Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - OP IV. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Pilát Jaroslav1960TJ Sokol Klobouky u Brna B1454198.18%
2.Vala Jaroslav1947TJ Sokol Rakvice B2176791.57%
3.Pluháček Radek1970TJ Sokol Rakvice C1755887.30%
4.Slabyhoudek Václav1972TJ Sokol Velké Hostěrádky B20631382.89%
5.Himal Tomáš1999TJ Jevišovka B16521182.54%
6.Zítka Karel1972TJ Sokol Brumovice C14451180.36%
7.Průdek Daniel1972TJ Sokol Rakvice C22671779.76%
8.Mikulica Miroslav1938TJ Sokol Rakvice B20591777.63%
9.Vokál Radek1974Orel Šitbořice B15461476.67%
10.Straka Dominik1995TJ Sokol Rakvice C20592074.68%
11.Slavík Jiří1969Orel Šitbořice B22612174.39%
12.Straka Vlastimil1971TJ Sokol Rakvice B21572371.25%
13.Nováček Jaroslav1956TJ Sokol Velké Hostěrádky B20552469.62%
14.Kolínský Michal1973TJ Sokol Velké Hostěrádky B16432068.25%
15.Krajča Miroslav1960TJ Sokol Pouzdřany A15401967.80%
16.Svoboda Petr2002TJ Sokol Klobouky u Brna B18482367.61%
17.Slavík Jakub1997Orel Šitbořice B21522666.67%
18.Zmrzlík Pavel1996TJ Sokol Vranovice D17432266.15%
19.Polášek Patrik1994TJ Sokol Rakvice C22532865.43%
20.Slavík Ondřej2001Orel Šitbořice B18392165.00%
21.Franzberger František1961TJ Sokol Pouzdřany A14331963.46%
22.Hanák František1971Orel Šitbořice B16372460.66%
23.Dolíhal Luděk1988KST Uherčice A20463258.97%
24.Janoušek Tomáš2000TJ Sokol Klobouky u Brna B16372658.73%
25.Miklík Pavel1974TJ Sokol Brumovice C18393254.93%
26.Pokorný Petr1996TJ Sokol Vranovice D18373253.62%
27.Tomola Jaroslav1962TJ Jevišovka B18373352.86%
28.Pavelka Daniel1996TJ Sokol Vranovice D17353351.47%
29.Hančkr Karel1977KST Uherčice A21404348.19%
30.Halámek Zdeněk1964TJ Sokol Pouzdřany A21384247.50%
31.Polák Milan1945TJ Sokol Brumovice C14242846.15%
32.Gojdič Bronislav1999TJ Sokol Křepice D12202742.55%
33.Dostál Martin1965KST Uherčice A14233241.82%
34.Dohnálek Luděk1999TJ Sokol Klobouky u Brna B16203437.04%
35.Straka Daniel1998TJ Sokol Rakvice B18234036.51%
36.Veselá Pavlína1996TJ Sokol Vranovice D19274935.53%
37.Benešová Zuzana1984TJ Jevišovka B15213935.00%
38.Svoboda Zdeněk1984TJ Jevišovka B12153231.91%
39.Lang Jiří2000TJ Sokol Křepice D17204729.85%
40.Strouhal Václav1998TJ Sokol Křepice D15164327.12%
41.Fojtík Miloš1968KST Uherčice A15154325.86%
42.Halámek Radek ml.1999TJ Sokol Pouzdřany A15113225.58%
43.Halámek Radek1972TJ Sokol Pouzdřany A16133825.49%
44.Smíšek Libor1957TJ Jevišovka B12123625.00%
45.Tomolová Anna1963TJ Jevišovka B13123724.49%
46.Kotačka Michal2000TJ Sokol Křepice D22127214.29%
47.Šemora Stanislav1966TJ Sokol Brumovice C2086411.11%
48.Jaroš Tomáš2002MSK Břeclav D124418.89%
49.Němeček Radek2003MSK Břeclav D122434.44%
50.Koberová Klára2003MSK Břeclav D181681.45%
51.Čechmánek Matěj2005MSK Břeclav D120440.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 42 zápasů
1.Rubeš Jakub1994TJ Sokol Křepice D724292.31%
2.Lossel Martin1978TJ Sokol Brumovice C827487.10%
3.Papež Jan1955TJ Sokol Křepice D721484.00%
4.Průdek Filip1999TJ Sokol Rakvice C11221166.67%
5.Patka Jiří1968TJ Sokol Velké Hostěrádky B717965.38%
6.Pavelka Ondřej1997TJ Sokol Vranovice D6121054.55%
7.Zlámal Vojtěch1998TJ Sokol Rakvice B9111640.74%
8.Vlach Radomír1968TJ Sokol Velké Hostěrádky B12142436.84%
9.Halámek Jakub1990TJ Sokol Pouzdřany A10142535.90%
10.Klímek Ondřej2003TJ Sokol Klobouky u Brna B10112134.38%
11.Vodáková Aneta2000TJ Sokol Klobouky u Brna B11122730.77%
12.Klaška Jaroslav1979TJ Sokol Velké Hostěrádky B661528.57%
13.Neuberg Tomáš1996TJ Sokol Křepice D782028.57%
14.Dolíhal Zdeněk1963KST Uherčice A1083120.51%
15.Mydlo Slavomír1973TJ Sokol Brumovice C93318.82%
16.Čechmánková Dominika2003MSK Břeclav D111392.50%
17.Maněk Marek2003MSK Břeclav D80270.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 21 zápasů
1.Vala Vítězslav1976TJ Sokol Rakvice B4150100.00%
2.Poliak Vladimír1951MSK Břeclav D110100.00%
3.Fidor Marek1973TJ Sokol Brumovice C414287.50%
4.Šťastný Pavel1958TJ Sokol Vranovice D513286.67%
5.Kovář Radim1971TJ Sokol Velké Hostěrádky B13175.00%
6.Faron Roman1964TJ Sokol Vranovice D411568.75%
7.Presl Michal1971TJ Sokol Velké Hostěrádky B48850.00%
8.Geier Ivo1975TJ Sokol Pouzdřany A47943.75%
9.Mrenica Ondřej1960TJ Jevišovka B56842.86%
10.Linhart Kamil1987TJ Sokol Křepice D35741.67%
11.Suský Patrik1998TJ Sokol Rakvice C22340.00%
12.Blažek Petr1998TJ Sokol Klobouky u Brna B23537.50%
13.Kalus Tomáš2001TJ Sokol Klobouky u Brna B23537.50%
14.Vávra Tomáš1989TJ Sokol Velké Hostěrádky B11233.33%
15.Vlach Petr1969TJ Sokol Velké Hostěrádky B561233.33%
16.Svoboda Ondřej1992TJ Sokol Pouzdřany A11325.00%
17.Darmovzal Jan1995TJ Sokol Rakvice B11325.00%
18.Dvořáčková Nela1999TJ Sokol Vranovice D541323.53%
19.Furch Michal1989KST Uherčice A32722.22%
20.Blažek David1998TJ Sokol Klobouky u Brna B21516.67%
21.Pokludová Eliška2002MSK Břeclav D321016.67%
22.Lesovský Tadeáš2003TJ Sokol Klobouky u Brna B321016.67%
23.Čejka Tomáš1985KST Uherčice A21614.29%
24.Halasová Ludmila2003Orel Šitbořice B21712.50%
25.Marek Václav2004MSK Břeclav D1040.00%
26.Stehlík Daniel1976KST Uherčice A1040.00%
27.Klenovec Ondřej2005MSK Břeclav D1040.00%
28.Kodýtek Marek1996TJ Sokol Vranovice D1040.00%
29.Janečka Ondřej2004MSK Břeclav D50150.00%
30.Cigánková Lenka2003MSK Břeclav D50180.00%
31.Garčicová Karolína2005MSK Břeclav D60200.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy