Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - OP III. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Jakubčík Roman1991TJ Sokol Šakvice B1037197.37%
2.Svoboda Aleš1972TJ Sokol Klobouky u Brna A1860986.96%
3.Blaško Květoslav1947TJ Sokol Němčičky C17541281.82%
4.Kolínek Zdeněk1959TJ Sokol Perná B18531775.71%
5.Novotný Pavel1994TJ Sokol Křepice C13381374.51%
6.Ebach Petr1972TJ Agrotec Hustopeče D13381374.51%
7.Krátký Milan1971TJ Sokol Brumovice B17481971.64%
8.Smutek Pavel1986TJ Sokol Šakvice B15401770.18%
9.Suský Josef1955TJ Sokol Němčičky C14361767.92%
10.Ševela František1971TJ Sokol Brumovice B18482367.61%
11.Hrabec Lukáš1991TJ Sokol Klobouky u Brna A18462366.67%
12.Ryšavý Luděk1965TJ Sokol Klobouky u Brna A11251464.10%
13.Hejmala Karel1952Moravan Lednice C14342260.71%
14.Matula Arnošt1962TJ Sokol Perná B16352756.45%
15.Bruckner Tomáš2002MSK Břeclav C10221756.41%
16.Stávek Filip1978TJ Sokol Němčičky C11231856.10%
17.Halm Josef1970TJ Sokol Brumovice B17363054.55%
18.Charoušek Richard1973TJ Sokol Šakvice B13262353.06%
19.Sláma Adam1994TJ Sokol Němčičky C16323150.79%
20.Strouhal Jiří1954TJ Sokol Křepice C15293148.33%
21.Frömmel Zdeněk1965TJ Sokol Velké Němčice C15273047.37%
22.Jelínek Jaromír1952Moravan Lednice C11202445.45%
23.Mrhal Zdeněk1948TJ Sokol Velké Němčice C13222844.00%
24.Hlávka Stanislav1962TJ Sokol Velké Němčice C10172243.59%
25.Rubeš Jakub1994TJ Sokol Křepice C16263741.27%
26.Šmíd Zdeněk1960TJ Sokol Šakvice B10142238.89%
27.Smejkal Oldřich1948TJ Sokol Perná B18274338.57%
28.Hruška Vlastimil1954Moravan Lednice C14213537.50%
29.Gregor Miroslav1963Moravan Lednice C10142436.84%
30.Fabikovič Daniel2004MSK Břeclav C10142535.90%
31.Stávek Josef1949TJ Sokol Němčičky C13152735.71%
32.Hoffmann Dušan1961TJ Sokol Perná B10142635.00%
33.Fidor Marek1973TJ Sokol Brumovice B12143230.43%
34.Pleskač Pavel1970TJ Agrotec Hustopeče D12113623.40%
35.Vašíčková Martina2001MSK Břeclav C1193420.93%
36.Lazárik Milan1953TJ Sokol Velké Němčice C1474413.73%
Hráči, kteří odehráli méně než 36 zápasů
1.Kuchař Pavel1971TJ Agrotec Hustopeče D622195.65%
2.Blažek Jiří1974TJ Agrotec Hustopeče D519195.00%
3.Preiss Marian1974TJ Agrotec Hustopeče D823582.14%
4.Kolář Petr1978TJ Sokol Křepice C722581.48%
5.Matyáš Ivo1976TJ Sokol Klobouky u Brna A515478.95%
6.Pilát Jaroslav1960TJ Sokol Klobouky u Brna A618578.26%
7.Šafařík Václav ml.1975TJ Sokol Šakvice B1026974.29%
8.Kvěch Jan1971TJ Sokol Perná B718869.23%
9.Zach Tomáš1986TJ Sokol Křepice C7111739.29%
10.Šabata Lukáš1999TJ Sokol Velké Němčice C832510.71%
11.Kováč Martin1999MSK Břeclav C61224.35%
12.Čechmánková Dominika2003MSK Břeclav C50200.00%
13.Jaroš Tomáš2002MSK Břeclav C60230.00%
14.Koberová Klára2003MSK Břeclav C60240.00%
15.Čechmánek Matěj2005MSK Břeclav C70250.00%
16.Loukota Zdeněk ml.1985Moravan Lednice C70260.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 18 zápasů
1.Jakubčík František1972TJ Sokol Brumovice B412475.00%
2.Páleník Jiří1969TJ Sokol Klobouky u Brna A26275.00%
3.Lossel Martin1978TJ Sokol Brumovice B25362.50%
4.Smutek Květoslav1954TJ Sokol Šakvice B58947.06%
5.Papež Jan1955TJ Sokol Křepice C35741.67%
6.Svoboda Petr2002TJ Sokol Klobouky u Brna A44640.00%
7.Blažek David1998TJ Sokol Klobouky u Brna A561135.29%
8.Blažek Petr1998TJ Sokol Klobouky u Brna A44833.33%
9.Sedláček Petr1949TJ Sokol Velké Němčice C641028.57%
10.Maška Petr1995TJ Sokol Křepice C11325.00%
11.Gojdič Bronislav1999TJ Sokol Křepice C22625.00%
12.Kružík David1995Moravan Lednice C431318.75%
13.Klimusová Simona1983TJ Sokol Velké Němčice C421313.33%
14.Maněk Marek2003MSK Břeclav C21712.50%
15.Pleskač Jan2001TJ Agrotec Hustopeče D21712.50%
16.Hovězák Petr1964TJ Agrotec Hustopeče D21712.50%
17.Zítka Karel1972TJ Sokol Brumovice B41910.00%
18.Urbánek Michal1976TJ Agrotec Hustopeče D41127.69%
19.Novotný Miroslav1987TJ Sokol Šakvice B1020.00%
20.Janoušek Tomáš2000TJ Sokol Klobouky u Brna A1020.00%
21.Mezihorák Aleš1995TJ Sokol Němčičky C1020.00%
22.Lang Jiří2000TJ Sokol Křepice C1040.00%
23.Šubík Jiří2001TJ Agrotec Hustopeče D1040.00%
24.Kotačka Michal2000TJ Sokol Křepice C1040.00%
25.Knöttig Ondřej1989TJ Sokol Křepice C1040.00%
26.Janečka Ondřej2004MSK Břeclav C2060.00%
27.Němeček Radek2003MSK Břeclav C2060.00%
28.Pokludová Eliška2002MSK Břeclav C2080.00%
29.Kružík Leoš1966Moravan Lednice C30120.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy