Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální soutěž 2. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Havránek Stanislav1948TJ Sokol Starý Kolín "B"18700100.00%
2.Sixta Pavel1990TJ Sokol Velim "B"1242393.33%
3.Prorok Jaroslav1965Viktoria Radim "C"2177692.77%
4.Melichar Lukáš1977TJ Sokol Starý Kolín "B"21721285.71%
5.Vyšata Pavel1971TJ Sokol Starý Kolín "B"20641482.05%
6.Buriánek Vladislav1967TJ Sokol Týnec n. L. "C"17501181.97%
7.Zach Daniel1977TJ Sokol Velký Osek "D"13411080.39%
8.Kurka Jiří1963TJ Sokol Velký Osek "E"18401080.00%
9.Tvrdík Leoš1964SK Nová Ves "D"18541578.26%
10.Hovorka Tomáš1973Viktoria Radim "C"21622174.70%
11.Jeřala Lukáš1988TJ Sokol Velim "B"17491972.06%
12.Voslař Jiří1949SK Nová Ves "D"20552271.43%
13.Kukal Antonín1949TJ Sokol Velký Osek "D"20552271.43%
14.Horký Miroslav1953TTC Dobřichovská Pivnice "A"12321371.11%
15.Drbohlav Tomáš1977TJ Sokol Starý Kolín "B"21592570.24%
16.Lejnar Petr1991TJ Sokol Velký Osek "D"13341569.39%
17.Jehlička Jan1957TJ Sokol Týnec n. L. "C"13351767.31%
18.Bartoš Vladimír1966TJ Sokol Plaňany17432365.15%
19.Slabý Jaroslav1962TTC Dobřichovská Pivnice "A"16412364.06%
20.Malec Jan1964TTC Dobřichovská Pivnice "A"15382263.33%
21.Proroková Eliška1998Viktoria Radim "C"20502963.29%
22.Otta Jiří1962TJ Sokol Velký Osek "D"16332260.00%
23.Komárek Jan1999TJ Sokol Plaňany14332358.93%
24.Pikner Jan1971TTC Dobřichovská Pivnice "A"19443158.67%
25.Vokřál Lukáš1991SK Nová Ves "D"16362658.06%
26.Souček Radek1964TTC Dobřichovská Pivnice "A"21483657.14%
27.Buriánek Daniel2000TJ Sokol Týnec n. L. "C"21463755.42%
28.Bodláková Tereza1988SK Nová Ves "D"14292553.70%
29.Vrkota Jiří1973SK Nová Ves "D"11212248.84%
30.Dzurko Josef2000Stolní tenis Kolín "D"19373948.68%
31.Meserod Václav1958Viktoria Radim "C"20374246.84%
32.Kuta David1999Stolní tenis Kolín "D"20374346.25%
33.Kubelka Lukáš1979TJ Sokol Týnec n. L. "C"17283941.79%
34.Smutný Radek1994TJ Sokol Plaňany19294340.28%
35.Švára Petr1969TTC Dobřichovská Pivnice "B"18284339.44%
36.Žilka Jan2003TJ Sokol Velký Osek "E"16182839.13%
37.Mašín Pavel1976TTC Dobřichovská Pivnice "B"20304937.97%
38.Punar Kamil2000Stolní tenis Kolín "D"14203635.71%
39.Mencl Zdeněk1962TJ Sokol Plaňany14183434.62%
40.Gebert Jiří1972TTC Dobřichovská Pivnice "B"14183434.62%
41.Vaňková Zhijing1973TJ Sokol Velim "B"17184528.57%
42.Hynčica Jakub1998FK Kolín "E"13143727.45%
43.Komárek Josef1948TJ Sokol Plaňany18184827.27%
44.Ježek Jiří1976TTC Dobřichovská Pivnice "B"18185225.71%
45.Chodová Tereza1998TJ Sokol Velký Osek "E"12113225.58%
46.Kuch Tomáš1999Stolní tenis Kolín "D"16164825.00%
47.Mašek Dominik1999TJ Sokol Velký Osek "E"14103522.22%
48.Vlk Filip2000FK Kolín "E"15124820.00%
49.Průcha Martin2003TJ Sokol Velký Osek "E"1364013.04%
50.Váňa Dominik2002TJ Sokol Velký Osek "E"1564312.24%
Hráči, kteří odehráli méně než 42 zápasů
1.Svoboda Jan1995TJ Sokol Velim "B"1030878.95%
2.Pych Daniel1999SK Nová Ves "D"721677.78%
3.Hanušová Blanka1951TJ Sokol Velký Osek "D"9241168.57%
4.Psota Karel1958TJ Sokol Velký Osek "D"10231167.65%
5.Fousek Jiří1967TJ Sokol Týnec n. L. "C"10251464.10%
6.Žižka Ladislav1947TJ Sokol Velký Osek "D"9191555.88%
7.Řehák Aleš1971TJ Sokol Velim "B"6121250.00%
8.Buriánek Michal1998TJ Sokol Týnec n. L. "C"9152042.86%
9.Lain Lukáš1984Stolní tenis Kolín "D"10122830.00%
10.Němec Tomáš2001TJ Sokol Velim "B"9102528.57%
11.Pánek Daniel1976TJ Sokol Starý Kolín "B"852317.86%
12.Krulický Tomáš1990TTC Dobřichovská Pivnice "B"1043111.43%
13.Náhlovský David2003FK Kolín "E"1043510.26%
14.Sýkora David2000FK Kolín "E"83289.68%
15.Kulíček Jan1999TJ Sokol Velký Osek "E"62218.70%
16.Kalva Tomáš2001FK Kolín "E"103377.50%
17.Souček Michal1987TTC Dobřichovská Pivnice "B"113387.32%
18.Ziegelbauer Adam2002TJ Sokol Velký Osek "E"153387.32%
19.Brůžek Petr1945TJ Sokol Plaňany92267.14%
20.Kučera Ondřej2001FK Kolín "E"81313.13%
21.Hušek Adam2004FK Kolín "E"91342.86%
22.Šourek Kryštof2002FK Kolín "E"60220.00%
23.Musil Tomáš1999Stolní tenis Kolín "D"60240.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 21 zápasů
1.Trnka Václav1970TTC Dobřichovská Pivnice "A"280100.00%
2.Keltner Josef1949SK Nová Ves "D"414287.50%
3.Verfl Milan1975Viktoria Radim "C"37558.33%
4.Otta Martin2001TJ Sokol Velký Osek "D"37558.33%
5.Pánek Vítězslav1980TJ Sokol Starý Kolín "B"12250.00%
6.Borovička Jakub2002TJ Sokol Velim "B"581240.00%
7.Kubelka Kryštof2001TJ Sokol Velim "B"581240.00%
8.Procházka Martin1976TTC Dobřichovská Pivnice "A"23537.50%
9.Janeček Jan2000TJ Sokol Plaňany11233.33%
10.Kopecký Pavel1989TJ Sokol Velim "B"34833.33%
11.Kout Miroslav2000Stolní tenis Kolín "D"33925.00%
12.Pena Adam2003TJ Sokol Velim "B"32918.18%
13.Hrouda Jakub2002FK Kolín "E"21614.29%
14.Resová Ivana1981TJ Sokol Velim "B"31118.33%
15.Cincibus Milan ml.2003TJ Sokol Týnec n. L. "C"51137.14%
16.Nedvěd Tomáš2001FK Kolín "E"1040.00%
17.Hyšpler Jan2001FK Kolín "E"1040.00%
18.Macků Petr2002FK Kolín "E"2070.00%
19.Nešpor Michal2002FK Kolín "E"2080.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline