Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální přebor
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Bednář Otakar1962SKST Baník Havířov E2172494.74%
2.Buchta Andrzej1960Slavoj Český Těšín B1864494.12%
3.Branný Tomáš2002SKST Baník Havířov E1345393.75%
4.Macurák Michal2002SKST Baník Havířov E1862592.54%
5.Fojtíková Jana1964SKST Baník Havířov E1654690.00%
6.Mazůrek Matěj1999CSVČ sv. Jana Boska v Havířově2174989.16%
7.Kosellek Tomáš1992KLUBsten Karviná A1756887.50%
8.Perutka Radomír1975TJ Sokol Bohumín A21711186.59%
9.Kubala Svatopluk1951TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B20651284.42%
10.Matuš Jiří1976CSVČ sv. Jana Boska v Havířově22681978.16%
11.Horáček Tomáš1988KLUBsten Karviná A18491477.78%
12.Heczko Kazimierz1958Slavoj Český Těšín B13371275.51%
13.Kolek Dalibor1971T.J. Sokol Záblatí B21522468.42%
14.Palička Jiří1953T.J. Sokol Záblatí B16432068.25%
15.Budirský Roman1964TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B13321765.31%
16.Sikora Roman1974TJ Sokol Chotěbuz A12311764.58%
17.Daníšek Richard1973Slavoj Český Těšín B15382164.41%
18.Koch Petr1975T.J. Sokol Záblatí B12291763.04%
19.Pelikán Antonín1968SK Slavia Orlová C17412562.12%
20.Jarkovský Tomáš1994SK Slavia Orlová B14342161.82%
21.Chrzaszcz Mieczislav1956TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B20483061.54%
22.Miškolci Ivo1962SK Slavia Orlová B13282058.33%
23.Jochym Petr1956T.J. Sokol Záblatí B18372856.92%
24.Sliž Petr1997KLUBsten Karviná A20403652.63%
25.Švancara Vladimír1966TJ Sokol Bohumín A21413851.90%
26.Kachno Wiktor1958TJ Sokol Chotěbuz A16313050.82%
27.Rojíček Petr2001CSVČ sv. Jana Boska v Havířově13252748.08%
28.Valčák Petr1985SK Slavia Orlová B19333647.83%
29.Ryška Radek1981TJ Sokol Chotěbuz A16293247.54%
30.Reitz Aleš1999T3 - Table Tennis Těrlicko13232746.00%
31.Růžička Tomáš1991KLUBsten Karviná A17253740.32%
32.Čempel Milan1961TJ Sokol Dětmarovice22334940.24%
33.Adamczyk Radek1975TJ Sokol Dětmarovice20314839.24%
34.Motak Jiří1968TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B17254038.46%
35.Banot Petr1963TJ Sokol Chotěbuz A13183335.29%
36.Schneeberger Antonín1962T3 - Table Tennis Těrlicko18244435.29%
37.Šeliga Roman1967TJ Sokol Dětmarovice17204033.33%
38.Šrubař Oldřich1968TJ Sokol Bohumín A19244833.33%
39.Balica Lukáš1979SK Slavia Orlová C17224532.84%
40.Erban Čestmír1958T3 - Table Tennis Těrlicko18224731.88%
41.Halfar Marek1976Slavoj Český Těšín B15184031.03%
42.Kalous Stanislav1961T3 - Table Tennis Těrlicko22236227.06%
43.Paloncy Vlastimil1957TJ Sokol Dětmarovice16154923.44%
44.Jaglař Zdeněk1947SK Slavia Orlová C21166519.75%
45.Kurek Tomáš1970Slavoj Český Těšín B18105216.13%
46.Sivek Martin1974TJ Sokol Bohumín A1595015.25%
47.Swaczyna Bruno1958SK Slavia Orlová C1886211.43%
48.Golis Roman2003SK Slavia Orlová B132493.92%
Hráči, kteří odehráli méně než 44 zápasů
1.Škerko Milan1974SK Slavia Orlová B1030683.33%
2.Košťál Daniel2005SKST Baník Havířov E928877.78%
3.Kocur Michal1988T.J. Sokol Záblatí B815962.50%
4.Božek Milan1952TJ Sokol Chotěbuz A9211558.33%
5.Krafčík Tomáš1993KLUBsten Karviná A12251858.14%
6.Pajaczkowski Jaroslaw1962TJ Sokol Chotěbuz A12232053.49%
7.Adamczyk Jiří2002SK Slavia Orlová B8141548.28%
8.Hajaš Emil1999CSVČ sv. Jana Boska v Havířově782028.57%
9.Wojtyna Josef1958T3 - Table Tennis Těrlicko982822.22%
10.Babiš Ladislav1948TJ Sokol Dětmarovice641818.18%
11.Müller Roman1972TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B742016.67%
12.Svoboda Martin2001CSVČ sv. Jana Boska v Havířově93299.38%
13.Prefetová Lucie1994TJ Sokol Bohumín A82286.67%
14.Kolondra Vít2000CSVČ sv. Jana Boska v Havířově92306.25%
15.Namyslo Tomáš2000SK Slavia Orlová C61214.55%
16.Kozik Patrik1998T.J. Sokol Záblatí B81273.57%
17.Grandič Jan1989SK Slavia Orlová B81313.13%
18.Studnický Martin2000CSVČ sv. Jana Boska v Havířově70280.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 22 zápasů
1.Harenčák Jakub2000SKST Baník Havířov E4140100.00%
2.Rusnák Aleš2002SKST Baník Havířov E3110100.00%
3.Frejvolt Lukáš2000KLUBsten Karviná A3110100.00%
4.Hrabicová Klára2003SKST Baník Havířov E140100.00%
5.Marosz Alexandr2001SKST Baník Havířov E38280.00%
6.Siuda Tomáš1984Slavoj Český Těšín B410376.92%
7.Hlawiczka Bronislaw1955TJ Sokol Chotěbuz A37558.33%
8.Suchý Tomáš1975TJ Sokol Chotěbuz A49756.25%
9.Moj Lubomír1948TJ Sokol Dětmarovice12250.00%
10.Giraczka Martin1968TJ Sokol Dětmarovice12250.00%
11.Hrdý Vendelín1961TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B35645.45%
12.Starzyczny Petr1961TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B34833.33%
13.Rys Jaroslav1962TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B33925.00%
14.Sychra Martin1993SK Slavia Orlová C431121.43%
15.Lanz Lukáš1976Slavoj Český Těšín B321016.67%
16.Absolon Ivo1962TJ Sokol Dětmarovice21614.29%
17.Wluka Radek1994KLUBsten Karviná A521313.33%
18.Bilanová Kateřina1973T.J. Sokol Záblatí B521412.50%
19.Kwasowski Krzysztof1954TJ Sokol Chotěbuz A1040.00%
20.Křístek Jaroslav1981TJ Sokol Chotěbuz A1040.00%
21.Steinhauser Ladislav1946TJ Sokol Bohumín A1040.00%
22.Roman Břetislav1977Slavoj Český Těšín B1040.00%
23.Hakl Miroslav1965TJ Sokol Bohumín A1040.00%
24.Antlová Vanesa1997CSVČ sv. Jana Boska v Havířově1040.00%
25.Šuta Tomáš1959TJ Sokol Bohumín A2080.00%
26.Janásek Vojtěch st.2000Slavoj Český Těšín B2080.00%
27.Sikora Petr1956TJ Sokol Bohumín A3090.00%
28.Šnapka Jiří2004T3 - Table Tennis Těrlicko40140.00%
29.Krmášek Marek2004SK Slavia Orlová C50170.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy