Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Okresní soutěž IV
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Boháč Libor1961Sokol Osek A2065198.48%
2.Šindelek Jiří st.1967SK Všechovice A2485891.40%
3.Boháč Ondřej1989Sokol Osek A932488.89%
4.Šindelek Josef1966SK Všechovice A1861888.41%
5.Vašina Jiří1971Sokol Dřevohostice B2168988.31%
6.Sehnálková Lenka1974STK Hradčany B23811188.04%
7.Vašina Roman1973Sokol Dřevohostice B20651482.28%
8.Jemelík David1973STK Hradčany B1136881.82%
9.Štrunc Jaroslav1935Sokol Kojetín D19611580.26%
10.Urbášek Petr1977SDH Lhota B21671779.76%
11.Kužílek Tomáš1969Sokol Osek A19601678.95%
12.Šindelek Roman1961SK Všechovice A15421475.00%
13.Vaculík Břetislav1952STK Hradčany B15391375.00%
14.Gamba Robert1968Sokol Kojetín D19562073.68%
15.Procházka Luděk1978Sokol Dřevohostice B23632472.41%
16.Ševčík Petr1987SK Všechovice B17491972.06%
17.Olivík Martin1975Sokol Osek A24692771.88%
18.Zámorský Josef1969SDH Lhota B21602471.43%
19.Šírek Alois1967Sokol Kojetín D19542271.05%
20.Sedláček Karel1953SK Všechovice A13351570.00%
21.Michálek Antonín1976Sokol Kojetín D22612769.32%
22.Pecháček Vlastimil1963Sokol Dřevohostice B24612967.78%
23.Dorazilová Jana1968Hustopeče C19492566.22%
24.Žákovský Libor1972STK Hradčany B18432365.15%
25.Ondruška Ivo1960Sokol Dřevohostice B13251464.10%
26.Sedláček Jiří1983SK Všechovice B18462663.89%
27.Šindelek Jiří ml.1991SK Všechovice A13311863.27%
28.Vacek Michal1976Sokol Černotín B20452960.81%
29.Lipka Štefan1948Sigma Hranice E10241660.00%
30.Orság Jaromír1979SK Všechovice A10211656.76%
31.Bouchal Jaroslav1974Sokol Osek A8171356.67%
32.Barot Josef ml.1996STK Hradčany B21403553.33%
33.Rozkošný Martin1974Sokol Osek A12201951.28%
34.Oblouk Josef1955Sokol Černotín B14282850.00%
35.Fryšák Roman1981SK Všechovice B20393950.00%
36.Stejskal Pavel1978Sokol Osek A11181948.65%
37.Mynařík Antonín1957Sokol Černotín B13242648.00%
38.Pernický Marek1973Sokol Černotín B16252946.30%
39.Dohnal Zbyněk1963Sigma Hranice E22404845.45%
40.Hradilík Miroslav1993SDH Lhota B20344443.59%
41.Kozák Ivan1969Hustopeče C19334343.42%
42.Kuča Zdeněk1980Sokol Vlkoš A20324442.11%
43.Hlaváč Jakub1948SDH Lhota B20334741.25%
44.Kroupová Terezie1973Sokol Vlkoš A21334741.25%
45.Prečan Vít1972Sokol Vlkoš A20324641.03%
46.Dufková Alena1949Sokol Kojetín D11182640.91%
47.Hon Jiří1965Sokol Černotín B19284240.00%
48.Koval Jiří1954Sigma Hranice E22345438.64%
49.Segar Vít1998Sokol Černotín B13172936.96%
50.Pokorný Daniel1994Sokol Vlkoš A12172936.96%
51.Kubásek Jan1997Sokol Dolní Újezd F21305336.14%
52.Bátrla Tomáš1984SK Všechovice B20285235.00%
53.Staviař Marek1994Sigma Hranice E13173532.69%
54.Hlaváčová Kateřina1976SDH Lhota B13163432.00%
55.Šidlík Karel st.1975Hustopeče C19225229.73%
56.Pacáček Dominik1999Sokol Dolní Újezd F19225229.73%
57.Jiříček Antonín2000Sokol Černotín B992328.13%
58.Hýža Marek1971Sigma Hranice E12133527.08%
59.Spáčil Martin1974Sokol Čekyně C14154126.79%
60.Pecha Radek1977Sokol Dolní Újezd F23207121.98%
61.Prokeš Jaroslav1962Sokol Vlkoš A972720.59%
62.Říhošek Josef1994Sokol Vlkoš A1293719.57%
63.Kořínek Michal1966Sigma Hranice E1073317.50%
64.Kosík Jan1971Sokol Čekyně C1394317.31%
65.Hostášek Jakub1977Sokol Dolní Újezd F18115616.42%
66.Kocián Tomáš ml.1998Hustopeče C1594915.52%
67.Zrůcká Iveta1968Hustopeče C1043310.81%
68.Vrubel Libor1976Hustopeče C93328.57%
69.Skopal Jaromír1972Sokol Dolní Újezd F111402.44%
70.Ponížil Martin1991SK Všechovice B131472.08%
71.Černošek Antonín1961Sokol Čekyně C80320.00%
72.Mika Daniel2002Sokol Čekyně C130520.00%
73.Pospíšil Petr2002Sokol Čekyně C190760.00%
74.Spáčil Matouš2002Sokol Čekyně C190760.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 29 zápasů
1.Galanda Tomáš1975STK Hradčany B270100.00%
2.Jakubál Karel1955Sokol Dřevohostice B140100.00%
3.Paus Aleš1978Sigma Hranice E140100.00%
4.Svák Lukáš1989Sokol Černotín B120100.00%
5.Šeděnka Jaroslav1961Sigma Hranice E415193.75%
6.Juráň Marcel1971SDH Lhota B27187.50%
7.Horák Zdeněk1959Sokol Kojetín D24266.67%
8.Sigmund Ladislav1950STK Hradčany B713861.90%
9.Dorazilová Hana1988Hustopeče C24450.00%
10.Bronislav Ponížil1969SK Všechovice B12250.00%
11.Sedláček Pavel1981SK Všechovice A6111150.00%
12.Pavlištík Jaroslav1994Hustopeče C661627.27%
13.Kula Petr1958Sokol Dřevohostice B42625.00%
14.Derych Michal1979Sokol Dolní Újezd F22625.00%
15.Novák Vojtěch1951SK Všechovice A32625.00%
16.Palánek Jaroslav1945Sokol Kojetín D541422.22%
17.Pumprla Tomáš1997STK Hradčany B842116.00%
18.Kubját Radim1979SK Všechovice B831814.29%
19.Oujezdský Jiří1947Sokol Čekyně C421412.50%
20.Kubját Ladislav1987SK Všechovice B31811.11%
21.Barot Josef st.1969STK Hradčany B1020.00%
22.Barták Jakub1994Sokol Vlkoš A1040.00%
23.Krampla Josef1977Sokol Osek A1040.00%
24.Kaspar Michal2001Sigma Hranice E2080.00%
25.Pokorný Martin1998Sokol Vlkoš A30120.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy