ Sokol Brumovice B7943.75%
16.Mikulica Miroslav, Darmovzal JanTJ Sokol Rakvice B4736.36%
Dvojice, které odehrály méně než 11 zápasů
1.Damborský Bohumil, Svojanovský LadislavTJ Jevišovka A70100.00%
2.Papež Jan, Rubeš JakubTJ Sokol Křepice C5183.33%
3.Knöttig Ondřej, Rubeš JakubTJ Sokol Křepice C5271.43%
4.Sedláček Petr, Hruška Jaroslav st.TJ Sokol Velké Němčice C4357.14%
5.Vacek Jan, Morc DominikMSK Břeclav C5455.56%
6.Patka Jiří, Slabyhoudek VáclavTJ Sokol Velké Hostěrádky B4544.44%
7.Sedláček Petr, Lazárik MilanTJ Sokol Velké Němčice C3537.50%
8.Gregor Miroslav, Loukota Zdeněk ml.Moravan Lednice C2433.33%
9.Svoboda Ondřej, Halámek JakubTJ Sokol Pouzdřany A2528.57%
10.Dohnálek Luděk, Janoušek TomášTJ Sokol Klobouky u Brna A070.00%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Tarhaj Josef, Gregor MiroslavMoravan Lednice C20100.00%
2.Tarhaj Josef, Měřínský JiříMoravan Lednice C20100.00%
3.Měřínský Jiří, Gregor MiroslavMoravan Lednice C20100.00%
4.Fabikovič Daniel, Krejčiřík StanislavMSK Břeclav C20100.00%
5.Ebach Petr, Hovězák PetrTJ Agrotec Hustopeče E10100.00%
6.Krátký Milan, Zítka KarelTJ Sokol Brumovice B10100.00%
7.Hovězák Petr, Pleskač JanTJ Agrotec Hustopeče E10100.00%
8.Zmrzlík Pavel, Faron RomanTJ Sokol Vranovice C10100.00%
9.Mrkvica Aleš, Němeček MilošTJ Sokol Vranovice C10100.00%
10.Hruška Vlastimil, Gregor MiroslavMoravan Lednice C10100.00%
11.Zajíc René, Damborský BohumilTJ Jevišovka A10100.00%
12.Smíšek Libor, Tomola JaroslavTJ Jevišovka A10100.00%
13.Kubík Josef, Novák Jiří ml.TJ Sokol Kobylí D10100.00%
14.Zmrzlík Pavel, Pavelka DanielTJ Sokol Vranovice C10100.00%
15.Valoušek František, Vala JaroslavTJ Sokol Rakvice B10100.00%
16.Damborský Bohumil, Smíšek PetrTJ Jevišovka A10100.00%
17.Bruckner Tomáš, Krejčiřík StanislavMSK Břeclav C10100.00%
18.Darmovzal Jan, Zlámal VojtěchTJ Sokol Rakvice B10100.00%
19.Halas Pavel st., Slavík OndřejOrel Šitbořice B10100.00%
20.Švejda Alois, Damborský BohumilTJ Jevišovka A10100.00%
21.Tarhaj Josef, Hejmala KarelMoravan Lednice C10100.00%
22.Blažek Jiří, Pleskač PavelTJ Agrotec Hustopeče E10100.00%
23.Krátký Milan, Fidor MarekTJ Sokol Brumovice B10100.00%
24.Morc Dominik, Krejčiřík StanislavMSK Břeclav C10100.00%
25.Lossel Martin, Zítka KarelTJ Sokol Brumovice B10100.00%
26.Mezihorák Aleš, Suský JakubTJ Sokol Němčičky C10100.00%
27.Soukal Jiří ml., Novák Jiří ml.TJ Sokol Kobylí D10100.00%
28.Novák Jiří ml., Hoch VítekTJ Sokol Kobylí D10100.00%
29.Jelínek Jaromír, Loukota Zdeněk ml.Moravan Lednice C10100.00%
30.Kolínský Michal, Presl MichalTJ Sokol Velké Hostěrádky B10100.00%
31.Blažek Jiří, Ebach PetrTJ Agrotec Hustopeče E10100.00%
32.Šalášek Jiří, Stávek JosefTJ Sokol Němčičky C10100.00%
33.Novotný Pavel, Papež JanTJ Sokol Křepice C10100.00%
34.Vala Jaroslav, Mikulica MiroslavTJ Sokol Rakvice B10100.00%
35.Jakubčík František, Ševela FrantišekTJ Sokol Brumovice B10100.00%
36.Stejskal Libor, Halasová AnnaOrel Šitbořice B10100.00%
37.Halas Pavel st., Halasová LudmilaOrel Šitbořice B10100.00%
38.Damborský Bohumil, Himal TomášTJ Jevišovka A10100.00%
39.Dobrovolný Tomáš, Maška PetrTJ Sokol Křepice C10100.00%
40.Fidor Marek, Jakubčík FrantišekTJ Sokol Brumovice B10100.00%
41.Himal Tomáš, Benešová ZuzanaTJ Jevišovka A10100.00%
42.Soukal Jiří ml., Šíblová SáraTJ Sokol Kobylí D10100.00%
43.Smíšek Libor, Damborský BohumilTJ Jevišovka A10100.00%
44.Morc Dominik, Fabikovič DanielMSK Břeclav C10100.00%
45.Blaško Květoslav, Mezihorák AlešTJ Sokol Němčičky C10100.00%
46.Straka Daniel, Zlámal VojtěchTJ Sokol Rakvice B10100.00%
47.Halas Pavel st., Halasová AnnaOrel Šitbořice B4180.00%
48.Sedláček Petr, Strouhal JaroslavTJ Sokol Velké Němčice C3175.00%
49.Vašíčková Martina, Růžičková NatálieMSK Břeclav C3175.00%
50.Zajíc René, Himal TomášTJ Jevišovka A2166.67%
51.Novotný Pavel, Zach TomášTJ Sokol Křepice C2166.67%
52.Halas Pavel st., Stejskal LiborOrel Šitbořice B2166.67%
53.Růžičková Natálie, Fabikovič DanielMSK Břeclav C2166.67%
54.Stejskal Libor, Vokál RadekOrel Šitbořice B2166.67%
55.Goliáš Petr, Faron RomanTJ Sokol Vranovice C2166.67%
56.Soukal Jiří ml., Poulík JanTJ Sokol Kobylí D3260.00%
57.Novotný Pavel, Maška PetrTJ Sokol Křepice C3260.00%
58.Halámek Zdeněk, Franzberger FrantišekTJ Sokol Pouzdřany A1150.00%
59.Pavelka Daniel, Pokorný PetrTJ Sokol Vranovice C1150.00%
60.Měřínský Jiří, Loukota Zdeněk ml.Moravan Lednice C1150.00%
61.Kružík David, Kružík LeošMoravan Lednice C2250.00%
62.Hančkr Karel, Kopeček DavidKST Uherčice A1150.00%
63.Hruška Jaroslav st., Strouhal JaroslavTJ Sokol Velké Němčice C1150.00%
64.Lossel Martin, Fidor MarekTJ Sokol Brumovice B1150.00%
65.Himal Tomáš, Svojanovský LadislavTJ Jevišovka A1150.00%
66.Novák Jiří st., Kubík JosefTJ Sokol Kobylí D1150.00%
67.Blažek Jiří, Hovězák PetrTJ Agrotec Hustopeče E1150.00%
68.Šťastný Pavel, Faron RomanTJ Sokol Vranovice C2250.00%
69.Novák Jiří st., Novák Jiří ml.TJ Sokol Kobylí D1150.00%
70.Patka Jiří, Vávra TomášTJ Sokol Velké Hostěrádky B1150.00%
71.Vlach Radomír, Kolínský MichalTJ Sokol Velké Hostěrádky B1150.00%
72.Zach Tomáš, Strouhal PetrTJ Sokol Křepice C2250.00%
73.Dolíhal Luděk, Dostál MartinKST Uherčice A2250.00%
74.Vlach Radomír, Vlach PetrTJ Sokol Velké Hostěrádky B2340.00%
75.Šťastný Pavel, Zmrzlík PavelTJ Sokol Vranovice C2340.00%
76.Kolínský Michal, Vávra TomášTJ Sokol Velké Hostěrádky B1233.33%
77.Vokál Radek, Hanák FrantišekOrel Šitbořice B1233.33%
78.Himal Tomáš, Tomola JaroslavTJ Jevišovka A1233.33%
79.Vokál Radek, Slavík JakubOrel Šitbořice B1233.33%
80.Šťastný Pavel, Pavelka DanielTJ Sokol Vranovice C1233.33%
81.Straka Vlastimil, Zlámal VojtěchTJ Sokol Rakvice B1233.33%
82.Gajda Michal, Kružík DavidMoravan Lednice C1233.33%
83.Mrhal Zdeněk, Sedláček PetrTJ Sokol Velké Němčice C1233.33%
84.Halámek Zdeněk, Halámek RadekTJ Sokol Pouzdřany A1233.33%
85.Pleskač Pavel, Hovězák PetrTJ Agrotec Hustopeče E1325.00%
86.Halámek Radek, Halámek JakubTJ Sokol Pouzdřany A1420.00%
87.Bruckner Tomáš, Fabikovič DanielMSK Břeclav C1420.00%
88.Janoušek Tomáš, Kalus TomášTJ Sokol Klobouky u Brna A010.00%
89.Hruška Jaroslav st., Krišpín KarelTJ Sokol Velké Němčice C010.00%
90.Strouhal Jaroslav, Lazárik MilanTJ Sokol Velké Němčice C010.00%
91.Vodáková Aneta, Svoboda PetrTJ Sokol Klobouky u Brna A010.00%
92.Dolíhal Luděk, Urbánek MichalKST Uherčice A010.00%
93.Gajda Michal, Loukota Zdeněk ml.Moravan Lednice C010.00%
94.Pleskač Jan, Šubík JiříTJ Agrotec Hustopeče E010.00%
95.Dobrovolný Tomáš, Rubeš JakubTJ Sokol Křepice C010.00%
96.Mrenica Ondřej, Himal TomášTJ Jevišovka A010.00%
97.Tomola Jaroslav, Svoboda ZdeněkTJ Jevišovka A010.00%
98.Franzberger František, Krajča MiroslavTJ Sokol Pouzdřany A010.00%
99.Tetur Marek, Zmrzlík PavelTJ Sokol Vranovice C010.00%
100.Kopeček David, Dostál MartinKST Uherčice A010.00%
101.Halámek Jakub, Křížek NikolasTJ Sokol Pouzdřany A010.00%
102.Měřínský Jiří, Gajda MichalMoravan Lednice C010.00%
103.Papež Jan, Zach TomášTJ Sokol Křepice C010.00%
104.Dostál Martin, Fojtík MilošKST Uherčice A010.00%
105.Morc Dominik, Bruckner TomášMSK Břeclav C010.00%
106.Vacek Jan, Fabikovič DanielMSK Břeclav C010.00%
107.Benešová Zuzana, Tomola JaroslavTJ Jevišovka A010.00%
108.Kopeček David, Streichel VáclavKST Uherčice A010.00%
109.Novotný Pavel, Linhart KamilTJ Sokol Křepice C010.00%
110.Vávra Tomáš, Vlach PetrTJ Sokol Velké Hostěrádky B010.00%
111.Tetur Marek, Šťastný PavelTJ Sokol Vranovice C010.00%
112.Himal Tomáš, Svoboda ZdeněkTJ Jevišovka A010.00%
113.Gregor Miroslav, Jelínek JaromírMoravan Lednice C010.00%
114.Furch Michal, Urbánek MichalKST Uherčice A010.00%
115.Tetur Marek, Pavelka DanielTJ Sokol Vranovice C010.00%
116.Himal Tomáš, Smíšek PetrTJ Jevišovka A010.00%
117.Vlach Radomír, Slabyhoudek VáclavTJ Sokol Velké Hostěrádky B010.00%
118.Růžička Filip, Pleskač JanTJ Agrotec Hustopeče E010.00%
119.Měřínský Jiří, Jelínek JaromírMoravan Lednice C010.00%
120.Jakubčík Václav, Blažek DavidTJ Sokol Klobouky u Brna A010.00%
121.Vašíčková Martina, Bruckner TomášMSK Břeclav C010.00%
122.Vávra Tomáš, Slabyhoudek VáclavTJ Sokol Velké Hostěrádky B010.00%
123.Vašíčková Martina, Fabikovič DanielMSK Břeclav C010.00%
124.Halasová Anna, Vokálová KateřinaOrel Šitbořice B010.00%
125.Streichel Václav, Fojtík MilošKST Uherčice A010.00%
126.Furch Michal, Hančkr KarelKST Uherčice A010.00%
127.Soukal Jiří ml., Hoch VítekTJ Sokol Kobylí D010.00%
128.Mrhal Zdeněk, Strouhal JaroslavTJ Sokol Velké Němčice C010.00%
129.Loukota Zdeněk ml., Kružík DavidMoravan Lednice C010.00%
130.Mrkvica Aleš, Faron RomanTJ Sokol Vranovice C010.00%
131.Janoušek Tomáš, Blažek PetrTJ Sokol Klobouky u Brna A010.00%
132.Tomola Jaroslav, Mrenica OndřejTJ Jevišovka A010.00%
133.Halas Pavel ml., Slavík OndřejOrel Šitbořice B010.00%
134.Vlach Radomír, Vávra TomášTJ Sokol Velké Hostěrádky B010.00%
135.Dolíhal Luděk, Furch MichalKST Uherčice A010.00%
136.Lesovský Tadeáš, Janoušek TomášTJ Sokol Klobouky u Brna A010.00%
137.Krejčiřík Stanislav, Babič PetrMSK Břeclav C010.00%
138.Halas Pavel st., Hanák FrantišekOrel Šitbořice B010.00%
139.Gregor Miroslav, Kružík LeošMoravan Lednice C010.00%
140.Halámek Radek, Halámek Radek ml.TJ Sokol Pouzdřany A010.00%
141.Průdek Daniel, Průdek FilipTJ Sokol Rakvice C010.00%
142.Halas Pavel st., Slavík JakubOrel Šitbořice B010.00%
143.Pleskač Pavel, Pleskač JanTJ Agrotec Hustopeče E010.00%
144.Stejskal Libor, Hanák FrantišekOrel Šitbořice B020.00%
145.Vodáková Aneta, Jakubčík VáclavTJ Sokol Klobouky u Brna A020.00%
146.Novák Jiří ml., Šíblová SáraTJ Sokol Kobylí D020.00%
147.Slavík Jakub, Slavík OndřejOrel Šitbořice B020.00%
148.Svojanovský Ladislav, Smíšek PetrTJ Jevišovka A020.00%
149.Halámek Zdeněk, Halámek JakubTJ Sokol Pouzdřany A020.00%
150.Dolíhal Luděk, Streichel VáclavKST Uherčice A020.00%
151.Hančkr Karel, Streichel VáclavKST Uherčice A020.00%
152.Hančkr Karel, Dostál MartinKST Uherčice A020.00%
153.Halámek Zdeněk, Křížek NikolasTJ Sokol Pouzdřany A020.00%
154.Dolíhal Luděk, Hančkr KarelKST Uherčice A030.00%
155.Rubeš Jakub, Zach TomášTJ Sokol Křepice C030.00%
156.Kolínský Michal, Vlach PetrTJ Sokol Velké Hostěrádky B030.00%
157.Dolíhal Luděk, Fojtík MilošKST Uherčice A030.00%
158.Dohnálek Luděk, Svoboda PetrTJ Sokol Klobouky u Brna A030.00%
159.Vlach Radomír, Patka JiříTJ Sokol Velké Hostěrádky B030.00%
160.Svoboda Ondřej, Halámek ZdeněkTJ Sokol Pouzdřany A040.00%
161.Mrhal Zdeněk, Lazárik MilanTJ Sokol Velké Němčice C040.00%
162.Kalus Tomáš, Vodáková AnetaTJ Sokol Klobouky u Brna A040.00%
163.Hančkr Karel, Fojtík MilošKST Uherčice A040.00%
164.Halámek Zdeněk, Halámek Radek ml.TJ Sokol Pouzdřany A040.00%
165.Slavík Jakub, Hanák FrantišekOrel Šitbořice B040.00%
166.Šťastný Pavel, Němeček MilošTJ Sokol Vranovice C040.00%
167.Blažek David, Blažek PetrTJ Sokol Klobouky u Brna A050.00%
168.Lesovský Tadeáš, Svoboda PetrTJ Sokol Klobouky u Brna A050.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy