Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - KRAJSKÝ PŘEBOR - 1
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Hynek Jiří, Žaloudík JanKST Karlovy Vary B50100.00%
2.Horn Jan, Skála Tomáš ml.TJ Strunal Luby A10190.91%
3.Minář Marek, Holub MartinTJ Batesta Chodov C12285.71%
4.Paprštein Ladislav, Choděra MiroslavTJ Baník Sokolov A15383.33%
5.Přibyl Miroslav, Pumpr JaroslavTJ Loket nad Ohří B13476.47%
6.Painz Jiří, Dospíšil IvanTJ Jiskra Aš B6275.00%
7.Holeček Petr, Polcarová AnežkaTJ Jiskra Březová B6366.67%
8.Polcar Vojtěch, Bucifal JosefTJ Loket nad Ohří A9660.00%
9.Dospíšil Ivan, Hostek KarelTJ Jiskra Aš B3260.00%
10.Hric Jan, Černík JaroslavTJ Jiskra Březová B10855.56%
11.Liška Jan, Bárta Václav ml.TJ Slavoj Kynšperk B5455.56%
12.Hlaváček Miloš, Laurinc LudevítTJ Loket nad Ohří B9852.94%
13.Beníšek Karel, Nováček VladislavTJ Loket nad Ohří A6746.15%
14.Ježek Václav, Minář MilošTJ Batesta Chodov C6746.15%
15.Hasenöhrl Filip, Holeček PetrTJ Jiskra Březová B4544.44%
16.Špryňar Milan, Winkler VladimírTJ Strunal Luby A3730.00%
17.Machač Pavel, Hostek KarelTJ Jiskra Aš B2528.57%
18.Ježek Václav, Harašta IvanTJ Batesta Chodov C1420.00%
19.Benedik Miroslav, Fábera VratislavKST Karlovy Vary B31417.65%
20.Pokorný Jaroslav, Hlisník TiborTJ Jiskra Aš B1516.67%
21.Coma Josef, Fabiš ŠtefanTJ Baník Sokolov A0120.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Egermaier Jakub, Hynek JiříKST Karlovy Vary B30100.00%
2.Egermaier Jakub, Krejčí DavidKST Karlovy Vary B20100.00%
3.Čáp Ladislav ml., Hejtmánek TomášTJ Slovan Karlovy Vary C20100.00%
4.Bárta Václav ml., Rohlík TomášTJ Slavoj Kynšperk B20100.00%
5.Holubek Milan, Žaloudík JanKST Karlovy Vary B20100.00%
6.Skála Tomáš ml., Skála Tomáš st.TJ Strunal Luby A20100.00%
7.Čáp Ladislav ml., Růžička VladimírTJ Slovan Karlovy Vary C10100.00%
8.Kotrč Jiří, Hostek KarelTJ Jiskra Aš B10100.00%
9.Coma Josef, Truong TomášTJ Baník Sokolov A10100.00%
10.Benda Lubomír, Waldmann VladimírTJ Slovan Karlovy Vary C10100.00%
11.Galek Roman, Rohlík TomášTJ Slavoj Kynšperk B10100.00%
12.Polcar Vojtěch, Kejšar MiroslavTJ Loket nad Ohří A10100.00%
13.Hynek Jiří, Řezáč BohumilKST Karlovy Vary B10100.00%
14.Pock Václav, Oboňová TerezaTJ Slavoj Kynšperk B10100.00%
15.Kotlaba Miroslav, Bednář JiříTJ Loket nad Ohří B10100.00%
16.Liška David, Bárta Václav ml.TJ Slavoj Kynšperk B10100.00%
17.Hynek Jiří, Benedik MiroslavKST Karlovy Vary B10100.00%
18.Painz Jiří, Hlisník TiborTJ Jiskra Aš B10100.00%
19.Holub Martin, Harašta IvanTJ Batesta Chodov C3175.00%
20.Rohlík Tomáš, Galek VojtěchTJ Slavoj Kynšperk B3175.00%
21.Krejčí David, Hynek JiříKST Karlovy Vary B1150.00%
22.Hejtmánek Tomáš, Waldmann VladimírTJ Slovan Karlovy Vary C2250.00%
23.Teiner Martin, Vejřík MilošTJ Slovan Karlovy Vary C2250.00%
24.Teiner Martin, Benda LubomírTJ Slovan Karlovy Vary C1150.00%
25.Galek Roman, Galek VojtěchTJ Slavoj Kynšperk B2250.00%
26.Oboňová Tereza, Rohlík TomášTJ Slavoj Kynšperk B1150.00%
27.Horn Jan, Skála Tomáš st.TJ Strunal Luby A1150.00%
28.Hejtmánek Tomáš, Vejřík MilošTJ Slovan Karlovy Vary C1150.00%
29.Volf Oldřich, Bárta Václav ml.TJ Slavoj Kynšperk B1233.33%
30.Coma Josef, Drahokoupil JakubTJ Baník Sokolov A1325.00%
31.Svoboda Jan, Hodan MatějTJ Loket nad Ohří A010.00%
32.Rohlík Tomáš, Dofek BohumilTJ Slavoj Kynšperk B010.00%
33.Dostál Stanislav, Vítek LukášTJ Loket nad Ohří B010.00%
34.Pokorný Jan, Fábera VratislavKST Karlovy Vary B010.00%
35.Fabiš Štefan, Drahokoupil JakubTJ Baník Sokolov A010.00%
36.Bárta Václav ml., Moldavčuk DavidTJ Slavoj Kynšperk B010.00%
37.Kotlaba Josef, Polcar VojtěchTJ Loket nad Ohří A010.00%
38.Painz Jiří, Letalíková JanaTJ Jiskra Aš B010.00%
39.Kotlaba Josef, Beníšek KarelTJ Loket nad Ohří A010.00%
40.Špryňar Milan, Kočárník JaroslavTJ Strunal Luby A010.00%
41.Kotlaba Josef, Kejšar MiroslavTJ Loket nad Ohří A010.00%
42.Hynek Jiří, Holubek MilanKST Karlovy Vary B010.00%
43.Pock Václav, Moldavčuk DavidTJ Slavoj Kynšperk B010.00%
44.Žaloudík Jan, Tesař VojtěchKST Karlovy Vary B010.00%
45.Kotlaba Josef, Nováček VladislavTJ Loket nad Ohří A010.00%
46.Duchoslav Karel, Stránský OndřejTJ Slovan Karlovy Vary C010.00%
47.Čáp Ladislav ml., Duchoslav KarelTJ Slovan Karlovy Vary C010.00%
48.Winkler Vladimír, Skála Tomáš st.TJ Strunal Luby A010.00%
49.Horn Jan, Kočárník JaroslavTJ Strunal Luby A010.00%
50.Rohlík Tomáš, Bárta Václav st.TJ Slavoj Kynšperk B010.00%
51.Vejřík Miloš, Sýkora KarelTJ Slovan Karlovy Vary C010.00%
52.Rohlík Tomáš, Pock VáclavTJ Slavoj Kynšperk B010.00%
53.Pokorný Jaroslav, Hostek KarelTJ Jiskra Aš B010.00%
54.Kadič Václav, Hostek KarelTJ Jiskra Aš B010.00%
55.Holý Jiří, Skála Tomáš st.TJ Strunal Luby A010.00%
56.Duchoslav Karel, Sýkora KarelTJ Slovan Karlovy Vary C020.00%
57.Hostek Karel, Letalíková JanaTJ Jiskra Aš B020.00%
58.Špryňar Milan, Horn JanTJ Strunal Luby A020.00%
59.Benda Lubomír, Růžička VladimírTJ Slovan Karlovy Vary C020.00%
60.Čáp Ladislav ml., Vegricht DominikTJ Slovan Karlovy Vary C020.00%
61.Nohýnek Jan, Sýkora KarelTJ Slovan Karlovy Vary C020.00%
62.Špryňar Milan, Skála Tomáš st.TJ Strunal Luby A030.00%
63.Dofek Bohumil, Oboňová TerezaTJ Slavoj Kynšperk B030.00%
64.Sýkora Karel, Čáp Ladislav ml.TJ Slovan Karlovy Vary C030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy