Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - OP II. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Damborský Bohumil1966TJ Jevišovka A2077198.72%
2.Zajíc René1973TJ Jevišovka A2069988.46%
3.Novotňák František ml.1982TJ Sokol Boleradice A19651185.53%
4.Hycl David1977TJ Sokol Němčičky B20631580.77%
5.Citterbard Oldřich1968TJ Sokol Velké Němčice B16481477.42%
6.Vacula Karel1958TJ Sokol Velké Hostěrádky A21602273.17%
7.Švejda Alois1955TJ Jevišovka A17481872.73%
8.Bobrzyk David1975Moravan Lednice B14401572.73%
9.Hanuš Michal1993TJ Sokol Vranovice C20562370.89%
10.Čulen Vlastimil1962TJ Sokol Perná A21562569.14%
11.Goliáš Petr1955TJ Sokol Vranovice C20532667.09%
12.Soukal Jiří ml.1996TJ Sokol Kobylí D18462465.71%
13.Valný Vladimír1950TJ Sokol Brumovice A16402165.57%
14.Kolínek Vladimír1967TJ Sokol Perná A20502764.94%
15.Šalášek Jiří1996TJ Sokol Němčičky B22573164.77%
16.Prachař Štěpán1974TJ Sokol Brumovice A18452564.29%
17.Šafařík Václav st.1951TJ Sokol Velké Němčice B13311863.27%
18.Vozdecký Jaromír1979Orel Šitbořice A20493062.03%
19.Kubík Josef1999TJ Sokol Kobylí D20483061.54%
20.Krátký Milan1971TJ Sokol Brumovice A14312060.78%
21.Ulica Jaromír1964TJ Sokol Němčičky B14322160.38%
22.Halas Pavel st.1968Orel Šitbořice A22523559.77%
23.Kopecký Jan1951TJ Sokol Perná A18412859.42%
24.Pregrt Jiří1966TJ Sokol Boleradice A16382659.38%
25.Krejčiřík Stanislav2001MSK Břeclav B17392957.35%
26.Hos Tomáš1993TJ Sokol Boleradice A18413156.94%
27.Levčík Miroslav1963TJ Sokol Němčičky B18393155.71%
28.Mrkvica Aleš1993TJ Sokol Vranovice C20423753.16%
29.Hoch Vítek2000TJ Sokol Kobylí D17353252.24%
30.Jakubčík František1972TJ Sokol Brumovice A14253045.45%
31.Matyáš Ivo1976TJ Sokol Velké Hostěrádky A13212644.68%
32.Kopecký Jaroslav1967TJ Sokol Perná A12202643.48%
33.Frömmel Zdeněk1965TJ Sokol Velké Němčice B13202742.55%
34.Libenský Svatoslav1964TJ Sokol Velké Hostěrádky A21344841.46%
35.Smetana Jaroslav1959TJ Sokol Velké Němčice B14233341.07%
36.Ševela František1971TJ Sokol Brumovice A13182839.13%
37.Sláma Adam1994TJ Sokol Němčičky B12172738.64%
38.Svojanovský Ladislav1973TJ Jevišovka A18234732.86%
39.Šťastný Pavel1958TJ Sokol Vranovice C17214432.31%
40.Bruckner Tomáš2002MSK Břeclav B12153331.25%
41.Hruška Jaroslav st.1961TJ Sokol Velké Němčice B17204630.30%
42.Šíblová Sára1999TJ Sokol Kobylí D13153629.41%
43.Jelínek Jaromír1952Moravan Lednice B15153728.85%
44.Slabyhoudek Václav1972TJ Sokol Velké Hostěrádky A1193520.45%
45.Kováč Martin1999MSK Břeclav B142503.85%
Hráči, kteří odehráli méně než 44 zápasů
1.Galousek Ivo1962TJ Sokol Brumovice A723292.00%
2.Novotný Pavel1994Orel Šitbořice A718869.23%
3.Rišnovský Robert1981TJ Sokol Velké Hostěrádky A8201164.52%
4.Kvěch Jan1971TJ Sokol Perná A11232053.49%
5.Tarhaj Josef1985Moravan Lednice B10201852.63%
6.Poulík Jan1998TJ Sokol Kobylí D9171848.57%
7.Dostál Ladislav1955Moravan Lednice B7101245.45%
8.Himal Tomáš1999TJ Jevišovka A9162044.44%
9.Měřínský Jiří1990Moravan Lednice B9142041.18%
10.Hlávka Stanislav1962TJ Sokol Velké Němčice B691439.13%
11.Oujeský Miroslav1966TJ Sokol Boleradice A781436.36%
12.Veselý Miroslav1960TJ Sokol Boleradice A992229.03%
13.Růžičková Natálie2002MSK Břeclav B992625.71%
14.Cerovská Nikol1998MSK Břeclav B761924.00%
15.Bedřich Josef1957Orel Šitbořice A762221.43%
16.Gregor Miroslav1963Moravan Lednice B942613.33%
17.Juras Oldřich1955Moravan Lednice B632013.04%
18.Fabikovič Daniel2004MSK Břeclav B632112.50%
19.Slavík Jakub1997Orel Šitbořice A83289.68%
20.Slavík Jiří1969Orel Šitbořice A82238.00%
21.Hanák František1971Orel Šitbořice A70250.00%
22.Vlach Radomír1968TJ Sokol Velké Hostěrádky A80280.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 22 zápasů
1.Novotňák František st.1953TJ Sokol Boleradice A39190.00%
2.Blaško Květoslav1947TJ Sokol Němčičky B13175.00%
3.Kunický Antonín1953TJ Sokol Brumovice A510471.43%
4.Zítka Karel1972TJ Sokol Brumovice A11150.00%
5.Halm Josef1970TJ Sokol Brumovice A35741.67%
6.Hejmala Karel1952Moravan Lednice B35741.67%
7.Hruška Vlastimil1954Moravan Lednice B23537.50%
8.Stejskal Libor1990Orel Šitbořice A461037.50%
9.Novák Jiří st.1973TJ Sokol Kobylí D441126.67%
10.Vokál Radek1974Orel Šitbořice A441126.67%
11.Smejkal Oldřich1948TJ Sokol Perná A22625.00%
12.Němeček Miloš1955TJ Sokol Vranovice C43925.00%
13.Mrhal Zdeněk1948TJ Sokol Velké Němčice B541422.22%
14.Morc Dominik1998MSK Břeclav B531516.67%
15.Vojtěšek Tomáš1990TJ Sokol Boleradice A531516.67%
16.Zmrzlík Pavel1996TJ Sokol Vranovice C531715.00%
17.Kružík Leoš1966Moravan Lednice B21712.50%
18.Demela Jindřich2000TJ Sokol Boleradice A62199.52%
19.Morc Zbyněk1974MSK Břeclav B62199.52%
20.Mezihorák Aleš1995TJ Sokol Němčičky B31118.33%
21.Halasová Anna1994Orel Šitbořice A31118.33%
22.Čechmánek Matěj2005MSK Břeclav B1040.00%
23.Slavík Ondřej2001Orel Šitbořice A3040.00%
24.Pavelka Daniel1996TJ Sokol Vranovice C1040.00%
25.Lossel Martin1978TJ Sokol Brumovice A1040.00%
26.Lazárik Milan1953TJ Sokol Velké Němčice B1040.00%
27.Křivka Štěpán2000TJ Sokol Kobylí D1040.00%
28.Němeček Radek2003MSK Břeclav B1040.00%
29.Novák Jiří ml.2000TJ Sokol Kobylí D1040.00%
30.Fidor Marek1973TJ Sokol Brumovice A2050.00%
31.Veselá Pavlína1996TJ Sokol Vranovice C2080.00%
32.Kružík David1995Moravan Lednice B3090.00%
33.Patka Jiří1968TJ Sokol Velké Hostěrádky A30100.00%
34.Loukota Zdeněk ml.1985Moravan Lednice B30100.00%
35.Maněk Marek2003MSK Břeclav B30120.00%
36.Morc Petr1947MSK Břeclav B50150.00%
37.Jaroš Tomáš2002MSK Břeclav B50200.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy