Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální přebor II. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Opatrný Vít1955TJ Sokol Vejprnice C5200100.00%
2.Kadavý Václav ml.1979Sokol Vysoká Libyně B934294.44%
3.Ježek Václav ml.1991Sokol Vysoká Libyně B827390.00%
4.Fehnl Kurt1953TJ SHM Heřmanova Huť B1031977.50%
5.Hubka Jiří1965TJ Sokol Horní Bělá D1026876.47%
6.Alexa Ondřej1996Dioss Nýřany E515575.00%
7.Zoubek Martin1968TJ Sokol Vejprnice C9261072.22%
8.Ježek Václav st.1968Sokol Vysoká Libyně B8211067.74%
9.Špaček Petr ml.1989TJ SHM Heřmanova Huť B8211165.63%
10.Martínek Jaroslav1953TJ SHM Heřmanova Huť B10241660.00%
11.Šulda David1976TJ Sokol Horní Bělá D9201458.82%
12.Zeman Pavel1973Dioss Nýřany E7151157.69%
13.Schläfer František1943Dioss Nýřany E9191555.88%
14.Nechutný Petr ml.1998TJ Sokol Horní Bělá D10221855.00%
15.Nechutný Marek2002TJ Sokol Horní Bělá D511955.00%
16.Jícha Filip1997Dioss Nýřany E47750.00%
17.Kršová Nikola2000Dioss Nýřany E9181850.00%
18.Čása Jakub2000TJ Trnová B8151746.88%
19.Špaček Petr st.1961TJ SHM Heřmanova Huť B9152141.67%
20.Horký Aleš1997Sokol Vysoká Libyně B10111837.93%
21.Kriegerbeck Karel1989TJ Trnová B10142635.00%
22.Kolář Vladimír1977TJ Sokol Vejprnice C791932.14%
23.Hlávka Milan1966TJ Sokol Horní Bělá D451131.25%
24.Vachovcová Simona1999TJ Trnová B882127.59%
25.Alexa Vlastimil1992Dioss Nýřany E751525.00%
26.Fišerová Anna1999TJ Trnová B641818.18%
27.Horký David1998Sokol Vysoká Libyně B932013.04%
28.Klik Jiří1996TJ Trnová B521611.11%
29.Šerá Adéla2000TJ Trnová B51185.26%
30.Mautner Vojtěch2002TJ Sokol Vejprnice C70260.00%
31.Zoubek Lukáš2001TJ Sokol Vejprnice C100380.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 12 zápasů
1.Fehnl Josef1977TJ SHM Heřmanova Huť B27187.50%
2.Kadavý Václav st.1947Sokol Vysoká Libyně B25183.33%
3.Šilhan Jaroslav1953TJ Sokol Vejprnice C13175.00%
4.Jabůrek Karel1948Dioss Nýřany E12250.00%
5.Švamberg Daniel1998TJ Sokol Horní Bělá D35645.45%
6.Platz Jaroslav1994TJ SHM Heřmanova Huť B11325.00%
7.Šulda Jakub1998TJ Sokol Horní Bělá D11325.00%
8.Alexa Vlastimil1969Dioss Nýřany E11325.00%
9.Horský Robin1990TJ Sokol Vejprnice C1040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS