Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž A
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Rybenský Dušan1974TTC Medovinka Hlinsko A1950296.15%
2.Michalec Roman1964TJ Trojovice2053492.98%
3.Řezníček David1983TTC Medovinka Hlinsko A2048688.89%
4.Lukeš Marek1994TJ Tesla Pardubice C1542687.50%
5.Buchal Dušan1967TJ Jiskra Heřmanův Městec20511083.61%
6.Ecler Michal1973TJ Lokomotiva Pardubice B818578.26%
7.Novotný Luboš1979TJ Tesla Pardubice B16401375.47%
8.Volhejn Jan1976SK Starý Mateřov20511775.00%
9.Joska Vojtěch1997TJ Sokol Chrudim C12301075.00%
10.Polanský Jiří1973TTC Medovinka Hlinsko A20371374.00%
11.Tesner Tomáš1974TJ Trojovice20401868.97%
12.Polach Miroslav1988KST Linea Chrudim B15301566.67%
13.Netolický Jan1982KST Linea Chrudim B13251365.79%
14.Joska Miloš1962TJ Jiskra Heřmanův Městec20382263.33%
15.Bříza Martin1993TTC Medovinka Hlinsko B12231462.16%
16.Malinský Martin1974TJ Trojovice18292059.18%
17.Foltýn Lukáš1985TJ Sokol Chrudim C16282058.33%
18.Bachura Libor1964TJ Lokomotiva Pardubice B11191457.58%
19.Tajovský Václav1952TJ Sokol Chrudim D14282157.14%
20.Kosek Petr1986TTC Medovinka Hlinsko A18241857.14%
21.Charvát Jaroslav1993TJ Jiskra Heřmanův Městec19302455.56%
22.Procházka Petr1977KST Linea Chrudim B15252055.56%
23.Sedláčková Tereza1999TJ Sokol Chrudim C18312753.45%
24.Kadlec Zdeněk1960TJ Jiskra Heřmanův Městec20302752.63%
25.Petřík Tomáš1973TJ Tesla Pardubice B20323051.61%
26.Bubeník Michal1991TJ Tesla Pardubice C11191950.00%
27.Karcol Martin1992TJ Tesla Pardubice C16242648.00%
28.Kopecký Pavel1974TJ Trojovice18202346.51%
29.Kolář Michal1965TJ Lokomotiva Pardubice B12141942.42%
30.Chlebeček Marek1991KST Linea Chrudim B13172441.46%
31.Špaňůr Josef1966TJ Lokomotiva Pardubice B18223240.74%
32.Licek Radim1973TJ Lokomotiva Pardubice B17203040.00%
33.Michek Jakub1996KST Linea Chrudim B13152339.47%
34.Jirka Lukáš1999TJ Sokol Chrudim C16203139.22%
35.Houdek Roman1972SK Starý Mateřov17213338.89%
36.Lacina Martin1991TJ Tesla Pardubice C14172837.78%
37.Černý Stanislav1976TTC Medovinka Hlinsko B17193237.25%
38.Mudruňka Karel2001SK Starý Mateřov681436.36%
39.Stehlík Vojtěch1987TJ Sokol Chrudim D11132336.11%
40.Kalina Petr1985TTC Medovinka Hlinsko B12122235.29%
41.Zajíček Martin1998TJ Tesla Pardubice B981633.33%
42.Marel David1999TJ Tesla Pardubice B871630.43%
43.Rázek František1956TJ Lokomotiva Pardubice B871630.43%
44.Sourada Petr1961TJ Sokol Chrudim D16133626.53%
45.Hort Miloš1964TJ Sokol Chrudim D1182325.81%
46.Moder Jiří1986SK Starý Mateřov16113424.44%
47.Krejčí Vladimír1962TJ Sokol Chrudim D20124421.43%
48.Budera Jaroslav1946SK Starý Mateřov1062320.69%
49.Herudek Miroslav1964TJ Tesla Pardubice B942116.00%
50.Juklová Kateřina1996TJ Sokol Chrudim C932311.54%
51.Firich Ladislav1948SK Starý Mateřov61214.55%
52.Pospíšil Jaroslav2004TTC Medovinka Hlinsko B70210.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 20 zápasů
1.Dočkal Radek1988TJ Lokomotiva Pardubice B270100.00%
2.Miřejovský Jan1961TJ Tesla Pardubice C110100.00%
3.Beránek Petr1970TJ Tesla Pardubice B110100.00%
4.Netolický Tomáš1984KST Linea Chrudim B49190.00%
5.Smékal Petr1974TTC Medovinka Hlinsko B47558.33%
6.Pánek Libor1959TJ Tesla Pardubice B47558.33%
7.Kalhous Vlastimil1953TJ Tesla Pardubice C69950.00%
8.Boháč Milan1985TTC Medovinka Hlinsko A33350.00%
9.Horáková Eva1948TJ Lokomotiva Pardubice B34450.00%
10.Loudil Jan1959TJ Tesla Pardubice B55741.67%
11.Škarvada Vladimír1971TTC Medovinka Hlinsko B66940.00%
12.Kachlík Jan ml.1976TJ Jiskra Heřmanův Městec11233.33%
13.Weber Jan1966TJ Tesla Pardubice C22528.57%
14.Saifr Vladimír1963TTC Medovinka Hlinsko B441028.57%
15.Kopecký Pavel st.1951TJ Trojovice43827.27%
16.Šula Petr1998TJ Sokol Chrudim C641225.00%
17.Šnor Karel1953TJ Sokol Chrudim D21420.00%
18.Štěpánek Petr1977TJ Tesla Pardubice C31516.67%
19.Himmel David1969TJ Tesla Pardubice B21516.67%
20.Urbánek David1996TJ Tesla Pardubice C31614.29%
21.Pilař Jaroslav1991KST Linea Chrudim B521214.29%
22.Spálenský Ivan1963TTC Medovinka Hlinsko B51118.33%
23.Petrlík Matyáš2004TTC Medovinka Hlinsko A1010.00%
24.Moučka Ladislav1960TJ Sokol Chrudim D1020.00%
25.Kolísek Miroslav1962TJ Tesla Pardubice B1030.00%
26.Firich Luděk1977SK Starý Mateřov1030.00%
27.Karcol Jaroslav1964TJ Tesla Pardubice C1030.00%
28.Zahálka Vojtěch1999TTC Medovinka Hlinsko B2040.00%
29.Vašek Jan1999TTC Medovinka Hlinsko B2040.00%
30.Zíb Petr1986TTC Medovinka Hlinsko B2050.00%
31.Vojtěch Petr1993TJ Tesla Pardubice C3060.00%
32.Foltýn Michal1982TJ Sokol Chrudim C2060.00%
33.Tvrdík Jan1987TJ Tesla Pardubice C3060.00%
34.Pojman Jan1982TJ Tesla Pardubice C3060.00%
35.Procházková Jana1986KST Linea Chrudim B2070.00%
36.Vítek Daniel2002TJ Sokol Chrudim C3090.00%
37.Houba Ondřej1976TTC Medovinka Hlinsko B4090.00%
38.Volhejn Dan2006SK Starý Mateřov50140.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy