Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - OP I. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Hanák Jiří1968TJ Sokol Rakvice A2167593.06%
2.Prokeš Zdeněk1980TJ SPORT Němčičky A21681482.93%
3.Kubík Josef1999TJ Sokol Kobylí B14451081.82%
4.Klabusay Martin1983TJ Sokol Vranovice A13351077.78%
5.Sirbu Jakub1983TJ Sokol Troskotovice A19551677.46%
6.Koníček Marek1978TJ Sokol Lanžhot C17501576.92%
7.Stávek Radim1974TJ SPORT Němčičky A19561875.68%
8.Blažek Jiří1974TJ Agrotec Hustopeče C14371571.15%
9.Pešek Oldřich1980TJ Sokol Troskotovice A15371669.81%
10.Pagáč Martin1982Moravan Lednice A20532369.74%
11.Hušek Jan1982TJ Agrotec Hustopeče C12321568.09%
12.Suský Stanislav1967TJ Sokol Rakvice A20512468.00%
13.Soukal Jiří st.1966TJ Sokol Kobylí B20442266.67%
14.Hušek Jindřich1981TJ Agrotec Hustopeče C14361965.45%
15.Svoboda Michal1985Moravan Lednice A21512864.56%
16.Polášek Zdenek1959TJ Sokol Lanžhot C20502864.10%
17.Vajbar Antonín1955TJ Sokol Kobylí C21523063.41%
18.Pinkas Václav1961TJ SPORT Němčičky A21523063.41%
19.Šlancar Jiří1961TJ Agrotec Hustopeče C16392362.90%
20.Sláma Miroslav1958TJ Sokol Lanžhot C19422860.00%
21.Sýkora Daniel1978TJ Sokol Velké Němčice A22523559.77%
22.Bobrzyk David1975Moravan Lednice A21443059.46%
23.Baťka Stanislav1983Moravan Lednice A22463556.79%
24.Hoch Vítek2000TJ Sokol Kobylí B17342755.74%
25.Tetur Stanislav1970TJ Sokol Vranovice A21433853.09%
26.Vala Vítězslav1976TJ Sokol Rakvice A21413851.90%
27.Kuchař Pavel1971TJ Agrotec Hustopeče C17343251.52%
28.Valoušek František1988TJ Sokol Rakvice A21393850.65%
29.Křivka Jan1976TJ Sokol Vranovice A21384148.10%
30.Oslzlý Michal1992TJ Sokol Kobylí C15273047.37%
31.Slavík Jiří1969Orel Šitbořice A22404745.98%
32.Polášek Michal1984TJ Sokol Lanžhot C13232944.23%
33.Otáhal Jan1991TJ Sokol Kobylí C22384943.68%
34.Soukal Jiří ml.1996TJ Sokol Kobylí B15212942.00%
35.Citterbard Oldřich1968TJ Sokol Velké Němčice A18294141.43%
36.Dufek Vladimír1960TJ Sokol Kobylí C15213636.84%
37.Tomek Jan1958TJ Sokol Lanžhot C13152934.09%
38.Fiala Jiří1967TJ Sokol Velké Němčice A20275333.75%
39.Sirbu Jan1955TJ Sokol Troskotovice A21275532.93%
40.Halas Pavel st.1968Orel Šitbořice A19234732.86%
41.Godany Milan1953TJ Sokol Velké Němčice A22285932.18%
42.Lukša Břetislav1973TJ Sokol Troskotovice A17204431.25%
43.Šalášek Jiří1996TJ SPORT Němčičky A20225329.33%
44.Novotný Pavel1994TJ Sokol Křepice B19205427.03%
45.Mrkvica Aleš1993TJ Sokol Vranovice A20205427.03%
46.Papež Radek1980TJ Sokol Křepice B19165422.86%
47.Vozdecký Jaromír1979Orel Šitbořice A15134622.03%
48.Slavík Jakub1997Orel Šitbořice A15134721.67%
49.Slavík Ondřej2001Orel Šitbořice A163545.26%
50.Rubeš Jakub1994TJ Sokol Křepice B214765.00%
51.Strouhal Jiří1954TJ Sokol Křepice B121442.22%
Hráči, kteří odehráli méně než 44 zápasů
1.Hřebačka Tomáš1966TJ Sokol Kobylí B1032391.43%
2.Šťavík Ondřej1982TJ Sokol Kobylí B824388.89%
3.Horák Ondřej1990TJ Agrotec Hustopeče C927681.82%
4.Sedláček Zdeněk1955TJ Sokol Kobylí B716964.00%
5.Šíblová Sára1999TJ SPORT Němčičky A6121152.17%
6.Vaculík František1973TJ Sokol Troskotovice A11152438.46%
7.Hanuš Michal1993TJ Sokol Vranovice A742116.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 22 zápasů
1.Mocek Milan1987TJ Sokol Kobylí B3120100.00%
2.Melichar Libor1976TJ Agrotec Hustopeče C140100.00%
3.Bednařík Marcel1971TJ Sokol Vranovice A516288.89%
4.Šafařík Jan1978TJ Agrotec Hustopeče C13175.00%
5.Maška Roman1979TJ Sokol Křepice B38372.73%
6.Šafaříková Sandra1989TJ Agrotec Hustopeče C38466.67%
7.Ebach Petr1972TJ Agrotec Hustopeče C12250.00%
8.Berka Petr1970TJ Sokol Rakvice A12250.00%
9.Fridrich Bronislav1966TJ Sokol Rakvice A681044.44%
10.Novosad Jiří1951TJ Sokol Troskotovice A46940.00%
11.Polášek Miroslav1958TJ Sokol Lanžhot C45935.71%
12.Sýkora Marek1973TJ Sokol Troskotovice A33730.00%
13.Pfeffer Milan1958TJ Sokol Lanžhot C33827.27%
14.Hycl David1977TJ SPORT Němčičky A11325.00%
15.Furch František1958TJ Sokol Velké Němčice A11325.00%
16.Fojtík Jaroslav1960TJ Sokol Lanžhot C11325.00%
17.Šimon Peter1984Moravan Lednice A631318.75%
18.Frömmel Zdeněk1965TJ Sokol Velké Němčice A421214.29%
19.Lang Jiří2000TJ Sokol Křepice B51195.00%
20.Loukota Zdeněk ml.1985Moravan Lednice A2020.00%
21.Hejmala Karel1952Moravan Lednice A1020.00%
22.Šťastný Pavel1958TJ Sokol Vranovice A1030.00%
23.Bartošek František1948TJ Sokol Lanžhot C1040.00%
24.Hrnčíř Leoš1956TJ Sokol Velké Němčice A1040.00%
25.Halasová Ludmila2003Orel Šitbořice A1040.00%
26.Hruška Jaroslav st.1961TJ Sokol Velké Němčice A1040.00%
27.Papež Jan1955TJ Sokol Křepice B2070.00%
28.Lengál Ivo1967Orel Šitbořice A2070.00%
29.Studýnka Antonín1959TJ Sokol Kobylí C30110.00%
30.Novák Jiří st.1973TJ Sokol Kobylí C30120.00%
31.Maška Květoslav1981TJ Sokol Křepice B40130.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy