Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž B
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Stránský Matěj1998SK US Steinerová Choceň C1342393.33%
2.Mynář Vojtěch2001TJ Lanškroun B1967593.06%
3.Wávra Pavel1966TJ Sokol Česká Třebová B2163987.50%
4.Adamec Václav1972Orel Orlice A22571579.17%
5.Slavík Miroslav1971SK US Steinerová Choceň C922775.86%
6.Šťastný Daniel1996SK US Steinerová Choceň C22521775.36%
7.Osecký Lukáš1982TJ Vidlatá Seč20541875.00%
8.Kršiak Tomáš1997SK US Steinerová Choceň C918675.00%
9.Hájek Ladislav1965TTC Ústí nad Orlicí \"C\"16361570.59%
10.Steinmetz Roman1969TJ Sokol Česká Třebová B22522567.53%
11.Jedlička Richard1977TTC Ústí nad Orlicí \"C\"20472367.14%
12.Flodr Tomáš1978TJ Jiskra Litomyšl B19442266.67%
13.Dostálek Martin1975TJ Sokol Sudslava A17381966.67%
14.Lorenc Milan1961TJ Sokol Borová C19402264.52%
15.Fišer Lukáš1980TJ Sokol Řetová A22462663.89%
16.Novák Aleš1985TTC Ústí nad Orlicí \"C\"20442662.86%
17.Slavíček Martin2000Orel Orlice A21412562.12%
18.Hubinka Jiří1971TJ Vidlatá Seč14271860.00%
19.Příhoda Tomáš1964SK US Steinerová Choceň C19322457.14%
20.Hubálek Zdeněk1971Orel Orlice A22362955.38%
21.Wávra Petr1966TJ Sokol Česká Třebová B21332755.00%
22.Synek Martin1973KST Vysoké Mýto A18332755.00%
23.Balský Karel1988TJ Jiskra Litomyšl B15262254.17%
24.Valdhans Rudolf1973TJ Jiskra Litomyšl B16302653.57%
25.Dostálek Jaroslav1973TJ Sokol Sudslava A22373452.11%
26.Syrový Vojtěch1997TJ Sokol Sudslava A22383552.05%
27.Češka Roman1971TJ Sokol Borová C17292751.79%
28.Štarman Karel1966TJ Jiskra Litomyšl B17313150.00%
29.Sychra Václav1974TJ Sokol Řetová A22333747.14%
30.Plíva Roman1982TJ Sokol Česká Třebová B20293446.03%
31.Štrof Jaroslav1963TJ Sokol Borová C17222645.83%
32.Adamec Miroslav ml.1969Orel Orlice A15202445.45%
33.Jansa Milan1968TJ Svitavy20273444.26%
34.Bartošík Lubomír1982TJ Svitavy21283643.75%
35.Hrdina Lukáš1991TTC Ústí nad Orlicí \"C\"19253343.10%
36.Vojnar Jiří1987KST Vysoké Mýto A22283743.08%
37.Pohl Pavel st.1975KST Vysoké Mýto A21314143.06%
38.Dušek Rudolf1978TJ Sokol Řetová A12152240.54%
39.Kovář Dušan1974TJ Sokol Řetová A19243739.34%
40.Famfulík Petr st.1964TJ Vidlatá Seč20223637.93%
41.Langr Lukáš ml.1997TJ Lanškroun B22284737.33%
42.Švancara Miroslav1959TJ Svitavy19213736.21%
43.Syrový Karel1994TJ Sokol Sudslava A20214034.43%
44.Osecký Josef1960TJ Vidlatá Seč15152934.09%
45.Syrová Lucie1993TJ Jiskra Litomyšl B12142833.33%
46.Baťa Roman1969KST Vysoké Mýto A15173532.69%
47.Famfulík Petr ml.1989TJ Vidlatá Seč18194032.20%
48.Štrofová Lenka1965TJ Sokol Borová C17133427.66%
49.Chládek Pavel1975TJ Lanškroun B20134522.41%
50.Kleiner Marek1989TJ Lanškroun B19124919.67%
51.Schwedler Josef1968TJ Sokol Borová C1593819.15%
52.Vybíral Jakub1998TJ Lanškroun B112238.00%
53.Fangl Jiří1974TJ Sokol Řetová A82267.14%
54.Sleaman Gordon1972TJ Svitavy180530.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 24 zápasů
1.Štrofová Tereza1988TJ Sokol Borová C250100.00%
2.Dostál Jiří1972TJ Jiskra Litomyšl B515478.95%
3.Langr Lukáš1988TJ Sokol Borová C25271.43%
4.Sochor Martin1984TJ Jiskra Litomyšl B36366.67%
5.Doležal Tomáš1997TTC Ústí nad Orlicí \"C\"49564.29%
6.Beneš Václav1969SK US Steinerová Choceň C23260.00%
7.Kučera Martin1998SK US Steinerová Choceň C7111052.38%
8.Češka Martin1974TJ Sokol Borová C12250.00%
9.Lacina Martin1991TJ Svitavy23350.00%
10.Kolomý Tomáš1992Orel Orlice A23350.00%
11.Rybka Tomáš st.1964TJ Sokol Česká Třebová B45645.45%
12.Pražák Zdeněk1964TTC Ústí nad Orlicí \"C\"34544.44%
13.Absolon Martin1975SK US Steinerová Choceň C33537.50%
14.Vomočil Jaroslav1987TJ Vidlatá Seč11233.33%
15.Dymák Jan1990TJ Lanškroun B11233.33%
16.Rybka Tomáš ml.1994TJ Sokol Česká Třebová B11233.33%
17.Zemek Jiří1957KST Vysoké Mýto A33633.33%
18.Šeda Václav1968TTC Ústí nad Orlicí \"C\"451033.33%
19.Adamec Lukáš1995Orel Orlice A761233.33%
20.Kristek Pavel1963TJ Lanškroun B22528.57%
21.Valach Přemysl1985TJ Sokol Sudslava A541028.57%
22.Šafář Radovan1987TJ Sokol Borová C11325.00%
23.Ambroz Jiří1959TJ Svitavy43925.00%
24.Jůza Václav1965KST Vysoké Mýto A43925.00%
25.Rejent Marek1996TJ Vidlatá Seč431121.43%
26.Famfulík Vladislav ml.1982TJ Vidlatá Seč21420.00%
27.Trkal Jaroslav1964SK US Steinerová Choceň C631417.65%
28.Hortlík Tomáš1999TTC Ústí nad Orlicí \"C\"21516.67%
29.Krátký Ondřej1981TJ Svitavy21516.67%
30.Syrová Vlasta1966TJ Jiskra Litomyšl B1010.00%
31.Bureš Lukáš1997TJ Sokol Řetová A1020.00%
32.Ulrich Tadeáš2002TJ Sokol Borová C1020.00%
33.Dostál Ondřej1998TJ Sokol Borová C1020.00%
34.Kristek Patrik2001TJ Lanškroun B1020.00%
35.Kopecký Pavel1986KST Vysoké Mýto A1030.00%
36.Famfulík Vladislav st.1960TJ Vidlatá Seč1030.00%
37.Ulrich Zdeněk1967TJ Sokol Borová C1030.00%
38.Kovář Radim2005TJ Sokol Řetová A2040.00%
39.Valach Josef1958TJ Sokol Sudslava A2040.00%
40.Jukl Martin1987TJ Svitavy2050.00%
41.Ulrich Ondřej2003TJ Sokol Borová C2060.00%
42.Vilhelm Václav1951TJ Sokol Řetová A3070.00%
43.Dian Marian1950KST Vysoké Mýto A40110.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline