Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - OP I. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Prokeš Zdeněk1980TJ Sokol Němčičky A2177593.90%
2.Kuchař Pavel1971TJ Agrotec Hustopeče C22721582.76%
3.Tetur Stanislav1970TJ Sokol Vranovice B20651482.28%
4.Jakubčík Roman1991TJ Sokol Šakvice A17551282.09%
5.Pešek Oldřich1980TJ Sokol Troskotovice A21681581.93%
6.Stávek Radim1974TJ Sokol Němčičky A19591678.67%
7.Blažek Jiří1974TJ Agrotec Hustopeče C16471378.33%
8.Koníček Marek1978TJ Sokol Lanžhot C16481477.42%
9.Hušek Jan1982TJ Agrotec Hustopeče C15441574.58%
10.Pagáč Martin1982Moravan Lednice A19562073.68%
11.Polášek Zdenek1959TJ Sokol Lanžhot C20572272.15%
12.Soukal Jiří st.1966TJ Sokol Kobylí C12331470.21%
13.Hušek Jindřich1981TJ Agrotec Hustopeče C20542568.35%
14.Oslzlý Michal1992TJ Sokol Kobylí C15382065.52%
15.Suský Stanislav1967TJ Sokol Rakvice A19462564.79%
16.Pinkas Václav1961TJ Sokol Němčičky A22553163.95%
17.Sýkora Daniel1978TJ Sokol Velké Němčice A22553263.22%
18.Mach Radek1977TJ Sokol Vranovice B12291763.04%
19.Svoboda Michal1985Moravan Lednice A22553362.50%
20.Zouhar Rudolf1977TJ Sokol Vranovice B14332260.00%
21.Sláma Miroslav1958TJ Sokol Lanžhot C22483458.54%
22.Tomek Jan1958TJ Sokol Lanžhot C19413355.41%
23.Vala Vítězslav1976TJ Sokol Rakvice A22423951.85%
24.Polášek Michal1984TJ Sokol Lanžhot D17343350.75%
25.Dostoupil Jiří1991TJ Sokol Šakvice A20373750.00%
26.Maška Květoslav1981TJ Sokol Křepice B17303149.18%
27.Ponížil David1976TJ Sokol Vranovice B16293346.77%
28.Sedláček Aleš1981TJ Sokol Křepice B19273444.26%
29.Otáhal Jan1991TJ Sokol Kobylí C20354543.75%
30.Hanuš Michal1993TJ Sokol Vranovice B12202643.48%
31.Fiala Jiří1967TJ Sokol Velké Němčice A21354842.17%
32.Bílek Jan1971TJ Sokol Šakvice A13202841.67%
33.Kubík Josef1999TJ Sokol Kobylí C12182740.00%
34.Valoušek František1988TJ Sokol Rakvice A20284438.89%
35.Berka Petr1970TJ Sokol Rakvice A17243938.10%
36.Baťka Stanislav1983Moravan Lednice A20304937.97%
37.Vaculík František1973TJ Sokol Troskotovice A18234036.51%
38.Citterbard Oldřich1968TJ Sokol Velké Němčice A14203536.36%
39.Kolář Petr1978TJ Sokol Křepice B17244236.36%
40.Godany Milan1953TJ Sokol Šakvice A21265233.33%
41.Sirbu Jan1955TJ Sokol Troskotovice A18224532.84%
42.Papež Radek1980TJ Sokol Křepice B19224731.88%
43.Polášek Miroslav1958TJ Sokol Lanžhot D20255531.25%
44.Furch František1958TJ Sokol Velké Němčice A20245430.77%
45.Lukša Břetislav1973TJ Sokol Troskotovice A18184926.87%
46.Lunzar Ladislav1967Moravan Lednice A15154325.86%
47.Soukal Jiří ml.1996TJ Sokol Kobylí C1293520.45%
48.Litavský Pavel1955TJ Sokol Lanžhot D18135718.57%
49.Bartošek František1948TJ Sokol Lanžhot D1384216.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 44 zápasů
1.Horák Ondřej1990TJ Agrotec Hustopeče C621387.50%
2.Stávek Jaroslav1950TJ Sokol Němčičky A1133978.57%
3.Šafařík Roman1980TJ Sokol Šakvice A12261465.00%
4.Sýkora Marek1973TJ Sokol Troskotovice A11222151.16%
5.Fridrich Bronislav1966TJ Sokol Rakvice A11172342.50%
6.Šalášek Jiří1996TJ Sokol Němčičky A12182541.86%
7.Pfeffer Milan1958TJ Sokol Lanžhot C10102033.33%
8.Novotný Pavel1994TJ Sokol Křepice B12142833.33%
9.Mrkvica Aleš1993TJ Sokol Vranovice B992625.71%
10.Studýnka Antonín1959TJ Sokol Kobylí C642016.67%
11.Fojtík Jaroslav1960TJ Sokol Lanžhot D1043610.00%
12.Frömmel Zdeněk1965TJ Sokol Velké Němčice A60240.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 22 zápasů
1.Kalivoda Petr1981TJ Sokol Lanžhot C3120100.00%
2.Šlancar Jiří1961TJ Agrotec Hustopeče C250100.00%
3.Marada Tomáš1976TJ Sokol Křepice B26275.00%
4.Hoch Vítek2000TJ Sokol Kobylí C47750.00%
5.Hycl David1977TJ Sokol Němčičky A47846.67%
6.Sláma Adam1994TJ Sokol Němčičky A22340.00%
7.Poulík Jan1998TJ Sokol Kobylí C11233.33%
8.Dufek Vladimír1960TJ Sokol Kobylí C22433.33%
9.Bobrzyk David1975Moravan Lednice A34833.33%
10.Janků Svatava1996TJ Sokol Lanžhot D551426.32%
11.Hruška Jaroslav st.1961TJ Sokol Velké Němčice A22625.00%
12.Goliáš Petr1955TJ Sokol Vranovice B33925.00%
13.Ebach Petr1972TJ Agrotec Hustopeče C651623.81%
14.Novák Jiří st.1973TJ Sokol Kobylí C431318.75%
15.Smutek Pavel1986TJ Sokol Šakvice A321016.67%
16.Novosad Jiří1951TJ Sokol Troskotovice A721810.00%
17.Zmrzlík Pavel1996TJ Sokol Vranovice B31118.33%
18.Dostál Ladislav1955Moravan Lednice A1030.00%
19.Pluháček Radek1970TJ Sokol Rakvice A1040.00%
20.Zach Tomáš1986TJ Sokol Křepice B1040.00%
21.Novák Jiří ml.2000TJ Sokol Kobylí C1040.00%
22.Král Václav2002TJ Sokol Lanžhot D1040.00%
23.Maška Petr1995TJ Sokol Křepice B1040.00%
24.Pleskač Pavel1970TJ Agrotec Hustopeče C1040.00%
25.Hlávka Stanislav1962TJ Sokol Velké Němčice A1040.00%
26.Smutek Květoslav1954TJ Sokol Šakvice A1040.00%
27.Strouhal Jaroslav1959TJ Sokol Troskotovice A2050.00%
28.Šmíd Zdeněk1960TJ Sokol Šakvice A2050.00%
29.Rubeš Jakub1994TJ Sokol Křepice B2060.00%
30.Tarhaj Josef1985Moravan Lednice A2080.00%
31.Loukota Zdeněk ml.1985Moravan Lednice A2080.00%
32.Smetana Jaroslav1959TJ Sokol Velké Němčice A2080.00%
33.Vala Jaroslav1947TJ Sokol Rakvice A2080.00%
34.Jelínek Jaromír1952Moravan Lednice A3090.00%
35.Charoušek Richard1973TJ Sokol Šakvice A50120.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy