Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž KSB
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Štieber Břetislav1976TJ Jiskra Litomyšl Sedlec B1753788.33%
2.Langr Lukáš1988TJ Sokol Borová B2057986.36%
3.Hájek Ladislav1965TTC Ústí nad Orlicí C18531380.30%
4.Sochor Martin1984TJ Jiskra Litomyšl Sedlec B21611580.26%
5.Adamec Václav1972Orel Orlice A22641779.01%
6.Štrofová Tereza1988TJ Sokol Borová B20481477.42%
7.Slavík Miroslav1971SK US Steinerová Choceň D19511775.00%
8.Osecký Lukáš1982TJ Vidlatá Seč A11331273.33%
9.Palatka Edward1954TJ Slovan MoravskáTřebová B17421771.19%
10.Svoboda Leoš1974Orel Orlice A18392165.00%
11.Flodr Tomáš1978TJ Jiskra Litomyšl Sedlec C17412364.06%
12.Dostálek Jaroslav1973TJ Sokol Sudslava A22482863.16%
13.Adamec Miroslav ml.1969Orel Orlice A19412463.08%
14.Štarman Karel1966TJ Jiskra Litomyšl Sedlec B20402561.54%
15.Riemer Tomáš1991TJ Slovan MoravskáTřebová B21442861.11%
16.Ertl Jakub1985TJ Slovan MoravskáTřebová B11221461.11%
17.Krejsa Miroslav ml.1984KST Vysoké Mýto22452960.81%
18.Pohl Pavel st.1975KST Vysoké Mýto20442960.27%
19.Fišer Lukáš1980TJ Sokol Řetová A22473160.26%
20.Jedlička Richard1977TTC Ústí nad Orlicí C18362658.06%
21.Dostálek Martin1975TJ Sokol Sudslava A20413256.16%
22.Stránský Matěj1998TJ Sokol Řetová A19383055.88%
23.Syrový Vojtěch1997TJ Sokol Sudslava A22453655.56%
24.Češka Roman1971TJ Sokol Borová B21373055.22%
25.Valdhans Rudolf1973TJ Jiskra Litomyšl Sedlec C20373253.62%
26.Kovář Dušan1974TJ Sokol Řetová A19343053.13%
27.Cacek Tomáš1987TJ Sokol Borová B11181652.94%
28.Bartošík Lubomír1982TJ Svitavy A19323051.61%
29.Hubinka Jiří1971TJ Vidlatá Seč A18303050.00%
30.Vykydal Lubomír1995TJ Svitavy A10171750.00%
31.Novák Michal1987TJ Jiskra Litomyšl Sedlec C13212248.84%
32.Durák Lubomír1977TJ Slovan MoravskáTřebová B16242648.00%
33.Trkal Jaroslav1964SK US Steinerová Choceň D21353947.30%
34.Štrof Jaroslav1963TJ Sokol Borová B14171947.22%
35.Hubálek Zdeněk1971Orel Orlice A8121446.15%
36.Sychra Václav1974TJ Sokol Řetová A21313844.93%
37.Novák Aleš1985TTC Ústí nad Orlicí C19233539.66%
38.Švancara Miroslav1959TJ Svitavy A22284538.36%
39.Lacina Martin1991TJ Svitavy A17213438.18%
40.Famfulík Petr st.1964TJ Vidlatá Seč A20234036.51%
41.Jansa Milan1968TJ Svitavy A16193634.55%
42.Kadrman Miloslav1981TTC Ústí nad Orlicí C12152934.09%
43.Osecký Josef1960TJ Vidlatá Seč A16183533.96%
44.Baťa Roman1969KST Vysoké Mýto21214133.87%
45.Jůza Václav1965KST Vysoké Mýto16153033.33%
46.Svoboda Miloš1972Orel Orlice A13142932.56%
47.Balský Karel1988TJ Jiskra Litomyšl Sedlec C22245032.43%
48.Syrový Karel1994TJ Sokol Sudslava A20204431.25%
49.Adamec Lukáš1995TTC Ústí nad Orlicí C881830.77%
50.Absolon Martin1975SK US Steinerová Choceň D22204530.77%
51.Beneš Václav1969SK US Steinerová Choceň D17153430.61%
52.Smetana Jaroslav1989TJ Slovan MoravskáTřebová B19164128.07%
53.Vojnar Jiří1987KST Vysoké Mýto1282325.81%
54.Pelikán Jakub1995TJ Jiskra Litomyšl Sedlec B16124122.64%
55.Oliva Vladimír1954SK US Steinerová Choceň D1483319.51%
56.Svatoš Petr1998TJ Jiskra Litomyšl Sedlec B952616.13%
57.Hrdina Lukáš1991TTC Ústí nad Orlicí C842215.38%
58.Syrová Lucie1993TJ Jiskra Litomyšl Sedlec C1153113.89%
Hráči, kteří odehráli méně než 25 zápasů
1.Vybíral Filip2002TJ Jiskra Litomyšl Sedlec B25271.43%
2.Adamec Miroslav st.1945Orel Orlice A12166.67%
3.Uhlíř Antonín1958TJ Svitavy A59756.25%
4.Kolomý Tomáš1992Orel Orlice A45550.00%
5.Dušek Rudolf1978TJ Sokol Řetová A12250.00%
6.Kopecký Pavel1986KST Vysoké Mýto21150.00%
7.Šafář Radovan1987TJ Sokol Borová B88947.06%
8.Hubinka Jan1989TJ Vidlatá Seč A44640.00%
9.Svojanovská Jana1977TTC Ústí nad Orlicí C23537.50%
10.Langr Lukáš ml.1997TJ Sokol Řetová A761331.58%
11.Famfulík Vladislav ml.1982TJ Vidlatá Seč A871729.17%
12.Sodomka Vladislav1965KST Vysoké Mýto11325.00%
13.Burešová Kateřina1994TJ Jiskra Litomyšl Sedlec C641422.22%
14.Krejčí Robin1996Orel Orlice A431121.43%
15.Zemek Jiří1957KST Vysoké Mýto42918.18%
16.Šeda Václav1968TTC Ústí nad Orlicí C21614.29%
17.Valach Přemysl1985TJ Sokol Sudslava A41127.69%
18.Famfulík Vladislav st.1960TJ Vidlatá Seč A81156.25%
19.Lorenc Milan1961TJ Sokol Borová B1020.00%
20.Češka Martin1974TJ Sokol Borová B1020.00%
21.Sleaman Gordon1972TJ Svitavy A1030.00%
22.Pražák Zdeněk1964TTC Ústí nad Orlicí C1030.00%
23.Famfulík Pavel1994TJ Vidlatá Seč A1030.00%
24.Skácelík Jiří1986TJ Slovan MoravskáTřebová B1040.00%
25.Štrofová Lenka1965TJ Sokol Borová B3040.00%
26.Vomočil Jaroslav1987TJ Vidlatá Seč A2040.00%
27.Flídr Josef1962TJ Vidlatá Seč A2060.00%
28.Moravcová Kateřina1992TJ Slovan MoravskáTřebová B40140.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS