Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Okresní soutěž III
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Kouřil Josef1948Sokol Brodek A2691991.00%
2.Chrastina Jiří1972Chropyně D828390.32%
3.Kyselák Tomáš1994SK Přerov G24851089.47%
4.Mazal Petr1973Sokol Brodek A1965889.04%
5.Matýs Tomáš1978SDH Hlinsko C17571085.07%
6.Gašpařík Miroslav1967Chropyně D22701384.34%
7.Zelenka Václav1957Sokol Brodek A22681978.16%
8.Dornica Miroslav1957SK Rakov C20591975.64%
9.Jurák Zdeněk1960Hustopeče B21632175.00%
10.Nehyba Petr1971Sokol Černotín A26772774.04%
11.Andrš Jakub1978Spartak Milotice B19562073.68%
12.Hlobil Oldřich1956Sokol Lipník B19562073.68%
13.Hradil Antonín1949SK Rakov C23672473.63%
14.Konečný Radim2002Chropyně D23652473.03%
15.Horák Vlastimil1973Sokol Čekyně B24682771.58%
16.Káďe Ladislav1946Sokol Opatovice B20552568.75%
17.Hrabica Zdeněk1973SK Přerov G18492368.06%
18.Gryc Miroslav1943Sokol Opatovice B20462267.65%
19.Těšický Petr st.1968Hustopeče B20512666.23%
20.Koval Michal1968Sokol Lipník B26623365.26%
21.Hostaša Jaroslav1963Sokol Opatovice B22513062.96%
22.Janovský Patrik1994Spartak Milotice B18422661.76%
23.Navrátil Ladislav1961Sokol Brodek A23513360.71%
24.Hubáček Vladimír1973Sokol Lipník B22493260.49%
25.Mainuš Michal1970Sokol Lipník B23533560.23%
26.Frydrych Václav1956Spartak Milotice B24573959.38%
27.Kyselák Jan1989SK Přerov G20463358.23%
28.Dorňák Antonín1965SDH Hlinsko C16372757.81%
29.Dorazilová Jana1968Hustopeče B12262056.52%
30.Šromota Josef1971SDH Hlinsko C25534355.21%
31.Voldán Josef1957Spartak Milotice B17373154.41%
32.Konečný Roman1973Chropyně D26554753.92%
33.Dorazil Jiří1965Hustopeče B26534951.96%
34.Hynčica Petr1970Sokol Černotín A26514951.00%
35.Kovář Karel1937SK Přerov G23444350.57%
36.Ház Martin1973Sokol Dolní Újezd D24464550.55%
37.Machač Radek1967SDH Hlinsko C25475347.00%
38.Špaček Josef1949Sokol Čekyně B23425045.65%
39.Házová Katarína1974Sokol Dolní Újezd D23415045.05%
40.Zawadski Michael1991Chropyně C16283643.75%
41.Procházka Michal1991Sokol Dolní Újezd D20354543.75%
42.Spáčil Martin1974Sokol Čekyně B21354842.17%
43.Slezák Radek1973Sokol Opatovice B24375540.22%
44.Zábranský Marek1981Sokol Dolní Újezd E24375938.54%
45.Nehyba Jan1996Sokol Černotín A25386238.00%
46.Baďura Jiří1998Chropyně D20285035.90%
47.Brandejs Lukáš1990Chropyně C17234533.82%
48.Ház Stanislav1972Sokol Dolní Újezd E17224433.33%
49.Mráček Jaromír1958Sokol Čekyně B25336633.33%
50.Zlámalová Petra1992Chropyně C20265432.50%
51.Dorazil Stanislav1965Hustopeče B24296730.21%
52.Řehák Jiří1976SK Rakov C21236027.71%
53.Grygar Lukáš1991Sokol Lipník B21164227.59%
54.Koubek Miroslav1994Sokol Opatovice B1092526.47%
55.Bouchal Petr1971Sokol Dolní Újezd E20205825.64%
56.Štěpán Filip1992Sokol Dolní Újezd E15154525.00%
57.Rýček Eduard1964Sokol Dolní Újezd D23236925.00%
58.Vacek Michal1976Sokol Černotín A15103223.81%
59.Boháč Petr1986Spartak Milotice B22196422.89%
60.Caletka Petr1991Chropyně C15134622.03%
61.Šebesta Tomáš1965Sokol Dolní Újezd E1785612.50%
62.Přikryl Jaromír1949SDH Hlinsko C1986411.11%
63.Zlámal Radim1973SK Rakov C246866.52%
64.Ištvánek Dalibor1947Chropyně C123456.25%
65.Zapletalová Jana1998Chropyně C101362.70%
66.Sigmundová Julie1998Chropyně C140540.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 31 zápasů
1.Skříček Pavel1951Sokol Opatovice B724196.00%
2.Anděl Pavel1966Sokol Dolní Újezd D27187.50%
3.Pospíšilová Carmen1972SK Přerov G722581.48%
4.Venclík Václav1976Sokol Lipník B410376.92%
5.Starostík Petr2000SK Přerov G412475.00%
6.Vysloužil Jarmil1948SK Přerov G411473.33%
7.Vyroubal Marek1979Sokol Brodek A718772.00%
8.Zamazal Lubomír1955SK Rakov C6121152.17%
9.Hostášek Jakub1977Sokol Dolní Újezd E11150.00%
10.Kyrych Pavel1977SK Přerov G11150.00%
11.Véghová Viola2000SK Přerov G23350.00%
12.Hanák Jaromír1936Chropyně D24450.00%
13.Vaculka Vratislav1963Sokol Brodek A8121642.86%
14.Dvořák Milan1976Sokol Opatovice B22340.00%
15.Oujezdský Jiří1947Sokol Čekyně B461037.50%
16.Mynařík Antonín1957Sokol Černotín A871236.84%
17.Komárková Kateřina2000SK Přerov G45935.71%
18.Svák Vladimír1989Sokol Černotín A11325.00%
19.Přivřel Zdeněk1957Sokol Brodek A21325.00%
20.Pernický Marek1973Sokol Černotín A32820.00%
21.Pavlištík Jaroslav1994Hustopeče B32918.18%
22.Hradilík Antonín1951Sokol Brodek A521214.29%
23.Unar Martin1963Sokol Opatovice B421214.29%
24.Kubásek Jan1997Sokol Dolní Újezd D731814.29%
25.Pecha Radek1977Sokol Dolní Újezd E521611.11%
26.Hon Jiří1965Sokol Černotín A41109.09%
27.Segar Vít1998Sokol Černotín A51137.14%
28.Derych Michal1979Sokol Dolní Újezd E82267.14%
29.Jiříček Antonín2000Sokol Černotín A1020.00%
30.Kosík Jan1971Sokol Čekyně B1040.00%
31.Kuchař Michal1995Spartak Milotice B1040.00%
32.Skopal Jaromír1972Sokol Dolní Újezd E1040.00%
33.Bezděk David1994Spartak Milotice B1040.00%
34.Svák Lukáš1989Sokol Černotín A1040.00%
35.Oblouk Josef1955Sokol Černotín A2060.00%
36.Pacáček Dominik1999Sokol Dolní Újezd D2060.00%
37.Horáček Miroslav1974SK Rakov C2070.00%
38.Ház Jaroslav2000Sokol Dolní Újezd D2080.00%
39.Křižan Jakub2001Chropyně D50150.00%
40.Pikna Ondřej1994SK Rakov C50200.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy