Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Divize
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Bělohlávek Dominik1998SK US Steinerová Choceň B22700100.00%
2.Koubek René1974TJ Jiskra Holice B1441589.13%
3.Hodas David1990TTC Ústí nad Orlicí B1963888.73%
4.Šimonek Petr1968SK US Steinerová Choceň C1239784.78%
5.Čopián Štefan1954TTC Ústí nad Orlicí A19471279.66%
6.Dalecký Petr1966TTC Medovinka Hlinsko A22591678.67%
7.Netolický Lukáš1975TTC Skuteč A22561974.67%
8.Netolický Tomáš1984KST Linea Chrudim A20511873.91%
9.Malinský Tomáš1982KST Linea Chrudim A22542072.97%
10.Stránský Matěj1998SK US Steinerová Choceň B20481872.73%
11.Patka Václav1982TJ Sokol Česká Třebová A22542172.00%
12.Kantorek Jiří1969TTC Ústí nad Orlicí A18391670.91%
13.Šindelář Pavel1965TJ Sokol Chrudim B20502170.42%
14.Mikulecký Jan1968SK US Steinerová Choceň B21421968.85%
15.Doležal Jan1990TTC Ústí nad Orlicí B19442167.69%
16.Kudýn Petr1987TJ Tesla Pardubice B16331667.35%
17.Wávra Pavel1966TJ Sokol Česká Třebová A21492665.33%
18.Rybenský Dušan1974TTC Medovinka Hlinsko A715865.22%
19.Janák Martin1966TTC Ústí nad Orlicí A18362163.16%
20.Lukeš Marek1994TJ Tesla Pardubice B20402462.50%
21.Kaplan Zdeněk1974TTC Skuteč A18372361.67%
22.Dočkal Radek1988TJ Tesla Pardubice B11201458.82%
23.Procházka Jiří1968TTC Ústí nad Orlicí A15252055.56%
24.Stehlík Milan1960TJ Sokol Chrudim B22393354.17%
25.Štantejský Ondřej1979TTC Skuteč A22383452.78%
26.Bezdíček Lukáš1980TTC Skuteč A18272750.00%
27.Polanský Jiří1973TTC Medovinka Hlinsko A20313348.44%
28.Hladík Miroslav1955TJ Jiskra Holice B13182047.37%
29.Dočekal Tomáš1994KST Linea Chrudim A21303446.88%
30.Novotný Luboš1979TJ Tesla Pardubice B19263145.61%
31.Bureš Jaroslav1965TJ Sokol Chrudim B20313745.59%
32.Socha Zdeněk1964TJ Jiskra Holice B18263244.83%
33.Hájek Ladislav1965TTC Ústí nad Orlicí B18273543.55%
34.Hýbl Tomáš1967TJ Sokol Česká Třebová A17233341.07%
35.Řezníček David1983TTC Medovinka Hlinsko A14182640.91%
36.Netolický Jan1982KST Linea Chrudim A20243640.00%
37.Rulík Jiří1972TJ Sokol Chrudim B19274139.71%
38.Jányš Ondřej1988TJ Lanškroun A22213239.62%
39.Slavíček Martin2000TTC Ústí nad Orlicí B17203437.04%
40.Svojanovský Radim2002TTC Ústí nad Orlicí A17203437.04%
41.Slavík Miroslav1971SK US Steinerová Choceň C15163034.78%
42.Kosek Petr1986TTC Medovinka Hlinsko A18193634.55%
43.Šťastný Daniel1996SK US Steinerová Choceň C20204431.25%
44.Wávra Petr1966TJ Sokol Česká Třebová A971729.17%
45.Příhoda Tomáš1964SK US Steinerová Choceň C20164327.12%
46.Vraštil Lukáš1986TJ Jiskra Holice B19144225.00%
47.Kršiak Tomáš1997SK US Steinerová Choceň C1162221.43%
48.Kučera Martin1998SK US Steinerová Choceň B1583618.18%
49.Plíva Roman1982TJ Sokol Česká Třebová A942414.29%
50.Beneš Václav1969SK US Steinerová Choceň B1042712.90%
51.Langr Lukáš1997TJ Lanškroun A1743610.00%
52.Kleiner Marek1989TJ Lanškroun A224468.00%
53.Chládek Pavel1975TJ Lanškroun A121244.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 23 zápasů
1.Sedláčková Tereza1999TJ Sokol Chrudim B24357.14%
2.Zelinka Robert1966TTC Skuteč A46746.15%
3.Karcol Martin1992TJ Tesla Pardubice B34736.36%
4.Michek Jakub1996KST Linea Chrudim A45935.71%
5.Steinmetz Roman1969TJ Sokol Česká Třebová A761233.33%
6.Joska Vojtěch1997TJ Sokol Chrudim B551131.25%
7.Petřík Tomáš1973TJ Tesla Pardubice B32528.57%
8.Bezdíček Bohumil1973TTC Skuteč A22528.57%
9.Svojanovská Jana1977TTC Ústí nad Orlicí A22528.57%
10.Zajíček Martin1998TJ Tesla Pardubice B43827.27%
11.Švec Jan1952TJ Jiskra Holice B641126.67%
12.Hortlík Tomáš1999TTC Ústí nad Orlicí B651426.32%
13.Kaplan Vojtěch1996TTC Ústí nad Orlicí B11325.00%
14.Černý Stanislav1976TTC Medovinka Hlinsko A22625.00%
15.Bříza Martin1993TTC Medovinka Hlinsko A531615.79%
16.Absolon Martin1975SK US Steinerová Choceň C831715.00%
17.Marel David1999TJ Tesla Pardubice B21614.29%
18.Vybíral Jakub1998TJ Lanškroun A41712.50%
19.Kristek Patrik2001TJ Lanškroun A61146.67%
20.Oliva Vladimír1954SK US Steinerová Choceň C1020.00%
21.Rybka Tomáš st.1964TJ Sokol Česká Třebová A1030.00%
22.Theodor Jiří1963TJ Jiskra Holice B1030.00%
23.Novák Vladimír1953TTC Ústí nad Orlicí B1040.00%
24.Procházka Petr1977KST Linea Chrudim A1040.00%
25.Košťál Jiří1962TJ Jiskra Holice B2040.00%
26.Loudil Jan1959TJ Tesla Pardubice B2040.00%
27.Geldner Josef1947TJ Sokol Česká Třebová A2060.00%
28.Bezdíčková Lenka1988TTC Ústí nad Orlicí B2060.00%
29.Krejčík Libor1973TJ Jiskra Holice B3070.00%
30.Stejskal Adam1996TJ Lanškroun A3070.00%
31.Novák Aleš1985TTC Ústí nad Orlicí B2070.00%
32.Pánek Libor1959TJ Tesla Pardubice B40100.00%
33.Doležal Tomáš1997TTC Ústí nad Orlicí B30120.00%
34.Kristek Lukáš2002TJ Lanškroun A60120.00%
35.Murdych Tomáš1970TJ Jiskra Holice B60150.00%
36.Theodor Daniel1993TJ Jiskra Holice B70150.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy