Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajská divize muži
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Kaněra Jan1989SKST Liberec F1948787.27%
2.Šír Milan1989TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A21621086.11%
3.Zahradník Tomáš1968TJ Jiskra Raspenava A22551479.71%
4.Salomon Daniel1996SKST Liberec E21591876.62%
5.Obešlo Josef st.1967SKST Liberec G18461575.41%
6.Zikmund Adam1995SKST Liberec F19421475.00%
7.Blinka Michal2001SKST Liberec F20421475.00%
8.Bittner Martin1967TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B13321174.42%
9.Martenek Tomáš1970TJ Spartak Chrastava A22552073.33%
10.Koťátko Luboš1971TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B14291270.73%
11.Špaček Ondřej1994TJ Lokomotiva Česká Lípa A15371669.81%
12.Horák Leoš1967TJ Jiskra Raspenava A21411968.33%
13.Řípa David1991SKST Liberec E16351767.31%
14.Suchánek Martin1987TJ Jiskra Raspenava A19381966.67%
15.Tauš René1971TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B18361866.67%
16.Svoboda Michal1993SKST Liberec E20432266.15%
17.Horák Čeněk1965TJ Jiskra Raspenava A21412364.06%
18.Bělonožník Antonín1966TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A21432662.32%
19.Ivan Radek1969TJ Jiskra Nový Bor A22462862.16%
20.Louda Jiří1964TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B20352360.34%
21.Flanderka Miloš1957TJ Lokomotiva Česká Lípa A22433058.90%
22.Pařízek Martin2000SKST Liberec F17282058.33%
23.Svědík Miroslav1951SKST Liberec G19373154.41%
24.Vojtěch Jiří1982SKST Liberec E17312753.45%
25.Naděje Lukáš1985TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A22383452.78%
26.Šourek Pavel1969TJ Sokol Bratříkov A18252451.02%
27.Smetana Josef1983SKST Liberec G15252550.00%
28.Vojtěch Petr1960TJ Jiskra Nový Bor A22353550.00%
29.Mejsnar František ml.1959TJ Sokol Semily A21343450.00%
30.Just František1950TJ Lokomotiva Česká Lípa A16242747.06%
31.Bělovský Josef1957TJ Sokol Semily A21323746.38%
32.Bělka Jaroslav1964TJ Sokol Semily A14212545.65%
33.Korp Petr st.1972Jiskra Kamenický Šenov A19223538.60%
34.Žemlička Karel1962TJ Spartak Chrastava A22264337.68%
35.Hudský Jiří1963TJ Sokol Semily A15172936.96%
36.Milata Vladimír st.1959TJ Lokomotiva Česká Lípa A19213636.84%
37.Bříza František1950TJ Lokomotiva Česká Lípa A16162836.36%
38.Studecký Lubor1956TJ Jiskra Nový Bor A16183236.00%
39.Popek Ivo1984TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A21174527.42%
40.Jareis Otakar ml.1980TJ Sokol Bratříkov A15103323.26%
41.Novota Štefan1960SKST Liberec G22155720.83%
42.Zahradník Petr1962TJ Spartak Chrastava A22135020.63%
43.Doležal Václav1966TJ Sokol Bratříkov A22124820.00%
44.Paldus Tomáš1975TJ Sokol Bratříkov A22124919.67%
Hráči, kteří odehráli méně než 40 zápasů
1.Drechsler Jan1985TJ Jiskra Raspenava A25183.33%
2.Klimenta Matouš1991SKST Liberec F613381.25%
3.Fojtík Jan1980TJ Jiskra Nový Bor A613572.22%
4.Hekerle Tomáš1967TJ Jiskra Nový Bor A24266.67%
5.Gabriel Václav ml.2000TJ Lokomotiva Česká Lípa A22166.67%
6.Cinibulk Miroslav1954TJ Spartak Chrastava A11191457.58%
7.Hübsch Otto1973Jiskra Kamenický Šenov A12181554.55%
8.Bárta Roman1959Jiskra Kamenický Šenov A11171553.13%
9.Urban Milan1960TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B610952.63%
10.Mečl Jan ml.2000SKST Liberec G7111150.00%
11.Rudinský David1972TJ Jiskra Nový Bor A8111444.00%
12.Vojkovič Karel ml.1984SKST Liberec F23442.86%
13.Vojkovič Karel st.1959SKST Liberec F66940.00%
14.Dominh Martin1996SKST Liberec E11122235.29%
15.Paldus Martin1970TJ Sokol Bratříkov A22433.33%
16.Novák Kamil1967SKST Liberec E11325.00%
17.Piszcor Stanislav1979Jiskra Kamenický Šenov A1493023.08%
18.Průša Pavel1956TJ Spartak Chrastava A751722.73%
19.Vrabec Jan1985TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B42722.22%
20.Pecka Vlastimil1975TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B751821.74%
21.Veselka Jiří st.1958SKST Liberec G531318.75%
22.Mastník Radek1971TJ Sokol Bratříkov A31516.67%
23.Oliverius Pavel1956TJ Jiskra Nový Bor A1052516.67%
24.Nešvera Miroslav1964TJ Jiskra Nový Bor A21614.29%
25.Drechsler Matěj1987TJ Jiskra Raspenava A31712.50%
26.Kolesa Ladislav1960TJ Sokol Bratříkov A92209.09%
27.Korp Oliver Petr2003Jiskra Kamenický Šenov A101195.00%
28.Mečl Jan st.1964SKST Liberec G1010.00%
29.Chlum Lukáš1980TJ Sokol Bratříkov A1010.00%
30.Vaníček Jiří1974SKST Liberec G1010.00%
31.Sunek Pavel1946TJ Sokol Bratříkov A1020.00%
32.Fabíni Marek1995SKST Liberec F1020.00%
33.Fišer Jiří1985Jiskra Kamenický Šenov A1020.00%
34.Baudys Václav1964TJ Sokol Semily A1030.00%
35.Milata Vladimír ml.1985TJ Lokomotiva Česká Lípa A1030.00%
36.Charvát Luboš1967TJ Spartak Chrastava A1030.00%
37.Sudek Petr1970TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B1030.00%
38.Martiny Daniel1939TJ Spartak Chrastava A1030.00%
39.David Lukáš2003TJ Sokol Semily A1030.00%
40.Huk Martin2000SKST Liberec G1040.00%
41.Kadlec Ladislav1957Jiskra Kamenický Šenov A2040.00%
42.Korpová Romana st.1984Jiskra Kamenický Šenov A2050.00%
43.Jindrák Lukáš2003Jiskra Kamenický Šenov A3050.00%
44.Král Libor1971TJ Sokol Semily A2060.00%
45.Král Martin st.1979Jiskra Kamenický Šenov A3070.00%
46.Slanina Jaroslav1951Jiskra Kamenický Šenov A3080.00%
47.Lipenský Robert1972TJ Spartak Chrastava A3090.00%
48.Pácal Karel1935Jiskra Kamenický Šenov A50100.00%
49.Krejsa Karel1952TJ Sokol Semily A40120.00%
50.David Jaroslav1998TJ Sokol Semily A50140.00%
51.Hanus Antonín st.1977Jiskra Kamenický Šenov A50140.00%
52.Daníček Radek1983TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B60150.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS