Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Divize
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Merta Jakub1989TJ Sokol Borová B1959592.19%
2.Charvát Ondřej1996TJ Sokol Chrudim A1948984.21%
3.Bako Radim2001TJ Lanškroun A1340883.33%
4.Janák Martin1966TTC Ústí nad Orlicí A21551479.71%
5.Štieber Břetislav1976TJ Lanškroun A22601777.92%
6.Pytlík Jiří1969TJ Tesla Pardubice A14391375.00%
7.Šindelář Pavel1965TJ Sokol Chrudim A22552073.33%
8.Wávra Pavel1966TJ Sokol Česká Třebová A920871.43%
9.Čopián Štefan1954TTC Ústí nad Orlicí A19371571.15%
10.Dalecký Petr1966TJ Sokol Borová B19431870.49%
11.Hodas David1990TTC Ústí nad Orlicí B20482169.57%
12.Kaplan Zdeněk1974TTC Skuteč16371768.52%
13.Malinský Tomáš1982KST Linea Chrudim A22462366.67%
14.Rubeš Michal1997TJ Sokol Chrudim A22442464.71%
15.Patka Václav1982TJ Sokol Česká Třebová A22492863.64%
16.Kantorek Jiří1969TTC Ústí nad Orlicí A22432563.24%
17.Kaplan Vojtěch1996TTC Ústí nad Orlicí B18402462.50%
18.Stránský Matěj1998TJ Sokol Borová B8141058.33%
19.Procházka Jiří1968TTC Ústí nad Orlicí A21362856.25%
20.Kudýn Vladimír1956TJ Tesla Pardubice A16252055.56%
21.Netolický Tomáš1984KST Linea Chrudim A22413355.41%
22.Mynář Vojtěch2001TJ Lanškroun A14262155.32%
23.Štantejský Ondřej1979TTC Skuteč22423554.55%
24.Hanousek Ondřej1988TJ Sokol Chrudim A22342953.97%
25.Zajíček Miroslav1987TJ Jiskra Holice B9151353.57%
26.Rulík Jiří1972TJ Sokol Chrudim B22353252.24%
27.Kadleček Radomír1969TJ Tesla Pardubice A21363550.70%
28.Mrva Milan1974TJ Slovan Moravská Třebová9141450.00%
29.Doležal Jan1990TTC Ústí nad Orlicí B20323448.48%
30.Hýbl Tomáš1967TJ Sokol Česká Třebová A18283147.46%
31.Netolický Lukáš1975TTC Skuteč20283445.16%
32.Pavel Jan1985TJ Sokol Česká Třebová A18253144.64%
33.Vraštil Lukáš1986TJ Jiskra Holice B21283842.42%
34.Socha Zdeněk1964TJ Jiskra Holice B17213140.38%
35.Dočekal Tomáš1994KST Linea Chrudim A21253740.32%
36.Stehlík Milan1960TJ Sokol Chrudim B22263940.00%
37.Kudýn Petr1987TJ Tesla Pardubice A16213239.62%
38.Bureš Jaroslav1965TJ Sokol Chrudim B22253939.06%
39.Lukeš Marek1994TJ Tesla Pardubice A18213636.84%
40.Bako Adam1999TJ Lanškroun A15173135.42%
41.Joska Vojtěch1997TJ Sokol Chrudim B12132435.14%
42.Maděra Jaroslav1960TJ Slovan Moravská Třebová19183434.62%
43.Soukup Jan1984TJ Sokol Česká Třebová A12122334.29%
44.Langr Lukáš1988TJ Sokol Borová B13132534.21%
45.Štrofová Tereza1988TJ Sokol Borová B19183633.33%
46.Frolík Tomáš1992TJ Jiskra Holice B21204033.33%
47.Zítka Patrik1988TJ Slovan Moravská Třebová22214233.33%
48.Motl Daniel1991TTC Ústí nad Orlicí B19184031.03%
49.Bezdíček Bohumil1973TTC Skuteč14133228.89%
50.Netolický Jan1982KST Linea Chrudim A16113225.58%
51.Zelinka Robert1966TTC Skuteč1182524.24%
52.Hladík Miroslav1955TJ Jiskra Holice B1072521.88%
53.Vykydal Lubomír1995TJ Slovan Moravská Třebová1363116.22%
54.Riemer Tomáš1991TJ Slovan Moravská Třebová1864511.76%
55.Steklý Tibor1964TJ Sokol Chrudim B1032311.54%
Hráči, kteří odehráli méně než 24 zápasů
1.Janča Miroslav1986TJ Sokol Borová B4130100.00%
2.Štrofová Lenka1965TJ Sokol Borová B130100.00%
3.Vrba Jan1976TJ Sokol Borová B621195.45%
4.Kalandra Miloslav ml.1973TJ Slovan Moravská Třebová512570.59%
5.Steinmetz Roman1969TJ Sokol Česká Třebová A24266.67%
6.Wávra Petr1966TJ Sokol Česká Třebová A11150.00%
7.Steiner Petr1965KST Linea Chrudim A55741.67%
8.Bezdíčková Lenka1988TTC Ústí nad Orlicí B23537.50%
9.Vybíral Filip2002TJ Lanškroun A561135.29%
10.Vyčichl Michal1995TTC Skuteč11233.33%
11.Polach Miroslav1988KST Linea Chrudim A11233.33%
12.Malina Milan1962TJ Sokol Česká Třebová A22433.33%
13.Jányš Ondřej1988TJ Lanškroun A971531.82%
14.Hájek Ladislav1965TTC Ústí nad Orlicí B43730.00%
15.Novák Aleš1985TTC Ústí nad Orlicí B11325.00%
16.Hrdina Lukáš1991TTC Ústí nad Orlicí A11325.00%
17.Švec Jan1952TJ Jiskra Holice B32722.22%
18.Karcol Martin1992TJ Tesla Pardubice A32722.22%
19.Procházka Petr1977KST Linea Chrudim A21516.67%
20.Svojanovský Radim2002TTC Ústí nad Orlicí A51146.67%
21.Langr Lukáš1997TJ Lanškroun A51146.67%
22.Štrof Jaroslav1963TJ Sokol Borová B1010.00%
23.Foltýn Lukáš1985TJ Sokol Chrudim A1020.00%
24.Košťál Jiří1962TJ Jiskra Holice B1020.00%
25.Vybíral Jakub1998TJ Lanškroun A1030.00%
26.Češka Roman1971TJ Sokol Borová B2040.00%
27.Loudil Jan1959TJ Tesla Pardubice A1040.00%
28.Rybka Martin1972TJ Sokol Česká Třebová A1040.00%
29.Murdych Tomáš1970TJ Jiskra Holice B3060.00%
30.Stehlík Vojtěch1987TJ Sokol Chrudim A2070.00%
31.Plíva Roman1982TJ Sokol Česká Třebová A3080.00%
32.Theodor Jiří1963TJ Jiskra Holice B3080.00%
33.Doležal Tomáš1997TTC Ústí nad Orlicí B3090.00%
34.Beránek Michal1975TTC Skuteč40120.00%
35.Chládek Pavel1975TJ Lanškroun A80220.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy