Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž B
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Dostál Jiří1972TJ Jiskra Litomyšl B826292.86%
2.Sourada Milan1963TJ Sokol Žamberk A22631086.30%
3.Kalandra Miloslav ml.1973TJ Slovan Moravská Třebová A21511577.27%
4.Flodr Tomáš1978TJ Jiskra Litomyšl B18501576.92%
5.Adamec Václav1972Orel Orlice A22551776.39%
6.Pavel Jan1985TJ Sokol Žamberk A21541776.06%
7.Mrva Milan1974TJ Slovan Moravská Třebová A22521775.36%
8.Šedová Eliška2001TTC Ústí nad Orlicí C921775.00%
9.Langr Lukáš1988TJ Sokol Borová B22511972.86%
10.Maděra Jaroslav1960TJ Slovan Moravská Třebová A22431969.35%
11.Fišer Lukáš1980TJ Sokol Řetová13301468.18%
12.Adamec Miroslav ml.1969Orel Orlice A16321765.31%
13.Slavíček Martin2000TTC Ústí nad Orlicí C615865.22%
14.Osecký Lukáš1982TJ Vidlatá Seč18392165.00%
15.Hubálek Zdeněk1971Orel Orlice A20402363.49%
16.Syrový Vojtěch1997TJ Sokol Sudslava A22462763.01%
17.Novák Aleš1985TTC Ústí nad Orlicí C11211361.76%
18.Zítka Patrik1988TJ Slovan Moravská Třebová A22402561.54%
19.Hubinka Jiří1971TJ Vidlatá Seč9191261.29%
20.Češka Roman1971TJ Sokol Borová B21372856.92%
21.Valdhans Rudolf1973TJ Jiskra Litomyšl B11211656.76%
22.Lorenc Milan1961TJ Sokol Borová B20342656.67%
23.Dostálek Martin1975TJ Sokol Sudslava A20362955.38%
24.Synek Martin1973Orel Vysoké Mýto A21373055.22%
25.Štrof Jaroslav1963TJ Sokol Borová B19272255.10%
26.Jedlička Richard1977TTC Ústí nad Orlicí C18322754.24%
27.Vojnar Jiří1987Orel Vysoké Mýto A21363153.73%
28.Lamač Martin1962TTC Ústí nad Orlicí C19332953.23%
29.Dvořák Martin1988Orel Vysoké Mýto A17272551.92%
30.Svoboda Leoš1974TJ Sokol Žamberk A20323150.79%
31.Dostálek Jaroslav1973TJ Sokol Sudslava A20313249.21%
32.Kolomý Tomáš1992Orel Orlice A15212248.84%
33.Syrová Lucie1993TJ Jiskra Litomyšl B14202148.78%
34.Riemer Tomáš1991TJ Slovan Moravská Třebová B9151746.88%
35.Steinmetz Roman1969TJ Sokol Česká Třebová B10131644.83%
36.Palatka Edward1954TJ Slovan Moravská Třebová B14172342.50%
37.Sychra Václav1974TJ Sokol Řetová21273742.19%
38.Štarman Karel1966TJ Jiskra Litomyšl B17223141.51%
39.Balský Karel1988TJ Jiskra Litomyšl B16192741.30%
40.Krejčí Robin1996Orel Orlice A9111640.74%
41.Pohl Pavel st.1975Orel Vysoké Mýto A16223240.74%
42.Plíva Roman1982TJ Sokol Česká Třebová B14152240.54%
43.Wávra Petr1966TJ Sokol Česká Třebová B14152339.47%
44.Kovář Dušan1974TJ Sokol Řetová22264039.39%
45.Famfulík Petr ml.1989TJ Vidlatá Seč22274338.57%
46.Famfulík Petr st.1964TJ Vidlatá Seč14152537.50%
47.Svoboda Miloš1972TJ Sokol Žamberk A22244136.92%
48.Syrový Karel1994TJ Sokol Sudslava A22234135.94%
49.Famfulík Vladislav ml.1982TJ Vidlatá Seč12122433.33%
50.Smetana Jaroslav1989TJ Slovan Moravská Třebová B13132831.71%
51.Muselík Miroslav1962TJ Slovan Moravská Třebová B971828.00%
52.Baťa Roman1969Orel Vysoké Mýto A12102925.64%
53.Hrdina Lukáš1991TTC Ústí nad Orlicí C1082425.00%
54.Dušek Rudolf1978TJ Sokol Řetová1793719.57%
55.Konečný Pavel1961TJ Slovan Moravská Třebová B942016.67%
56.Skácelík Jiří1986TJ Slovan Moravská Třebová B942116.00%
57.Rybka Tomáš ml.1994TJ Sokol Česká Třebová B1353014.29%
58.Schwedler Josef1968TJ Sokol Borová B1032013.04%
59.Rybka Martin1972TJ Sokol Česká Třebová B144389.52%
Hráči, kteří odehráli méně než 23 zápasů
1.Vrba Jan1976TJ Sokol Borová B38188.89%
2.Šeda Václav1968TTC Ústí nad Orlicí C27187.50%
3.Zemek Jiří1957Orel Vysoké Mýto A23175.00%
4.Sochor Martin1984TJ Jiskra Litomyšl B12166.67%
5.Motl Daniel1991TTC Ústí nad Orlicí C12166.67%
6.Dostál Jan2002TJ Sokol Sudslava A49660.00%
7.Svojanovský Radim2002TTC Ústí nad Orlicí C48657.14%
8.Osecký Josef1960TJ Vidlatá Seč67653.85%
9.Svojanovská Jana1977TTC Ústí nad Orlicí C48753.33%
10.John Jiří1996TTC Ústí nad Orlicí C22340.00%
11.Svatoš Petr1990TJ Jiskra Litomyšl B34736.36%
12.Suchomel Michael1994TJ Sokol Žamberk A54930.77%
13.Geldner Josef1947TJ Sokol Česká Třebová B32528.57%
14.Adamec Karel st.1957Orel Orlice A741422.22%
15.Famfulík Vladislav st.1960TJ Vidlatá Seč42918.18%
16.Rejent Marek1996TJ Vidlatá Seč421016.67%
17.Beneš Stanislav1955TJ Sokol Česká Třebová B421016.67%
18.Rybka Tomáš st.1964TJ Sokol Česká Třebová B731715.00%
19.Bezdíčková Lenka1988TTC Ústí nad Orlicí C21614.29%
20.Vaňous Jan1981TJ Sokol Česká Třebová B621412.50%
21.Herel Miroslav1982Orel Vysoké Mýto A31811.11%
22.Moravcová Kateřina1992TJ Slovan Moravská Třebová B821810.00%
23.Vykydal Lubomír1995TJ Slovan Moravská Třebová B51118.33%
24.Durák Lubomír1977TJ Slovan Moravská Třebová B51156.25%
25.Němečková Eva1976TJ Slovan Moravská Třebová B81175.56%
26.Syrová Vlasta1966TJ Jiskra Litomyšl B1010.00%
27.Mužík Samuel2001TJ Sokol Řetová2050.00%
28.Vilhelm Václav1951TJ Sokol Řetová3080.00%
29.Štarman Emil1957TJ Sokol Česká Třebová B40100.00%
30.Fangl Jiří1974TJ Sokol Řetová50130.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS